Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Tko osvaja?
Đoković 5 29.41%
Berdych 0 0%
Nadal 1 5.88%
Čilić 2 11.76%
Raonić 0 0%
Wawrinka 1 5.88%
Monfils 0 0%
Murray 4 23.53%
Kyrgios 0 0%
Dr. Ivo Karlović 3 17.65%
netko drugi 1 5.88%
Glasovatelji: 17. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2016., 11:57   #1
Shanghai Rolex Masters 2016. (M)



Quote:
Janko Tipsarević uspješno je odradio posao u prvom kolu Šangaja nakon što je ostavio bez prave šanse Philippa Kohlschreibera. Nijemac se tek vraća nakon stres frakture stopala zbog koje je predao meč Andreju Martinu na Olimpijskim igrama, zatim i sljedeći Nicolasu Mahutu na US Openu i trebat će mu vremena da uhvati pravu formu.

Domaći igrač s pozivnicom Di Wu iznenadio je Pabla Cuevasa i svladao ga u tri seta. 16. nositelj čak pet puta gubio je servis u čudnom trećem setu u kojem su obojica osvojili samo po jedan svoj servis gem te je u 13. igri Kinez bio uspješniji sa 7:2 i tako prošao u drugo kolo.

Zanimljiv dvoboj odigrali su Fabio Fognini i Albert Ramos, a uspješniji je bio Fognini koji je tako nastavio seriju pobjeda u međusobnim dvobojima. Talijan je slavio sa 7:5, 6:3 i tako u osmom međusobnom dvoboju i osmi put svladao Ramosa.
Najuvjerljiviji prvog dana bio je Kevin Anderson iz Južne Afrike koji je ispustio samo četiri gema protiv Kineza Zhe Lija. Za Lija je ovo već peti uzastopni poraz i po peti put nije osvojio niti set.

Ivo Karlović u prvom kolu Šangaja igra protiv kvalifikanta Vaseka Pospisila, a Marin Čilić protiv boljeg iz meča između Alexandera Zvereva i Johna Isnera, vrlo težak posao za početak.




Ivo počinje za cca 15 minuta.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 13:59   #2
Ivo ispao, a Marin igra protiv Zvereva mlađeg koji je u odličnoj formi trenutno, izbacio je Isnera i vjerojatno će imati problema u tom meču, uglavnom Zverev je u boljoj formi, ali vidjet ćemo možda Marin iznenadi ovaj put.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2016., 16:11   #3
Quote:
choiseul kaže: Pogledaj post
Ivo ispao, a Marin igra protiv Zvereva mlađeg koji je u odličnoj formi trenutno, izbacio je Isnera i vjerojatno će imati problema u tom meču, uglavnom Zverev je u boljoj formi, ali vidjet ćemo možda Marin iznenadi ovaj put.
Dobar ispit za Marina već u drugom kolu. Ako želi na Masters, makar kao zamjena, onda mora tući ovakve protivnike. Inače on i Pavić igraju zajedno parove na ovom turniru, danas su u dva laka seta prošli Ramosa i Lorenzija.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 00:29   #4
^^

Marin je favorit, ali zverev ove sezone igra stvarno iznad prosiječno, u odnosu na 2015 znatno je popravio sve segmente igre, tako da to što je Marin favorit ne znači ništa.

uostalom i Kyrgios ga je pobjedio u finalu Marseilla, to su sve igrači koji dolaze i koji će obilježit tenis u bliskoj budućnosti. tako da bit će sigurno težak meč, ali nadam se pobjedi.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 14:50   #5
1 set je tu, 6-3.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 15:33   #6
Eto, i onda to sve sjebe
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 15:35   #7
marin je majstor za sjebat gotovu stvar, da ga je riješio početkom 2 seta Zverev bi bio teški bunar, a on nakon svih break prilika dozvoli ovom egoističnom napuhancu da mu uzme servis praktički iz ničega, bio je toliko bolji igrač i onda odjednom ne može servis pogodit, ja to ne razumjem i gotovo šta se događa u njegovoj glavi da tako padne momentalno to samo on zna.

ništa, sad se mora čupat u trećem, čisto sumnjam da će ovo uspjet preokrenut, 5-2 u 2.

hehe ovo što mu je pet loptica od vrha mreže odbilo se nazad, to mu najbolje govori kakve udarce ima. strahota da ovaj balavac zverev ga uči tenisu. strahota.

a ovog malog napuhanka ne mogu gledat koliko mi na nerve ide, sve što je danas dobio dobio je zaslugom mutavog čilića. ali to ti je, gledaj i plači uvijek isto s ovim našim međugorcem.

Zadnje uređivanje choiseul : 11.10.2016. at 15:59.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 16:17   #8
što reći
sesve is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 16:36   #9
Šteta, težak protivnik za tek drugo kolo!!!

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
marko1202 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 19:10   #10
Istina je da je ovo bio težak protivnik za ovu fazu turnira, ali ovakve mora prolazit ako ima ambicije borit se za sam vrh. A redovno gubi od njih. Eto u zadnje vrijeme je izgubio od Zvereva, Goffina, Kyrgiosa...jebiga Čila.

Ako želi ostati u igri za završnicu, Marinu treba brzo ispadanje Berdycha i loš rezultat Kyrgiosa i Goffina.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 21:53   #11
ma zaboravi, da će Nick i Goffin brzo ispast neće. Berdych možda i izleti, ova potonja dvojica su u dobroj formi i mislim da će ići barem do 1/4 finala.

Zverev nije toliko dobar, koliko mu je konkurencija loša. isto važi i za Đokovića, ovo je rupa svijetskog tenisa par igrača se realno tuče ozbiljno za titule ostali samo statiraju.

jedino što je dobro, je to da će ih ovakvih ko Zverev uskoro prisilno umiroviti, pa će u vrhu stvarno biti puno "novih lica" što je nakon desetljeća razno raznih raonića berdycha i sličnih prevara po meni čisto osviježavajuće i poželjno.

Zverev kao i Kyrgios s obzirom na visinu se jako dobro kreće, Marin se kreće po terenu kao da ima metlu u guzicu, tako da me uopće ne čudi da izgubi od iti malo bolje motoričara od sebe.

čim on naleti na nekog tko je malo elastičniji i brži od njega, a ima dobar servis, što Zverev je taj tip igrača papa. jednostavno Marin nikad nije niti će biti top igrač, dakle mislim igrač iz samog vrha, on je uvijek tu negdje blizu samom vrhu, ali koliko je blizu toliko je i daleko kako kaže izreka. tako da, od njega stvarno ne očekujem više ništa, i ovo što je US open i Cincinati osvojio je iznad mojih očekivanja, s obzirom kako većinu vremena igra.

PS Goffin možda ispadne u trećem kolu od Monfisa, nisam vidio da je u njegovom djelu ždrijeba, ali kako igra može ga i proći. Goffin je nezgodan igrač, može dobiti i favorite ako ga krene. lani je imao Đokovića na konopcima, i ispušio praktički nemoguće jer je chokirao. tako da, ali neće chokirat protiv Monfisa to je sigurno, ako izgubi izgubit će jer je lošije odigrao meč. uglavnom, prije 3 kola sumnjam da ispada, iako Paire igra toplo hladno i on zna ponekad iznenadit i odigrat jako dobro, ali mislim da je Goffin prevelik zalogaj za njega u ovom momentu. no vidjet ćemo sve uskoro, bilo kako bilo Nick što navijam može i do 1/4 što znači da ima prvi sudar s Đokovićem, e taj meč bih volio gledat, da vidimo malo Đoku protiv ovog australskog krkana što rafalnu paljbu dere s osnovne.

Berdych u trećem kolu igra protiv Kyrgiosa, ne vidim kako to može dobit, osim ako ovaj australac opet ne bude imao neki party noć prije pa ne usere fizikaliju prije meča. u protivnom, očekujem laganu pobjedu krkana.

Zadnje uređivanje choiseul : 11.10.2016. at 22:29.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 11:12   #12
Kyrgios

Quote:
choiseul kaže: Pogledaj post
jednostavno Marin nikad nije niti će biti top igrač, dakle mislim igrač iz samog vrha
Covjek je u svojoj profesiji deset godina oko deset najboljih na svijetu. Ali nije top igrac

Sto sve covjek nece procitati...

Pa nije top igrac samo onaj koji osvoji 5 i vise GS-ova.
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 11:18   #13
Koliko je lik bolesno talentiran da moze, jer hoce, udariti kroz noge i onda dobiti poen

Ali najoblje kad ga je sudac upozorio da ne moze igrati tako bez volje jer nije profesionalno. Između servisa uzima valjda 3 sekunde
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 13:28   #14
Quote:
choiseul kaže: Pogledaj post
ma zaboravi, da će Nick i Goffin brzo ispast neće. Berdych možda i izleti, ova potonja dvojica su u dobroj formi i mislim da će ići barem do 1/4 finala.
Od svih njih prošao jedino Goffin. Berdych popaso od Granollersa, Nick se zajebavo protiv Miše Zvereva i ide kući. A mogao bi i Goffin u idućem kolu, protivnik mu je Monfils. Dobro su se stvari rasplele za Marina za sada.

EDIT: Bogami ispade i Nadal

Zadnje uređivanje Luyindula : 12.10.2016. at 13:47.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 13:53   #15
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
Kyrgios



Covjek je u svojoj profesiji deset godina oko deset najboljih na svijetu. Ali nije top igrac

Sto sve covjek nece procitati...

Pa nije top igrac samo onaj koji osvoji 5 i vise GS-ova.
gle razlika između ovih 4-5 na vrhu, i ovih ostalih 5 iz top 10 je ko velebit i himalaja. đoković murry wawrinka nisikori oni su klasa za sebe, ovi ostali su tu više sparing partneri nego rivali.

ja kad vidim raonića u top 5, smuči mi se. a ti i dalje pričaj o tome kako je ovo super era tenisa, i kako nema boljih od njih jer eto imaju hrpe bodova razlike između ostalih. ovo je jad i čemer kada vidim tko se sve vucara u vrhu tenisa, pa i Marin kojeg spominješ je dokaz da s svojim ruševina mode-om u većini susreta sezone može biti blizu 10 najboljih a ponekad i u 10 najboljih, mislim ako to nešto ne govori onda ne znam. ja sam iznio svoje viđenje toga svega, i ne želim se i neću ponavljat. po tom pitanju sam završio diskusiju, i neću trolat temu.

Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Od svih njih prošao jedino Goffin. Berdych popaso od Granollersa, Nick se zajebavo protiv Miše Zvereva i ide kući. A mogao bi i Goffin u idućem kolu, protivnik mu je Monfils. Dobro su se stvari rasplele za Marina za sada.

EDIT: Bogami ispade i Nadal
baš sad gledam, nevjerojatno od koga te prevare puše, ajde jasno mi je za berdycha on je prevara samo takva, ali da miša zverev rasturi Nicka, ja ne znam šta je tom krkanu ili igra super tenis ili se zajebava i ponaša ko majmun. nema sredine. Goffin ima šanse proći Monfisa, ali da slažem ne dobro već odlično se rasplela situacija za marina.

Nadal ispuši od Troickog, na što je i on spao od kad ne prima injekcije to je strahota. šala mala.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 14:24   #16
Quote:
choiseul kaže: Pogledaj post
a ti i dalje pričaj o tome kako je ovo super era tenisa
A? S kim se ti boris, dragi? Dobro je sve...

Nisam te ni citao dalje kad mi stavljas u usta pizdarije koje nikad nisam rekao

Dapace, prvi sam koji ce reci da je ovo ultra weak era.

Btw. da Nishikori klasa s ovima gore, ali iznad ostalih, ajme
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 14:24   #17
kyrgios,koji retaj

Poslano sa mog SM-G355HN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 14:37   #18
Quote:
LeGriffio kaže: Pogledaj post
A? S kim se ti boris, dragi? Dobro je sve...

Nisam te ni citao dalje kad mi stavljas u usta pizdarije koje nikad nisam rekao

Dapace, prvi sam koji ce reci da je ovo ultra weak era.

Btw. da Nishikori klasa s ovima gore, ali iznad ostalih, ajme
nisikori je za duplo bolji igrač od ostalih iz top 10, uvijek bih za njega gurnuo ruku u vatru, onako malen a udara lopticu ko da ima tonu mišića. da je malo veći jači, da ima ovu zapadnu bijelu genetiku, bio bi broj jedan a ti bi doma mogao samo plakat kako samuraj ubija bijeloglave švajcarce u pojam.

pa ti si insinuirao da je ovo super era, čim si rekao da je Marin u vrhu tenisa, i da je to kao nešto super. jer eto Marin je u vrhu, a ja sam rekao da to govori da je ovo loša era tenisa, jer mi je logika suprostavljena tvojoj logici u kojoj Raonić i Čilić u top 10 sugeriraju da je ovo dobra era jer imammo tako dva klasna servera koja uvijek ujebu stvar kad treba osvojit neki masters i GS, doduše ne baš uvijek ali u pravilu u 90 posto slučajeva, kad njih vidim u završnici nekog GS i Mastersa znam da se dogodila neka biblijska pošast kad su oni došli do polufinala i finala.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 21:58   #19
https://www.youtube.com/watch?v=t2XNVTlyWrk

hot shot.
choiseul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 22:14   #20
Quote:
choiseul kaže: Pogledaj post

hot shot.
Pogresan ste link zalijepio

https://twitter.com/doublefault28/st...32961338888192

Inace i stariji brat Zverev igra odlicno posljednjih par mjeseci (odlicno za svoj challenger nivo)
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.