Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 09:06   #501
Onda je u pitanju moja kriva procjena, do koje sam dosla na osnovu vidjenih fotografija prostora.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 12:49   #502
Ma sve je to super za one koji furaju taj film. Ono fensi šmensi. Psu kojeg ni ne izvode vani već piša na pelene će sigurno traka za trčanje biti špica - bolje išta nego ništa.

Za mene i mog psa je to sve no pasaran. Ja volim prirodu, šumu, more, drvo - kad vidim sterilitet odmah pomislim na bolnice i druge ordinacije. Znam da je to lakše održavati - pločice od parketa, no svejedno.

I da... moj pas će na traku za trčanje preko mene mrtve

Psi valjda slijede afinitete gazde, pa eto. Mi i nismo ciljana publika za takav hotel.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 13:09   #503
Mah, kako bilo; to čuvanje tuđih pasa, to nje nimalo zahvalan posao. Pogotovo kada i ako je to posao, ako ti trebaš od toga nešto i privrediti.

Utopija je misliti da možeš imati ograđenu livadetinu, pa i šumu ako ništa drugo i tamo će psi trčkarati, svi skupa od cvijeta do cvijeta i sve je super i mrak.

Ili moraš birati klijentelu ili moraš imati za svakog psa posebno ograđen prostor pa te pse koji su zatvoreni izvoditi baš baš u prave šetnje minimalno tri puta dnevno , i to moguće da češ morati neke pse šetati odvojeno od drugih.

To zahtjeva onda puno vremena cjelodnevno cjelodnevni angažman. Onda takva usluga i košta, i srač trač ......

Kako bilo, nije jednostavno.

A opet, meni i dalje jedna od većih želja od djetinjstva. Još uvijek neostvariva.

I nemoguće mi je povjerovati da se netko preko noći sprdno u i rekao " aha, ostavljam ovaj posao koji imam i krećem u čuvanje tuđih pasa, u otvaranje psećeg hotea/pansiona/nečega.

Budućnost je neizvjesna u tom poslu, sami start je neizvjesan. Koliko ja pojmim, kod nas svi hotel , pansioni ili slično nisu jedini izvor zarade određenima; ili ako sada već je; u startu su imali zaleđe dok su se u posao upuštali.
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 14:09   #504
Koliko zaposlenih bi hoteli za pse trebali imati da stignu sve pse prošetati više puta dnevno sat dva po šumama i livadama? Osim što nije lako istovremeno voditi više pasa, sigurno ima i onih koji se ne bi zajedno mogli šetati pa je tu onda nekoliko kombinacija - što grupnih što individualnih, nekoliko puta na dan.
Tko bi se usudio u tim šetnjama pustiti pse s lajne da se istrče? Ne daj bože da se nešto dogodi jer je pas bio pušten.
Nerealno mi je očekivati da će psu u hotelu biti kao doma. Ako je pas na suhom, toplom/hladnom, čistom, redovito hranjen te nekoliko puta dnevno pušten u ograđenom prostoru gdje će se zabaviti s drugim psima ili će ga netko zabaviti bacanjem loptice, to je ono čime bih bio zadovoljan.
Sve više od toga očekujem od onih koji uzmu pse na čuvanje kod sebe doma ili ga čuvaju u vlasnikovom domu.
Coco_Nut is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:45   #505
Slažem se sa Coco i kutušom, nije to lagan posao - lako je još sa psima, ali sa vlasnicima nije nikako

Užasno je veliki plus da postoje hoteli za pse i da ih je još i više - super usluga koju vlasnici imaju na izbor.

Ja imam sreće što su mi od frendice mama i tata u penziji, sami i obožavaju pse a Kiru pogotovo (ulizica), toliko da kažem da ide na wellness kad ide na čuvanje. Jedino im smeta šta neće s njima na krevet (nije naučena na krevetarenje).

Nema nekakvo istrčavanje s njima, ali dosta šetaju i toliko uživa da izleti iz auta ka furija kad se sparkamo kod njih.
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 19:46   #506
Ekipa Split - ima li nekoga za cuvanje dvije mace od srijede do nedjelje, u mom stanu, mirne su i nezahtjevne pa mi ne dosta da im samo netko promjeni vodu i hranu, i ocisti wc. Pliz ako ima ikoga da mi upadne, redovnoj cuvalici mi je nesto iskrsnulo i sad sam u banani skroz

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2017., 17:04   #507
Pozdrav, ako ima netko na podrucju Gajnica za povremeno cuvanje/setnju psa nek se javi na meil [email protected] . Radi se o kujici 2godine mjesanka labradora i pticara.
Hvala!!
Cale80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 11:52   #508
Trebala bi preporuku gdje ostaviti starog mopseka od 14 godina na 3 noći/ 3 dana da bude dobro zbrinuti? prestar je za putovanje, i preprevuće mu je, a ne poznajem nikoga osobno da ima mogucnost da pričuvati. Znači hotel ili netko privatno ako se bavi time. Hvala!
__________________
:)
Shiney is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 10:03   #509
Trebala bi preporuku gdje ostaviti psa u Zagrebu na čuvanje nekih 7 dana? Dosta se nevoljko odlučujem, no evo propalo mi je čuvanje pa sad ne vidim kako ću to riješiti..
Gledala sam cijene i recimo 50kn dnevno uz to da ja donesem hranu mi je prihvatljivo.. Imate li koga za preporučiti?

Čak mi je palo na pamet, možda ima nekoga ovdje tko ima sličan problem, pa možemo usluge mijenjati?
Ja čuvam psa vašeg par dana a Vi mojeg.. Naravno uz kavu i stvaranje povjerenja prije toga..
Ne znam jesam li se zaletila u vezi takve ideje, znam da su moguća možda loša iskustva.. i treba kliknuti.. Ali eto, ideja. Ja jako volim pse i ne bi mi uopće bio problem čuvati nekog na par dana, ako je pas socijalniziran naravno
ladytoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 16:21   #510
Bok svima!
Ima li netko iskustva s hotelom za pse Čarobna šuma?
kranj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 13:12   #511
Bok svima;

eto, s obzirom na neke novonastale okolnosti, možemo vam ponuditi čuvanje vašeg/ih pasa u obiteljskom okruženju.

Znači, kapaciteta imamo za DO tri psa no sve opet ovisi o kakvom/kakvim psima se radi i što vi kao vlasnik želite od usluge.

Ono što mi nudimo je čuvanje pasa po principu kako i naš pas živi.

Nismo ni firma, ni obrt ni masovci, ne zatvaramo pse u boxeve, ne vežemo ih niti ikako neprimjereno postupamo s njima.

Pas / psi imaju pristup u kuću ( ne u sve prostorije ) , imamo ograđeno dvorište i lijepog područja za šetnje.

Naša cijena je 60 kn po noćenju uz vašu hranu ili 75 sa našom hranom. Ipak nam je draže, poradi pasa, da s njima dođe i hrana njihova.

Također, cijena može i varirati ovisno o psu i vlasnikovim željama.

Pse možemo čuvati vikendom i preko tjedna.

Za sve ostale , bitne, detalje, javite mi se slobodno u inbox.

I da, o nama nećete nači ništa, što se recenzija tiče, jer nismo članovi nikakvih klanova, ne reklamiramo se puno niti se exponiramo.

A nismo ni čuvali forumske pse ......

No, ionako smatram da je na vlasniku da sam procjeni i ocjeni.

Nismo iz Zagreba ali to ne stvara veći problem jer psa možemo i preuzeti u Zagrebu a i vratiti vam ga u zagreb. U ostale gradove ne putujemo .
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 20:52   #512
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Bok svima;

eto, s obzirom na neke novonastale okolnosti, možemo vam ponuditi čuvanje vašeg/ih pasa u obiteljskom okruženju.

Znači, kapaciteta imamo za DO tri psa no sve opet ovisi o kakvom/kakvim psima se radi i što vi kao vlasnik želite od usluge.

Ono što mi nudimo je čuvanje pasa po principu kako i naš pas živi.

Nismo ni firma, ni obrt ni masovci, ne zatvaramo pse u boxeve, ne vežemo ih niti ikako neprimjereno postupamo s njima.

Pas / psi imaju pristup u kuću ( ne u sve prostorije ) , imamo ograđeno dvorište i lijepog područja za šetnje.

Naša cijena je 60 kn po noćenju uz vašu hranu ili 75 sa našom hranom. Ipak nam je draže, poradi pasa, da s njima dođe i hrana njihova.

Također, cijena može i varirati ovisno o psu i vlasnikovim željama.

Pse možemo čuvati vikendom i preko tjedna.

Za sve ostale , bitne, detalje, javite mi se slobodno u inbox.

I da, o nama nećete nači ništa, što se recenzija tiče, jer nismo članovi nikakvih klanova, ne reklamiramo se puno niti se exponiramo.

A nismo ni čuvali forumske pse ......

No, ionako smatram da je na vlasniku da sam procjeni i ocjeni.

Nismo iz Zagreba ali to ne stvara veći problem jer psa možemo i preuzeti u Zagrebu a i vratiti vam ga u zagreb. U ostale gradove ne putujemo .
zakon! Kak je sa psima koji nisu sa svim psima naj naj? Mada sam uvjerena da mi je kuja manja od makovog zrna kad nema mene u blizini (provjereno) i da bi netko ko ima iskustva ju vrlo brzo postavio na mjesto ako bi mu se dalo zafrkavat...
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 22:03   #513
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
zakon! Kak je sa psima koji nisu sa svim psima naj naj? Mada sam uvjerena da mi je kuja manja od makovog zrna kad nema mene u blizini (provjereno) i da bi netko ko ima iskustva ju vrlo brzo postavio na mjesto ako bi mu se dalo zafrkavat...
Koliko sam shvatila, Kutuša nudi čuvanje, a ne odgoj pa će si vjerojatno pridržati i pravo da nesocijaliziranog psa i ne uzme na čuvanje.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:09   #514
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Koliko sam shvatila, Kutuša nudi čuvanje, a ne odgoj pa će si vjerojatno pridržati i pravo da nesocijaliziranog psa i ne uzme na čuvanje.
Ne razumijem tvoj ton a ni potrebu da stavljas etikete na mog psa. Koliko znam kutusa ima muskog psa za kojeg sam gotovo sigurna da nece od prve svakog psa, pogotovo muskog, primiri masuci repicem u svoje dvoriste. Iz tog razloga sam i pretpostavila da ima rjesenje za takve pse, ja bih rekla s karakterom a ti slobodno stavljaj etikete kakve zelis, molim samo da mene preskaces ubuduce. Naravno da je njeno pravo odbit psa, zato je moje pitanje i bilo postavljeno kutusi, ne znam zasto mislis da mi treba dezurni poklopac.
PS nebi vjerovala ali sam bas sad nedavno ostavljala psa na cuvanje, zamisli bez ikakvog problema.
I sad vidim da se mozda moj post mogao protumacit kao da ocekujem odgoj svog psa zbog ovog postavljanja na mjesto, nisam na to mislila al ok.
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:17   #515
Quote:
Ni Na Na kaže: Pogledaj post
I sad vidim da se mozda moj post mogao protumacit kao da ocekujem odgoj svog psa zbog ovog postavljanja na mjesto, nisam na to mislila al ok.
No falabogu.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:38   #516
Bok curke!
Razmem ja tvoje pitanje Ni Na, zato sam i napisala da se o svim detaljima dogovaramo i pisemo u inbox.
Kapacitet je jedno a mogucnosti i nasa volja drugo, a prema tome i kreiramo cijenu!
Kako sam rekla, mi smo samo obitelj koja zeli i moze cuvati tude pse, sto prostorno sto zeljno, voljno a nije da i nemamo iskustva.
Nas muski pas ce prihvatiti svakog psa, pa i muskog sa jajima ukoliko isti nema zelju biti superiorniji. Tada se i nas postavi.
Ali, tu je onda nasa volja u prvom planu. Znaci, mogu uzeti i muskog najdominantnijeg Srednjoazijskog ovcara ali tada vise nemam kapaciteta i cijena nece biti spomenutih 60 kn/noc.
U tom slucaju mi imamo volje i znanja da takvog paa hendlamo uz nasega ali to zahtjeva dodatan trud ( odvojene setnje, odvojeno spavanje ...... ) sto narusava nasu komociju , a komocija i vrijeme kostaju!

Tvoju pasicu Ni Na mogu uzeti bez ikakvog premisljanja!
Kao i pse poput Didinih kuja. Za takve imam i kapaciteta i vremena bez da nama i nasem psu narusavaju svakodnevnu komociju!

E, a kada se ima 10 boxeva i minimalno tri pregonaka travnjaka onda mozes uzimati svakojake pse od jednom! Zboxas ih i pustis jednom do max dva puta u danu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"pa koju picku materinu hoces nesto cega se bojis? ucini sebi uslugu i ostalima, makni se od pasa" by typhoid_mary
ja u kutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:36   #517
Quote:
ja u kutu kaže: Pogledaj post
Bok curke!
Razmem ja tvoje pitanje Ni Na, zato sam i napisala da se o svim detaljima dogovaramo i pisemo u inbox.
Kapacitet je jedno a mogucnosti i nasa volja drugo, a prema tome i kreiramo cijenu!
Kako sam rekla, mi smo samo obitelj koja zeli i moze cuvati tude pse, sto prostorno sto zeljno, voljno a nije da i nemamo iskustva.
Nas muski pas ce prihvatiti svakog psa, pa i muskog sa jajima ukoliko isti nema zelju biti superiorniji. Tada se i nas postavi.
Ali, tu je onda nasa volja u prvom planu. Znaci, mogu uzeti i muskog najdominantnijeg Srednjoazijskog ovcara ali tada vise nemam kapaciteta i cijena nece biti spomenutih 60 kn/noc.
U tom slucaju mi imamo volje i znanja da takvog paa hendlamo uz nasega ali to zahtjeva dodatan trud ( odvojene setnje, odvojeno spavanje ...... ) sto narusava nasu komociju , a komocija i vrijeme kostaju!

Tvoju pasicu Ni Na mogu uzeti bez ikakvog premisljanja!
Kao i pse poput Didinih kuja. Za takve imam i kapaciteta i vremena bez da nama i nasem psu narusavaju svakodnevnu komociju!

E, a kada se ima 10 boxeva i minimalno tri pregonaka travnjaka onda mozes uzimati svakojake pse od jednom! Zboxas ih i pustis jednom do max dva puta u danu!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odlicno, odlicno i odlicno
Ni Na Na is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 22:58   #518
Split - nudim šetanje kućnog ljubimca (psa) sa područja Plokita, Bola i Gripa kad vi niste u mogućnosti. Cijena po dogovoru, javite se u inbox.
__________________
Don`t be racist.
Hate everyone.
JoleneJW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 10:34   #519
Ne trebam čuvanje, trebam pomoć u šetnji. Pala sam i nabila sam rebro pa Sitku koja mora stalno biti na lajni ne mogu voditi jer u uzbuđenju zna povući, što je dovoljno da vidim sve zvijezde.

Dakle, trebao bi mi netko tko bi zajedno sa mnom išao u šetnju i pridržavao njezinu lajnu. Uglavnom prijepodne, sat vremena po nasipu, Zagreb, zapadni dio grada, prijevoz moj. Ako znate nekoga ili ste sami zainteresirani, javite mi uvjete privatnom porukom. Računam da će u pitanju biti najmanje dva tjedna.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:30   #520
ZAGREB
Ukoliko preko dana niste u mogućnosti u šetnju izvesti Vašeg psa, obratite mi se s povjerenjem.
Velika sam ljubiteljica životinja, imam dugogodišnje iskustvo u radu sa psima te sam također dadilja jednom malom psiću te batlerica dvjema mačkama.
Vašem ljubimcu ću se maksimalno prilagoditi te će šetnje biti onakve na kakve je navikao i kakve su mu potrebne kako bi maksimalno uživao u mom društvu i kako mu odvojenost od Vas ne bi teško pala.

Također, pružam uslugu brige o Vašim kućnim ljubimcima (psići, mice, zečeki, zamorci, ptičice, ribice, kornjače ...dalje nadopunite sami ) dok ste Vi na poslu ili na odmoru (u Vašem prostoru). Cijena po dogovoru.

Na mojoj web stranici možete pogledati neke od klijenata i naša druženja
https://njuskicainfo.wixsite.com/njuskica

Za vrijeme šetnje možete me dobiti na mobitel, a prije šetnje mogu Vam predočiti osobnu iskaznicu.
Aislynn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.