Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2017., 11:44   #5301
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Varaždin pa to je užas od grada, da nema starog grada i špancira ljudi nebi znali da taj grad postoji
Koja glupost od izjave i neistina

Volim Varaždin, i doselila bih se iz metropole odmah da mogu.
Varaždin ima sve što čovjeku treba za ugodan život.
U Varaždinu odmaram svoju dušu i punim baterije..
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 11:48   #5302
Quote:
eek kaže: Pogledaj post
u Varaždinu je noćni život 0. Pogotovo ako ste malo žešći partijaner ili očekujete bilo kakav pošten koncert.
Meni se baš to sviđa, što nema iritantnih partija i klubova.
Al kužim da mladima to treba... Trebalo bi negdje van grada otvoriti takvo mjesto.
fleur amour is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 10:30   #5303
Ja sam u šoku nakon što sam video toalet na Varaždinskom autobusnom kolodvoru. Malo je reći da sam u šoku. Za turističku zemlju i članicu EU imati onakav toalet je užas užasa.
Ne preporucujem nikome da ide u taj tolaet jer se moze zaraziti sa nekom smrtnom bolesti. Posle tjedan dana jos sam u šoku.
daneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 17:21   #5304
Da, koma je. Ja i moj frend smo imali nesreću prošle godine ići tamo kasno navečer. Mrak i mokar pod. Niti danas nisam siguran da li je bila voda ili pišalina.
Ali slušam od drugih kolega i kolegica koji svaki dan putuju busom, da idu unutra samo ako je baš stvarno potrebno.
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 14:39   #5305
Quote:
daneman kaže: Pogledaj post
Ja sam u šoku nakon što sam video toalet na Varaždinskom autobusnom kolodvoru. Malo je reći da sam u šoku. Za turističku zemlju i članicu EU imati onakav toalet je užas užasa.
Ne preporucujem nikome da ide u taj tolaet jer se moze zaraziti sa nekom smrtnom bolesti. Posle tjedan dana jos sam u šoku.

meni je veći šok bil zahod u toplicama sveti martin, kao fensi šmensi toplice, oderu te masno za kartu, a zahodi


dok kod kolodvora bar znaš kaj te očekuje, kakav kolodvor, takav zahod
__________________
There'll be sparks in the rain... honey in your hair... I'm wishing you were here with me...
M Jena is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2017., 01:24   #5306
Pozdrav,

da li postoji netko ili pozna nekoga da prodaje kvalitetno grožđe u Varazdinu ili okolici? Moze mi se javiti na PM.

Hvala unaprijed.
__________________
Don't just call me a pessimist. Try and read between the lines.
Tool is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 08:59   #5307
https://www.youtube.com/watch?v=gncnaRsXg9c
trakoscan iz zraka
 
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 06:10   #5308
Tko je još "uživao" u onom sadističkom lupanju preglasne muzike sa razglasa koje je dolazilo iz smjera grada i trajalo do 1?

Mislim, kužim kad je koncert, ali kome idiotu je palo na pamet špuštati muziku preko razglasa i koji je to idiot dozvolio?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:02   #5309
Zar onaj dućan sa Dr. Martens obućom više ne postoji ili je na drugoj lokaciji?
PurpleSnake is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 17:00   #5310
Ne postoji i mislim da nema drugdje.
__________________
When there is the will, there is the way!
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:36   #5311
Dr. Martens je izašao iz mode
__________________
igre i igrice
Slope
cipek1981 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 07:31   #5312
Nakon što smo se uselili u kuću, imamo hrpu smeća. Imamo kao upute za razvrstavanje. A sad mene zanima kamo s poplunima? Piše da ne ide u tekstil. Imamo gomilu kineske keramike. Hrpu elektronike. Ili tepih? I kako za krupnim otpadom? Da li se može kao nazvati da pobere ili par puta godišnje pobiru krupni otpad?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 08:17   #5313
Quote:
Constantine kaže: Pogledaj post
Nakon što smo se uselili u kuću, imamo hrpu smeća. Imamo kao upute za razvrstavanje. A sad mene zanima kamo s poplunima? Piše da ne ide u tekstil. Imamo gomilu kineske keramike. Hrpu elektronike. Ili tepih? I kako za krupnim otpadom? Da li se može kao nazvati da pobere ili par puta godišnje pobiru krupni otpad?
Poplun je tekstil, imaš smeđu vreću za nj. Rijetko pobiraju, ali uzmu i ono kaj je pored vreće.
Kineska keramika, elektronika - reciklažno dvorište kod Motičnjaka. Možeš predati besplatno do 200 kg godišnje.
Krupni otpad moraš najaviti, tj. nazoveš Čistoću, oni provjere plaćanje prethodnih računa, i ako je sve plaćeno, daju ti datum kad će doći pokupiti.
Ti samo dan ranije izneseš otpad van.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 08:22   #5314
E puno hvala
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 14:57   #5315
Postoji i ekološko dvorište kod motičnjaka. Fino se razvrsta otpad i ako si u mogućnosti da ga sam odvezeš, možeš ga i tamo odvesti. Dobro su organizirani.
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 16:02   #5316
Hvala. Kada se sve skupi, preko vikenda odvezem tamo.
Inače, osim dva kina, da li ima tu kakvih događanja u vezi tematike filmova, knjiga ili nešto? Našao sam članak da je u varaždinu 2011. godine osnovan klub knjiga, ali link je mrtav.
I ima li netko iskustva za udrugom gluhih i nagluhih?
__________________
There is evil walking this earth, and I will hunt it down, and send it burning back to Hell.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 03:52   #5317
Tražim osobu/prijedlog vizažiste za šminku za 23.9. Po mogućnosti da dolazi kod kuće. Lokacija VŽ. Ne treba biti profi ni ništa. Glavno da zna zakriti podočnjake i staviti sjenilo. Ja nemam smisla ni za to. Također prijedlog dobre frizerke/salona za laganu izdržljivu punđu. Može i na pm. Zahvaljujem!
Garver is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 19:29   #5318
Neznam jesam li na pravom mjestu za pitat al haj, može li mi netko preporučit dobrog frizera ili brijačnicu u varaždinu za mušku kosu? Selim se tamo na duže vrijeme, neznam nikoga tamo, a na internetu ne nalazim nista.
Frickinchees is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 21:26   #5319
Quote:
Frickinchees kaže: Pogledaj post
Neznam jesam li na pravom mjestu za pitat al haj, može li mi netko preporučit dobrog frizera ili brijačnicu u varaždinu za mušku kosu? Selim se tamo na duže vrijeme, neznam nikoga tamo, a na internetu ne nalazim nista.
Preko puta pošte imaš odlične frizerke kojih 20 metara od onog tiska prema gradu, od svih dosad one su mi najbolje, tj. jedna od njih me super šiša, a ova druga nije baš po guštu... dugo nisam bio tamo pošto se šišam na čelavo hahaha :P Ali nečeš pogriješiti sigurno.
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 22:45   #5320
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
one su mi najbolje, tj. jedna od njih me super šiša, a ova druga nije baš po guštu
hvala na uputi, samo da pitam koja to super šiša? kako izgleda ili ime?
Frickinchees is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:38.