Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2016., 23:12   #61
Quote:
Do.K. kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva s Princess fitness centrom u Ruzicevoj? Razmisljam da uzmem njihovu clanarinu (lokacija mi full odgovara), ali sam procitala na njihovoj FB stranici lose kritike, pa sad vise ni sama ne znam da li da idem tamo ili ne...


Sent from my iPhone using Tapatalk

nemoj samo tamo ići, bilo gdje, ali tamo nikako
neprikosnovena is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2016., 14:44   #62
Quote:
neprikosnovena kaže: Pogledaj post
ima li negdje u rijeci medicinsko vježbanje, ono nešto tipa fizikalne terapije
mislim da je Mistura ovdje jedini mjerodavan
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 00:14   #63
Treba mi preporuka za teretanu u rijeci ili okolici, htjela bih da mi netko napravi program, da vjezbam sama, ali da mi mijenja program tjedno ili kako vec, po potrebi i da naravno zna sta radi. Imate li nekoga za preporuciti
supergirl1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2016., 20:50   #64
Zanima me kakve su cijene u Ristudio Fitness za kompletni program?

Quote:
CakanoAlen kaže: Pogledaj post
Ima tko iskustva s teretanom Ri Studio Fitness, još se bave i s plesom by Ivona Brnelić, nalaze se na Marinićima?
__________________
"...brošić što se teško pribada.."
kikitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2016., 15:42   #65
Thumbs up

Ja sam jako zadovoljna s teretanom Top form u Rijeci. Slucajno sam saznala za nju, nalazi se kod kazališta. Odlično mi je što mogu kombinirati treninge. Ja kombiniram bodyworkout i teretanu tako da malo razbijem monotonost. Osoblje je ljubazno, trener ce uvijek pokazati vjezbu. Na početku postoji mogućnost treninga u teretani uz vodstvo trenera, sto je meni kao pocetniku koji je prvi put u teretani jako puno značilo. Kombinacija treninga i vodstvo trenera u teretani 3x tjedno iznosi svega 230kn/mj za studente, mislim da je cijena bez popusta oko 280kn za 3x tjedno sto je stvarno ok cijena za dobivenu uslugi.
Prevladava ugodna, radna atmosfera, u svakom slučaju toplo preporučam!
Lorena505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 15:57   #66
Meni je bila frendica i nikako nije bila zadovoljna s njima. Isla je na pilates i rekla je da osoba koja je vodila uopce nije pokazivala vjezbe, vise je opisivala sto treba raditi sto za nekoga tko nije prije vjezbao nije bas najbolja opcija

Meni osobno je super Energy fit na Turnicu, isla sam na pilates i sve pohvale. Trenerica pokazuje, objasnjava i stalno napominje na sto treba paziti. Jedino bi bilo bolje da je prostor malo veci
Galadriel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 19:53   #67
Tražimo teren za mali nogomet umjetna trava

Obavezno zapadni dio Rijeke.Ima nas dosta tako da dolaze u obzir i veći tereni.

Teren mora biti natkriven.Ponude na p.p.
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 18:42   #68
Quote:
kikitza kaže: Pogledaj post
Zanima me kakve su cijene u Ristudio Fitness za kompletni program?
Program čega?
__________________
💪One day you may 💪
➢ My Facebook Page: 👌 | | YouTube kanal: 👌
➢ Instagram: @marina_lifts
marina101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2016., 20:05   #69
Quote:
Lorena505 kaže: Pogledaj post
Ja sam jako zadovoljna s teretanom Top form u Rijeci. Slucajno sam saznala za nju, nalazi se kod kazališta. Odlično mi je što mogu kombinirati treninge. Ja kombiniram bodyworkout i teretanu tako da malo razbijem monotonost. Osoblje je ljubazno, trener ce uvijek pokazati vjezbu. Na početku postoji mogućnost treninga u teretani uz vodstvo trenera, sto je meni kao pocetniku koji je prvi put u teretani jako puno značilo. Kombinacija treninga i vodstvo trenera u teretani 3x tjedno iznosi svega 230kn/mj za studente, mislim da je cijena bez popusta oko 280kn za 3x tjedno sto je stvarno ok cijena za dobivenu uslugi.
Prevladava ugodna, radna atmosfera, u svakom slučaju toplo preporučam!
Meni je isto odličan Top Form. Teretana mi je super i Kick Boxing je odličan. Super je atmosfera i treninzi su odlični, a cijene su stvarno pristupačne
interdescant is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 15:49   #70
Quote:
gemmy kaže: Pogledaj post
A to jos radi? Ako radi cudi me kako jos uvijek prezivljava
Evo, ne radi

Nego, da li ovaj Top Form ima mogućnost klasičnog korištenja teretane ili je sve u sklopu nekih programa? Iz ove njihove stranice ne kužim ništa: https://www.facebook.com/fitnesstopform/
__________________
And did they get you to trade your heroes for ghosts?
Hot ashes for trees?
Hot air for a cool breeze?
Cold comfort for change?
Do.K. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 01:56   #71
@Do.K. Svako malo Top Form ima ponudu na kupime.hr 2 mjeseca po cijeni jednog. Nisam nikad tamo bila, ali čisto informacija ako planiraš tamo ići da uštediš Ne znam ako si studentica, Active ima super ponudu za studente, možeš mi i pm poslati..
Wendich is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 01:50   #72
Quote:
Do.K. kaže: Pogledaj post
Evo, ne radi

Nego, da li ovaj Top Form ima mogućnost klasičnog korištenja teretane ili je sve u sklopu nekih programa? Iz ove njihove stranice ne kužim ništa: https://www.facebook.com/fitnesstopform/
Ima mogućnost klasičnog korištenja teretane i ima grupne programe i mogućnost kombiniranja to dvoje. Imaju i dobre popuste za studente. Meni je super!
interdescant is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 16:56   #73
Moja preporuka: Bellator na Kantridi iznad stadiona, odmah iznad Vive.
bella vita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2022., 08:13   #74
Trazim preporuku za neke grupne treninge na podrucju Rijeke
Squishy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2022., 19:06   #75
Ja sam isla u Trcaonu i bila jako zadovoljna, istala sam trkac iako sam prije Trcaone mislila da je trcanje najgluplji sport ikad. Ali trcaona starta s programom u ozujku i sad pocetnica grupa trci vec 10km tako da tesko da se moze prikljuciti ako si skroz pocetnik. Druge grupne treninge vani nisam probala.

U dvoranama sam isla u Snatch kod 3. Maja i isto mi je bilo ok. Miketa na Turnicu me nije odusevio, trenerica je pricala sa svojim frendicama, a nas uopce nije gledala sto radimo. Ima i onaj fitness u Candekovoj kod Honde, tamo mi je isto bilo ok. Al najbolje mi je trcanje jer idem kad ja hocu i vani je.

Sent from my SM-N980F using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:39.