Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 12:28   #81
Quote:
netsky prospekt kaže: Pogledaj post
Tako je, sad je vrijeme grožđa. Kiselog
ovo je i meni prvo palo na pamet kad sam otvorio temu, al rekoh dat cu malo vremena, mozda ima smisla sve skupa

zajeb
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:30   #82
Uskoro će počet sezona kiselog kupusa i sarme. U slast!
blueboyblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:41   #83
Super mi je ova tema! Good for us!

Ja sam skroz zadovoljna svojim životom, ne mislim da mi išta previše fali, barem od onoga što se nudi. Ne kažem da je super živjeti solo, ima to i nedostataka, ali počela sam osjećati da mi neke moje frendice koje su uparene počinju zavidjeti i po tome znam da to i nije tako loše, hahaha

Super je što mogu ići svake godine drugdje na ljetovanje, gdje hoću, kada hoću, za novce koje ja hoću, izabrati izlete, smještaj, put, kako god meni paše i ne moram se s nikim dogovarati oko godišnjeg, jel u kolovozu, rujnu ili kad god.

Super je i što imam veliki krevet samo za sebe. Više ne znam ni spavati u malom krevetu, nekako mi bude čudno. Kad legnem vodoravno po krevetu još uvijek je duži od mene

Ne moram kuhati ako mi se ne kuha, a kad kuham mogu tri dana za redom spremati svoje omiljeno jelo. I nitko se neće buniti.

Kad dodjem kući dolazim u svoj mir, oazu, a ne u vječnu svađu s mužem, što je čest slučaj mojih frendica. I to mi je recimo stvarno odvratno. Eto...ima toga još

p.s.
Inače kad smo kod ove teme, doživjela sam da me neke frendice uvjeravaju da ja ne mogu solo biti sretna tj. da sigurno nisam i da ih muljam. A one su u lošim brakovima i kao njima je bolje, jer one nisu sole, one su sretne, a mrze i muževe i djecu i sebe i vlastiti život. Primjetila sam da nesretni ljudi uvijek žele uvjeriti solere da su ustvari u problemima, jer je njima tako lakše. Izmedju toga da sam solo i da jedem govna koje jedu moje frendice u brakovima - pa sigurno mislim da bi u toj opciji bila puno nesretnija. Tako da...samo da poručim udanima...frustriranima u braku...mijenjale bi se vi sa nama solo, samo da možete
ebolica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:46   #84
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
zasto bi mu uopce rekla da ti se svidja? na taj nacin riskiras da zavrsis u okovima veze/braka, a biti solo je super
hodas fino masan i dlakav ko jeti , ajm so đels
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:52   #85
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
hodas fino masan i dlakav ko jeti , ajm so đels
i neoprane pičke!
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 12:58   #86
Quote:
tommek13 kaže: Pogledaj post
i neoprane pičke!
helou, zaboravio si napisati neobrijane
-Matangi- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:31   #87
Volim što se nikome ne moram opravdavati, što se normalno mogu zapit ko čovjek vani, što ne moram trpit ničiju ljubomoru niti ju ne osjećam.
Volim što mogu ići gdje god hoću, biti s kim god hoću i kad god hoću bez da mi netko sere.
Volim što nemam obavezu prema nikome. Slobodna sam. Ah
petunia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:12   #88
Quote:
petunia kaže: Pogledaj post
Volim što se nikome ne moram opravdavati, što se normalno mogu zapit ko čovjek vani, što ne moram trpit ničiju ljubomoru niti ju ne osjećam.
Volim što mogu ići gdje god hoću, biti s kim god hoću i kad god hoću bez da mi netko sere.
Volim što nemam obavezu prema nikome. Slobodna sam. Ah
Ti si iz neke ful zdrave veze izasla...
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:19   #89
Stvar je u tome kako se tko navikao. Ako je netko počeo sa vezivanjima u veze od kad je bio jako mlad, od srednje škole je skako iz vezice u vezu, taj neće moći biti bez veze.
A netko tko se navikao da bude sam... takvome je i malo društva u stvari dovoljno. Ono što bi za druge ljude bila standardna veza, za takvoga bi bio totalni overload.

Samoća je ugodna. Možeš štogod želiš.
Samo uz malo seksa tu i tamo.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:26   #90
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ti si iz neke ful zdrave veze izasla...
je, ekipa kao da je bila par godina u remetincu
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:30   #91
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
je, ekipa kao da je bila par godina u remetincu
tam se bar peru ak nis drugo
__________________
Split happens
tommek13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:43   #92
Žestoki ste. Tako sam vas poučavao, dragi osamljenici! U subotu je dodjela diploma za sve vas, na mom sveučilištu ste svi prošli. Nemam razloga nikoga od vas rušiti.
1348 pestilence is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:48   #93
Jedno je biti solo i imati prijatelje za izlaske, zezanciju, ONS (tko to voli), a drugo je biti solo i kada ništa od navedenog nemaš.

Vjerujem da s ovim zadnjim ljudi nisu zadovoljni. xD
MadAce is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 15:49   #94
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Ti si iz neke ful zdrave veze izasla...
Ne bi ju ni najgorem neprijatelju poželjela
petunia is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:06   #95
Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome kako se tko navikao. Ako je netko počeo sa vezivanjima u veze od kad je bio jako mlad, od srednje škole je skako iz vezice u vezu, taj neće moći biti bez veze.
A netko tko se navikao da bude sam... takvome je i malo društva u stvari dovoljno. Ono što bi za druge ljude bila standardna veza, za takvoga bi bio totalni overload.
ovo su dvije krajnosti, a što s onima koji su malo ovo-malo ono?


Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Samo uz malo seksa tu i tamo.
a kako si ovo zamislio?

podijeli s nama (ipak je ovo US)
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:18   #96
Biti solo, volim samo zato sto ne moram, a sto ne moram, bas volim jos i vise.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:19   #97
Ok, puno sam više solo, nego u vezama, pa možda nemam pojma, ali čini se da sam skroz krivo doživio veze

Ljudi se vesele da se ne moraju nikome pravdati? Da mogu ići gdje žele? Da se ne moraju nikome javljati? Da mogu slobodnije pričati? Da nemaju više okove?

Ajde da ne nabrajam...kakve su to pobogu veze?

Zar nije cilj veze da budeš s nekime tko te usrećuje, a ne nekime tko će vršiti teror nad tobom? Jer ovo što se ovdje opisuje mi zvuči baš kao teror, a ne veza... U biti, da išta od toga osjetim, prvo bi jako dobro promislio zašto želim takvu osobu kraj sebe...a onda bi uklonio tu osobu od sebe.

Pa ako si u vezi ne znači da više nemaš život, i dalje ideš van, i dalje imaš prijatelje, i dalje se zabavljaš, radiš ono što voliš raditi, no, uz sve to, imaš i osobu kojoj si eto baš ti poseban i za koju znaš da može biti uz tebe na način na koji drugi ne mogu. Veza nije okova. Ako će te netko ostaviti čim mu se ne javiš svakog trena i čim mu ne opravdavaš što sve radiš, onda i bolje da se riješiš te osobe, jer ta osoba ti ne želi dobro.

Ok ako je nekome super biti solo, ali ajde to nemojte opravdavati s ovakvim nebulozama.

Osim možda ako baš ti koji prigovaraju za te dijelove veze nisu ujedno i oni koji najviše potiču takve gluposti, u tom slučaju, i bolje da niste u vezama...
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:22   #98
Pa sta bi vi bili u vezi i.slobodni, naravno da. sad imas tu obavezu obavjestiti partnera o svojim nekim izlascima i td...
zasto je to tako BOLESNOOO.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:26   #99
Quote:
smoky 9999 kaže: Pogledaj post
Pa sta bi vi bili u vezi i.slobodni, naravno da. sad imas tu obavezu obavjestiti partnera o svojim nekim izlascima i td...
zasto je to tako BOLESNOOO.
Ok, a ti kada si u vezi inzistiraš na tome da te partner obavijesti kad god ide van, gdje ide van?
nemouzagrebu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 16:29   #100
Quote:
nemouzagrebu kaže: Pogledaj post
Ok, a ti kada si u vezi inzistiraš na tome da te partner obavijesti kad god ide van, gdje ide van?
Ne. Ja sama njemu kazem kad idem gdje idem a on sam kasnije meni kaze...
No, to je zdrava veza... kakva je to veza, 3god ste u vezi a ti ne znas da ti je cura bila.jucer u klubu, pa ti frend prepricava a ti gledas ???? Kao da ni nije rijec o tvojoj curi.
Sta je tu bolesno?
To nije kontrola ni nista.
__________________
https://youtu.be/A9Pmar-fswQ
smoky 9999 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:14.