Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2017., 21:27   #101
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Tužno u što se ovaj DiK pretvorio otkako ste rastjerali ljude.

Bilo je nekad lijepo i fino smo se družili. I ne sjećam se da je bilo vrijeđanja do granice da se moralo reagirati kaznama.

Fali to. Samo sumnjam da od toga ikad išta. Sas vam je valjda lijepo.
Imaš post iznad. Dva čak. Sve je rečeno.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 16.07.2017., 21:30   #102
Znam čitati još uvijek i smatram da mogu reći i ja što hoću.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 16.07.2017., 21:32   #103
Quote:
nevermindMe kaže: Pogledaj post
Znam čitati još uvijek i smatram da mogu reći i ja što hoću.


Tuzno je kad autoritet koristi pasiv. Sve je receno, dosta bi bilo. To govori o nedostatku postovanja prama sugovorniku
__________________
Šta se ovaj u bluz meša
West End Blues is offline  
Old 16.07.2017., 21:36   #104
Quote:
West End Blues kaže: Pogledaj post


Tuzno je kad autoritet koristi pasiv. Sve je receno, dosta bi bilo. To govori o nedostatku postovanja prama sugovorniku
Nisam joj to rekao kao pametovanje, već kao činjenicu. Jer mi se učinilo da je njezin post postavljen bez da je viđen i moj odgovor. A tebe još jednom upućujem da pročitaš ono što sam linkao. Tužno je da tako pametna osoba ne razumije pisanu riječ. Zapravo, ne da je ne razumije, nego je ne želi razumijeti. Samo pokazuješ nepoštovanje prema sudionicima u raspravi praveći sebe jedinim i glavnim autoritetom.

Želiš li se dalje izraziti, molim te, ako treba, ja ću ti otvoriti temu na PŽKu, pa tamo piši.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Old 16.07.2017., 21:38   #105
Super autoritet.:klap:

Daleko je od toga da je sve rečeno, samo su ljudi prepristojni da istresu neke stvari u facu.

Previše ljudi je otišlo odavde da se neki ne bi bar zapitali nije li problem bar malo i u njima.
__________________
"If there is such a thing as reincarnation, knowing my luck I'll come back as me!" - Rodney
nevermindMe is offline  
Old 16.07.2017., 21:41   #106
Cestitke ^^ .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 17.07.2017., 00:05   #107
koji je meni?
astor pec is offline  
Old 17.07.2017., 12:24   #108
Zar i opet.... kćeri Brutalna?
P Sila is offline  
Old 17.07.2017., 18:55   #109
Zasto se na dik-u ne dozvoljava da se svi medusobno popickaraju i mirna Bosna? Nek se sami izblokiraju tko koga ne zeli citati i cao daci.

p.s.cestitke Bomberu!
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 17.07.2017., 19:12   #110
Gasite taj pozar dosta je viseee 😡😡😡.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 17.07.2017., 19:51   #111
Kako je život kratak, i kako lako nestane...i kako mi već sad nedostaje...
__________________
MCR
ball is offline  
Old 17.07.2017., 23:21   #112
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Ima, nezamjenjivih nema, ni među plavima ni među crnima.
A medu crvenima ? Jer malo mi je cudno , vec su dugo tu, stovise neki od samog forumskog osnutka.

Quote:
Wacky Davidson kaže: Pogledaj post
I upravo si ovime objasnio kako kolegica Ball i ja moderiramo. Svatko ima pravo na mišljenje, naravno, ali ako to mišljenje uvrijedi drugoga osobno, kao što je to bio često slučaj prije , reagiralo se. Ista stvar vrijedi i za opetovanja kometiranja moderature. Nebrojeno smo puta napominjali da podforum kao takav nije mjesto za iznošenje oprečnih stavova u moderiranju, već za to postoji PŽK. Kao što je to u dva navrata i bilo riješeno. Pozvati ću se samo na posljednju raspravu i komentar supermoderatora od kojega su svi tražili odgovor. U tom trenu rečeno je sve i ove rasprave koje cijelo vrijeme provlačite nemaju smisla. Baš zato jer je rečeno sve.
Stoga vas molim, ne kao moderator, već kao osoba, prestanite. Sve je rečeno.

Svima ostalima koji se žale. Ponavljam, sve je rečeno ovdje. Sva vaša pitanja su odgovorena tamo, od "opozivo, neopozivo", komentiranja moderature, kartoniranja, pa nadalje. Vidim da ste zaboravili taj post. Molim vas, sve redom. Pročitajte još jednom taj post.
Hvala na podsjetniku, i u pravu si, ne trebamo vise komentirati moderaturu, evo neopozivo obecajem da necu , ali stvarno ces se ti pozivati na taj komentar ?

Znaci Nica prvi puta valjda nakon osnutka foruma otvori Dik, "malo pogleda o cemu se radi" - u prijevodu procita tri posta i donese zakljucak da si u jednom od ta tri posta bio neprimjeren, ali ostalo je sve u redu, zapravo nije, lazem, "jedino je jos problem jer ima puno ad hominema koji su pregrubi" i nakon toga brzo zakljucava temu.

Pa kakve ste vi tragedije, ja ne vjerujem.
rap is offline  
Old 18.07.2017., 01:23   #113
VAŽNO!!!!!
Molim vas širi po fejsu i di god mozete.
....sivi Mercedes Okas Varazdinske tablice...potpaljuje na vise mista ...cetvoro ih je u autu ....vidili su ih ljudi ...samo sirite vjest da nadjemo gamad i prijavimo ih što prije !!!!!
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 18.07.2017., 01:45   #114
Opet neko cendranje na diku. woohoo.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
Old 18.07.2017., 12:43   #115
@ mislim si : hej komad... najradije bih te snažno zagrlila...za sve. psst sad si obožavan.samo toliko o učinku onoga kaj si napravio. moj dojam. oooobožavan!
imaš zlatno srce. hvala ti.

http://cdn.smosh.com/sites/default/f...-toy-story.gif
pozitivax is offline  
Old 18.07.2017., 18:33   #116
Quote:
chemgirl kaže: Pogledaj post
VAŽNO!!!!!
Molim vas širi po fejsu i di god mozete.
....sivi Mercedes Okas Varazdinske tablice...potpaljuje na vise mista ...cetvoro ih je u autu ....vidili su ih ljudi ...samo sirite vjest da nadjemo gamad i prijavimo ih što prije !!!!!
U vrijeme mobitela da nisu mogli odmah zvati policiju koja bi ih locirala u tren oka? I da netko vidi da potpaljuju,a ne ucini nista? Hm.. da nije neka patka?

OT
'Ocu'l prezivit'?
__________________
Assumption is the mother of all f***ups! ~ All that I'm after is a life full of laughter ~
Daphne Doo is offline  
Old 18.07.2017., 19:41   #117
Svaki put me nanovo iznenadi hrvatistan - zbogom pameti
__________________
Krafty Regret Someone Like You
New Order is offline  
Old 18.07.2017., 19:52   #118
Quote:
Daphne Doo kaže: Pogledaj post
U vrijeme mobitela da nisu mogli odmah zvati policiju koja bi ih locirala u tren oka? I da netko vidi da potpaljuju,a ne ucini nista? Hm.. da nije neka patka?

OT
'Ocu'l prezivit'?
Na kraju ipak nije sigurno,ali kad sam vidila nisam mogla ignorirat.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Old 19.07.2017., 20:45   #119
Ajme, koji trash! Ali komentari kao da je vrh. No, da, koga zanima umjetnički dojam, to je za luzere.
Hot candy is offline  
Old 22.07.2017., 14:30   #120
Insufficient laughter.
__________________
Nobody cares. Work harder.
Miss Hyde is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:44.