Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2010., 16:02   #301
Hvala, ali moram pitati u kojem se to kraju govori mekmez. Moram priznati da prvi put čujem
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 16:13   #302
to mu ja tepam od milja... draga me zarazila... naravno kad gosti dođu... zovemo ga pekmez
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 16:31   #303
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
hm......ne znam što da ti kažem....drag si mi i ne bi htjela da se uvrijediš. samo ću reći da ja nikada nisam ni kupila ono na Ž.
sad ćeš me ispljuskat


Rano jutro,pola šest,
svakog dana putuje
moja Klada,
Miriše na jabuke....

Nikad,generacijo,nikad, ja sam fin i uglađen s damama. Znaš da ja Ž upotrebljavam kada nemam ono svoje čudo.
Vidiš da je čovjek početnik s džemovima, pa di ću mu volju odmah ubiti s
https://www.forum.hr/showpost.php?p=2...0&postcount=40
Čekaj da ga prvo zarazimo, pa ćemo ga onda mučiti.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 16:38   #304


a jesi gentleman!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 20:32   #305
Quote:
prosjecan kaže: Pogledaj post
eto zadnje što sam radio ta.jo... ostalo u škrinji ribizla malo preko pola kile... i jagoda blizu kila... ukupno kila i pol voća... pa sam u Intersparu naletio na akciji na šećer s pektinom za želiranje nekakav iz bio uzgoja... kupih kilu za 3 kn ... stavijo pola kile... program od sat vremena... ima baš na pekaču za confiture d'orange...

e sad... ono što sam dobio je ionako predviđeno za palačinke pa ja volim da je više tekuće... no inače taj program ponovim još jednom uz prethodno miješanje žlicom kako bi zaista i dobio marmeladu teksturom. S narančama je naravno dosta i sat vremena jer one nisu toliko "tekuće" kao drugo, bobičasto voće.

ako ne stavljam želin/pektin... onda na kilu voća dodam 2-3 jabuke (najčešće one kiselkaste pošto ja volim kiselkaste mekmeze i marmelade) i šećera ovisno o voću koje koristim (standardno kao i u pekmez koji radiš van pekača), jagode su same po sebi dovoljno slatke (meni i preslatke pa sam ih s ribizlima zamiješao).
kakav je pekmez iz pekača, jeli različit od onog kuhanog normalno? i koliko mu vremenski treba u pekaču? volim brzu pripremu pekmeza ali kad onda sve zablatim pa mi se ovo čini kao dobar izbor
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 20:37   #306
razlike naravno... nema... između marmelade iz pekača i one koju pripremaš klasično... a vrijeme... napisah gore... na mom pekaču je sat vremena program za tu "confituru", ja ga ponovim još jednom jer sa tih sat vremena mi je rijedak što bi dalo ukupno vrijeme od 2 sata...
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 20:52   #307
evo definitivnog proizvoda..

zadovoljan bojom, slatkoćom i gustočom.

staklenka je orošena jer je iz friza, pa boja nije realna.



hvala na suportu.

btw, 2000-ti post, nije bez razloga :-)))
girling is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2010., 12:30   #308
Danas kuham džem od jabuka petrovki kojih imam hrpu.
Slimunom i cimetom.
Najbolji je s izabela grožđem,ali je još rano za "iza čegaaaa".
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 03:01   #309
Ja sok od višnja kompota da iskoristim skuhala sa 100-postotnim jabučnim sokom, džemfiksom i nešt šećera... Valjda će ispasti neki pekmezić za palačinke i kolačiće...

Al pred dlapekicom jedozovnom (), Pellapratom i ostalom ekipom se pokrivam ušima... Bum se i ja valjda dohvatila nekog pravog voća
coco zoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 10:46   #310
moja mama je jučer opet naletjela na prave, domaće marelice po nevjerojatnih 10kn za kg....
nije mogla odoljeti i kupila je....opet se jučer kuhao džem...sad imamo 20 bočica od 0,75.....bit će palačinki ove zime!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 10:49   #311
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
moja mama je jučer opet naletjela na prave, domaće marelice po nevjerojatnih 10kn za kg....
nije mogla odoljeti i kupila je....opet se jučer kuhao džem...sad imamo 20 bočica od 0,75.....bit će palačinki ove zime!
meni dosadio taj klasični džem ,pa sam pekla neki karamelizirani.
sasvim je poseban.
Morala sakriti da mi sve ne pojedu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 17:57   #312
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
meni dosadio taj klasični džem ,pa sam pekla neki karamelizirani.
sasvim je poseban.
Morala sakriti da mi sve ne pojedu.
Jel od borovnice s karameliziranim šećerom?
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 18:14   #313
to bi moglo biti zanimljivo! vjerojatno je malo "teži", jel?

dlap, kak radiš, topiš šećer i onda dodaješ sirovo voće....kak?

koje sve voće možeš na taj način?
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 22:37   #314
samo da prijavim da je iz Slavonije stiglo 2 kilograma šljiva... miješano onih sitnih bijelih i velikih debelih plavih... planiram pekmez u pekaču!

off... danas bijah u berbi... epilog... kilogram finih mini rajčica i isto toliko krastavaca...
__________________
Proud to be tolerant - plead to be ignorant.(nekad ili sad?)
Prosjecan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 22:49   #315
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
to bi moglo biti zanimljivo! vjerojatno je malo "teži", jel?

dlap, kak radiš, topiš šećer i onda dodaješ sirovo voće....kak?

koje sve voće možeš na taj način?
Jedan od meni najdražih je "Šumski karamel". Karameliziram šećer zajedno s mljevenim prženim lješnjacima, ohladim, razlomim. Brusnicu (našu) i borovnicu, pola-pola, pomiješam, polovicu izmiksam u sok, dodam malo crnog vina i malo Konjaka, pustim da zakuha pa unutra ubacim komadiče karamela s lješnjacima. Kad se otope dodam ostatak cijelog voća. Pektiniziram i gotovo.
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 23:37   #316
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Jedan od meni najdražih je "Šumski karamel". Karameliziram šećer zajedno s mljevenim prženim lješnjacima, ohladim, razlomim. Brusnicu (našu) i borovnicu, pola-pola, pomiješam, polovicu izmiksam u sok, dodam malo crnog vina i malo Konjaka, pustim da zakuha pa unutra ubacim komadiče karamela s lješnjacima. Kad se otope dodam ostatak cijelog voća. Pektiniziram i gotovo.
ajmeeee

pala sam u trans kad sam ovo pročitala....
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 23:39   #317
Je li nasa brusnica cranberry ili lingonberry?
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2010., 23:43   #318
mene je ova tema uništila- doslovno..
mama me zove neki dan i kaže da ima od nekog dvije teglice domaćeg džema od kajsija-jel ih želim??
a ja si istodobno vrtim ovu temu u glavi.. i mislim.. hmm, kajsije.... nisu mi baš više napete nakon ovakvih recepata...
al dobro, domaći je, pa sam rekla nek šalje..
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 00:35   #319
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Jedan od meni najdražih je "Šumski karamel". Karameliziram šećer zajedno s mljevenim prženim lješnjacima, ohladim, razlomim. Brusnicu (našu) i borovnicu, pola-pola, pomiješam, polovicu izmiksam u sok, dodam malo crnog vina i malo Konjaka, pustim da zakuha pa unutra ubacim komadiče karamela s lješnjacima. Kad se otope dodam ostatak cijelog voća. Pektiniziram i gotovo.
pektiniziraš......pektinom ali kojim?

usput...uopće me ne čudi ono čantr, čantr
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2010., 01:12   #320
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
pektiniziraš......pektinom ali kojim?

usput...uopće me ne čudi ono čantr, čantr
Onim mojim od dunje. Dok može bez Ž, dobro je
Ne čudi te čantr,čantr, a da normalno kad "mirišeš na jabuke".
Pellaprat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:54.