Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2010., 10:45   #1
NLO-i po Americi i Rusijii

Evo da vas pitam..u zadnje vrijeme malo pratim po nekim portalima vijesti o NLO-ima,i primjetio sam da se najcesce pojavljuju bas u Rusiji i Americi,ustvari samo tamo se i pojavljuju..Meni je to malo cudno,zasto ih nema nigdje po Europi,,vjerujem u izvanzemaljce ali,mislim ako ce nas posjetit,da cemo mi to znat,i da nece ic samo po americi i rusiji.
Moje misljenje je zapravo da ti svi silni nlo-i,nisu nepoznati leteci objekti,vec amerikanci koji zapravo isprobavaju svoje nove avione(ili sta vec)
Inace je misli svima poznato da je americka vojska barem 50 godina ispred nas,pa tako da mi je ovo sve nekako logično,,

EE i jos jedno pitanje..:
Sta mislite o Area 51-??
kolak22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 12:03   #2
Quote:
kolak22 kaže: Pogledaj post
primjetio sam da se najcesce pojavljuju bas u Rusiji i Americi,ustvari samo tamo se i pojavljuju..Meni je to malo cudno,zasto ih nema nigdje po Europi
Ima ih i po Europi. Možda ne tako često, ali ima ih. No, treba imati na umu da su Rusija i Amerika svjetske velesile i ne bi bilo čudno da njihova aktivnost i nuklearni arsenali plijene tuđu pozornost.

Quote:
kolak22 kaže: Pogledaj post
Moje misljenje je zapravo da ti svi silni nlo-i,nisu nepoznati leteci objekti,vec amerikanci koji zapravo isprobavaju svoje nove avione(ili sta vec)
Nije isključeno i to. Trebalo bi analizirati svaki slučaj pojedinačno. Ne može se sve svrstati u isti koš. Ako postoje radarski zapisi i svjedočenja o nevjerovatnim brzinama od preko 4000km/h, pri čemu nerijetko i sami am. lovci pokušavaju uhvatiti te nedostižne (?) leteće objekte, tada se to teško može okarakterizirati kao ičiji "novi avion". Ali, nije isključeno da su neki, pa možda i mnogi, NLO-i tajni vojni projekti koji se testiraju.

Quote:
kolak22 kaže: Pogledaj post
Sta mislite o Area 51-??
Trenutno ništa.

Zadnje uređivanje Mr. Beam : 27.03.2010. at 12:32.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.