Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2014., 20:07   #81
Quote:
pekmez_ kaže: Pogledaj post
4:0 poluvrijeme... alumnus pokusava na silu, poprilicno nervozni... ne znam je li jos prerano govoriti, ali ovim porazima solina i alumnusa, nacional i split se ozbiljno odvajaju od ostatka hrvatske vec nakon 9 kola
Nacional pobijedio 8:1. Alumnus će isto glatko izgubiti, kao što si i rekao..

I da, odvajaju se. Sad će biti borba za ostale pozicije koje vode u play off. Kandidati su Alumnus, Novo vrijeme, Square, Uspinjača, Murter i možda još ponetko..

Loša večer za goste. Nadam se da Square neće tako nastradati u Makarskoj...utakmica počinje u 20:15.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 20:45   #82
Split - Alumnus 5:1

U Makarskoj prošlo 12 minuta 1. poluvremena, Novo vrijeme - Square 0:0.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:02   #83
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post

Šaljemo cijelu koloniju navijača u Makarsku. Mislim da ja osobno neću ići, ali imat ću informacije u realnom vremenu Novo vrijeme i Square su stari rivali još kao ambiciozni povratici iz Druge lige Jug. Tada smo između klubova, igrača i navijača imali jake tenzije i incidente, zbog čega u Makarsku idemo najvjerojatnije pod policijskom pratnjom.

Novo vrijeme je favorit. Imaju izvrsnu ekipu, posebno prvu postavu - Bajrušović, Kazazić, Koturović i Osredkar, sve redom reprezentativci, sa solidnim mladim golmanom. Nedostajat će im Babić koji ima produženu kaznu zbog vrijeđanja suca iza utakmice..Mala mana Novog vremena je relativno tanka klupa.

Square je najgledaniji klub 1. HMNL, idemo skoro kompletni u Makarsku, ali nemamo previše razloga za optimizam, s obzirom da smo u utakmicama u kojima smo morali uzeti bodove (Murter, Brod) uzeli samo 1 bod, a protiv Splita smo bili na hladnom pogonu. Do kraja polusezone osim Novog vremena Square čekaju Osijek u gostima i Alumnus kod kuće, što definitivno nije lagan raspored.

Do sada je Square dobro prolazio protiv Novog vremena, ali ovaj put šanse imamo samo uz maksimalnu koncentraciju, zalaganje i slušanju zamisli trenera. Očekujem veću minutažu postave Rangotov, Bevanda, Đuraš, Jurić, uz rotaciju Cvjetković, Rezo, Šimunović, Hasanović, Daničić i dosta dobrih obrana Zorana Primića.

Samo se nadam da taktička varijanta Novog vremena neće biti 4-0, to nam nikako ne odgovara
https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 21:13   #84
Ne vidim ti ovo...

Uglavnom nakon prvog poluvremena 4:1 za Novo vrijeme, crveni karton je dobio najbolji igrač Squarea Tomo Bevanda, što znači da smo gotovi...

Pokušat ćemo drugo poluvrijeme s golmanom igračem..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 22:02   #85
Novo vrijeme - Square 5:1
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 10:57   #86
Danas će biti zanimljivo vidjeti kako se Inter nosi s ispadanjem iz Europe i prepuštanjem prvog mjesta u Španjolskoj Barceloni.

Danas u 13:00, InterFS Movistar - RRR Navarra

live stream:

http://verdirectotv.net/ver-teledepo...online-gratis/
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 02:45   #87
Vi koji pišete samo derite, super vas je čitat

Jebiga kad nemam šta za napisat
Irfani is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 03:00   #88
Da dan osvrt i na jučerašnju utakmicu, najbolju Tommya ove sezone doma, uraganski start, Jelovčić (kako je čovik živčan na terenu to je čudo, il sere sebi il drugima ) je posli prvog gola napokon u svom stilu probia stranu, Subotić iskoristia svoje 2 šanse, ekipa je dobr igrala presing... Alumnus (wand koliko je ekipa izmjenjena u odnosu na prošlu sezonu?) je ima par nekih šansi za povratak ali nisu uspili. Drugo poluvrime odrađivanje posla.

Stanković opet u odijelu, da i to notiramo uz činjenicu da je uspia skupit snagu i kod 5-0 stavit Tešiju na gol i još jednog mladog na teren Naravno iskusna postava se odma vratila čin su ovi smanjili na 5-1
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 10:47   #89
Quote:
Herve kaže: Pogledaj post
Da dan osvrt i na jučerašnju utakmicu, najbolju Tommya ove sezone doma
Da, gledao sam prijenos (stream s KreatorTV) i Split je odigrao stvarno dobro. Još za nijansu bolji bili su u Dubrovniku prošlu utakmicu.


Quote:
uraganski start, Jelovčić (kako je čovik živčan na terenu to je čudo, il sere sebi il drugima )
Da, to je zanimljiva njegova osobina. Po meni, on fizički može igrati skoro cijelu utakmicu (barem našu ligu), ali ga iscrpi velika priča

On ne uvlači jezika, nijednu utakmicu i to nije dobro, stvara nervozu u ekipi, a premlad je da bi bio nervozan. Uvjeren sam da je ta njegova osobina jedan od razloga loše kemije u ekipi, posebno kad krene loše.

Quote:
je posli prvog gola napokon u svom stilu probia stranu, Subotić iskoristia svoje 2 šanse,
Subotić vrijedi zlata..pouzdan pivot, ima fantastične realizatorske sposobnosti, pravi je strijelac.

Da je onakve dvije šanse imao Alumnus na početku, ne bi dali nijedan gol, to sam siguran.

Quote:
ekipa je dobr igrala presing...
Da, kvaliteta presinga pokazuje o kakvoj ekipi se radi. U top ligama svi igraju presing veći dio utakmice. Tu se vidi kvaliteta ekipe, i one koja vrši presing i one koja izlazi iz presinga.


Quote:
Alumnus (wand koliko je ekipa izmjenjena u odnosu na prošlu sezonu?)
Jako su oslabljeni. Ostali su bez trenera, a Mićo Martić je bio njihova glavna snaga i 5 godina gradio je od prosječne ekipe prvaka Hrvatske.

Otišao im je i prvi golman, Mario Modrušan ( Italija,2. liga, Gruppo Fassine), kapetan Matija Đulvat (Futsal Dinamo), najbolji igrač Vedran Matošević (talijanski prvak Luparense), mladi Kristijan Postružin (španjolski prvoligaš Santiago Futsal).

To su sve dobri igrači, ali ovi za inozemne transfere mogu slobodno dignuti spomenik Martiću, jer je njegovo ime to koje otvara sva vrata.

Npr. 2012. godine, kada se igrao elitni pozivni futsal turnir u Kuvajtu (neslužbeno klupsko interkontinentalno SP) nisu pitali tko je prvak Hrvatske, nego su rekli Martiću da dovede svoju ekipu


Quote:
je ima par nekih šansi za povratak ali nisu uspili.
Baš me čudi Čak i da je bila prošlogodišnja ekipa, i dalje bi to bili promašaji. Ovaj put nisu čak ni stvarali šanse. Ipak si mogao vidjeti što znaju promašiti Penava i Grbeša, sada uz Capara 2 najkvalitetnija igrača Alumnusa..

Sposobnost Alumnusa da promašuje izgledne šanse je nevjerojatna. Da su prošle godine imali barem 50% realizaciju čistih zicera i praznih golova pomeli bi sve bez konkurencije.

Quote:
Drugo poluvrime odrađivanje posla
Da, to je već bilo dosadno. Istovremeno još jedno dosadno poluvrijeme se odvijalo u Futsal Fusio centru u Zagrebu. Nacional je isto tako odrađivao protiv Solina.

Quote:
Stanković opet u odijelu, da i to notiramo uz činjenicu da je uspia skupit snagu i kod 5-0 stavit Tešiju na gol i još jednog mladog na teren Naravno iskusna postava se odma vratila čin su ovi smanjili na 5-1
Što je s Tešijom zapravo, pokušava se prebaciti na sumo? Izgleda nevjerojatno debelo i sporo. Čini se 10-15 kila teži nego prošle godine?

Stanković se po tom pitanju neće promijeniti. Odijela i provjereni igrači

Ali mora se priznati da se Split diže i zajedno s Nacionalom odvaja..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:01   #90
Ostao sam dužan neko izvješće sa utakmice Novo vrijeme - Square.

Zaslužna pobjeda od 5:1 za Novo vrijeme. Rezultat previsok zbog ponovno jako lošeg suđenja koje vjerojatno nije utjecalo na pobjedu domaćina, ali vjerojatno jest na visinu rezultata. Osim stalnog natezanja za faulove i kartone, ključni momenat je na rezultati 2:1 nedosuđeni penal na Bevandi i posljedično crveni karton za Bevandu nakon nečega što teško može biti i faul..onda su se zaredali kartoni, Šimunović i Daničić, što znači da oni ne idu u Osijek na sljedeću, vrlo važnu, utakmicu.

Odlična utakmica Koturovića koji je postigao hat trick.

Od pozitivnih stvari možemo reći da su oba očekivano kluba dali podršku Hajduku, da su naši navijači u Makarskoj (50 naprema 700) napravili domaćinsku atmosferu s bubnjevima, sirenama i stalnim navijanjem.

Nije bilo nikakvih tenzija ni negativnosti, čak su se na kraju našim navijačima došli zahvaliti ne samo igrali Squarea, nego i igrači Novog vremena i domaća publika.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:16   #91
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Ostao sam dužan neko izvješće sa utakmice Novo vrijeme - Square.

Zaslužna pobjeda od 5:1 za Novo vrijeme. Rezultat previsok zbog ponovno jako lošeg suđenja koje vjerojatno nije utjecalo na pobjedu domaćina, ali vjerojatno jest na visinu rezultata. Osim stalnog natezanja za faulove i kartone, ključni momenat je na rezultati 2:1 nedosuđeni penal na Bevandi i posljedično crveni karton za Bevandu nakon nečega što teško može biti i faul..onda su se zaredali kartoni, Šimunović i Daničić, što znači da oni ne idu u Osijek na sljedeću, vrlo važnu, utakmicu.

Odlična utakmica Koturovića koji je postigao hat trick.

Od pozitivnih stvari možemo reći da su oba očekivano kluba dali podršku Hajduku, da su naši navijači u Makarskoj (50 naprema 700) napravili domaćinsku atmosferu s bubnjevima, sirenama i stalnim navijanjem.

Nije bilo nikakvih tenzija ni negativnosti, čak su se na kraju našim navijačima došli zahvaliti ne samo igrali Squarea, nego i igrači Novog vremena i domaća publika.
Istina, odličnu ste atmosferu napravili s instrumentima
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 11:58   #92
Quote:
ersteone kaže: Pogledaj post
Istina, odličnu ste atmosferu napravili s instrumentima
Uvijek je dobro imati neovisnu potvdu...ovi moji su popili hektolitre pive i putovali 3-4 sata do Makarske
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 18:42   #93
Suba je majstor, šmeker pravi, trenira san s njin veliki balun jedan period. Cijenin ga nemoguće.

Zaboravija san Lauru prokomentirat u svom prethodnom postu. Kako ja njega ne mogu, al baš ne mogu... Danas je aj stvarno obranu usavršija, ali prije je bija teška truba. Ono njegovo pozivanje na europsko u Splitu je najveća sramota ikad u futsalu, čovik je ima stomačinu i parija teški rekreativac.
labello red is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 22:58   #94
Zaboravia spomenit da je Jukić diga igru nogon nemoguće, prije bi pobaca balune okolo, sad uredno asistira
__________________
Macho macho hombre
Herve is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 02:16   #95
Brod dobio Vrgorca 6:0 prekjučer

Nisam bio doma pa se nije otišlo, ali koliko sam čuo, tvrdo prvo poluvrijeme (1:0), ali onda Brod u prvih pet minuta drugog zabija dva gola, Vrgorac već tad vadi golmana i kasnije se lako došlo do 6 komada. Gostima je navodno falilo par igrača. Brod je sada uhvatio priključak s ekipama na začelju.

Koliko ekipa ispada?
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 16:41   #96
Quote:
Herve kaže: Pogledaj post
Zaboravia spomenit da je Jukić diga igru nogon nemoguće, prije bi pobaca balune okolo, sad uredno asistira
Da, i ja sam primjetio...a čini mi se i da brani odlično..

Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Brod dobio Vrgorca 6:0 prekjučer
Ne iznenađuje me to previše..

Quote:
Nisam bio doma pa se nije otišlo, ali koliko sam čuo, tvrdo prvo poluvrijeme (1:0), ali onda Brod u prvih pet minuta drugog zabija dva gola, Vrgorac već tad vadi golmana i kasnije se lako došlo do 6 komada.
Vrgorac jako često igra s letećim golmanom, ali sve manje se isplati..

Quote:
Gostima je navodno falilo par igrača.
Vrgorcu se sve i svodi na par igrača. To su ponajviše Martinac i Marinović. A još donedavno su bili glavna konkurecija Splitu za naslov prvaka..

Quote:
Brod je sada uhvatio priključak s ekipama na začelju.

Koliko ekipa ispada?
To se stalno mijenja i ovisi o tome hoće li netko možda sam odustati (zbog financija nažalost).

Zadnji ispada direktno, a predzadnji igra kvalifikacije sa ovima iz Druge lige što će biti vjerojatno dosta veliki izazov s obzirom da sa Sjevera kao lavina dolazi Futsal Dinamo, a sa Juga Šibenska Crnica.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 17:05   #97
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Da, i ja sam primjetio...a čini mi se i da brani odlično..
nije bia na svojoj razini po onome šta san ja vidia u početku šta je vjerojatno posljedica toga da mu je bivši klub u ukrajini zbog rata prista s djelovanjem pa vjerojatno nije neko vrime ni ozbiljnije trenira al eto npr dalo se naslutit iz tvojih postova da je bia odličan u dubrovniku šta znači da dolazi sebi lagano
__________________
Biti članom Hajduka pitanje je časti, stava i opredjeljenja! Učlani se!
frane mafia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:29   #98
Quote:
frane mafia kaže: Pogledaj post
nije bia na svojoj razini po onome šta san ja vidia u početku šta je vjerojatno posljedica toga da mu je bivši klub u ukrajini zbog rata prista s djelovanjem pa vjerojatno nije neko vrime ni ozbiljnije trenira al eto npr dalo se naslutit iz tvojih postova da je bia odličan u dubrovniku šta znači da dolazi sebi lagano
Da, bio je stvarno dobar, odlično postavljanje, pravovremen..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:40   #99
U prvoj utakmicu finala play offa 1. Brazilske futsal lige večeras u 22:00 sata se sastaju KirinSP i Intelli Orlandia. Za Kirin još uvijek igra legendarni Falcao.

U polufinalu je bilo malo golova i puno emocija, uz fanatizam publike kakav se može vidjeti još samo kad igra Futsal Dinamo

Prijenos je obično na SporTV ili ESPN Brazil.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 01:26   #100
Po meni najbolji gol koji san vidija u našen futsalu. Gadarija.

https://www.youtube.com/watch?v=tiWJAW7cLmU
labello red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.