Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 12:40   #81
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Nema nista lose da pita Hamiltona za pare, nema nista lose da sa njim razgovara o tome, ima lose u tome sto u intervju stavlja takve nebuloze, pazi sad on nije Hamiltona nista pitao, on se pohvalio Hamiltonu sa tim, nije bilo pitanje u igri, najobicnije hvalisanje i to isto naravno nije propustio reci ni Rosebergu.

Intervju sluzi za postavljanje pitanja, ovako je ispao glup, ej ti ja sam vlasnik hr karting time i pomazem hr vozacima da se probiju, wtf, kom on pomaze?, prosao sam ja hr motorsport i imao sam posla sa puno takvih stetocinama

Sa cime i kako je on tocno pomogao kordicu i sl, pomogli su im njihovi starci, steiner ih koristi samo za osobnu promociju i eventualno udjeli neku sicu, daj Presvetli molim te!.
Ali koliko je meni poznato Štetner NEMA svoju karting momčad. Štetner je imao karting momčad do 2013 , a nakon toga, koliko je meni poznato te momčadi više nema.

Dakle ako je Hamiltona tražio novac onda ga je tražio valjda da općenito pomogne hrvatskom kartingu.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 13:50   #82
Mogao ga je spermati seljo isto tako pitati novac i za taksi do aerodroma. Ima Mario pravo, taoalna blamaža je da na intervjuu s vodećim vozačima u svjetskom motosportu on priča o svojim (nepostojećim?) karting projektima. Da je intervjuirao Messija ili C. Ronalda, pretpostavljam da bi spomenuo svoje sponzorstvo klubu NK Špičkovina.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:43   #83
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Daj pogle tko je vlasnik molim te lijepo, ove firme

https://sudreg.pravosudje.hr/regista...T_MBS:81025746

vlasnik je

"HRVATSKA MREŽA POSLOVNIH ANĐELA"

što god to značilo!!!!
Kaj se čudiš ko pura kruhu

Već po logici stvari ti je jasno da bi to valjda bila "udruga" ili tak nekaj
Po onom kaj se da provjerit "to" nije obveznik PDV-a po tom OIB-u, da je tvrtka valjda bi pisalo nekaj tipa d.o.o. kraj tog naziva...

a onda odeš i provjeriš, pa dobiješ ovo
https://registri.uprava.hr/#!udruga-...EBAW9p4gIBjMsF

Dakle udruga

Uglavnom s obzirom na svekoliki broj firmi d.o.o., pa j.d.o.o., a očito ima i udruga...
čini mi se da je tu valjda glavna misao vodilja kako izbjeći plaćanje poreza
Ne vidim čemu inače registriranje svako malo neke nove firme...iako ne mora bit

al i udruge koliko pamtim neke napise iz medija su takaj oslobođene poreza i te neke šeme iako u to se i ne kužim baš previše
Al taj naziv me iz nekog razloga asocira na onog Prpića (ak se tak zove ) iz HG Spota, čini mi se da je i on bil u toj udruzi

EDIT:
Jep i Prpić je tu još uvijek, a Štetner precednik...
http://www.crane.hr/vodstvo/

Quote:
Početkom 2011. samostalno kreće u pregovore za dobivanje medijskih prava prvenstva Formule 1™ što mu i polazi za rukom te potpisuje izravni ugovor s Berniem Ecclestoneom i njegovim Formula One World Championship Ltd. Ovime postaje ekskluzivni vlasnik prava Formule 1™ na period od tri godine za teritorij Hrvatske, a tada kao 29-godišnjak postaje najmlađi vlasnik prava F1™ u svijetu.
Baš me zanima kaj bi Mlađo rekel na ovo...kaj nije i on nekaj imal s tim ?

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 18.11.2016. at 15:59.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2016., 15:46   #84
Sve u svemu..... M.J. je nakratko unio života u GP1 portal.
Vratio se Oton Ribič, pokušao je dobiti Zlatka Kefelju nazad - ima novih autora članaka - taj naš F1 čovjek je opet imao ideja i vizije,..... ALI..... došlo je do nemogućeg događaja......

D.Š. bi mogao jednoga dana u dalekoj, dalekoj budućnosti prosjaćeći za koricu kruha na Trgu bana Jelačića, doći do svijesti koliko je nekada bio moćno arogantan, podmukao, i sve ostalo.....

Čovjek i osoba poput M.J. je prilično egoističnog karaktera, ali taj čovjek zna biti od F1 koristi..... šteta, ipak je to šteta odbaciti takvog F1 lika......
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 13:20   #86
Nema više Jergovića na GP1 portalu?? Kaj je pukla ljubav opet?

Nedavno sam vidio PR članak o Šterneru. To mu je valjda predsjednica platila. ...
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2017., 15:53   #87
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
Nema više Jergovića na GP1 portalu?? Kaj je pukla ljubav opet?

Nedavno sam vidio PR članak o Šterneru. To mu je valjda predsjednica platila. ...
Ma to je puklo čim je krenulo, očito.

Ima Mlađo sad članak na zadnjoj strani SNa o utrci. Barem je tako bilo poslije Australije.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2019., 14:44   #88
Mladen Jergović živi vječno:


Dino Milic-Jakovlic Volio sam i Ligier i njega, jako mi je bilo žao kada se dogodila ta nesreća. No bio je to najbolji F1 prijenos ikada, Mladen Jergović je proces od sat i pol izvlačenja vozača iz bolida i prijevoza do helikoptera pretvorio u triler. Tjednik Studio tjedan potom dao mu je neki rekordan broj lovorovih vijenaca, 6 ili 8, i nazvao to najboljim sportskim prijenosom ikada.

https://www.facebook.com/F1RetroComH...type=3&theater

Jerga je, ipak, jači od Blaža,...... zar ne?
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2019., 10:49   #89
Hoće li nam se F1 kolega Mladen Jergović ikada vratiti ( "uskrsnuti" ) na ovim našim prostorima?
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2020., 19:45   #90
Evo konačno, ponovno u "eteru"; i ponajbolji hrvatski poznavatelj F1:

https://www.index.hr/sport/clanak/ml...i/2221189.aspx

Odlučio se ukazati i izjasniti.
__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2020., 09:27   #92
Quote:
mali zgubidan kaže: Pogledaj post
Evo konačno, ponovno u "eteru"; i ponajbolji hrvatski poznavatelj F1:

https://www.index.hr/sport/clanak/ml...i/2221189.aspx

Odlučio se ukazati i izjasniti.
Jergoviću na kredit, jasno je prije početka sezone 2007. rekao, i bio ismijan od ekipe na forumu (ne ovom), da je Lewis najveći talent koji se u F1 pojavio nakon Senne.
Mirko_M is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 12:30   #93
I ćorava kokoš kljucne zrno

Bio je ismijavan na HRT forumu ako se dobro sjećam, a sam je davao puno materijala za to.
__________________
Charly says: Always tell your mummy
before you go off somewhere
periodičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2020., 19:06   #94
Sjećam se da je na njegovoj stranici korisnik Maminho komentirajući nešto pozvao se na najvećeg poznavatelja F1 na ovim prostorima Jožu Bistranskog (tim riječima), na što mu je Jergović odbrusio da nikad nije čuo za dotičnog.
Kakav je to stručnjak...
Zabranjeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2020., 18:44   #95
Quote:
Zabranjeni kaže: Pogledaj post
Sjećam se da je na njegovoj stranici korisnik Maminho komentirajući nešto pozvao se na najvećeg poznavatelja F1 na ovim prostorima Jožu Bistranskog (tim riječima), na što mu je Jergović odbrusio da nikad nije čuo za dotičnog.
Kakav je to stručnjak...
Ne sjećam se tog
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 15:52   #96
Ovo je danas dokaz da je Mladen Jergović bolji i kvalitetniji sportski novinar od Ivice Blažička.


Mladen, bar može pričati satima o sebi i o F1, a Blažičko utekne sa ekrana, kad god je prekid na stazi.....

E, moj crni Ivice Blažičko.

Toliko o ovoj tvojoj priči, koju je većina pojela ili progutala sa lukom ili bez luka:

https://www.gp1.hr/2013/04/blazicko-...a-o-jergovicu/


Ivice, ti i TVOJE lažne istine.


__________________
Ja sam proizvod ovog svemira, i kao takav pripadam i ostajem u ovome svemiru. Valjda. :D All rights reserved.
mali zgubidan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 16:17   #97
Poznato je koliko ne volim Blažička, ali Blažičko > Jergović.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2021., 18:32   #98
https://www.youtube.com/watch?v=p6FlMHoMs0E

Evo vam Jerge
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 05:33   #99
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post

Kakav “milozvucni “akcent ovaj “voditelj” ima, ja mislio neka zajebancija...
Roodonja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2021., 12:58   #100
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Jergović u stilu Silvija Tomaševića se javlja u sobi punoj knjiga.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:12.