Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2006., 20:33   #1
Gdje na fitness/aerobic/teretanu/ u Zagrebu?

Zanimaju me vaše preporuke za teretanu u sjevernom dijelu Zagreba (Mihaljevac-Gračani-Šestine).
Hvala.
Dentist4Real is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 23:33   #2
i mene zanima, ali koliko sam ja shvatila, nema niceg. ako netko zna nek nam javi. zainteresirana sam za teretanu u sirem smislu rijeci - moze i aerobic, ples, cega se god sjetite.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 01:24   #3
ima a nalazi se na potezu sljeme-dolje......na svijezem je zraku....i super je.....non stop si u djiru....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2006., 19:47   #4
je, svjez zrak... i svjeza kisa i svjez snijeg i svjezina. indoors please.
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 10:29   #5
Quote:
Dentist4Real kaže:
Zanimaju me vaše preporuke za teretanu u sjevernom dijelu Zagreba (Mihaljevac-Gračani-Šestine).
Hvala.

bio je Ami na mlinovima.. ne znam jel radi..
Ivan M. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 17:46   #6
Quote:
Ivan M. kaže:
bio je Ami na mlinovima.. ne znam jel radi..
Radi, traži trenera Ivana, super je
Alles_Less is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 00:48   #7
Imaš u Jazbini 200-300m od skretanja s Markuševačke
lester is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2007., 15:54   #8
Aerobic centar Amika u Mašićevoj

Morala bi se mrdnuti i ubiti tu trbušinu i celulit koji se nakupljaju sjedenjem.
Taj centar mi je u kvartu i vidla sam da imaju jako puno programa, al ne kužim koji bi bio najbolji.
Ako netko ima iskustva s njima molila bih da mi kaže koji instruktori i programi su za preporučiti.
Napominjem da mi je kondicija na nuli
thumbelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 19:35   #9
Quote:
thumbelina kaže: Pogledaj post
Morala bi se mrdnuti i ubiti tu trbušinu i celulit koji se nakupljaju sjedenjem.
Taj centar mi je u kvartu i vidla sam da imaju jako puno programa, al ne kužim koji bi bio najbolji.
Ako netko ima iskustva s njima molila bih da mi kaže koji instruktori i programi su za preporučiti.
Napominjem da mi je kondicija na nuli
Ako nisi nista vjezbala preporucam ti za pocetak neki laganiji program, mislim da se zvao Low total-lakse vjezbe i manji intenzitet, a poslije se lako prebacis u neku drugu grupu. Najbolje bi bilo da navratis do "Amike" i cure ce ti sve objasniti. Meni su najbolje bile Amika i Romana, ali i sve druge su super, simpaticne i susretljive. Inace na site-u www.amika.hr si mozes pogledati kakve programe imaju i donekle se informirati, a uvijek mozes otici i do centra, pogledati kako odredjena grupa vjezba i onda se odluciti Meni je isto bio problem pokrenuti se, ali sada idem vec 3 godine na fitness i super se osjecam
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 23:56   #10
Amika

Prijavih se u Amiku na thai bo i žena mi reče da će se javiti kad bude mjesta. Amikašice, koliko ću otprilike čekati?
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 14:26   #11
.....
.....
Anyone?
__________________
When I'm good, I'm very, very good, but when I'm bad, I'm better.
TwiSted wateRmeLon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 15:31   #12
Quote:
TwiSted wateRmeLon kaže: Pogledaj post
.....
.....
Anyone?

A cuj, izabrala si vrijeme kad se zene idu instant sredjivati za sezonu, 3 mjeseca prije plaze.. Moja frendica ti tamo ide na Kick-boxing, kad se ona upisivala (11. mj ja mislim) ja sam joj pravila drustvo na prva dva treninga i ni jedan program nije bio popunjen jer se otprilike u to doba svi osjecaju kao da se mogu malo opustiti.. Znam da mi je rekla da je sad puno i da su poceli primati prijave za 3. mjesec vec nakon N. godine..a da pitas njih koliko se otprilke ceka i da li ti se to isplati..?
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2007., 09:28   #13
Quote:
TwiSted wateRmeLon kaže: Pogledaj post
Prijavih se u Amiku na thai bo i žena mi reče da će se javiti kad bude mjesta. Amikašice, koliko ću otprilike čekati?
Hm, pred ljeto su gotovo sve grupe pune iz već navedenih razloga
Prosjek čekanja je oko mjesec dana koliko se sjećam, ovisi o popunjenosti grupe i koliko često dolaze oni koji su u određenoj grupi. Zašto nisi probala upisati neku drugu grupu dok čekaš? Tako sam ja napravila. Išla sam na nešto drugo dok se nije oslobodilo mjesto u grupi koju sam htjela. Naime, nisam željela odgađati polazak pa mi je odgovaralo da krenem, pa makar i na ono što nisam prvotno namjeravala
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 13:57   #14
meni je prošle godine prošlo 3 mjeseca od prijave do mjesta za vježbanje, ali u pitanju je bio strip-aerobic.

međutim, meni se sviđa da postoji ograničenje. barem znaš da kad dođeš vježbati nema opasnosti da te netko odalami nogom/rukom po glavi

probaj na one jutarnje termine otići, nije ni to loše, mislim da je tada bodysculpt. dobro se oznojiš...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 13:11   #15
Gdje na fitness/aerobic/teretanu u Zagrebu?

eto dragi se uselio u novi stan i sad je u novom kvartu itd i želi počet trenirat jer se treba dovest u formu, malo zgubit kilice i tak.. znam da ima jedan fitness centar u ozaljskoj al mi ne djeluje ko teretana (sa svim onim spravama) nego više ko neki aerobik centar..kaj ja znam..

e sad ako itko zna neku teretanu u području trešnjevke, remize javite!!

tnx
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 19:01   #16
Quote:
kraj... kaže: Pogledaj post
eto dragi se uselio u novi stan i sad je u novom kvartu itd i želi počet trenirat jer se treba dovest u formu, malo zgubit kilice i tak.. znam da ima jedan fitness centar u ozaljskoj al mi ne djeluje ko teretana (sa svim onim spravama) nego više ko neki aerobik centar..kaj ja znam..

e sad ako itko zna neku teretanu u području trešnjevke, remize javite!!

tnx
imas na tresnjevci... tocnije na domu sportova teretanu METALAC, to je inace najbolja teretana u gradu.... hardcore teretana to je zapravo dizacki klub i buduci da je vise od 40 godina na snazi... ima sve profesionalne sprave i utege, tako da ako hces nepogrijesivi izbor teretana onda je METALAC bas ono sto vam treba...

i da se nadovezem... ta teretana ne sadrzi fitness vec je to kao sto sam rekao prava harcore teretana... a voditelji teretane su jako uljudni i pristupacni... eto toliko, pozz ak imas jos pitanja sam daj...
HARD is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 20:08   #17
daj samo reci koliko je to točno udaljeno od remize od samog okretišta?? nije za mene nego za dečka..heh nisam ti ja za sport i rekreaciju hehe
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:07   #18
ima teretana u voltinom, kod tehničke škole, tam di su ona igrališta na Drvinju tj. Golikova ulica. to ti je od okretišta 5 min pjehe
igla1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:45   #19
eh da tamo je njemu fax...to bi mu pasalo..možda znaš kako se zove teretana da možemo na netu pogledat?

fala ti
__________________
"Ne osjećamo li trajnu sklonost, usprkos razlozima zdravog razuma, da kršimo ono što je zakon, naprosto zato što poimamo da on to jest?!"---E.A.P
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 17:00   #20
Quote:
kraj... kaže: Pogledaj post
daj samo reci koliko je to točno udaljeno od remize od samog okretišta?? nije za mene nego za dečka..heh nisam ti ja za sport i rekreaciju hehe
pa na domu sportova je ta teretana... pa odveze se s tramvajnom do tresnjevackog placa i onda pehaka trakoscanskom do doma sportova... to mu je nekih 15-ak, 20-ak min udaljeno ako ce ovako ici... svakom bih preporucio tu teretanu... najbolja je... pa sad ako mu nije predaleko... ja cak iz zapresica dolazim tu na tresnjevku u tu teretanu... pa tako, mislim da mu je zaprav jako blizu... ajd pozz
HARD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:17.