Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2012., 21:26   #61
koji sam podton ako mi super odgovara nijansa 77 natural od manhattan perfect mat pudera hvala punooo
Hegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 09:21   #62
Quote:
tratinčica** kaže: Pogledaj post
dobar broj sam napisala, podton se uopće ne kuži, a najvažnije mi je da je dovoljno svijetao
listala sam stare teme, pa naišla na swatch od ellast gdje mi se intervene 01 čini dosta taman, tako da sam morala odustati

A onda ti to nema veze s podtonom kože, nego ti tražiš puder koji ti je dovoljno svijetao. Mada taj Givenchy 03 je očitije roza u usporedbi s nijansom 04 koja je neutralna.
Imaš u Mulleru EA pudere pa pogledaj ako imaju nijansu 01.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 18:38   #63
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
joj, cure, mutavo sam postavila upit, moj bed Ne tražim univerzalnu nijansu za ljeto i zimu, to je uistinu nemoguće, da...već me zanima posebno koja bi mi u ELDW odgovarala zimi, a koja ljeti
MUAddict, ova tawny nijansa, kakva ti je zimi? Meni se ovako na oko čini pretamna, ali sam od cimerice danas probala 4w1 koja je još tamnija i jako mi se dobro prilagodi licu obzirom da mi je barem za 2-3 nijanse tamnija trenutno. Mislim se nju uzeti za zimu, kakva je u odnosu na Dior 21? I je li više žuta od Diora?
nisam ju koristila po zimi jer mi je to presuh puder za moju kozu za hladne dane, koristila sam Dior nude 21 sa kojim sam bila prezadovoljna, ali bila bi mi sigurno pretamna. Diorov je puno zuci kad se nanese ali se dobro prilagodi no 21 nude je vidno zutiji nego el dw tawny. Ja sam sada jako potamnila i uzeti cu 4w1, taman za ljeto jer sam dosta potamnila.
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2012., 21:43   #64
Quote:
MUAddict kaže: Pogledaj post
nisam ju koristila po zimi jer mi je to presuh puder za moju kozu za hladne dane, koristila sam Dior nude 21 sa kojim sam bila prezadovoljna, ali bila bi mi sigurno pretamna. Diorov je puno zuci kad se nanese ali se dobro prilagodi no 21 nude je vidno zutiji nego el dw tawny. Ja sam sada jako potamnila i uzeti cu 4w1, taman za ljeto jer sam dosta potamnila.
hvala na iscrpnom izvještaju, definitivno ne uzimam tawny onda jer mi ni Nude 021 nije dovoljno žuta, ali mi je predobar puder pa sam to nekako prožvakala . Mogu ti reći da je 4w1 izvrsna nijansa za ljeto, dovoljno mi se čini žuta i mislim da ću i ja ići s njom za ovo ljeto, malo je svjetlija od DW Light 4, ali može proći. Hvala još jednom
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2012., 09:42   #65
Cure, trebam pomoć.
Preko zime koristim Chanel Perfection Lumiere BR12, a za ljeto bih uzela MAC Face&Body, pa me zanima koju nijansu da uzmem, s obzirom da preko ljeta pocrnim sigurno za nijansu i pol. N2 ili N3?
I koja nijansa Studio Finish concealer-a bi mi pasala preko zime, a koja preko ljeta?

Hvala
__________________
That's how I roll.
Mrs.EM2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 12:54   #66
Cure molim savjet

Po žilama sam neutralnog podtona.
Inače koristim Bourjois HM 52 (koji mi je doduše pomalo žućkast ali se ok izblenda u kožu, i s cjelokupnim make upom se izgubi).
Kupila bi Revlon Colorstay for oily&combination skin za izlaske i svečanije prilike. Koliko sam škicala nijanse po netu, čini mi se da bi mi odgovarala 150 Buff, ali nisam sigurna. Što vi mislite?
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 12:58   #67
eto cure moje ja imam velikih problema sa pronalazenjem savrsene nijanse pudera.vec godinama pokusavam i mijenjam pudere.zadnji sam koristila Giordanijev iz Oriflamea nijansu Porcelain,ali mi nije dovoljno dobro pokrivao neke nedostatke na licu...imate li kakvih prijedloga?
Die Frau is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 13:12   #68
khm...ok, NC 30, žućkasti podton,
ovisno o preplanulosti tijekom ljeta plus koristim kreme za samotamnjenje...
koristim i dobro su mi pogođene sljedeće nijanse:


Bourjois HM 53, 54(ljeti)
Bourjois Flower perfection 54
Bourjois 123 Perfect 53
Guerlain Parure Aqua 3
MF Lasting performance u 105
MF Miracle Touch u 45 (Warm Almond) i 75(Golden)
Affinitone- Golden
L'oreal Infallible Soft beige
Clinique Supermoisture No 6 Neutral
L'Oreral True Match W3 i N3 (w3 je žućkastiji N3 je rozi podton ali začudo obje nijanse su mi ok)
Revlon Colourstay No 220
MAC F&B N2,N3 (radi slabe pokrivne moći preferiram N3)
Clinique Superbalanced u No 4 Cream Chamois (izvrstan za večer!)
Neutrogena Healthy skin Natural beige No 60
Lancome 03 Beige Diaphane
Rimmel 16 hrs No 200
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2012., 13:13   #69
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Cure molim savjet

Po žilama sam neutralnog podtona.
Inače koristim Bourjois HM 52 (koji mi je doduše pomalo žućkast ali se ok izblenda u kožu, i s cjelokupnim make upom se izgubi).
Kupila bi Revlon Colorstay for oily&combination skin za izlaske i svečanije prilike. Koliko sam škicala nijanse po netu, čini mi se da bi mi odgovarala 150 Buff, ali nisam sigurna. Što vi mislite?
Buff bi ti bio super ako si HM 52!180 je već dosta tamnija!
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2012., 14:27   #70
Koja nijansa Sisley Phyto tekućeg pudera bi mi odgovarala, ako mi je super nijansa Diorskin Nude 020?
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 09:17   #71
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Koja nijansa Sisley Phyto tekućeg pudera bi mi odgovarala, ako mi je super nijansa Diorskin Nude 020?
mislim najsvjetlija, 0, eventualno 1 jer i meni taj Diorov odgovara, a Sisley sam isto imala 0. Nazalost sve testere tako da sam ih koristila nekakvih po tjedan dana.
Samo kakvu kozu imas? Moja je normalna dehidrirana, a taj Sisley me malo mastio. Prekrivanje ti isto nije nesto. Sad dati 800kn za puder koji je kao tonirana krema...
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 10:40   #72
meni se nijansa dior 20 prekrasno stopi s tenom, ali sisley još nisam pronašla da mi odgovara ili mi je presvijetal ili vuče na nešto što nisam ja!
moćna carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2012., 20:57   #73
Quote:
fluffy16 kaže: Pogledaj post
mislim najsvjetlija, 0, eventualno 1 jer i meni taj Diorov odgovara, a Sisley sam isto imala 0. Nazalost sve testere tako da sam ih koristila nekakvih po tjedan dana.
Samo kakvu kozu imas? Moja je normalna dehidrirana, a taj Sisley me malo mastio. Prekrivanje ti isto nije nesto. Sad dati 800kn za puder koji je kao tonirana krema...
Hvala ti na odgovoru. Da nisam ni ja sigurna za nijansu. Misla sam si uzeti jedan sad kad je na sniženju u Sephori po cca 400kn. Inače mi je koža mješovita i dehidrirana, a najbolje joj odgovaraju puderi takve teksture.
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 13:13   #74
opet gnjavim oko double weara, ali sam prezaljubljena u puder i već sad me muči koju bih nijansu za zimu. Čini mi se 2w1 sand da bi mogla pasati, ali je nema kod nas za kupiti i net mi je škrt sa swatchevima pa ako je netko ima, molim da mi je opiše
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2012., 10:59   #75
Nijansa sam Revlon Colorstay Ivory, može li mi netko preporučiti puder slične nijanse za suhu kožu? (Onaj od Revlona za suhu je tamniji od ivoryja za kombiniranu)
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 10:26   #76
Cure, ako koristim Bourjois healthy mix 52, koja bi mi od MAC pudera nijansa odgovarala?
__________________
Život je vječni kompromis između idealnog i ostvarivog.

Bertrand Rasel
Amimanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 10:56   #77
NW15
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 11:22   #78
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
NW15
Hvala ti puno
__________________
Život je vječni kompromis između idealnog i ostvarivog.

Bertrand Rasel
Amimanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 11:33   #79
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
NW15
Ja bih rekla da ti je to malo svijetlo
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2012., 11:46   #80
Ja bih rekla NC 20, i definitivno nije NW jer je to oznaka za hladni podton, a Bourjois healthy mix 52 je topli.
charsi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:01.