Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2012., 22:41   #21
tko zna za neko prenociste u kninu ? apartman ili nesto slicno ....javite ...kontakt ...cijenu .....
Ezel Bayraktar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2012., 21:56   #22
kakva je sada cesta kroz knin ? jesu to poslozili napokon bar malo ?
Ezel Bayraktar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 19:01   #23
Neznam kako ovako lijepe slike još nitko nije postavio na temu. Al evo ja ću

Pogled sa tvrđave




Dinara


Pogled sa Promine, vrh Čavnovka (1147m)







DoggTagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 13:05   #24
Moje slike iz Knina s Dana pobjede (mojih je velika većina, moje su one slikane 2015. naznačenog autora Augusta Dominusa).

https://commons.wikimedia.org/wiki/C...nin?uselang=hr

https://commons.wikimedia.org/wiki/C...:Knin_Fortress

https://commons.wikimedia.org/wiki/C...peration_Storm

Dubrovčanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 02:50   #25
Steta je sto se Knina vecina sjeti samo na neke obljetnice. Grad na prvi pogled mozda nema sarm 'malog mista' kao Drnis, ali ipak ima svoju privlacnost, pogotovo na proljece kada mu nabujala Krka i zelenilo oko nje daju neku boju optimizma. Dobra trznica sa domacim, izvrsnim proizvodima. Ono sto mi smeta u Kninu, smeta mi i po nekim razvikanijim gradovima Dalmacije, a to su butige tipa KLADIONICA i razni jeftinjikavi caffe-bar-fast-food lokali. Takodjer je tuzno da su razni lokaliteti od iznimnog znacaja za povijest nase drzave jedva ili lose obiljezeni, te da ih se ne prezentira na adekvatan nacin. No, sve se to moze popraviti, naravno. Takodjer, netko je vec primjetio i pozitivan trend necega sto posinje liciti na normalan suzivot medju ljudima, sto je sjajna stvar.
Bijeli Lan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2015., 19:10   #26
Knin je grad sa ogromnim potencijalom. Priroda je prekrasna. Jedan od najljepših gradova unutrašnjice. Krka, Krčić, polja, rijeke, Dinara,... Divota.
Na samom gradu bi trebalo još poradit.
Kosjenka K is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2015., 13:56   #27
Ah Knin...
Za Knin u kojem sam evo, već poprilično, uvijek me asocira jedan citat Martine Mlinarević Sopta, koji je ona rekla za BiH, al meni tako odgovara i za Knin: "Dobra si ti bona, samo ti ljudi nevaljaju..."

Grad ima potencijal i grad je krasan, al bi bio još bolji da oni koji žive u njemu ga vole i poštuju... A to je mala manjina takvih...
Nekultura vlada na svakom ćošku a to je ono što smeta i smeta....

Al inače, Krčić, tvrđava, Dinara, Kosovo, Šarena jezera... Ma da ne nabrajam... Ima se što vidjeti i gdje potrošiti dan u prirodi i ljepoti...
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 07:01   #28
previše se tu nakotilo onih koji uopće nebi tribali niti primirisat u grad, zato i taj čobanluk i nekultura neće tek tako iz knina skoro.ja iman odlične uspomene iz posjeta kninu al u gradu kakav je knin sada nebi bome volija živit.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2016., 22:49   #29
moze li mi netko reci kakva je ovo staza koja je prikazana na karti? idem preko knina prema jugu, da idem preko polaca ovaj kreator pokazuje nekakav vrh od dodatnih cca 50 mnv, a ovim putem je blazi uspon. je li to neki asfaltirani put ili makadam? ako je asfalt, je li ga tesko pronaci? koji smjer trebam pratiti? kojim ulicama doci do tog puta?


image hosting 5mb
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 11:13   #30
Molio bih par informacija u vezi iznajmljivanja stanova u Kninu i okolici. Naime, u vezi posla bih se trebao preselit, ali koliko god gledam po njuškalu i sličnim stranicama, ne nalazim ništa. Niti iznajmljivanje stanova, ni kuća, ni soba.

Zato me zanima od vas koji živite tamo, kakva je situacija? Kako do smještaja? Da li eventualno po gradu ima oglasa onako poljepljenih ili?
Stripe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2019., 22:22   #31
Ima li šta života liti u Kninu? Gubimo opcije za izlaske pa malo eksperimentiram s ekipom. Po mogucnosti da nije neki klub sa onim zavijajucim krepalinama sta nazivaju cajke?
Unaprijed hvala.
__________________
Za dom spremni
Croatia1488 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:15.