Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca > Druženje forumaša

Druženje forumaša Virtualna i real life druženja. Ex Tulumara.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2004., 12:11   #21
Paganini...damn...pa šta nije bio u Šijani pa ga više nema...pa di je sad?

Ne sjećam se iskreno kad sam zadnji put popila dobru kavu,znam da je u Foški sad ipak malo bolja nego je bila....u actorsu je odvratna...u cabahiji je bila dobra nekad,sad ako uloviš dobar dan......podrum- ,porto- ,verudela- ,ma eventualno u gradu nabasam na pitko kafelo-cvajner,corso,talpa...ali tamo idem rijetko...

swiss is offline  
Old 23.04.2004., 14:09   #22
Paganini je u tunelu kod Nove banke , pored videoteke Megastore.
Kafe je OK , a i bira mi se sviđa.
Foška rijetko, Hum ako baš moram, Televizija, Talpa i ostali - ako ima mjesta, Alkar hm--da kako da ne, Kostanj -kad ništa drugo nema, Uliks -standardno solidan, na forumu je osteria turs , Cvajner i MMC Luka - not my type . Rock cafe -jok , Adria - nisam bio ne pamtim ( od srednje š. ).
Vikend kafiće sam i zaboravio - Šerpo , Breki (doberman), Actors itd.
Više sam volio konobe kao što su bile legendarne Volme - Tilio je zakon. To su bili dani !
Toliko od mene za danas.
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Old 23.04.2004., 14:41   #23
Volme su bile zakon! Nikad više takvog gazde ne nađeš nigdje! Nikad to neću zaboravit....
"Roštilj i vino na račun kuće za najluđu ekipu!" Sve radi samo nemoj razbijat! To su bila vremena.... I zašto Tini više ne radi? Vikend kafiće smo davno počeli izbjegavt jer nikad nismo uspjeli uhvatit taj đir. I mi smo bili više za đir "skupi kompaniju i u konobu!". A danas vrijedi pokušat saznat gdje svira Sladonja i otić se zabavit. Tip je genijalan.... Pozdrav vatrogasac
Pegasus is offline  
Old 23.04.2004., 15:01   #24
A da,da sad mi se upalila lampica za taj Paganini...ja sam visila u Šijani prije,u ovom "novom" nis bila. Fala!

Ouch,za pola toga nisam ni čula....a non stop kukam kako nemam di ić....bacam se u istraživanja
swiss is offline  
Old 23.04.2004., 18:03   #25
Quote:
Jumper kaže:
Hehe Eto i mene, dosta sam lurkao , a sada evo i pisem
A treniram nesto malo da , cisto da ne propadnem , a ti ?
Eh...lurkati....vidi mene vraga kolo postova imam

Ma ja niš...zapustio se i pustio trbušinu. Pikiram na one kojima je bitniji intelekt pa ako ne bude išlo odoh se nabildati sa sljedeće ljeto
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 24.04.2004., 01:34   #26
Volim piti kavicu van ujutro negdje na suncu ,na nekom od terasa vanjskih kafića uz novine

Na Forumu ispred Sirene ,Milan ,Talpa ,Bunarina ujutro dok nema gužvi



__________________
bila jednom jedna...
Bajki1 is offline  
Old 24.04.2004., 12:39   #27
Evo dođoh izvana....muškom djelu publike sa slabim srcem ne bih nikako preporučio da subotom ujutro prošetao centrom Pule.

Jebte kolko komada....pa to nije normalno....to totalno nije normalno....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 24.04.2004., 23:17   #28
Ali subota popodne je žalosna u gradu , a o nedjelji da i ne govorim. Tapija. Ali zato radnim danom ako imaš auto zaobiđi centar grada - strava . Ma ameri su goli k. prema nama. Trebalo bi napraviti drive-in robnu kuću , tržnicu ,kafiće itd. Ako se autom ne može ući u butigu onda se parkira nasred ulice . Ne dao bog da se netko prošeta 200-300 m.
A policija ? Oni sirote ne znaju od kuda da počnu pa ni ne počinju.
Prije neki dan je pauk morao u rikvec ići kod kazališta da makne neko auto da bi autobus mogao proći.Genijalno !
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Old 26.04.2004., 12:44   #29
Pegasus is offline  
Old 26.04.2004., 13:16   #30
Da ispitam malo baše štumige .
Kadi je dobra pizza u gradu i okolici.
Ja imam svoje favorite ali htio bih znati i vaše mišljenje.
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Old 26.04.2004., 13:49   #31
La Pizza? Hmmm, pa meni je dobra u Jupiteru, u Bambinu, Epulari nema lošu pizzu, i kod mog buraza....kućna radinost
A tebi? E, ne smijem zaboravit pizzeriju Luna u Prodolu. Pizza iz peći na drva. Odlična je! Malo daleko za vozit ali nedjeljom je i to super đir.
Pegasus is offline  
Old 26.04.2004., 14:26   #32
Jupiter standardan , Asteriks ok kada nema gužve , Sabrina (bivši FIO ) je bila ok - dugo nisam bio pa ne znam da li se šta promijenilo , bila je dobra u pizzeriji robi u pomeru dok se pizaiolo nije razlupao s autom. Prodol je dobar.
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Old 26.04.2004., 16:46   #33
Niagara,definitivno
swiss is offline  
Old 26.04.2004., 17:24   #34
Asterix definitivno najbolja pizza u gradu.
Moja omiljena Al peperone mhmmmmm
__________________
bila jednom jedna...
Bajki1 is offline  
Old 27.04.2004., 11:28   #35
Auuuu! treba stvarno imati štumig za pojest takvu pizzu...
Pegasus is offline  
Old 27.04.2004., 13:21   #36
Ili probavu kao galeb !

Dobra je ali - jedeš pečeš,sereš pečeš . To je na mađarskom.

Jednom smo na delu namjestili pizzu sa tabascom , pa da vidiš šta su grimase , a sve manga do mange - ja volim ljuto (kad je za niš) su govorili.
Svaki je uzeo pis ali je ipak na kraju ostalo više od kvarta.

Ali je zato na wc-eu bilo veselo ! Huuu , huuu !

Ja volim calzzone , ili kvatrostađonis.

Ispravak netočnog navoda nije Sabrina -nego Samantha bivši FIO.
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Old 28.04.2004., 00:13   #37
a sta kazete za ove nase luđake, svaki kvart ima svoga!
ja sam osobno imala bliski susret s Grgom, kad mi se iz čista mira ispjenio nasred prvomajske...usrala sam se...
Jacksona je uvijek zanimljivo vidjet i ni straha, Aljoša mi je simpatičan sa svojim "imas kunu" a onu ženu-maratonku više i ne vidim...a i onaj duo u kožnjaku sve manje
lapis filozoforum is offline  
Old 28.04.2004., 00:22   #38
U mom kvartu ja sam glavna....
swiss is offline  
Old 28.04.2004., 00:35   #39
Quote:
lapis filozoforum kaže:
a sta kazete za ove nase luđake, svaki kvart ima svoga!
ja sam osobno imala bliski susret s Grgom, kad mi se iz čista mira ispjenio nasred prvomajske...usrala sam se...
Jacksona je uvijek zanimljivo vidjet i ni straha, Aljoša mi je simpatičan sa svojim "imas kunu" a onu ženu-maratonku više i ne vidim...a i onaj duo u kožnjaku sve manje
Svako misto ima svoga Lera ! Mi ih imamo za izvoz . Taman se počneš čuditi kako nekog lika ne primjetiš više kad ono neke nove njuške. Đžekson je legenda ovog grada , može stati uz rame Langeru. Aljoša - u svako doba na svakoj lokaciji. Ona štrklja što ju je prije mama vodala a sada onaj tip sa metlom u guzici (par u kožnjaku) - viđeni su prije par dana.Mario Štela redovito žica 2 kune na OMV ( dobri ljudi). Svemirka (brod,brod ,sedma flota) ,za nju sam čuo da nije više među živima.
Na markatu su neki novi likovi samo treba snimati.
__________________
Tko radi , taj i griješi.
Tko ne radi , ne može pogriješiti.
Tko ne griješi , taj je savršen.
Savršenstvo se ne može kritizirati !
vatrogasac is offline  
Old 28.04.2004., 01:13   #40
O, vidim ja, ima tu Puležana! Evo, da vam se i ja priključim... Trenutno sam u purgeriji, a ovaj vikend idem malo na odmor doma!
Kavu pijem najčešće u Qpoli (iako je bezobrazno što su počeli naplaćivati vodu ), najbolja sangrija mi je u Cabahiji (fenomenalna, preporučam!), pizza mi je naj u Niagari (iako u zadnje vrijeme stavljaju neke začine koji mi baš ne 'leže', ali niš strašno), a zadnji izlazak mi je bio na koncert Hladnog piva u Uljaniku!
__________________
A ponovno počinje kiša, kao što već kiši u listopadu na otocima
More od olova i nebo od borova...
Tighelia is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.