Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2008., 08:50   #41
Quote:
Kay kaže: Pogledaj post
ja sam isto na pećinama, čula sam da se kod mjesne zajednice krimeja nešto otvorilo, neki aerobic... pa kada saznam ti mogu javiti, za sada sam samo čula.

a šta nema neka nova teretana kod tower centra? to sam isto samo čula da je nešto novo otvoreno, da je jako veliko i lijepo ali nemam pojma gdje bi to bilo???
ima novi aerobic centar u d. gervaisa. lsucajno se zove step one. mozes nazvati na 436 047
stepone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 17:46   #42
Ja sam za tjelesni na faxu išla u onu teretanu na Trsatu - Studio S. Mrzim tu teretanu iz dna duše jer sam ja morala tamo bit samo u određeno nezgodno vrijeme, ali mi se kao teretana zaista ne čini loša jer je dosta velika i ima puno sprava, pogotovo bicikli i traka pa ne morate dugo (ili uopće) čekati da dođete na red.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 19:23   #43
sta u tom step one-u, i di je tocno u d.gervaisa?

ja otkrila novi centar kod towera tj vuklana, Myme (to je ono od severininog decka) anyway u cjeniku im pise samo nogomet, squas i badmintom ali navodno imaju i teretanu a bit ce i aerobic nekakav, zna neko nesto vise?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 20:30   #44
Ne, to je baš na Trsatu, u Dvorani mladosti. Pa D.Gervaisa je na D. Vežici, odmah iznad Towera ona ulica.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2008., 21:03   #45
znam di je draga gervaisa, mislila sam di je step one tocno u toj ulici, ali nema veze nasla vec... i pitala sta ima tamo jel samo aerobic programi ili i fitnes (teretana bas)
a ovo na trsatu nisam ni spominjala
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 13:24   #46
Imate kettlebell za žene u Šetalištu XIII divizije 2, na busnoj 2 ( Piramida ) - bivše skladište Crvenog križa. Utorak i četvrtak od 19 do 20 - 150 kn ili svaki dan 270 (kettlebell + krav maga tečaj - izraelski sustav samoobrane ). KM super za kondiciju.
kamakura-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 16:24   #47
a sta je to tocno ? kettlebell?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2008., 00:56   #48
Link
youtube.com isto
Inače bi bila duga priča. Izašao je dvd u Men's Health nije loš ali ima nekih greškica
kamakura-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 00:54   #49
Bolje pitanje,ima li uopće nešto normalno u Rijeci za zdravu rekreaciju osim surove teretane?
 
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 12:49   #50
Našla! Izgleda mi odlično!
http://www.ristudiocentar.hr/
 
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 17:49   #51
jel znas mozda cijene? ono kad je drzala par sati jedan vikned u dvorani mladosti je bilo preko 200kn
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 21:18   #52
Quote:
grgica kaže: Pogledaj post
Hello!
Dakle, ako tko ima preporuku... Po mogućnosti u centru da se brzo mogu busom vratiti doma, i pasalo bi mi rano poslijepodne (oko 16h, iza posla) ili kasnije navečer.
Unaprijed zahvaljujem!

champion gym ti je u gradu (u dolcu, kod tetra fenice, preko puta talijanske škole) i za pilates znam da je super, ima odlične trenere! ima i dosta termina tako ces sigurno naci neki koji ti paše! sretno
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 08:54   #53
jel netko bio u onom (prosle godine otvorenom) centru ispod studentskog doma na podmurvicama? kako je tamo?

prije sam isla u active na mlaci i zbilja je odlican i prva liga, ali mi je prekomplicirano do tamo doc i ne stignem, pa trazim nesto blize turnicu, a da nije unix na zametu
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 15:50   #54
Quote:
Eneja12 kaže: Pogledaj post
Našla! Izgleda mi odlično!
http://www.ristudiocentar.hr/
ovo mi se bas cini super...... iako jos nema cijena!

samo da se otvori
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2008., 18:17   #55
Evo cure,saznala i to, poslala sam im mail i kaže ovako: u biti možeš svaki tjedan odabrati program,ako ti se ne svidi, meni se osobno najviše dopada kombinacija joge,plesa i pilatesa,može se kombinirati kako i kada ti odgovara. Upisi su 17.10. od 17-18, a cijena je 2xtjedno 260, a 3x tjedno 300 kn. A kad pogledam 25 kn po treningu i nije smak svijeta,bolje to nego da pojedem kanticu sladoleda , a teretanu stvarno ne podnosim,jer mi je to predosadno.
 
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 08:56   #56
Quote:
Eneja12 kaže: Pogledaj post
Evo cure,saznala i to, poslala sam im mail i kaže ovako: u biti možeš svaki tjedan odabrati program,ako ti se ne svidi, meni se osobno najviše dopada kombinacija joge,plesa i pilatesa,može se kombinirati kako i kada ti odgovara. Upisi su 17.10. od 17-18, a cijena je 2xtjedno 260, a 3x tjedno 300 kn. A kad pogledam 25 kn po treningu i nije smak svijeta,bolje to nego da pojedem kanticu sladoleda , a teretanu stvarno ne podnosim,jer mi je to predosadno.
Sad sam vidjela da na stranici piše da su upisi od 16 sati,a mailom su mi poslali od 17,pa si sad ti misli....
 
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 15:37   #57
Hm, zanimalo bi me ako netko mozda ima informaciju..vezano za Rijeku..ima li koja teretana box-vrecu, ako da..koja i di se nalazi! Unaprijed zahvaljujem!
wickedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 16:15   #58
imao je hulk na viskovu box vrecu, ne znam imaju li je jos jer vec par godina nisam tamo
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 17:00   #59
Quote:
wickedo kaže: Pogledaj post
Hm, zanimalo bi me ako netko mozda ima informaciju..vezano za Rijeku..ima li koja teretana box-vrecu, ako da..koja i di se nalazi! Unaprijed zahvaljujem!
blue gym ...kod osn škole brajda ( iznad pomorskog faksa)
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2008., 13:59   #60
Draga Eneja puno ti hvala, ovo je upravo ono što sam i sama tražila!
Lajavica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.