Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 19:40   #1
Nekad

ova tema pod nazuvom "Nekad" je tema za priče o današnjim vozačima nekad. U vremenima kada su još bili jako daleko od F1 i kada nitko osim obitelji i susjeda za njih nije znao.

Lewis Hamilton. U vremenima kada za njega nitko nije znao i kada mu je največi rival bio Chris Rogers





__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 23:41   #2
Kakav vozac!!!, to je vozac!!, cisti prirodni racer, tak se vozi kad se ne cuvaju gume i gorivo, f1 2017 bi trebala ici u tom smjeru!!, kome ce to legnuti kao budali samar, kome?.

A sad se malo strpite da gledamo samaranje Bottasa, jebote nemrem docekati da tome svjedocim
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 08:45   #3
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Kakav vozac!!!, to je vozac!!, cisti prirodni racer, tak se vozi kad se ne cuvaju gume i gorivo, f1 2017 bi trebala ici u tom smjeru!!, kome ce to legnuti kao budali samar, kome?.

A sad se malo strpite da gledamo samaranje Bottasa, jebote nemrem docekati da tome svjedocim
Što ima zanimljivoga u šamaranju Bottasa?

Ništa. Repriza šamaranja Kovalainena.

Mene bi puno više veselilo kada bi u drugom mercedesu sjedili ili Chris Rogers ili Ben Moss
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 08:58   #4
Nekad

A gdje je sad taj chris rogers?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:17   #5
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
A gdje je sad taj chris rogers?
NE laprdaj, znam na sto aludiras, Rogers je kartingas, i to jeben kartingas, osvojio je sve zivo, koliko znam nije niti htio voziti bilo sto drugo, ak nisi znal masa ljudi su kartingasi i samo to zele voziti i tu grade karijere.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 17.02.2017., 12:56   #6
Dobro, gdje je sad taj Chris Rogers?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 18:50   #7
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Dobro, gdje je sad taj Chris Rogers?
Chris Rogers je umirovljeni kartingaš. Čime se bavi ovih dana neznamo.

Chris Rogers je višestruki britanski nacionalni prvak. Prvak koji je izmeđuostalog pobjedio i Lewisa Hamiltona. Klipovi koje sam zaljepio su iz 1996 sezone. Sezone u kojoj je upravo Chris Rogers bio prvak. Chris Rogers što god da danas radio može bez imalo problema stati pred ogledalo i reći "Bravo majstore ti si vozačina" Chris Rogers će i na samrtnoj postelji moći reći "Isplatilo se živjeti" I to je sasvim dovoljno. Više od toga od života nemožemo tražiti.

U postu broj tri Chris Rogers nije samo kartingaš, u postu broj 3 Chris Rogers je svojevrsna metafora. Metafora za vozača koji može isto što može i Lewis Hamilton. Metafora za vozača koji može Lewisa stisnuti i koji bi nam sezonu mogao učiniti kudikamo zanimljivijom od jednog Bottasa.

S druge strane imamo forumskog nezadovoljnika koji dva put uzastopce postavlja isto pitanje -aludirajući na to da Chris Rogers nije uspio.

Mene forumski nezadovoljnik nimalo ne interesira. No samo on zna što vidi kad pogleda u ogledalo. I kaže li svako jutro "bravo majstore, ti si vozačina"!?
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 18:57   #8
Hamilton, pobjeda u kartingu sa začelja, broj 44 je već tu....
https://www.youtube.com/watch?v=xDgpS4kx88s

karting pobjeda po kiši
https://www.youtube.com/watch?v=BfCZqdsNKAA
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 20:23   #9
Nekad

Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Chris Rogers je umirovljeni kartingaš. Čime se bavi ovih dana neznamo.



Chris Rogers je višestruki britanski nacionalni prvak. Prvak koji je izmeđuostalog pobjedio i Lewisa Hamiltona. Klipovi koje sam zaljepio su iz 1996 sezone. Sezone u kojoj je upravo Chris Rogers bio prvak. Chris Rogers što god da danas radio može bez imalo problema stati pred ogledalo i reći "Bravo majstore ti si vozačina" Chris Rogers će i na samrtnoj postelji moći reći "Isplatilo se živjeti" I to je sasvim dovoljno. Više od toga od života nemožemo tražiti.



U postu broj tri Chris Rogers nije samo kartingaš, u postu broj 3 Chris Rogers je svojevrsna metafora. Metafora za vozača koji može isto što može i Lewis Hamilton. Metafora za vozača koji može Lewisa stisnuti i koji bi nam sezonu mogao učiniti kudikamo zanimljivijom od jednog Bottasa.



S druge strane imamo forumskog nezadovoljnika koji dva put uzastopce postavlja isto pitanje -aludirajući na to da Chris Rogers nije uspio.



Mene forumski nezadovoljnik nimalo ne interesira. No samo on zna što vidi kad pogleda u ogledalo. I kaže li svako jutro "bravo majstore, ti si vozačina"!?


Ispričati ću ti priču o jednom svom prijatelju. Kao mlad volio je haklati (košarku) bilo je lokalno igralište i tamo je boravio svaki dan. Svaki dan. Često je tamo dolazio i Gordan Giriček. I taj moj prijatelj je često igrao s njim i protiv njega. Kada je igrao protiv njega uglavnom je pobjeđivao.

Gordan Giriček je bivši NBA igrač, reprezentativac i sve u svemu košarkaš respektabilne karijere. Google ga poznaje. Moj prijatelj se nikada nije maknuo s tog igrališta. Google nikada nije čuo za njega.

Moj prijatelj se svako jutro pogleda u ogledalu i kaže si kako je jeben hakler.

Gordan Giriček? Gordan Giriček se ne mora ujutro pogledati u ogledalo da bi znao što je.
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 14:53   #10
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Moj prijatelj se svako jutro pogleda u ogledalu i kaže si kako je jeben hakler.

Gordan Giriček? Gordan Giriček se ne mora ujutro pogledati u ogledalo da bi znao što je.
Usporedba ti je prilično falična...
tvoj frend hakler u konačnici barem po tvojoj priči po pitanju nekog sportskog uspjeha nije postigel ništ n(iako to čak i nije nekaj silno bitno...), dok je s druge strane Chris Rogers postao prvak u svojem sportu...

Chris Rogers je osvojio ono što se dalo osvojit u njegovom sportu tj. njegovom izboru motorsaporta...
Ok nije došao do svjetske slave, no možda ju nikad nije ni želio
Možda namjerno nije ganjao karijeru u nekim razvikanim serijama al je osvojio sve ono što je mogao osvojit u onoj seriji koju je on odabrao, volio i u kojoj je uživao...
I ne on nije samo pobijedio tamo nekog Hamiltona on je vrlo vjerojatno dosanjao svoj san da postane prvak i isti mu je lako moguće bio sasvim dovoljan u životu...

Recimo kužiš taj tvoj frend hakler može bit 10 puta zadovoljniji sa svojom igrom, 10 puta više uživat u košarci pa čak bit 10 puta više zadovoljan i sa svojim životom općenito nego recimo spomenuti Giriček...
Ili čak i jedan Lewis Hamilton...i ko kaže da spomenuti Chris Rogers ne živi pun kufer bolje od Hamiltona i ne uživa u životu puno više od Luje, čak i daleko više i na samoj stazi kad sigurno tu i tamo ode odvest nekaj u potpunoj anonimnosti i samo uživa u vožnji bez ikakvih okolnih sranja i cirkusa oko svega toga...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 21:41   #11
Totalno si fulao poantu. Moj prijatelj se naosvajao kojekakvih seoskih i haklerskih turnira, Gordan Giriček je igrao u NBA. I dok je ovaj igrao sa kremom svjetske košarke ovaj je po lokalnim birtijama pričao kako je ovoga guzio tu po našim terenima. Jel shvaćaš sad? Jel ti jasnije kome vise treba ogledalo?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 22:56   #12
Moram se složiti s 4seasonom. Ovo je klasični predložak po kojoj je nastala ona, bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu. Velikoj većini vozača karting je odskočna daska, samo jedna od postaja prema samom vrhu motosporta, formuli 1. Mnogi ne uspiju.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:22   #13
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Moram se složiti s 4seasonom. Ovo je klasični predložak po kojoj je nastala ona, bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu. Velikoj većini vozača karting je odskočna daska, samo jedna od postaja prema samom vrhu motosporta, formuli 1. Mnogi ne uspiju.
Potpuno krivo, nekima je karting jedini izbor i ne zele nista drugo, imas masu takvih, jedan od njih je Rogers, i ne f1 nije vrh motorsporta nego samo najpoznatiji oblik istog.

Ja kuzim da vi to mozda nemrete shvatiti ali kaj bi ja sad trebao zbog toga?

Lutate ko sljepi misevi i nevidite dalje od f1.

Rogers je MOGAO, ali nije htio ici u tzv visu granu iako je koliko ja znam osvojio neko prvenstvo formula, neznam sad napamet.

Rogers je posvetio zivot kartingu i iskljucivo kartingu, karting mu nije bio odskocna daska, karting mu je bio vrh koji je sam htio, i ja ga razumijem, ona tri videa koja je Presvetli postavio su istinsko utrkivanje, karting je vrh utrkivanja, karting je ono cemu svako utrkivanje treba teziti, svi vozaci i to ne samo f1 vozaci nego svi treniraju u kartingu zato kaj je to istinska voznja, Senna, Prost, Schumacher bla bla su obozavali karting.

Prema tome tvrdnja da se radi o odskocnoj dasci i nizog grani sa nekvalitetnim vozacima je notorna budalastina
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:30   #14
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
[...]
Prema tome tvrdnja da se radi o odskocnoj dasci i nizog grani sa nekvalitetnim vozacima je notorna budalastina
nigdje nisam napisao da se radi o nekvalitetnim vozačima.
odskočna daska za dalje svakako. što ne znači da nisu guštali. ali vjerujem da je puuuuuno veći gušt voziti F1 nego karting.
__________________
If he drove the car any harder he would have been shot out of the stratosphere. Fucking incredible.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 23:39   #15
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
nigdje nisam napisao da se radi o nekvalitetnim vozačima.
odskočna daska za dalje svakako. što ne znači da nisu guštali. ali vjerujem da je puuuuuno veći gušt voziti F1 nego karting.
Otom potom, ti masterclass kartinzi idu preko 200km/h, ubrzavaju do 100 za dvije sek, stvaraju ogromne g sile, sumnjam da nekaj moze biti veci gust, treba probati pa procjenili.

Mislim da bi meni osobno najveci gust bio Nascar ali to sam samo ja
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:09   #16
Quote:
fortinbras kaže: Pogledaj post
Moram se složiti s 4seasonom. Ovo je klasični predložak po kojoj je nastala ona, bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu. Velikoj većini vozača karting je odskočna daska, samo jedna od postaja prema samom vrhu motosporta, formuli 1. Mnogi ne uspiju.
Možda neki jednostavno ni ne žele u F1...i možda samo možda uopće ne smatraju uspjehom bit u cijelom tom cirkusu

Možda su potpuno zadovoljni s onim kaj imaju i boli ih kita za medijska izdrkavanja oko GP vikenda, ne zanimaju ih ni fejsbuk fanovi, ni twiter fanovi niti m je uopće potrebna hrpa rulje koja kliče njihovo ime,
a još manje im trebaju kretenska pravila, štednja guma, goriva i bog te pitaj čega sve ne i onda još kao šećer na kraju i krajnje glupe odluke sudaca...
Možda i to samo možda je njima veće zadovoljstvo sjest u karting, vozit i uživat u vožnji bez ikakvih sranja nego recimo jednom Hamiltonu čak i osvojit naslov u F1,
jer ipak uz to osvajanje naslova ide i hrpa negativnih strana da bi ga se osvojilo i kaj je još i gore mora se odreč hrpe nekih drugih stvari koje mu donose zadovoljstvo...

Recimo dobar primjer toga da F1 očitno nije najveća sreća ikad ti je Rosberg...
Lik je prvak jer je imao silnu želju postat prvak, vjerojatno neka želja odmalena da pokaže starom da i on to može i da je bar jednako dobar ako ne i bolji od njega...
No nakon osvajanja je jednostavno rekao boli me kita za ta sranja, želim živjet svoj život i uživat u njemu...
I amen, gle čuda lik odjebe nekoliko desetaka milja $, mogućnost da sjedi u najboljem bolidu na gridu i da bude u borbi za naslov...
Kvragu pa velika većina trenutnih F1 vozača, a kamo li ne onih koji pokušavaju upast u F1 bi dala bilo kaj da su na njegovom mjestu, a lik nonšalantno kaže odjebite odoh ja doma...
Čemu, kako i zašto ako je bit u F1 vrh vrhova ikad, a specijalno čemu, kako i zašto ako se još k tome radi o mjestu u najboljem bolidu na gridu + hrpetini para i koji li je to onda vrag da uopće postoji itko na planeti ko to eto nebi htio ?
No eto čak i sad kad ga više nema u F1, ja sam ti recimo poprilično uvjeren da je Rosberg zadovoljniji i sretniji od jednog Alonsa u ovom trenu, i to iako Rosberg nebu vozil F1 bolid, iako nema niti je ikad imal navijača kao Alonso, i iako ga nitko nikad nebu smaral ni približno dobrim ko Alonsa...
No rekel bi da je on trenutno daleko zadovoljniji od Alonsa čak i sa ovim i ovakvim stanjem svoje F1 karijere danas u ovom trenu...

Kaj se tiče gušta prije bi rekel da je danas debelo veći gušt vozit karting, nego F1 bolid...možda i nije bilo tak prije ohoho godina, al bojim se da danas itekak je.
F1 bolid ko bolid je sigurno miljama zabavniji i veći gušt od kartinga, no problem je u svemu onom ostalom kaj dolazi kao prtljaga s tim F1 bolidom, čega kod kartinga ziher nema...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 19:51   #17
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Dobro, gdje je sad taj Chris Rogers?
Dajte nam tog Chrisa Rogersa!
Franem is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 22:11   #18
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Ispričati ću ti priču o jednom svom prijatelju. Kao mlad volio je haklati (košarku) bilo je lokalno igralište i tamo je boravio svaki dan. Svaki dan. Često je tamo dolazio i Gordan Giriček. I taj moj prijatelj je često igrao s njim i protiv njega. Kada je igrao protiv njega uglavnom je pobjeđivao.

Gordan Giriček je bivši NBA igrač, reprezentativac i sve u svemu košarkaš respektabilne karijere. Google ga poznaje. Moj prijatelj se nikada nije maknuo s tog igrališta. Google nikada nije čuo za njega.

Moj prijatelj se svako jutro pogleda u ogledalu i kaže si kako je jeben hakler.

Gordan Giriček? Gordan Giriček se ne mora ujutro pogledati u ogledalo da bi znao što je.
Lokalno igralište?

Ovak nekaj?

__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:55.