Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2014., 20:06   #1
Dinosauri i ljudi su istovremeno živjeli na Zemlji?

Dinosauri i ljudi su istovremeno živjeli na Zemlji?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 20:12   #2
http://www.betanija.hr/showarticle.aspx?articleid=12

neki kažu DA.
Ja mislim pa, možda...sjećam se stripa Rahan.. Raha živio u doba dinosaura...od kuda autoru stripa ta ideja...bujna mašta ili ipak?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:19   #3
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
http://www.betanija.hr/showarticle.aspx?articleid=12

neki kažu DA.
Ja mislim pa, možda...sjećam se stripa Rahan.. Raha živio u doba dinosaura...od kuda autoru stripa ta ideja...bujna mašta ili ipak?
Odakle bi autor stripa mogao imati bujnu maštu i njome doći do ideje za strip. Veća je vjerojatnost da mu je to netko (tko je doživio) pričao ili je, možda, i on sam bio tamo u to vrijeme. Samo je sigurno da nije mašta.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:27   #4
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
http://www.betanija.hr/showarticle.aspx?articleid=12

neki kažu DA.
Ja mislim pa, možda...sjećam se stripa Rahan.. Raha živio u doba dinosaura...od kuda autoru stripa ta ideja...bujna mašta ili ipak?
gledao kremenka...
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 21:58   #5
Nije Rahan živio u doba dinosaura. Rahan je bio sasvim normalan mladić iz kamenog doba, doba megafaune sisavaca (spiljski medvjedi, sabljozube mačke, vunasti nosorozi, mamuti itd.), nekako u vrijeme kad si ti antik išao u školu... majstorski si otvorio ovu veličanstvenu temu, nema šta... akademsko obrazovanje, kažeš?

Uglavnom to se savršeno uklapa u teoriju o ravnoj Zemlji, nebu punom rupa na deki, i ostalim kreacionističkim nebulozama.


sad čekamo da neko krene s Paluxi hoaxom...

Zadnje uređivanje haram : 02.06.2014. at 22:09.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 00:01   #6
akademsko obrazovanje, kažeš?
ma kakvi ja sam laik.
haram a kako si ti? kaj ima novoga? dakle dinosuarosi i ljudi skupa...nema šanse?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 03:59   #7
Naravno da je moguće, koliko i pljusak pečenih piceka.

Zadnje uređivanje haram : 03.06.2014. at 04:06.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 16:32   #8
Haram Rahan je jahao Triceratopsa (imam doma taj strip) a Triceratops u kamenom dobu??? ili?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 16:42   #9
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
Haram Rahan je jahao Triceratopsa (imam doma taj strip) a Triceratops u kamenom dobu??? ili?
Je, imaš pravo!
No sad si dokazao da su ljudi i dinosauri živjeli istovremeno, znanstvenici lažu i može ključ na temu.

Zadnje uređivanje haram : 03.06.2014. at 17:00.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 21:06   #10
Thumbs up

TO JE ČINJENICA-dinosauri i ljudi


http://youtu.be/sVI53Tdqqh8
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 21:14   #11
ljudi i dan danas žive sa dinosaurima, zovemo ih ptice, ali one su u biti maniraptori dinosauri.
__________________
No way wine is better than Pepsi!!!
Where is, repeat, where is Task Force Thirty Four? The world wonders.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 21:22   #12
Thumbs up

Da bi mogli stvoriti sliku povjesnih datiranja obavezno procitati :
A to vrijedi i za ovu temu !
"O povijesnim anomalijama, Fomenko protiv lažova"

"Mislite da je Fomenko povijesničar, e pa zeznuli ste se. Fomenko je jedan od najuglednijih ruskih matematičara."

Sigurno se pitate kakve veze ima matematičar sa povijesti. Odgovor je u brojevima. Brojevi se koriste u matematici i u povijesti da bi se kronološki obradili i datirali povijesni događaji. E pa, gospodin Fomenko je otkrio nepravilnosti u tim istim povijesnim kronološkim sljedovima. !

http://matrixworldhr.wordpress.com/2...protiv-lazova/
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 22:45   #13
E ne bi ova tema bila potpuna bez LUNa i istinozborke Ljubice Šaran

Lunčeko naše milo, kakove veze ima datiranje povijesnih događaja sa paleontologijom, objasni nam molim te?

I u koju godinu Formenko smješta globalno vidljivu pojavu supernove danas znane Rak maglica; čisto da usporedimo sa kineskim, arapskim, japanskim i indijanskim kalendarima -ili bi i njih Kremenko mijenjao?
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:33   #14
danas živimo s ovima...no da li je čovjek živio s triceratopsom?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:36   #15
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
.no da li je čovjek živio s triceratopsom?
Naravno. Dok je covjek bio ziv, triceratops je bio vise desetaka metara pod zemljom.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:45   #16
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
E ne bi ova tema bila potpuna bez LUNa
i nije... fali još jedan
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 23:57   #17
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
ljudi i dan danas žive sa dinosaurima, zovemo ih ptice, ali one su u biti maniraptori dinosauri.
Ljudi i dan danas žive sa dinosaurusima, zovemo ih političari i oni vladaju ljudima.

Sent from my C5303 using Tapatalk
Laplace is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 00:26   #18
Thumbs up

Quote:
haram kaže: Pogledaj post
E ne bi ova tema bila potpuna bez LUNa i istinozborke Ljubice Šaran

Lunčeko naše milo, kakove veze ima datiranje povijesnih događaja sa paleontologijom, objasni nam molim te?

I u koju godinu Formenko smješta globalno vidljivu pojavu supernove danas znane Rak maglica; čisto da usporedimo sa kineskim, arapskim, japanskim i indijanskim kalendarima -ili bi i njih Kremenko mijenjao?
Evo haremcicu da nesto naucis !

http://pixelizam.com/kako-se-utvrduj...meta-i-fosila/
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 00:45   #19
Quote:
L U N kaže: Pogledaj post
Što bi mi bez Luna i njegovih prosvjetiteljskih linkova. Sad nam samo fali još jedna univerzalna formula da nam sve objasni i 'izleći'.
prof56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 01:03   #20
Thumbs up

"Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu. "

Upravo ovo je srz mnogih na ovom forumu !
Ne zelim ih imenovati jer oni "znaju" !
__________________
"Mnogi ljudi izgube zdravlje da bi stekli bogatstvo, a zatim izgube bogatstvo da bi vratili zdravlje." - A.J. Materi
“Kad bi ljudi očistili unutarnje zagađenje, tada bi prestali stvarati ono vanjsko.” Eckhart Tolle
"Istina je čudnija od fikcije, jer fikcija mora imati smisla" Mark Twain
L U N is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.