Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2011., 13:31   #21
Koliko mogu opaliti jednom stanovniku EU za pomoć pri izradi završnog rada za specijalistički studij?

Radi se o prijevodu i ono, moram napisati zaključak, sama neke dijelove napisati, dopisati, izbaciti....kostur imam, ali trebaju finese, osim prijevoda.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 15:05   #22
pozdrav varaždinci i varaždinke

gdje imaju u varaždinu dobar servis mobitela? točnije- gdje servisirati blackberry?
Običan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 15:21   #23
http://www.cromaps.com/plan-grada-varazdin.html
Ulica Stanka Vraza( il kak popularno varazdinci kazu Vrazova) znaci odma pored Mcdonaldsa kojih 30m imas jedan haustor(ides po stengama dole prije kafica blue moona) vidjet ces ducan sa glazbenom opremom i odma pored njega prodaja i servis mob. i sl. pazi da se ne zajebes jer ti je prek puta isto jedan glazbeni shop...ides samo po onoj strani di je Mc smjesten
Krlja dbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 19:52   #24
varazdin ko grad je uredan i sreden...pristojan!!! no sadrzaji i reperotar koji taj grad nudi su 0...depresivan grad, vz groblje je nocu puno zanimljivije no setanje po korzo...
naizgled kul gradic al prevladava ta neka postdepresija uzrokovana mrtvilom.
jedino je zivo tam 9mj kad je onaj Špancir fest ...al to je onak za turiste okej..za onog ko zivi u vz dosada...jednio kaj je guzva i nemres normalno prosetat bez da nekog ne flesnes...sva ona rasveta grada je samo sminka... jedino di se mores sesti je park(nekad tam di je zlatna guska) i to su ve zmdrali...za kafice nemam para nit mi se neda a ostalo ne smaram...
Krlja dbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:21   #25
hehe, srdiš se Krlja?

pa ja isto (a tak i dobar dio ljudi koje znam) nejdem već godinama van-van, više se okupimo kod nekog pa padnu karte ili nekaj. Kroz tjedan piće u lokalnoj birtiji. Jer da, u gradu je mrtvo da mrtvije nemre bit.

A i sve to ovisi kolko si star, kaj te uopće zanima itd..Meni au ovi naši kafići Počelo je sve više toga ličit na Mea Culpu, neki šminkeraj itd, a to je ono kak kome paše, meni osobno ne, al 100 ljudi tolko i čudi Lovu isto ne volim ostavljat bezveze
__________________

Zadnje uređivanje ursula1000 : 25.01.2011. at 20:27.
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:23   #26
Quote:
Komar22 kaže: Pogledaj post
samo mi pošaljite PM pa se dogovorimo već
fala ti, dobar si ko mujcek, misliš na sve nas tu koji si nemremo reda dat. Osim tebe
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:43   #27
tak je kak je....za penzionere je recimo odlicno
Krlja dbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:45   #28
Da se nadovežem na Krlju.

Oduvijek pričam da je Varaždin grad za miran obiteljski život. Ujutro posel, popodne deca, park, šetnja,kavica negde, a navečer kazalište, kino (jest da ga skoro i nemamo), neki večernji tečaj ili doma čitanje knjige i gledanje tv-a. Za vikend gorice, roštiljek ili kartanje negde kod nekoga, možda kakva utakmica lokalna, neki izletić i to je to. Znam dosta njih, kojima takav život i paše. A kad malo bolje i razmislim, ništ niti ne fali tome. Bogme i nije sve lumpanje po kafićima navečer.
__________________
Molim lijepo, sve one koji tvrde da je Varaždin Zagorje, nek mi to potkrijepe nekim linkom ili daju ime knjige gdje to piše. Hvala.
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 20:51   #29
stvar je u tome da te to prođe s vremenom...Kad smo bilo u godinama za konstantna silna lumpanja, uvijek se nekaj našlo, ne sjećam se da sam spominjala kak je dosadno u gradu

A sad, kaj se može, napij se doma, rošitilj, gorice, baš kak Jasmina veli

No svakak bi bilo ljepše da je grad malo življi po bilo kakvom pitanju, dal noćnom ili dnevnom..fali u centru hrpa stvari, sve je to nikud nikam. Bilo bi lijepo da su onak kućice s hranom/bilo čim kroz cijelu godinu, pa obrti i tak to..Jer dođeš na Korzo - imaš Mlinar, Tisak i dućan s dječjim cipelama I da, nadasve važnu Vž banku

Mali Beč, uvijek
__________________

Zadnje uređivanje ursula1000 : 25.01.2011. at 20:56.
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 21:02   #30
Ah, nejte se žaliti, kaj bi tek ja onda trebala reći....

Nego, no, koliko da opalim tog EU-ovca? Tip inače ima plaću 3000 eura.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:22   #31
Komar, hvalaaa na Tortama- tek sam sad skinula file jer na drugom kompu nemam s čim otpakirati rar.
kreće mi sezona rođendana pa ću svakako torte po tim receptima peći, po preferencijama slavljenika, ofkors
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2011., 22:35   #32
Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
fala ti, dobar si ko mujcek, misliš na sve nas tu koji si nemremo reda dat. Osim tebe


Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
Komar, hvalaaa na Tortama- tek sam sad skinula file jer na drugom kompu nemam s čim otpakirati rar.
kreće mi sezona rođendana pa ću svakako torte po tim receptima peći, po preferencijama slavljenika, ofkors

super, uživaj.....






Ma gorice su zakon ljudi, roštilj, gemišteki, muzika, dobri ljudi, sunce.....
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"

Zadnje uređivanje Komar22 : 25.01.2011. at 23:59.
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 05:58   #33
Jutro

Mi može netko od vas ovdje kojim slučajem odgovoriti dal u Varaždinu ima koji klub/birc/ prostor di se održavaju rock/metal svirke! I kome se treba javiti za organizirat jednu! Ak netko slučajno zna...
__________________
"Ima onih što im se ne sviđa, da netko može bez novaca.
Još smo tu i još se udara - zajedno stara i nova generacija!"
sku bi du is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 13:07   #34
http://www.udruga-vuk.org/- probaj njih pitat oni su vecinom zaduzni za org. koncerata po vz..imas gore kontakt...

mislim da ti je prostor ovak za neku metalnu slusaonu teze naci al za rock mores pitat u rogoz(kod kazalista) pa u gimnet osim ak to vec nije zaprto ...
Krlja dbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 14:33   #35
bok svima!oprostite sto ovako ko padobranac upadam na temu.ali jel mi moze netko reci koliko je udaljen varazdin od cakovca i od varazdinskih toplica i jel postoji neka autobusna linija dotam?
*the lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 14:55   #36
do čk-a bus (20-25min) i vlak (11min)... do toplica samo bus, al ne znam kolko je to vremenski
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 15:57   #37
imas autobusni promet vz...oni kolko znam voze u svim smjerovima...e sad velis od VZ toplica pa do vz?? ili od vz do vz top.?
ugl. od varazdina do ck imas kojih 12km autom 10-15min autobusom 20min,vlakom nesto brze+ jeftinije(vlak 10kn,autobus oko 20kn)
za vz toplice imas isto tako voznu liniju vlak,autobus...autobusom kojih pol sata.... za sve termine odlazak i polazak imas na netu..
http://www.ap.hr/ (autobus)
http://www.hznet.hr/voznired( vozni red vlak)
Krlja dbeat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 16:21   #38
Quote:
jahorinka kaže: Pogledaj post
do čk-a bus (20-25min) i vlak (11min)... do toplica samo bus, al ne znam kolko je to vremenski
Quote:
Krlja dbeat kaže: Pogledaj post
imas autobusni promet vz...oni kolko znam voze u svim smjerovima...e sad velis od VZ toplica pa do vz?? ili od vz do vz top.?
ugl. od varazdina do ck imas kojih 12km autom 10-15min autobusom 20min,vlakom nesto brze+ jeftinije(vlak 10kn,autobus oko 20kn)
za vz toplice imas isto tako voznu liniju vlak,autobus...autobusom kojih pol sata.... za sve termine odlazak i polazak imas na netu..
http://www.ap.hr/ (autobus)
http://www.hznet.hr/voznired( vozni red vlak)
Drugim riječima - direktna linije ČK- Toplice nema, pa ti preostaju kombinacije. Najbolje buseva, sa vlakom opet imaš klipsanja.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:04   #39
hvala svima na odogovorima.zanimalo me za prijevoz od vza do toplica i od vza do cakovca.ali sve ste mi vec rekli!tnx
*the lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2011., 20:05   #40
To ti je runda....



__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.