Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 22:29   #9501
Ja ću sad naletit malo, užasno je danas vruće, samo sam čekao da umrem Ima sad svaki dan hrpa događanja, samo da mrvicu mrvicu zahladi, ovo se nemre durat
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 18:03   #9502
Ima ovdje Karlovčana koji znaju kakvo je stanje s zapošljavnajem i uvjetima rada HS produktu...

konkretno me zanima za rad na stroju,inženjeri (viša).
Bundesland is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 00:33   #9503
Ne znam baš ništa konkretnije, osim što znam da konstantno zapošljavaju, nedavno se baš pričalo oko nekog novog velikog projekta nešto da će se zapošljavati veći broj ljudi.
Što se tiče uvjeta, opet ništa ne znam osobno, ali čujem povremeno da se ljudi žale da plaće baš i nisu neke. Ali stižu redovito.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 09:44   #9504
Ako ima netko iskustva, jel bi netko znao preporucit dobrog odvjetnika/icu u Karlovcu?
Molim informacije na PP.
summermorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 22:41   #9505
hm...kod koga ice na izvlacenje zivca/ravnanje kicme i slicne rabote?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:35   #9506
Na godišnjem sam par dana u gradu; zanima me ima li kakvih aktivnosti, što se događa u gradu?
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 11:49   #9507
Nema nista u gradu cijele godine, nista se ne dogadja. Cijeli grad je mrtav
Salim se, ne znam jel ima sta. Al ja se nebi micao sa Mreznice jer je odlicna voda.

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk
fawlty82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 19:13   #9508
Jel se ko kupal ovaj tjedan posle onih kisa? Jel voda hladnija?
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:05   #9509
ja upravo idem pa javim
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 18:15   #9510
Što se tiče događanja taman si malo upao u rupu Zadnjih dva mjeseca je neprestano bilo super stvari, a od 25.8. kreću nova zabavna događanja, ovaj vikend nisam baš siguran ima li nešto posebno. Ovisi do kad si na godišnjem, ak ćeš tad još bit od 25.8. ti kreću Dani Radićeve, LED Fest ima ljetne večeri (na Marisol ak se ne varam), kreću i Dani piva ak si za taj tip zabave (ja baš ne ), ali ovaj vikend nisam baš siguran - imaš druženja kod Scene uz laganu elektroniku, slackline, neke DIY radionice i tak, to je zgodno ako ti je to đir, petak i subota po danu...
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 21:31   #9511
Quote:
volverine kaže: Pogledaj post
hm...kod koga ice na izvlacenje zivca/ravnanje kicme i slicne rabote?
Butala je na dobrom glasu po pitanju kicme koliko mi se cini.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 22:11   #9512
Taman kad ovo pred kraj mjeseca počinje, ja se vraćam na posao
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 11:07   #9513
fairy, evo prijavka! meni osobno voda savršena, taman toliko zahladila da nije pretopla treba iskoristit još danas i sutra jer kažu sa subote i nedjelje opet kiša i zahlađenje.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 13:09   #9514
Molim preporuke za dobrog zubara u Klc. Moze u pp.
Hvala.
frikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 20:18   #9515
Fala klcclk.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:39   #9516
Moze preporuka za pouzdanog automehanicara u Klc-u?

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 11:54   #9517
Mano d.o.o. u Senjskoj kod kružnog toka, žuta kuća odmah na početku ulice.

Karta.

Kad sam u gradu, onda idem kod njega. Uvijek riješi problem a po meni nije skup.
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:32   #9518
Slušam sad dječicu na Trend Radiu, intervju sa simpatičnom mladom voditeljicom Evom, i kaže jedan od organizatora PickUp festivala da je Karlovac oduvijek bio grad punka. Od 08:36 mali briljira. https://www.youtube.com/watch?v=UOLYwl6smx8
??
Može li se i treba li se neki grad tako isključivo etiketirati i generalizirati? Ja sam iz Karlovca i nikad nisam voljela punk.
I koliko primjećujem grad oduvijek ima više pravaca što se glazbe i stilova tiče od alternative (scena i valjda još nešto) do šminke i MTV tipa glazbe (Papas, Catalpa) do elelektronske glazbe. U Karlovcu i bilo kojem gradu žive različiti ljudi sa različitim preferencijama, generalizirati tako grad je glupo. Uostalom, treba se težiti raznolikosti i da se u gradu nađe više različitih stilova, za razne ljude.

Ali i dalje ne kužim izjavu da je Karlovac grad punka. Pa eto ako netko stariji ima više iskustva.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:51   #9519
Pa u ovom što govoriš imaš pravo, ali mislim da si ga zapravo krivo skužila. To je kolokvijalno rečeno, ono, strogo točno bi bilo "Karlovac je uvijek bio i grad punka". A to već jest istina, prvi bendovi su nastali jako jako rano, paralelno sa Zagrebom i malo nakon UK, uvijek u svakoj generaciji ima puno punk bendova, pretpostavljam da je tako nešto htio reći.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:55   #9520
Quote:
ONeill kaže: Pogledaj post
Mano d.o.o. u Senjskoj kod kružnog toka, žuta kuća odmah na početku ulice.

Karta.

Kad sam u gradu, onda idem kod njega. Uvijek riješi problem a po meni nije skup.
Zahvaljujem

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
mukiklc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:50.