Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2014., 09:20   #1
Pribor za šminkanje - kistovi, spužvice... #2

S obzirom da stara tema ima preko 10000 postova, vrijeme je za novu .
__________________
PPPP
Just a Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 18:08   #2
Tako malo ja po e bayu, i naletim na ovo
http://www.ebay.com/itm/Pro-real-TEC...item2592ae76d0

jel netko isprobao? već duže vrijeme želim kupiti core collection, al uvijek nešto drugo je hitnije
__________________
There's so many different words, so many different songs. We have just one world but we live in different ones.
softplaytime is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 21:13   #3
core collection je stvarno odlican, bas svi kistici!
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 22:13   #4
Sutra kozmetika i kistovi u lidlu:

http://www.lidl.hr/hr/3730.htm
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 23:09   #5
Trazim mijauu

Molim forumasicu mijauu da mi se javi!!!! Pakujem njeno, a izgubila sam tvoju adresu!!!!
Vdiim da ima vise forumasica sa mijauu, mijauuu i sl.,
origigi koja je sa mnom dogovarala ce morati reci sto sam joj kupila da joj povjerujem da je ona


javi se pliz u PP
fluffy16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 08:48   #6
Meni su iz Core Collectiona iskoristiva samo 2 kista, buffing i contour brush. Pointed foundation brush sam probala koristiti za concealer, ali mi je pregrub i ne blenda dobro, a detailer brush je ajde ok za ruz, ali mi je tu opet bolja sigma, pa sam oba na kraju prodala.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 09:34   #7
Slažem se sa orange, ova dva koja je navela su iskoristivi, ovaj za tekući puder je premali za puder, a prevelik za korektor, u nuždi posluži ajde, ali nije idealan.
Kupila sam u lidlu kist za tekući puder jer sam bila nezadovoljna ovim prvim, veći je i gušći i puder se začas stavi. S druge strane je manji kist, taman za korektor ispod očiju i to je super kist. Kvaliteta mi izgleda ista kao kod RT, dlačice su od istog materijala i s ovim sam jako zadovoljna.
Uzela sam u lidlu i onaj uvlačivi za puder i rumenilo i mali dvostrani kist za nanošenje sjenila, baš su svi ok. Preporučam ih.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 09:51   #8
Quote:
softplaytime kaže: Pogledaj post
Tako malo ja po e bayu, i naletim na ovo
http://www.ebay.com/itm/Pro-real-TEC...item2592ae76d0

jel netko isprobao? već duže vrijeme želim kupiti core collection, al uvijek nešto drugo je hitnije
Ja sam naručila sa iherba, koštaju 18 dolara bez popusta i ne bi baš uzimala te, vjerojatno kopije kad su duplo jeftiniji. A set kao i svaki set, nešto bolje odgovara potrebama, nešto manje ali sve se može koristiti.
rosemary505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 15:29   #9
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Meni su iz Core Collectiona iskoristiva samo 2 kista, buffing i contour brush. Pointed foundation brush sam probala koristiti za concealer, ali mi je pregrub i ne blenda dobro, a detailer brush je ajde ok za ruz, ali mi je tu opet bolja sigma, pa sam oba na kraju prodala.
Meni nije iskoristiv jedino pointed foundation brush, njega sam prodala. Detailer mi je odličan za ruž, taj oblik kistića baš idealno odgovara obliku mojih usana.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 23:57   #10
Pribor za šminkanje - kistovi, spužvice... #2

jel neka od vas koristila ovako nešto? služi to čemu? razmišljam da si uzmem neku takvu sa ebaya

voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 00:00   #11
koristim ovaj mali komadić silikona. super mi je za oprati kistove.
na yt su dosta preporučivali silikonsku rukavicu za pećnicu, ista stvar kao i sigmina ali drastično jeftinija

zgodna je i ona "četkica" što je išla skupa sa lorealovim pilinzima.
__________________
I noga u guzicu je korak naprijed
hellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 00:10   #12
e super, budem naručila
sad vidim po pinterestu da ima i diy opcija http://pinterest.com/pin/398709373232782905/
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 08:23   #13
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
jel neka od vas koristila ovako nešto? služi to čemu? razmišljam da si uzmem neku takvu sa ebaya

Ja imam takvu Sigma malu, dobila sam to proslo ljeto kad sam narucivala neke kistove. I super je, ali ne bih nikad kupila po punoj cijeni tu veliku verziju.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 11:44   #14
da, definitivno su pretjerali s cijenom
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2014., 18:37   #15
Cure imate li preporuku za dobar kist na uvlačenje za rumenilo/bronzer, za u torbu?
Znači ne onaj veliki kabuki za puder, nego neki manji.
tehom is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 13:15   #16
ujutro mi je došao F80, oprala sam ga i stvarno je gust i nije fleksibilan kao onaj fejk s ebaya (sad dok je mokar). bas me zanima kakav ce biti u akciji

Quote:
tehom kaže: Pogledaj post
Cure imate li preporuku za dobar kist na uvlačenje za rumenilo/bronzer, za u torbu?
Znači ne onaj veliki kabuki za puder, nego neki manji.
imaš od ecotoolsa i real techniquesa na iherbu (zalijepila bih ti link al sam na mobu)
nisam ih osobno isprobala, ali oba imaju dobre recenzije
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 13:55   #17
Ja imam taj retractable od ecotoolsa. Dobar je. jako jako gust i jako se dugo suši
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 13:20   #18
Evo da pitam i na ovoj temi...Preporuka za dobar i kvalitetan kist za rumenilo?
Jedina 3 rumenila koja imam (Benefit, Manhattan Powder rouge i Edward Bess) su ona praškasta, kompaktna, dakle lako ih je nanositi (nisu tvrda zapečena), pa mi treba preporuka za neki oooodličan kist s kojim se takva rumenila najbolje nanose i blendaju da lijepo izgledaju na licu...
Trenutno koristim Bipin kabuki, ok je, ali on mi treba i za druge stvari, pa još kad se pere i suši dobro bi došao još jedan kist na lageru
U obzir dolazi naručivanje s neta!
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 21:45   #19
Narucila sam od RT beauty blender odlican je, nemam onaj originalni, probala sam ove jeftinije ali ovaj je najbolji tak da znate ak je netko mislio narucivat


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
" Ne možete se nadmudrivati sa svojim srcem. Ono ima svoje zakonitosti i zatreperi zbog stvari koje vaš um čak prezire. "
leda99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2014., 21:37   #20
Ajmo cure, pomagajte .. Da li se u Becu mogu kupiti Zoeva kistovi? I ako mogu, gdje?
Bumbili is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.