Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2007., 18:08   #2221
Quote:
saskvač kaže: Pogledaj post
žalba t-comu: gamad ste skrta
ovog božića nisu ni ponudili flet vec ugovor na 2 godine i fotić
pa imali su nedavno 2 mjeseca fleta, pa neće valjda opet
 
Old 27.11.2007., 18:09   #2222
Quote:
igi13 kaže: Pogledaj post
Za 2 dana mi istice dvogodisnji ugovor sa t-comom...sad me zanima jel moram obnavljati ugovor da bi mogao dalje koristiti adsl ili ne...hvala na odgovoru

p.s.zvao sam korisnicku sluzbu ali 45 minuta sam na cekanju i niko se najavlja...mamicu im...
ne moraš....kad ti istekne ugovor više nisi vezan uz njih, i nastavljaš surfati i plaćati pretplatu i promet kao i dok si bio u ugovoru i možeš prekinuti s njihovom uslugom kad god poželiš
 
Old 27.11.2007., 18:10   #2223
Quote:
Noob_do_jaja! kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem s onom vrazjom T-comovom Kasdom! Naime, komp na koji ju spajam nema mreznu karticu tako da moram preko USB kabela to napravit, a ja nemam pojma kako to tocno napravit.

Dakle, spojio sam kabel, instalirao drivere i sve je lijepo prepoznalo...pise da je connected, ali ne otvara stranice!
Moram ja radit novi connection ili sta?

Zahvaljujem unaprijed na pomoci!
a što ti točno piše da je connected?
ti svejedno moraš imati konekciju na net putem svog passworda i username-a
 
Old 27.11.2007., 18:36   #2224
Imam jedan problem.
Prije dvije godine sam podneo zahtjev za adsl i tek prije 5 mjeseci kažu da sam predaleko.Moj susjed koji je udaljen oko 400 m zračne linije ga ima.E sad ja vas pitam,da li mogu da se umrežim na njega pa prijeko njega da idem na internet i ako mogu šta mi sve treba od opreme?
Wizegay is offline  
Old 27.11.2007., 20:05   #2225
Quote:
WichitaQ kaže: Pogledaj post
a što ti točno piše da je connected?
ti svejedno moraš imati konekciju na net putem svog passworda i username-a
Sve sredeno!
Malo me bunilo to sta se spaja preko USB-a...

Zahvaljujem!
__________________
Our chief weapon is surprise...surprise and fear...fear and surprise.... Our two weapons are fear and surprise...and ruthless efficiency.... Our *three* weapons are fear, surprise, and ruthless efficiency...and an almost fanatical devotion to the Pope.... Our *four*...no... *Amongst* our weapons.... Amongst our weaponry...are such elements as fear, surprise....
Noob_do_jaja! is offline  
Old 27.11.2007., 20:40   #2226
Quote:
Wizegay kaže: Pogledaj post
Imam jedan problem.
Prije dvije godine sam podneo zahtjev za adsl i tek prije 5 mjeseci kažu da sam predaleko.Moj susjed koji je udaljen oko 400 m zračne linije ga ima.E sad ja vas pitam,da li mogu da se umrežim na njega pa prijeko njega da idem na internet i ako mogu šta mi sve treba od opreme?
svejedno je potreban vlastiti pass i username kojeg nećeš dobiti jer nije dostupan adsl...
istina...izvedivo je, ali samo preko računa susjeda...što dovodi do niza drugih komplikacija tako da iz toga nema ništa...

iako me najviše čudi kako nakon 5 mjeseci mogu reć da adsl nije dostupan
 
Old 28.11.2007., 18:29   #2227
otkak sam nanovo instalirao windows i mozilu treba mi dosta vremena da otvori youtube video treba mu 1 min samo da pokaze sliku znaci onaj kruzic se vrti jednu minutu šta da radim?
matrix000 is offline  
Old 28.11.2007., 19:14   #2228
Quote:
WichitaQ kaže: Pogledaj post
ne moraš....kad ti istekne ugovor više nisi vezan uz njih, i nastavljaš surfati i plaćati pretplatu i promet kao i dok si bio u ugovoru i možeš prekinuti s njihovom uslugom kad god poželiš
Hvala
__________________
Zivjeti je vrlo nezdravo. Tko zivi, taj umire.
igi13 is online now  
Old 28.11.2007., 22:13   #2229
Smile

Quote:
WichitaQ kaže: Pogledaj post
svejedno je potreban vlastiti pass i username kojeg nećeš dobiti jer nije dostupan adsl...
istina...izvedivo je, ali samo preko računa susjeda...što dovodi do niza drugih komplikacija tako da iz toga nema ništa...

iako me najviše čudi kako nakon 5 mjeseci mogu reć da adsl nije dostupan
Od potpisivanja ugovora pa dok mi nije stiglo riješenje prošlo je skoro godina.Kada sam dobio riješenje da mi u roku od 30 dana uključuju čekao sam sigurno još 5-6 mjeseci i za to vrijeme su mi stalno govorili da ima neki kvar da bi mi na kraju rekli da sam predaleko.
I mislio sam da se priključim prijeko susjedovog računa.Uzeli bi najveću brzinu i flat rate.
Kakve komplikacije mogu biti i kakve opcije imam još da bi dobio veću brzinu?
Hvala.
Wizegay is offline  
Old 28.11.2007., 22:58   #2230
besplatni internet

dobra vecer svima!

preko t-coma imam max adsl onaj klasicni sa zicom. odlucio sam se da predjem na wireless.
danas sam kupio wireless usb adaptor instalirao ga na moj comp misleci da je to sve sto treba. nakon malo razmisljanja sam skopcao da wireless ukljucuje osim nekog adaptera ili mrezne kartice dodatno i neki modem ili router koji se prikljuci na telefonski izlaz. takav uredjaj ima antenu i vjerovatno salje signal koji preko usb wirelessa daje internet. Naravno ja kod kuce imam zicani dsl modem. Medjutim gle cuda, kad sam instalirao danas kupljeni adapter, na mom laptopu se stvorio odnekud internet. u setingu vidim da primam signal nekih 30 posto jakosti, medjutim dosta brzo surfam internet. Iskljucio sam moj dsl modem iz telefonskog ulaza samo da se uvjerim da to nije nekim cudom s mog prikljucka. za divno cudo nakon te provjere sam ustanovio da odnekud primam internet neovisno od moje vlastite dsl mreze. moze li mi tko objasniti o cemu se tu radi. misljenja sam da kojim slucajem primam signal od susjedovog routera, valjda bi mi trazio neki zasticeni lo-in sa passwordom ili nesto slicno.

hvala unaprijed
noble020 is offline  
Old 28.11.2007., 23:06   #2231
Quote:
noble020 kaže: Pogledaj post
dobra vecer svima!

preko t-coma imam max adsl onaj klasicni sa zicom. odlucio sam se da predjem na wireless.
danas sam kupio wireless usb adaptor instalirao ga na moj comp misleci da je to sve sto treba. nakon malo razmisljanja sam skopcao da wireless ukljucuje osim nekog adaptera ili mrezne kartice dodatno i neki modem ili router koji se prikljuci na telefonski izlaz. takav uredjaj ima antenu i vjerovatno salje signal koji preko usb wirelessa daje internet. Naravno ja kod kuce imam zicani dsl modem. Medjutim gle cuda, kad sam instalirao danas kupljeni adapter, na mom laptopu se stvorio odnekud internet. u setingu vidim da primam signal nekih 30 posto jakosti, medjutim dosta brzo surfam internet. Iskljucio sam moj dsl modem iz telefonskog ulaza samo da se uvjerim da to nije nekim cudom s mog prikljucka. za divno cudo nakon te provjere sam ustanovio da odnekud primam internet neovisno od moje vlastite dsl mreze. moze li mi tko objasniti o cemu se tu radi. misljenja sam da kojim slucajem primam signal od susjedovog routera, valjda bi mi trazio neki zasticeni lo-in sa passwordom ili nesto slicno.

hvala unaprijed
Susjed nije zastitio svoju bezicnu mrezu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 28.11.2007., 23:07   #2232
Quote:
noble020 kaže: Pogledaj post
oze li mi tko objasniti o cemu se tu radi. misljenja sam da kojim slucajem primam signal od susjedovog routera, valjda bi mi trazio neki zasticeni lo-in sa passwordom ili nesto slicno.

hvala unaprijed
Ne treba ti se ništa objašnjavat, sam si skužio, "kradeš" nečiji signal.
Trebao bi te pitat password da je susjed dobro podesio, pošto nije podesio, tj. zaštitio ti se možeš spojit bez ikakve autorizacije.
MEP is offline  
Old 28.11.2007., 23:11   #2233
besplatni internet

hvala lijepa na odgovoru, ha koji posteni susjed. nadam se da ima flat a mozes li mi reci koje su posljedice takvog spajanja? sad mi dodje lijepo da otkazem internet pretplatu koja me dodje cca 200 kn mjesecno
noble020 is offline  
Old 28.11.2007., 23:16   #2234
besplatan internet

gle jos ima jedna stvar, imam laptop star manje od godine koji ima ugradjen wireless. misljenja sam da usb adaptor i ovaj moj integrirani wireless su jedna te ista stvar. kad idem sa vlastitim wirelessom onda comp cita neke signale i ne mogu se conectirati preko nijednog jer mi trazi password. medjutim usb wrless adapter to cini uspjesno. mozda ima jaci prijemni signal pa cita malo udaljenije mreze, dok integrirani ne moze dokuciti. dali sam u pravu?
noble020 is offline  
Old 28.11.2007., 23:28   #2235
Quote:
noble020 kaže: Pogledaj post
gle jos ima jedna stvar, imam laptop star manje od godine koji ima ugradjen wireless. misljenja sam da usb adaptor i ovaj moj integrirani wireless su jedna te ista stvar. kad idem sa vlastitim wirelessom onda comp cita neke signale i ne mogu se conectirati preko nijednog jer mi trazi password. medjutim usb wrless adapter to cini uspjesno. mozda ima jaci prijemni signal pa cita malo udaljenije mreze, dok integrirani ne moze dokuciti. dali sam u pravu?
Jasno kaj pekmez, ali koliko je posteno ,tebi na dusu.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Old 29.11.2007., 20:01   #2236
Quote:
Ivory kaže: Pogledaj post
e ljudi mene zanima kada ja posaljem onaj popis od 16 ljudi da li trebam od svakog jos faksirat i prijavu ili samo popis poslat pa ce oni doc instalirat centralu samo ili ce oni s tim popisom ici od kuce do kuce i nudit da ljudi potpisu ugovore.
Mogu ti iz vlastitog iskustva reći da ti ti potpisi ništa nevrijede. Ja sam ih skupio 30 - tak poslao; Njihov odgovor je bio da nisu jos u mogucnosti ponuditi nam uslugu bla bla bla.....

Ako nemaš veze i pošti ništa od toga
__________________
Besplatni SMS i MMS
Jaksa is offline  
Old 29.11.2007., 22:03   #2237
imam paket od 1 gb i kad hoću promijenit na 5 piše da ne može zbog ugovorne obaveze promijenit moj trenutni max adls paket. ne kužim
triac is offline  
Old 29.11.2007., 22:12   #2238
szk...
Zeleni is offline  
Old 30.11.2007., 13:50   #2239
zeza li koga danas t com adsl? bočno mi je skidanje preko rapida 190-210..sad stalno oscilira .od 130-190..čak mi je jedno vrijeme bilo 15-30..
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Old 30.11.2007., 19:14   #2240
pozdrav ljudi

Imam jedno pitanje na koje se nadam dobit iscrpan odgovor,ADSL-promet od 1 GB jel mi se u to obračunava i slanje postova na forum,chat na nekom od portala ili samo mail,skidanje glazbe i slika te ostalih datoteka hvala
__________________
dar28io
dar28io is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:06.