Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2014., 16:11   #41
Ako net.hr podržava POP3/IMAP, ne bi trebalo bit problema. Ne vidim zašto.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 17:28   #42
Upišem e-mail i zaporku koja je, i na kraju piše "nije bilo moguće otvoriti vezu s poslužiteljem", uredi pojedinosti.
Ne znam što bi još trebalo upisati.
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 18:21   #43
Možda adresu servera?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 20:08   #44
Stavio sam pop3.net.hr nego kad ulazim u dodavanje računa pita me vrsta računa ima osobni (POP3) i osobni (IMAP)
Ja idem na onaj POP3 ?
selk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 20:46   #45
A da probaš onaj drugi? :nezna:
__________________
uvik kontra, takva sorta
acmevagabundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 13:24   #46
Kad na mobu odem u Inbox aplikacije GMail, na vrhu svake poruke piše tko je poslao mail. Kad odem u Sent također na vrhu svakog maila piše tko ga je poslao. Piše "Me"! Mislim, znam da sam ga ja poslao.
Jel zna itko kako da podesim da u Sent items vidim tko je primatelj bez da otvaram mail?
__________________
...
Što sam stariji to sve više znam, a sve manje mogu.
MadVlad is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 19:26   #47
google account

Imam google account ali ne sa gmail adresom. Na kompu, kad god se trebam logirat, u obrazac upišem adresu a pass pustim prazan i kliknem login. Onda mi se otvori drugi login (od moje domene) i tamo upišema mail i pass. I sve radi, mail, drive, youtube...
Sad sam uzeo android telefon i na njemu ne mogu tako. Ima li rješenja osim napravit gmail što izrazito ne želim?

Hvala.
__________________
Hvala na pažnji! :)
Andrej1604 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:29   #48
Kakav ti je to account?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 22:17   #49
Klik na I prefer to use my current email address, pretpostavljam.

No, bojim se da ništa od korištenja tog računa umjesto gmail na Androidu:
Quote:
To start downloading and buying items on the Google Play Store app, you need to add a Google Account on your device.

Your account can be your Gmail address or username on a Google-hosted domain. You can add more than one Google Account on your device.
Čitao sam da ima neka fora da napraviš novi pa kasnije u postavkama dodaš ovakav, ali nisam baš shvatio radi li to identično sve kao "pravi" gmail račun koji bi onda pobrisao.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 11:31   #50
Pošiljatelj maila

Mail koji nije gmailov, nego je blabla@šubidubidu mi je spojen s gmailom, tako da kad netko pošalje mail na taj @šubidubi, dobijem ga na gmail. Problem je u tome što kad odgovorim na taj mejl, primatelj dobije mail na kojemu je adresa pošiljatelja moj gmail. Kako napraviti da primatelju piše da mu je mail poslan s adrese @šubidubidu?
Htio bih da mi gmail u ovom slučaju bude samo posrednik.
Samsuilun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 12:52   #51
Ako je "skroz" spojen- imaš kod slanja maila u polju From na odabir sve povezane mailove.

Ako nije- Settings (u browseru, na mail.google.com)> Accounts & import> Send mail as i tu dodaš po uputama koje ti pišu.
Naravno, dolje označiš "Reply from the same address the message was sent to" i to je to.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 14:11   #52
Odlično!

Mućas grasias!
Samsuilun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 20:06   #53
Meni isto ne synca na džekibinu, osim ak rucno otvorim gmail aplikaciju.

Jel moze upute step by step ili linkovi neki na neku dobru proceduru.

Probao sam vec svasta.

Brijem da bi trebo obrisat account pa obrisat neki cache (al ne znam tocno koji ima toga vise), pa onda kreirat opet account....
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 22:36   #54
Napravio sam gore navedenoi opet nece...
dakle obriso account, deinstlairo gmail, ponvono stvorio playstore account i instaliro preko playstora gmail (jesma li to moza trebao kao poseban dodatak za rom - eh cini mi se da je mozda tu kvaka )
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 23:45   #55
Krv sam ispiso dok nisam to sredio (bar se nadam_; kolko vama treba da vam stigne mail u gmail app - meni se cini malopresporo, par minuta, pet minuta ne znam vise)

Dakle MaxFlavour rom sam imo za ZTE V967s i naravno google apps morate sve imat inase stekaju i u banani su. Pa sma flesho paket sa gapps od Carliva, i onda sam JOS moro apdejtat google (32 fakin megabajta), i tek onda mi je gmail poceo radit ka treba... Bez toga ne ide provjerio sam sto posto

pa isste... e to je to kad ja ocu imat rootani mob. onda tri dana kolko radim na njemu taman sam mogo kupit najnoviji neki iphone ili Samsung u Hrvatskoj

Zadnje uređivanje goranbo : 13.06.2015. at 00:32.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 17:22   #56
Gmail aplikacija na tefonu (tj. na dva ,tako da nije do telefona, sto sam prvo pomislila) sasvim normalno radi. No, kad iste podatke upisem u e-mail aplikaciju (stock i K-9 Mail) nikako ne mogu dodati racun za Gmail.
U cemu bi mogao biti problem? Googlala sam trazeci uzrok/rjesenje, no bez uspjeha.
Na kompu mi isto (od jucer) ne radi taj gmail (u thunderbirdu) ...ne valja kao lozinka...no kada sam kreirala novi, s istim postavkama, taj radi. Na mobu nece.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 17:52   #57
imaš 2 step verifikaciju gmaila?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 17:57   #58
Nekako sam dosla do toga da bi tome mogao biti problem (iako pojma nemam sto je to) no ..u postavkama racuna pise da je iskljuceno.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 19:24   #59
onda nemam ideju. bila sam ziher da je to problem.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 19:34   #60
Hvala svejedno.
Za danas odustajem, valjda ce se naci neko rjesenje .
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.