Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2016., 20:42   #81
Quote:
il mago kaže: Pogledaj post
Jer su bili slobodni igrači, a u slučaju je Jeffa i Ohandze bilo i ljeto, vrijeme kada igračima tradicionalno istječu ugovori pa potpisuju bez odštete?
Isusa ti Boga,što ja sve neću ode pročitati.
Ovo ti je argument?
I još jedno...ti si gleda tog Simića i znaš da je pojačanje?
Politika posudbi nije dobra,eventualno,jedan dva igrača i to na deficitarnim pozicijama i poželjno sa mogućnošću otkupa.
Vizija kluba i politika projekta nije razigravanje tuđih igrača upitne kvalitete,al ko će sekti objasniti?
Valdano is offline  
Old 21.01.2016., 20:43   #82
Quote:
Valdano kaže: Pogledaj post
Ne more!?
Kako je priuštija Jeffa,Kouassija,Ohandzu...
Aj molin te ne piši pizdarije i to konstantno podbadaš kurvanjski sa tin svojin ironičnim smiješcima.
Na kurac mi ide branjenje Brbića i Vučevića tamo di se pokazuju ka teški diletanti.
A i ne volin te sektaške pizdarije di je sve dobro,sve divno..a i slipac vidi da ne valja.(evo ti tvoj smajlić)
Nit je sve divno krasno nit je sve sranje kako se piše. Radi se dobro s obzirom na okolnosti. Po meni je bolje na posudbu dovesti nekog poput Vele, Arteage ili ovoga nego dovesti nekog ko se mora prvo dokazivati kroz B sastav a pojačanje ti treba odmah.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is online now  
Old 21.01.2016., 20:43   #83
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
šta se nije pratilo desnog beka slovana kojemu ističe ugovor na lito. pa da ga se probalo kupit sad?
Jer je produžio ugovor?


Quote:
Valdano kaže: Pogledaj post
I još jedno...ti si gleda tog Simića i znaš da je pojačanje?
Ne, ali vjerujem prosudbi DSa. Nemamo mu razloga ne vjerovati jer ne dovodi loše igrače.


Quote:
Valdano kaže: Pogledaj post
Vizija kluba i politika projekta nije razigravanje tuđih igrača upitne kvalitete,al ko će sekti objasniti?
Triba Domeja gurat'
il mago is offline  
Old 21.01.2016., 20:46   #84
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Nit je sve divno krasno nit je sve sranje kako se piše. Radi se dobro s obzirom na okolnosti. Po meni je bolje na posudbu dovesti nekog poput Vele, Arteage ili ovoga nego dovesti nekog ko se mora prvo dokazivati kroz B sastav a pojačanje ti treba odmah.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
Ko piše da je sve sranje?
Tamo di je dobro to se i napiše,što je loše isto tako,4 posuđena igrača su sranje,a trojica su upitne kvalitete.
Valdano is offline  
Old 21.01.2016., 20:49   #85
Quote:
il mago kaže: Pogledaj post
Jer je produžio ugovor?




Ne, ali vjerujem prosudbi DSa. Nemamo mu razloga ne vjerovati jer ne dovodi loše igrače.




Triba Domeja gurat'



Evo vidiš kako si ti pokvaren i to je tvoje konstantno kurvanjsko vađenje stvari iz konteksta.
Na ovome forumu stvarno više nema smisla pisati jer većina onih s kojima si mogu konstruktivno raspravljati o nogometu više ne piše,a ostala je ekipa koja se razumi u nogomet ka mara u krivi kurac.
Čast malobrojnima još.
Aj,arivederci.
Valdano is offline  
Old 21.01.2016., 20:54   #86
ako dovodimo ovog simica s mogućnošću otkupa kao npr. Što je olimpija uradila sa onim nigerijcem hentyiem onda to pozdravljam (al sumnjam u to) Ako ne, to je smijadura.
bijeli prah is online now  
Old 21.01.2016., 20:56   #87
Quote:
Valdano kaže: Pogledaj post
[/B]
Evo vidiš kako si ti pokvaren i to je tvoje konstantno kurvanjsko vađenje stvari iz konteksta.
Ali ja niti sam pokvaren, niti vadim stvari iz konteksta. Ako DS kontinuirano dovodi dobre igrače (e.g. Jeff, Laura, Ohandza, Juranović, Tudor), zašto mu ne vjerovati kada su u pitanju Arteaga i Simić? Čemu pisati "trojica su upitne kvalitete"?

Inače, posudbe su sasvim ok stvar ako se njima pokrivaju deficitarne pozicije? Tko će igrati stopera ako Milović ode? Domej? Cijelu se jesen plače kako je Hajduk kratak u napadu, a sada ne valja Arteaga? Vjerujem kako DS već ima popis za ljeto - na zimu gotovo pa i nema slobodnih igrača koji bi predstavljali pojačanje u ovom trenutku.

Adio, dragi
il mago is offline  
Old 21.01.2016., 20:58   #88
Quote:
Valdano kaže: Pogledaj post
Ko piše da je sve sranje?
Tamo di je dobro to se i napiše,što je loše isto tako,4 posuđena igrača su sranje,a trojica su upitne kvalitete.
Kod Roguljića koliko znam postoji opcija prvokupa ali kako stvari stoje neće se to ostvariti. Za Velu para nemamo, a za ovu dvojicu (ako Arteaga dode uopce) ne znamo za sad kakvi su. Pa da te pitam. Jel nije bolje dovesti ovako nekog na posudbu pa probati kupiti ako se pokaže kao pogodak nego da smo primjerice puknuli 200 k eura za Roguljića koji je za sada ispao teži flop? Jel trebam spominjati što nam znači 200 k eura sada a ne prije recimo 6 mjeseci?

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is online now  
Old 21.01.2016., 21:01   #89
il mago milović ne ide nikuda. A oko pojačanja na lito, uvjeren sam da će bit dobro ka i prošlo. I sigurno je sredija jedno-dva pojačanja iz portugala. A ovog simica je vjerojatno bjelanovic skautira. Ja samo govorim da sam protiv posudbi bez otkupa.
bijeli prah is online now  
Old 21.01.2016., 21:03   #90
Intervju s Oči čačine -http://content.screencast.com/users/...2016-21.07.png
__________________
Da se ovdje radi samo o nogometu, ne bi se ni javio. Javljam se jer znam - ako padne lopovluk, nerad i nemar u Hajduku, na jednom čvoru kao što je taj - onda pada u državi." Pavao Grubišić Čabo
ersteone is offline  
Old 21.01.2016., 21:06   #91
Tapa
__________________
"Bježi iz Splita, ti si kurčina! Nećeš jest' ovu dalmatinsku ribu. Idi u Osijek, na Dravu! Jedi šarane!"
Roky1950 is offline  
Old 21.01.2016., 21:07   #92
arteagu sigurno nemožemo kupit, palermo ga je platija 800 keka.
bijeli prah is online now  
Old 21.01.2016., 21:13   #93
Ovaj iz Venezuele bi trebao biti zvijer, klasa Vela, takvog igrača dobit na godinu dana je uspjeh, klase donose rezultate i ljude na tribine.

Roguljića bi gledali drugim očima da je otkup povoljniji, ovako ako se nešto ne iskombinira nema smisla njemu davat šansu. Da su se stvari drukčije posložile u ljeto možda smo mogli kupit Krovinovića za manje pare nego što je odšteta za Rogulju, al da kojim slučajem na ljeto iznađemo taj milijun bit će opet prilike ubost nešto bolje od Roguljića, nadam se.

Vela je pogodak, ostat neće, ali klasa je.

Ovaj zadnji je krajnje diskutabilan ako ne ide Milović. Plus, upitno je koja je to kvaliteta uopće, da ne bi ispalo da on sad nije bolji od recimo Nižića pa da posudba postane totalna lakrdija. Dakle, da bi ovo imalo smisla, Milonije mora otić, a ovaj bit spreman za prvih 11 sutra.
Gost23 is offline  
Old 21.01.2016., 21:18   #94
Nije stvar o pojacanjima ode nego u tome koliko su zapravo ljudi lako zaboravili na NARODNI HAJDUK i doć će pojačanja ali ne u trenutku kad smo tek krenili raditi temelje a kuća se tek treba počet graditi.Jel jertec jos igra,zovi pandu,buljata vejica za pesto keka nek trci po marjanu.Ljudi smirite se i strpljivo gradit stabilan klub i doć će pojačanja i moć cemo zadrzat mlade igrace ali u trenutu kad Narodni klub postane STABILAN.
Mumi12 is offline  
Old 21.01.2016., 21:18   #95
Kako mi na kukija idu ovi kojima nevalja milovic...kojima nevaljaju posudjeni igraci...1.5m za lovru im je jackpot a seru sto se dalo cakija za milju. OSTAVITE SE NOGOMETA...VI NEMATE ARGUMENTE...da dovedu messija oni bi rekli a u p mater trebali su dovest cr7...messi je smece...kome treba igrac od 28god neuklapa se u mladost ekipe. CRKNITE!!!

Poslano sa mog GT-I9301I koristeći Tapatalk
Neno Svemirac is offline  
Received Infraction
Old 21.01.2016., 21:19   #96
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
arteagu sigurno nemožemo kupit, palermo ga je platija 800 keka.
Dobro, ali na ljeto ćemo možda dovesti nekog free pa Arteaga neće biti potreban! Kako ne shvaćate da Vučević nije debil koji ne kuži da su posudbe bez prava prvokupa kratkoročno riješenje ali čovjek ima 0 eura za transfere i radi najbolje što može. Jel ti možeš dovesti sada igrača koji bi bio pojačanje da može preksutra zaigrati u prvom sastavu? Zimski prijelazni rok i služi za posudbe to jest za krpanje rupa. Eno ti Klopp posuđuje igrače u Liverpool a mi ne smijemo jer se to kosi s vizijom.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is online now  
Old 21.01.2016., 21:19   #97
Quote:
ersteone kaže: Pogledaj post
vrti se,okriće,pregovara
ćiket is offline  
Old 21.01.2016., 21:21   #98
Quote:
ersteone kaže: Pogledaj post
Quote:
vrti se, okriće, pregovara, to nije tajna i to van smin reć!
Yurinov is offline  
Old 21.01.2016., 21:22   #99
da je neki ok desni bek razumija bi. Ono krpamo se do lita s njime na posudbi, pa ćemo na lito nać dobrog slobodnog desnog beka. to bi shvatija, al peti stoper? To ne razumim da ga jebeš. Nikakvog smisla nema.
bijeli prah is online now  
Old 21.01.2016., 21:22   #100
Al kako rutinski laje u novine, kao čut će se i sutra s novinarom , jebiga, odavno sam ja govorio da mogu ovi iz kluba bit zakopčani do grla kad debilima iz novina mogu trčati igrači, rodbina, menađeri, prijatelji, svi živi.
Gost23 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:08.