Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2014., 12:54   #81
Prekrizi te odrone i uzmi provjerenu kinesku marku xiaomi , lenovo, zopo, ima ih jos

red rice
luanti is offline  
Old 25.06.2014., 13:30   #82
Quote:
caps kaže: Pogledaj post
Pozdrav, zanima me koja bi bila najbolja kupovina nekog kineskog mobitela do 1500 kn? (U tome je sve, i mobitel i brodarina i carina.) Naravno, ako ima nešto i jeftinije, to bolje
Nisam neki komplicirani korisnik, volio bih da baterija što duže traje, a mobitel bih koristio za razgovor, dopisivanje i surfanje... Nisam za igre i slično.. Nije naodmet da posluži i kao mp3 player
Hvala
EDIT: I da je Android
Jiayu G2F, JIayu G4s, Thl T5s, Lenovo a850, Lenovo S660, ili kak je kolega luanti predložil Xiaomi hongmi 1s.. ovo su provjereni mobiteli, ljudi su zadovoljni njima i nebuš pogriješil ak uzmeš bilo koji od njih..

Quote:
ag007 kaže: Pogledaj post
Pogledaj i Cubota X6, inew v3, Doodge DG800 itd. To su popularni mobiteli u zadnje vrijeme a uklapaju se u tvoj rang oko cijena.
jesi ti pročital kaj čovjek traži? ovo kaj si navel nema veze s trajanjem baterije i nezahtjevnim korištenjem..
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..
darmar_hujs is offline  
Old 25.06.2014., 13:38   #83
Ti "provjereni modeli" sudeći po iskustvima ljudi s foruma nisu toliko dobri, nisu svi korisnici zadovoljni a također ako je proizvođač poznat, ne mora značiti da se iza njega krije i dobar proizvod kod svakog modela jer se često plaća samo ime marke a ne i kvaliteta samog mobitela.
Tele2 radi i na 900 i na 2100mHz, ovisno o veličini grada i je li riječ o ruralnom području ćešće će biti na 2100mhZ (u gradovima), no ako 3G nije ni potreban ta se stavka ne mora ni gledati.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Old 25.06.2014., 14:14   #84
Sudeći prema kvaliteti i pokrivenosti T2, 900 MHz je must-have.

HongMi 1S ne bih preporučio ako želi dugotrajnu bateriju.

Od starijih modela - Lenovo P780, Neo N003, a od novijih THL 4400.
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Old 25.06.2014., 15:05   #85
Quote:
akoj kaže: Pogledaj post
Za te novce radije uzmi Mi3 ili čekaj da padne cijena Oppu 7a.
Cijena će mu pasti definitivno.
gledao sam jucer pa to su iste firme samo pod drugim imenom i licencom... Hmmm nije los mozda bi dao malu prednost one plus-u zbog zvucnika na prednjoj strani tj. nisu ispod mobitela kao na oppu ali isto tako jako dobar mob... Za sada nemam nista u planu od kupnje ali mi se jako svidjaju, vidjet cemo kako ce bit u 11. mj mozda izadje i koji novi....
deklok is offline  
Old 25.06.2014., 15:14   #86
Praktički jesu, no ekipa u One+(odnosno taj dio Oppa) je dosta aljkava, a sam mob ima dosta dječjih bolesti. Mi3 je trenutno na akciji pa ako imaš sredstava...
__________________
Object reference not set to an instance of an object
akoj is offline  
Old 25.06.2014., 18:03   #87
Ajmo ovako frend mi dao 2 soma kuna i hoce da mu narucim kineza iz kine,posto je on jedan od onih koji pati na marke ali nema love da to plati pokazao sam mu na youtubeu video recenziju 1;1 kopije samsunga S5 tzv. HDC...Moje pitanje glasi ako je tko narucivao hoce li mi carina zadrzati mob ili ce ga propustiti jer je rijec o kopiji?
fer86 is offline  
Old 25.06.2014., 18:40   #88
Samo da po tisućiti puta ispravim činjenice o WCDMA frekvencijama kod nas, da se ne bi mislilo da je isključivo tele2 rizičan: sva tri provajdera (t-mobile, vip i tele2 skupa sa svojim podfirmama) u mnogim dijelovima Hrvatske emitiraju 3G internet samo na 900 MHz. Češće u slabo naseljenim područjima, ali nije pravilo.
Zato onaj komu je važna brzina interneta gdje god se nalazi, mora gledati kineze koji imaju WCDMA i na 900 i na 2100 MHz.

Sent from my Android using Tapatalk
darko 150 is offline  
Old 25.06.2014., 20:06   #89
Quote:
fer86 kaže: Pogledaj post
Ajmo ovako frend mi dao 2 soma kuna i hoce da mu narucim kineza iz kine,posto je on jedan od onih koji pati na marke ali nema love da to plati pokazao sam mu na youtubeu video recenziju 1;1 kopije samsunga S5 tzv. HDC...Moje pitanje glasi ako je tko narucivao hoce li mi carina zadrzati mob ili ce ga propustiti jer je rijec o kopiji?
Ako hoće baciti 2k kuna onda su te kopije prava stvar ako se pak predomisli i želi mobitel neka gleda dalje.
tulumos is offline  
Old 25.06.2014., 20:21   #90
Pozdrav tražim kineza do 200 $ sa svime ( PDV , carina i sl.)
Trebala bih mobitel za surfanje internetom , pozive , poruke i neke aplikacije. Molim pomoć gledala sam Cubot X6 . Jiayu G4 i THl w200s . Bitno mi je da mobitel ne šteka i da je donekle čvrst .Hvala
lil sunshine is offline  
Old 25.06.2014., 20:27   #91
Quote:
fer86 kaže: Pogledaj post
Ajmo ovako frend mi dao 2 soma kuna i hoce da mu narucim kineza iz kine,posto je on jedan od onih koji pati na marke ali nema love da to plati pokazao sam mu na youtubeu video recenziju 1;1 kopije samsunga S5 tzv. HDC...Moje pitanje glasi ako je tko narucivao hoce li mi carina zadrzati mob ili ce ga propustiti jer je rijec o kopiji?
Ako nema nigdje Samsungov logo ili nešto neki drugi TM, može proći.
Neka za te novce radije ubode S4 na Njuški. Budući da se pali na marke džaba mi je preporučiti Xiaomi Mi3 koje se trenutno nađe za manje od 300$.

Quote:
darko 150 kaže: Pogledaj post
Samo da po tisućiti puta ispravim činjenice o WCDMA frekvencijama kod nas, da se ne bi mislilo da je isključivo tele2 rizičan: sva tri provajdera (t-mobile, vip i tele2 skupa sa svojim podfirmama) u mnogim dijelovima Hrvatske emitiraju 3G internet samo na 900 MHz. Češće u slabo naseljenim područjima, ali nije pravilo.
Zato onaj komu je važna brzina interneta gdje god se nalazi, mora gledati kineze koji imaju WCDMA i na 900 i na 2100 MHz.

Sent from my Android using Tapatalk

Dobro, trebao sam napomenuti, no forumaš je pitao samo za T2.
No treba uzeti u obzir da je kod T2 je "problem" puno izraženiji nego kod ostala dva.

Quote:
lil sunshine kaže: Pogledaj post
Pozdrav tražim kineza do 200 $ sa svime ( PDV , carina i sl.)
Trebala bih mobitel za surfanje internetom , pozive , poruke i neke aplikacije. Molim pomoć gledala sam Cubot X6 . Jiayu G4 i THl w200s . Bitno mi je da mobitel ne šteka i da je donekle čvrst .Hvala
Za 200$ sveukupno preporučio bih ti Jiayu G4S.
Dobivaš osmojezgreni procesor, veliku bateriju te 3G na obje frekevencije.
__________________
Object reference not set to an instance of an object

Zadnje uređivanje akoj : 25.06.2014. at 20:38.
akoj is offline  
Old 25.06.2014., 20:33   #92
Quote:
fer86 kaže: Pogledaj post
Ajmo ovako frend mi dao 2 soma kuna i hoce da mu narucim kineza iz kine,posto je on jedan od onih koji pati na marke ali nema love da to plati pokazao sam mu na youtubeu video recenziju 1;1 kopije samsunga S5 tzv. HDC...Moje pitanje glasi ako je tko narucivao hoce li mi carina zadrzati mob ili ce ga propustiti jer je rijec o kopiji?
ako je registriran industrijski dizajn il kak se to vec zove onda ga mogu zapljeniti i naplatiti mu masno za unistavanje, ako ima logo onda je skoro definitivno najebao
Grimy is offline  
Old 25.06.2014., 21:31   #93
Uopce ne kuzim cemu toliko zastrasivanje kad su u pitanju ti HDC-ovi modeli.Njuskalo i slicni oglasnici su ih puni,kad pogledate na Aliexpress-u vecina feedbacka je iz Europe.I ja sam se odlucio za tu novu kopiju S5(uopce ne zelim objasnjavati zasto jer sigurno ce se naci netko tko ce pametovati).Do sada sam imao Umi x2,Umi Cross,Cubot One i sada imam Inew v3.Vrlo sam zadovoljan sa svima dosadasnjim i cesto ih mjenjam jer bih ih zelio doslovno sve probati.I sada sam se odlucio za HDC-ovu kopiju S5 i nikakva pametovanja me nece sprijeciti.imam na stotine kupovina preko neta od kopija do orginala i do sada ali nikakvih problema.Da se razumijemo znam sto koje brandove nesmijem narucivati ali ovo za S5 mi je totalno glupo....pa sve je puno tih kopija
floki77 is offline  
Old 25.06.2014., 21:52   #94
Odlučila sam se za Jiayu g4s i sad je pitanje od kuda naručiti ? Da dođe što prije i da je povoljnije . Hvala unaprijed i hvala forumašu što je preporučio jiayu kao best buy do 200 $ i ako bi bilo moguće sa europskog tržišta .
lil sunshine is offline  
Old 25.06.2014., 22:10   #95
Quote:
lil sunshine kaže: Pogledaj post
Odlučila sam se za Jiayu g4s i sad je pitanje od kuda naručiti ? Da dođe što prije i da je povoljnije . Hvala unaprijed i hvala forumašu što je preporučio jiayu kao best buy do 200 $ i ako bi bilo moguće sa europskog tržišta .
Ima na europskom tržištu, al nije cijena ni približno ista, tak da se radije strpi tri tjedna i uzmi iz kine, recimo na to2c.. Btw. dobar odabir.. :thumbup:
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..
darmar_hujs is offline  
Old 25.06.2014., 22:17   #96
covjeka nije briga sto postoji THL,XIAOMI,ZOPO,OPPO itd da ne nabrajam jer kad sam mu to spomenuo samo je blenuo i rekao sto to je,a cim sam spomenuo da inace kinezi rade i jako dobre kopije poznatih brendova i nakon sto sam mu predocio youtube review od mayandjay koji uglavnom i testira HDC kopije i kad je vidio kako kopija dobro zgleda odmah je rekao neka mu to narucim i pitao me za cijenu.Ja mu naravno rekao 2 soma,iako mob kosta 200$+PDV ostalo je moja zarada ako kuzite,dosada sam vec uveo i prodao dosta kineza ali nikad 1:1 kopiju koja inace i ima logo samsunga ali sam izricito rekao ovima na aliexpressu da mi logo sakriju na mobu i na kutiji i da mi ga posalju zato sam i pitao hoce li ovi nasi vrli carinici propustiti posiljku jer ako posiljka prodje mogao bih dici poprilicnu lijepu svoticu jer imam vec nekolik interesenata koji bi htjeli tu kopiju s5 i to ovaj octa core model od 1,7ghz tj, najskuplji...jednostavno to je tip kupca kojemu specifikacije nisu vazne vec mu je vazno da je mobitel lijep a jos ako tome izgleda kao 6 soma skup S5 ili sony Z spremni su za to platiti lovu kako bi se mogli hvaliti da su za njega izdvojili tu svotu a u biti je rijec o kopiji,sto ljudi sto cudi.evo ukratko sam objasnio zasto i kako,inace osobno cu si uzeti cim postane dostupan One + One iako je mi3 sada na finom popustu
fer86 is offline  
Old 25.06.2014., 22:27   #97
Quote:
fer86 kaže: Pogledaj post
covjeka nije briga sto postoji THL,XIAOMI,ZOPO,OPPO itd da ne nabrajam jer kad sam mu to spomenuo samo je blenuo i rekao sto to je,a cim sam spomenuo da inace kinezi rade i jako dobre kopije poznatih brendova i nakon sto sam mu predocio youtube review od mayandjay koji uglavnom i testira HDC kopije i kad je vidio kako kopija dobro zgleda odmah je rekao neka mu to narucim i pitao me za cijenu.Ja mu naravno rekao 2 soma,iako mob kosta 200$+PDV ostalo je moja zarada ako kuzite,dosada sam vec uveo i prodao dosta kineza ali nikad 1:1 kopiju koja inace i ima logo samsunga ali sam izricito rekao ovima na aliexpressu da mi logo sakriju na mobu i na kutiji i da mi ga posalju zato sam i pitao hoce li ovi nasi vrli carinici propustiti posiljku jer ako posiljka prodje mogao bih dici poprilicnu lijepu svoticu jer imam vec nekolik interesenata koji bi htjeli tu kopiju s5 i to ovaj octa core model od 1,7ghz tj, najskuplji...jednostavno to je tip kupca kojemu specifikacije nisu vazne vec mu je vazno da je mobitel lijep a jos ako tome izgleda kao 6 soma skup S5 ili sony Z spremni su za to platiti lovu kako bi se mogli hvaliti da su za njega izdvojili tu svotu a u biti je rijec o kopiji,sto ljudi sto cudi.evo ukratko sam objasnio zasto i kako,inace osobno cu si uzeti cim postane dostupan One + One iako je mi3 sada na finom popustu

i ja cu si uzeti tu kopiju i tako der do sada nemem iskustva sa 1:1 kopijom mobitela.ali kad vidim koliko ih ima po oglasnicima znaci da ce proci vjerovatno.takoder cu sa sellerom dogovoriti da ga zamaskira.najvise me brine kutija od moba jer na njoj bas pise GALAXY S5
floki77 is offline  
Old 25.06.2014., 22:33   #98
decki, to sto do sada niste imali problema ne znaci da necete imati sutra, i nemojte uvjeravati ljude da nece imati problema zato jer ih niste vi imali do sada jer to ne znaci nista
Grimy is offline  
Old 25.06.2014., 22:34   #99
Damar_hujs hvala ti na preporuci Onda cu najvjerovatnije uzet s to2c ,još samo jedno pitanje banggood za koliko dode od njih mobitel ?
Hvala puno.
lil sunshine is offline  
Old 25.06.2014., 22:35   #100
Quote:
Grimy kaže: Pogledaj post
decki, to sto do sada niste imali problema ne znaci da necete imati sutra, i nemojte uvjeravati ljude da nece imati problema zato jer ih niste vi imali do sada jer to ne znaci nista
mislim da isto tako niti ti nebi trebao uvjeravati da ce imati problema
floki77 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.