Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2016., 13:41   #141
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Vikali smo na UEFA tekmi "Mamiću cigane"
Jednom ko ni jednom.

Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Lažeš Neno ljubavi, jel ideš ti uopće na te utakmice ili lažeš i to?
https://youtu.be/BJs3l8e2PtE
Jedna ko ni jedna.

Ti stvarno ne kužiš razliku između "pažljivo izbjegavati" (što sam napisao) i "ni jednom ne učiniti" (što nisam napisao) ili se samo nevješto praviš?

Da, idem na sve tekme i vrlo jasno vidim razliku u pristupu. To što se tu i tamo na UEFA tekmama nekom pojedincu nešto omakne nije nikakav dokaz.

Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Šta je kažnjivo za ostale?
Ono što nije za vas (tj. nije za Dinamo kad vi činite istu stvar ko i navijači s druge strane):

http://m.tportal.hr/333047/Delegat-o...mo-Hajduk.html

Quote:
"Utakmica je prekinuta zbog ksenofobnog i homofobnog skandiranja navijačke skupine gostiju Torcida, koja i nakon brojnih upozorenja preko službenog razglasa niej prestajala s uvredama, pa je sudac Ivan Bebek odsvirao kraj utakmice pet minuta prije kraja", kazao je delegat Vučemilović, koji je dodao kako će HNS nastaviti s ovom praksom i ubuduće.
Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Zato jer ti lažeš, jel.
Laže ti tata.

Quote:
prof. Ivanković kaže: Pogledaj post
Zato jer ja nikad ne lažem.
Bila dva brata. Jedan je uvijek govorio istinu, drugi je uvijek lagao.

Pogodi kako je na pitanje "lažeš li ikada?" odgovarao onaj drugi.
nvnk is offline  
Old 17.11.2016., 15:53   #142
Ne možeš Neno prvo tvrdit da se ne viče i da se ne baca, pa kad ti se podastre dokaz da lažeš objasnit do koliko se broji da bi bilo da se ne viče i da se ne baca. Jer onda svi vide da se izmotavaš.


Nevažno skroz zapravo, svako dobro Neno, samo me zanimalo navijaš li i dalje za Dinamo...jer te nema
__________________
"Društveni mediji daju pravo govora legijama imbecila koji su dosad govorili samo u gostioni, nakon čaše vina, ne mogavši oštetiti zajednicu. U tijeku je invazija imbecila/glupana"
prof. Ivanković is offline  
Old 17.11.2016., 18:47   #143
Oho, uspješan obračun sa sugovornikovim izmišljenim riječima (tek "nešto finiji" oblik najobičnijeg laganja, iako ti više voliš djelovati obrazovano citiranjem engleskog naziva sa Wikipedije) - vidim ja, ni ti se nisi promijenio.
nvnk is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:45.