Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2017., 19:34   #1
Tehnicko pitanje

Kako se moze kontaktirat permabanirani korisnik?
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 01:00   #2
No way na ovom forumu.

Jedino ako bi Ti neki mod (śto ne vjerujem) napravio debelu uslugu, pa bi Ti poslao njegovu mail adresu, s kojom je prijavljen na forumu, ali to bi bilo protiv zakona -pogotovo ako na to (davanje mail adrese) ne bi postojala pismena suglasnost tog permabaniranog forumaśa.

Najrealnije i jedino moguće śto możeś probati, to je da zamoliś admina, da se skontaktira s permabaniranim forumaśem i da ga pita, da li Tebi może dati njegovu mail adresu ili da njemu da Tvoju mail adresu (na Tvoju zamolbu), pa da mod/admin proslijedi Tvoju mail adresu njemu ili njegovu Tebi.

To je samo teorija. Moguće je, ali i to ne vjerujem.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 07:34   #3
Steta sto se ne moze, ali ti hvala za odgovor
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2017., 20:00   #4
Nema na ćemu

Napisao sam "no way na ovom forumu", zato jer neki forumi imaju ne samo PM, ali i mail kontakt svakog (ili onih koji su se s tom opcijom slożili) forumaśa, u obliku klika ispod njegovog avatara, skupa s PM klikom, a neki forumi imaju uz to i FB i/ili Twitter klik/ove ispod avatara forumaśa.

Śteta śto ovdje nema toga, jer bih se isto htio skontaktirati s jednim forumaśem, koji već godinama ne posjećuje forum (nije baniran).

Mogao bi vlasnik ovog foruma ućiniti svakakve korake, da forum bude śto prijazniji za svih, ali kao śto smo svi svjedoci, ne izrażava volju niti da ponovo pokrene forumsku trażilicu.
Ne znam osim ovog, niti jedan drugi forum u EU (ne tvrdim da ih nema, ali na takav nisam naiśao), koji nema forumsku trażilicu.

Probaj se s tim forumaśom/icom skontaktirati telepatski, ali za to treba puuuuno vjeżbi
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:03.