Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2017., 13:18   #621
On, i Damir Perkov.
__________________
"Where the Rainbow Ends"
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 17:43   #622
najvjerovatnije ću konačno ozbiljno se primiti vježbanja uz trenera, i to što sam pročitala preporuku sa ove teme, Neven Ćuka.
al imam još razgovor sa Alvin Eljazovićem, iz altis centra, dal netko ima neki info o tom centru?
i jedno i drugo mi je blizu, a bitno mi je da bude kvalitetno jer sam sva nikakva, koljena, isijas, stopala, nevježbanje godinama i sjedečki posao.
žeim se dovesti u formu, i zbilja se posvetiti tome.
što bi mi preporučili?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 22:25   #623
da li imate preporuku za dobrog trenera u Orlando gym u Green Gold centru?
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 09:28   #624
Ima li kakav osobni trener u rijeci,tj.zapad, prema Viškovu,Kastav? Netko tko će mene zakrzljalu natjerati da vjezbam i malkice se učvrstim?(loša kondicija) A da nije skup ko vrag.Znam da trazim imposssibile
eura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:41   #625
Quote:
deklok kaže: Pogledaj post
Po nekom vasem misljenju onda mi nekako najbolji od njih Roni Kovacic gledajuci na FB-u njegov nacin rada?
Prije 2,5 godine intezivno sam počela pratiti sigurno oko dvadesetak trenera na području RH. Sada nakon 2 godine pratim samo 2-3 njih i gotovo svi su iz tog Bodysculpt programa kojeg vodi Roni.

Ne želim nikoga reklamirati, nikad nisam imala privatnog trenera, ali kada bi ga uzela definitivno bi to bio on. Kod njega nema guzica i sisa, nema reklama za proteine, kreatine, tajice, tenisice i slične pizdarije. Čovjek je usmjeren baš na treniranje s klijentima i pomicanje granica te poboljšanje zdravlja i kvalitete života...

Eto, to je moje mišljenje... Razmišljam već mjesecima da mu se javim, možda i budem kad skupim malo love
morchy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 23:30   #626
Pozdrav svima!
Zovem se Donat Rupčić. Bivši sam student nutricionizma i certificirani trener individualnog fitnesa. Inače radim u par teretana kao trener te radim i individulano s klijentima što se tiče treninga i prehrane, a uz to pišem i edukativne članke.

Uvidio sam da postoji velika potreba da se napravi ovakva objava koja u kratkim crtama navodi najbitnije stvari za skidanje masnog tkiva na zdrav i održiv način. U kolaboraciji s Eat Different je odlučeno da se to napravi da bude vizualno upečatljivo.



Napravili smo i PDF koji je namijenjen da ga isprintate i zalijepite doma na frižider ili pak prijatelju na frižider, zalijepite u teretnu ili na Facebook.
Link za preuzimanje PDF-a, bolja je kvaliteta za printanje nego slika na facebooku: http://ge.tt/2CzD3Gk2

Evo link na moj blog gdje se lako mogu pronaći svi moji tekstovi: http://people2people.hr/index.php/blog/donatov-blog
Također evo i link na moj Facebook profil gdje objavljujem nove članke i gdje me možete uvijek kontaktirati: https://web.facebook.com/donat.rupcic
drupcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 08:28   #627
sjedi 5
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 11:46   #628
Quote:
eura kaže: Pogledaj post
Ima li kakav osobni trener u rijeci,tj.zapad, prema Viškovu,Kastav? Netko tko će mene zakrzljalu natjerati da vjezbam i malkice se učvrstim?(loša kondicija) A da nije skup ko vrag.Znam da trazim imposssibile
Imaš na Marinićima teretanu Hulk. Trener David Kalaba. Preporučam, čovjek stvarno zna što radi, a i jako pristupačan.
__________________
Laudato Si Ad Astra
Stiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 21:00   #629
Imate li preporuku za osobnu trenericu u Zagrebu? Tipična priča, nakon nekoliko godina nevježbanja, sjedilačkog pola i dodatnih kilograma, trebam početi nanovo.
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 10:38   #630
Quote:
zrikzrikzrikavac kaže: Pogledaj post
Imate li preporuku za osobnu trenericu u Zagrebu? Tipična priča, nakon nekoliko godina nevježbanja, sjedilačkog pola i dodatnih kilograma, trebam početi nanovo.
Mora baš biti trenerica (ženski spol)? Ima li neki poseban razlog za to? O.o
drupcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 20:41   #631
Quote:
drupcic kaže: Pogledaj post
Mora baš biti trenerica (ženski spol)? Ima li neki poseban razlog za to? O.o
eventualno psihološki. no primam preporuke i nevezano za spol, osim već imenovanih trenera na ovom topicu.
zrikzrikzrikavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:13   #632
Preporučio bih onda da pogledaš kako ti se čini EatDifferent i njihov plan treninga i prehrane.
drupcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 08:42   #633
Quote:
zrikzrikzrikavac kaže: Pogledaj post
eventualno psihološki. no primam preporuke i nevezano za spol, osim već imenovanih trenera na ovom topicu.
javi se meni ako ti treba pravi trener, imaš moje slike na forumu, za detalje, inbox
Sanjch is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:05   #634
Quote:
Sanjch kaže: Pogledaj post
javi se meni ako ti treba pravi trener, imaš moje slike na forumu, za detalje, inbox
pravi bi bio, ako taj termin uopće ima smisla, onaj koji je završio formalno obrazovanje za trenera
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:16   #635
Vatanje za guzicu se uci na faksu?
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:23   #636
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Vatanje za guzicu se uci na faksu?


nisi nikada čuo/doživio awkward moment?

premalo školovanja, premalo iskustva, premalo razumijevanja...
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".

Zadnje uređivanje Notfunny : 06.06.2017. at 10:33.
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:34   #637
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
nisi nikada čuo/doživio awkward moment?
Ne, neman trenericu koja me vata za guzicu.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:39   #638
koliko Roni Kovačić naplaćuje trening? može i u privatne poruke
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 10:41   #639
Quote:
ayin13 kaže: Pogledaj post
Ne, neman trenericu koja me vata za guzicu.
Ne budi ljubomoran
(i ne spamaj)
__________________
Prokletstvo na način jedne forumašice: "Ostani u svom znanju".
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:11   #640
Pozdrav svima .
Molim vas za preporuku trenera/ice koji radi na području Črnomerca/Rudeša. U obzir dolaze: Anatomska centrala, 4allgym, Play te eventualno Sparta.
Treba mi osoba koja će biti uz mene cijelo vrijeme vježbanja, složit mi program, pokazati kako se ispravno izvode vježbe, poticati i tjerati . Izrada plana prehrane također ne bi bila na odmet.
Hvala puno.
votkavisnja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.