Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2016., 18:45   #61
Borna igra dosta loše, ali je i to dovoljno za TB prvog seta...
Smartic is offline  
Old 06.03.2016., 18:56   #62
Quote:
lyra777 kaže: Pogledaj post
Svi vi Novackovi fanovi i simpatizeri, objasnite mi molim vas njegovo trenutno ponašanje na terenu protiv Kukushkina.

Odvratno prenemaganje, da odvratnije biti ne može.
Fejker u elementu.
Nole nije navikao da publika navija za njega pa mu je trebalo malo vremena da se prilagodi!!
VrangeL_1917 is offline  
Old 06.03.2016., 19:15   #63
sreca da igramo protiv ovakvog protivnika, samo jednog igraca imaju, ostali za par kola challengera, par koji nije vrijedan spomena... a opet se igra peti mec.

borna rutinski rjesava
soprano23 is offline  
Old 06.03.2016., 19:30   #64
Borna drzi lekciju. Pala je sila Belgijcima nakon 1. seta.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Old 06.03.2016., 19:43   #65
Quote:
mecs kaže: Pogledaj post
Pa da je i izgubio sta ima veze, bitni su oni pravi turniri gde treba da dominira, ovaj DK je i onako bezveze, sad pricam s drugom nije ga trebo ni igrat, bolje da se priprema za IW. Ali ok ajde ako mu je zelja da igra u BG neka igra.
Vidim, cijeloj vojsci onih koji prate tenis od 2011. g., priključuje se i pomladak: oni koji tenis prate od 2014. g. Lepo, lepo...
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Old 06.03.2016., 19:43   #66
jako podsjeća na finale sa slovakijom 2005, slovakija je isto imala samo hrbatija
prvi dan 1-1, pa parovi 2-1, gube ljubo i marin za 2-2 , i onda mlade nade završavaju 3-0 protiv njihovih levata
babunovich is offline  
Old 06.03.2016., 20:14   #67
Na kraju Ćorić siguran za 3:2

Prvo 1/4 finale poslije 2012. S Amerikancima imamo 3-0 u dosadašnjim susretima, ali imaju sasvim dobru ekipu s Isnerom, Sockom i braćom Bryan. Po meni su oni favoriti. Kao podlogu očekujem beton, eventualno travu. Nema šanse da se igra na zemlji.
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 06.03.2016., 20:19   #68
Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
sreca da igramo protiv ovakvog protivnika, samo jednog igraca imaju, ostali za par kola challengera, par koji nije vrijedan spomena... a opet se igra peti mec.

borna rutinski rjesava
Belgija je viceprvak svijeta.
Verter is offline  
Old 06.03.2016., 20:23   #69
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Na kraju Ćorić siguran za 3:2

Prvo 1/4 finale poslije 2012. S Amerikancima imamo 3-0 u dosadašnjim susretima, ali imaju sasvim dobru ekipu s Isnerom, Sockom i braćom Bryan. Po meni su oni favoriti. Kao podlogu očekujem beton, eventualno travu. Nema šanse da se igra na zemlji.
Da bit će gadno, s Čilićem nikad ne znaš u kakvoj će bit formi, a Ameri su loš match up za Ćorića.

Što se tiče podloge, nikad ne reci nikad, https://www.youtube.com/watch?v=Cyjn5_PyWCU
Igrali su i u San Diegu na zemlji ak se ne varam zadnji svoj domaći meč.
Verter is offline  
Old 06.03.2016., 20:42   #70
Quote:
Verter kaže: Pogledaj post
Da bit će gadno, s Čilićem nikad ne znaš u kakvoj će bit formi, a Ameri su loš match up za Ćorića.

Što se tiče podloge, nikad ne reci nikad, https://www.youtube.com/watch?v=Cyjn5_PyWCU
Igrali su i u San Diegu na zemlji ak se ne varam zadnji svoj domaći meč.
Ćoriću je trava najslabija podloga, zato sam mislio da bi mogli postaviti travu.
Socka nikada nisam gledao na travi tako da ne znam kako se on snalazi.

Vidim da Čilić ima 5-0 protiv Isnera, od toga dva puta na razliku u 5. setu
http://www.atpworldtour.com/en/playe...ilic/I186/C977
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Old 06.03.2016., 22:23   #71
Braca Brajan u uzasnoj formi

Dodig i Pavic su tu favoriti (iako vec vidim opet stablo Skugora u repki)

Cilic ako krene igrati kako kako zna mozemo dobiti ... Ako bude igrao kao ova prva tri mjeseca iznenadio bi me da dobije Socka/ Isnera
Ocekujem Fritza u repki
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Old 07.03.2016., 08:55   #72
Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
ali salu na stranu, bilo bi ok izbjeci pritisak decidera kada vec imamo sansu za lagodan prolaz
viš, ja mislim da je baš dobro za njega da je došao u taj pritisak, jer to mu je super za budućnost. puno je dobio ovime. jer protivnik je bio taman po mjeri. gostujuća atmosfera, protivnik koji ako mu pustiš itekako zna odigrati, ali neupitan za dobiti ga ako odigraš kako treba. čim je borna spustio UE (od drugog seta), belgijanac nije imao šanse, a bome do tada...

ćoriću je ovo mrak za ameriku jer pritisak neće biti na njemu, a ovo samopouzdanje mu super dođe da nekog tamo kresne
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 07.03.2016., 09:19   #73
Quote:
soprano23 kaže: Pogledaj post
ameri su se par puta odlucili za zemlju i dobrano se prevarili.
interesantno, sock ima najbolji atp score upravo na zemlji (18-10), dok je isner na zemlji fifty-fifty čovjek

znači, ako bi postavili zemlju, sock bi im možda bio u mogućnosti donijeti i oba boda, a isner postaje ranjiv da izgubi oba boda. a braći bryan zemlja nikako nije prvi izbor

sve u svemu, ne vjerujem da postavljati zemlju
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Old 07.03.2016., 14:05   #74
Quote:
Greco kaže: Pogledaj post
Braca Brajan u uzasnoj formi

Dodig i Pavic su tu favoriti (iako vec vidim opet stablo Skugora u repki)

Cilic ako krene igrati kako kako zna mozemo dobiti ... Ako bude igrao kao ova prva tri mjeseca iznenadio bi me da dobije Socka/ Isnera
Ocekujem Fritza u repki
Da, braća više nisu ono što su nekad bila, ali su i dalje jak par. Iako, tko zna kakva će biti njihova forma tada, kao i svih ostalih tenisača. Četvrtfinala se igraju iza OI, tako da ima još puno vremena.

Ipak sve ovisi o Čiliću. Sad je užasan, ali sreća da ima još dosta vremena do tada pa možda uhvati nekakav ritam. Ako odigra kao u Belgiji, izgubit će od obojice i to je kraj za nas. Borna je sposoban donijeti jedan bod, u parovima nismo autsajderi s kim god da igramo, pa taman to bila i braća u boljoj formi nego danas. BTW. Škugor je dobro igrao, štoviše, bolje nego što sam očekivao.
Luyindula is offline  
Old 07.03.2016., 15:42   #75
Četvrfinale je u 7. mjesecu, a olimpijada u 8. mjesecu. Razdvojila je toronto i cincinati, mislim da će mnogi odustat od mastersa u torontu.
jpm is offline  
Old 07.03.2016., 22:10   #76
bijo rođo jučer na matchu, bacio par slika na fejs

babunovich is offline  
Old 15.03.2016., 18:50   #77
ponovilo se

babunovich is offline  
Old 18.03.2016., 19:44   #78
Nakon 42 godine karijere kao sportskog komentatora, legendarni Mico Dusanovic otisao je danas u mirovinu.

Tenis na hrtu možda postaje slušljiv

Btw, kad se bira podloga?
__________________
Ako ne možeš otkriti ono što mi znamo, a nećemo vam reći, onda ispadaš iz igre
dumbazo is offline  
Old 18.03.2016., 20:48   #79
Quote:
dumbazo kaže: Pogledaj post
Nakon 42 godine karijere kao sportskog komentatora, legendarni Mico Dusanovic otisao je danas u mirovinu.

Tenis na hrtu možda postaje slušljiv

Btw, kad se bira podloga?
Aj ne lupaj gluposti, Mi Cho je legenda!

Tužan dan za hrvatski tenis, imao je provale ali je bio car!
ekvilajzer is offline  
Old 18.03.2016., 22:46   #80
Svi odlaze, samo balega ostaje .
jpm is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.