Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2006., 08:51   #181
ma vraga su makete! ja vidjela uzivo u americi fantasticne torte tog tipa!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 08:53   #182
to je sve na stalcima i stupicima-ali skrivenima unutra! i onda se izvana zagladi i oblikuje kak zelis...torta moze biti i mekana i lagana jer ju nista ne ogranicuje s obzirom da je na zasebnom stalku.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 09:00   #183
evo, moja je bila takva (iako je po mom ukusu trebala biti glađa i visa i uza te kompletno prekrivena fondantom no kako zena nije to znala napravili smo kompromis i kopirali crvenu tortu)

trebala je biti u biti drugacija nego ova crvena, al na kraju je ispala takva


lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:01   #184
adresa:
Sljezova 24
10000
Zagreb

Brojček ko želi na pm a informacije iz prve ruke za 3 tjedna, prije nego smo se dogovorili s njima uzeli smo kilu probnih, napominjem da se ne radi o slastičarni pa dođeš tamo i kupiš nego se bave isključivo svadbama i sl. Mia smo nazvali i rekli da bi htjeli probati i teta je rekla nema problema, skoro svaki vikend imam svadbu pa ću vam izdvojit kilu...kolači su bili jako fini a neke vrste kojih nije bilo će nam napravit... ipak nemaju svi isti ukkus...
Ako sam nekome pomogla super...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:06   #185
Quote:
lolita11 kaže:
i nije i je tesko napraviti.tesko je to "savrseno" zagladiti da ima plastican izgled (barem nasim slasticarima)...no cula sam dobre stvari o maloj kuci kolaca pa mislim da ce ti to uspijeti! sretno!
jooj lolita sad mi je malo lakše mada vjerujem da će ispasti super nekako je lakše kad to čuješ i od drugih... baš mi je drago da smo došli na dogovor baš kad je završavala identičnu tortu kakvu sam ja htjela... pa sam vidjela kak to izgleda...a žena je tak simpa...ja sam jooj još pred 8 mjeseci htjela ostavit kaparu i rekla je da ima još vremena i sad pred par tjedana opet zovem i kaže ona meni kakojoj djelujem ozbiljno i nema potrebe... a skužile smo da imamo i zajedničke poznanike...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:27   #186
Te torte na 3 kata, mislim te cetvrtaste ili kako da ih nazovem . Kakve su bile iznutra, od ceg su?
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:30   #187
moja je bila chocolate mousse (pjena) s komadicima jagoda i cokoladnim biskvitom, al moze biti bilo sto si ti zazelis! ameri imaju milion varijanti....mozes imat i tortu od sira, schwartzwaldicu, katovi da budu raznih okusa isl.....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:47   #188
Mmmmm... torte! Moja torta će biti od sladoleda, vjerojatno šumsko voće i čokolada, a izvana želim da bude čokoladna i da bude glatka kao te američke.
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:51   #189
Quote:
sly47 kaže:
adresa:
Sljezova 24
10000
Zagreb

Brojček ko želi na pm a informacije iz prve ruke za 3 tjedna, prije nego smo se dogovorili s njima uzeli smo kilu probnih, napominjem da se ne radi o slastičarni pa dođeš tamo i kupiš nego se bave isključivo svadbama i sl. Mia smo nazvali i rekli da bi htjeli probati i teta je rekla nema problema, skoro svaki vikend imam svadbu pa ću vam izdvojit kilu...kolači su bili jako fini a neke vrste kojih nije bilo će nam napravit... ipak nemaju svi isti ukkus...
Ako sam nekome pomogla super...
Sly, javi please kako je bilo
sad sam na netu tražila njihovu web stranicu, ali nema šmrc

Šta si ono rekla koliko je kg? I da li oni i dostavljaju kolače u restoran?
Hvala unaprijed
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:52   #190
e, da li netko zan web stranicu od te slastičarne "EMA"?
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:55   #191
Quote:
lolita11 kaže:
moja je bila chocolate mousse (pjena) s komadicima jagoda i cokoladnim biskvitom, al moze biti bilo sto si ti zazelis! ameri imaju milion varijanti....mozes imat i tortu od sira, schwartzwaldicu, katovi da budu raznih okusa isl.....


Zapravo kako se dogovorim sa slasticarom, jel?! A gledat cu da bude nesto lagano, mozda jogurt (quark) i voce neko zuto.
norah is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 10:59   #192
Quote:
any5 kaže:
Dvolični, koja je to slastičarna???
Mi doduše imamo još vremna, ali smo odlučili ovaj tjedan ipak ići malo "pronjuškati" po slastičarnama...dakle, za sada idemo u : Ema, Vincek, probat ću i tu Malu kuću kolača i na sajmu vjenčanja sam pričala s nekom super simpa ženskomkoja ima novu slastičarnu na Malešnici i kolače za svadbu dobiješ za probu besplatno...pa ćemo vidjeti...i mi bi tortu na katove, ali ne sa stalcima...baš ovakvu o kakvoj ste pisale
i meni je tip u Bakinim kolačima u King Crossu rekao da se to nemože napraviti da su to u časopisima samo makete
Ajde da ih pohvalim, Delikatese Tina u Puli... Emina torta je bila predivna...

Lolita
baš sam htjela sad reć to šta si ti napisala, da se stupići trebaju staviti unutra kako bi se postigla ista visina na svim dijelovima (rekla mi moja majka, ona isto stvara čuda s tim tortama, ali ne želi mi raditi za svadbu, boji se da joj ne uspije...)
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 11:21   #193
Kakvi su to stupici? Oprostite, nisam dobro skuzila... Jel ima koja slasticarna to? Lolita, jel tvoja torta s tim stupicevima ili bez?
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 12:01   #194
sa "skrivenim" stupicima da....svaki kat torte je na svom postolju i nezavisan tj. moze biti bilo koje vrste tj. to su recimo 3 male torte jedna na drugoj!
to se zove DOWEL and ROD construction na engleskom:
http://www.wilton.com/wedding/makeca...lrod/index.cfm
a torte kao moja bez vidljivih stupica "stacked" cake
http://www.wilton.com/wedding/makeca...el_stacked.cfm
http://www.wilton.com/wedding/makeca...wel_tiered.cfm
http://www.wilton.com/wedding/makeca...l_tiered_2.cfm

Zadnje uređivanje lolita11 : 25.10.2006. at 12:59.
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 12:11   #195
Ema

Mislim da slastičarnica Ema još nema svoju stranicu, najbolje odmah otić tamo pa vidit sve i dogovorit
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 12:15   #196
Lolita, ova stranica je Hvala ti puno!
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 12:21   #197
any imaš PM
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 14:55   #198
Quote:
sly47 kaže:
any imaš PM
hvala
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 15:09   #199
Dakle molila bih vas za pomoć, radi se o tome da bi za svadbu htjeli svakome gostu na stol ostaviti pralinu (malo veću) i gore ispisane naše incijle imate li saznanja kako ili gdje to uraditi?
Puno hvala
Breskva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 15:14   #200
Quote:
Breskva kaže:
Dakle molila bih vas za pomoć, radi se o tome da bi za svadbu htjeli svakome gostu na stol ostaviti pralinu (malo veću) i gore ispisane naše incijle imate li saznanja kako ili gdje to uraditi?
Puno hvala
To ti moze ispisat slasticarka koja ce radit kolace i tortu, a mozes i sama.
Ima za kupit u tubama to za pisanje u onom "Sve i svasta" (ne znam kak se to zove ) pa mozes i sama
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:35.