Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2017., 20:57   #7161
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
presto gledat na pola intervjua. kvari mi se slika o ovoj fantasticnoj glumici kad ju slusam da prica engleski
Pa i nije tak loše s obzirom na to kakav se engleski može čut u Francuza. Njezin je bar funkcionalan i razumljiv, ako je već ružan izgovor... valjda te žulja zbog struke.

Quote:
Yurinov kaže: Pogledaj post
pa dobro inconu, vidim da pratiš, ima li režiserki zgodnih nadolazećih ili glumačkih nada? da obratimo pažnju...
U, imam favoritkinju u prvoj skupini, al pametnije mi je da šutim (dok ne postane hit ko Hana).
Inconnu is offline  
Old 21.04.2017., 21:14   #7162
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
U, imam favoritkinju u prvoj skupini, al pametnije mi je da šutim (dok ne postane hit ko Hana).
a daaaj, pa bolje da nisi ništa ni rekla, baš si neka

nova od valentinota
Yurinov is offline  
Old 21.04.2017., 21:23   #7163
Uprati domaće kratkiše pa ćeš znat i ti! A nelagodno mi je na forumskom četu iznosit polupoznata imena, iako bi trebalo imat svrhu promoviranja...

Super je Milde, podsjeća me na Ariela Pinka. Jebate, Valentino postaje sve bolji. Dosad sam najviše voljela Supra cosmos diacritica.
Inconnu is offline  
Old 21.04.2017., 21:51   #7164
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Uprati domaće kratkiše pa ćeš znat i ti! A nelagodno mi je na forumskom četu iznosit polupoznata imena, iako bi trebalo imat svrhu promoviranja...
a onda možda i znan

al stvarno, pazi spike, ka nećemo iznosit a realno, što ne bi bilo dobro da ekipa pogleda koji kratkiš i tako uprati autora. likovi smo i gotovo
Quote:
Super je Milde, podsjeća me na Ariela Pinka. Jebate, Valentino postaje sve bolji. Dosad sam najviše voljela Supra cosmos diacritica.
viš meni ova stvar nije bacila na ariela.

jesi bila na arielu u laubi? pacijent
Yurinov is offline  
Old 21.04.2017., 22:54   #7165
Quote:
Yurinov kaže: Pogledaj post
a onda možda i znan

al stvarno, pazi spike, ka nećemo iznosit a realno, što ne bi bilo dobro da ekipa pogleda koji kratkiš i tako uprati autora. likovi smo i gotovo
A uvjerih se da chatove čitaju svakakve tračibabe izvana al vjerujem da znamo neke iste ljude iz tih krugova.
Volim vidjet i svakakve linkove i preporuke na Lamentacijama npr., al često kad se piše o pojedinim ljudima, dođe to na razinu neke hraćkalice i općenito pisanja o osobi koju privatno znaš iza njezinih leđa, nije mi to baš, štajaznam.

Quote:
Yurinov kaže: Pogledaj post
viš meni ova stvar nije bacila na ariela.

jesi bila na arielu u laubi? pacijent
Obožavam Ariela, ne bih to propustila, iako zadnji album nije bogzna šta. Al otvaranje s White freckles i Four shadows ... doduše, mene je osvojilo što su svirali Netherlands, s meni najdražeg albuma, pa onaj ludi kraj s Black ballerinom i onim kauboj bubnjarem... uživala sam.
Inconnu is offline  
Old 21.04.2017., 23:06   #7166
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Uprati domaće kratkiše pa ćeš znat i ti! .
Kaj Nikica?
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Old 21.04.2017., 23:08   #7167
Gdje je Remam pao? Je li to dobio trajnu bananu?
lemonzoo is offline  
Old 21.04.2017., 23:10   #7168
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
A uvjerih se da chatove čitaju svakakve tračibabe izvana
a svašta

Quote:
al vjerujem da znamo neke iste ljude iz tih krugova.
ma neznan ljude iz tih krugova, al poberem po netu ponešto.

Quote:
Volim vidjet i svakakve linkove i preporuke na Lamentacijama npr., al često kad se piše o pojedinim ljudima, dođe to na razinu neke hraćkalice i općenito pisanja o osobi koju privatno znaš iza njezinih leđa, nije mi to baš, štajaznam.
kužim

Quote:
Obožavam Ariela, ne bih to propustila, iako zadnji album nije bogzna šta. Al otvaranje s White freckles i Four shadows ... doduše, mene je osvojilo što su svirali Netherlands, s meni najdražeg albuma, pa onaj ludi kraj s Black ballerinom i onim kauboj bubnjarem... uživala sam.
jeben je meni pom pom. tih dana na teškom ripitu mi bila put your number i picture me gone, a hajlajt mi je bilo ovo s not enough violence i netherlands, i taj kraj, predobro... uzea majicu
Yurinov is offline  
Old 21.04.2017., 23:10   #7169
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Kaj Nikica?
Uopće nisi fora!

@ yu: Meni baš Put your number teški meh, Picture me gone je ok, Not enough violence sjajna, skupa s dvije gore navedene. Al velim, Doldrums, House arrest i Before today.

A gle ovo
Inconnu is offline  
Old 22.04.2017., 02:27   #7170
Quote:
Inconnu kaže: Pogledaj post
Pa i nije tak loše s obzirom na to kakav se engleski može čut u Francuza. Njezin je bar funkcionalan i razumljiv, ako je već ružan izgovor... valjda te žulja zbog struke.
ma nisi me skuzila. htjedoh reci da mi se ne svidja vidjeti ju izvan filma. valjda se nisam dobro izrazio.

npr. nikad mi nije palo na pamet traziti na youtubeu intervju s bogartom. bogeya pamtim po njegovom radu, i zelim da tako i ostane. to je onaj dio mene koji se trudi da za svaki film ima sto "cisce" iskustvo. pa ne gledam trailere, ne citam recenzije prije nego sto gledam film, ne zanima me koliko je film zaradio u prvom vikendu prikazivanja, ni je li scenograf na snimanju oplodio glavnu glumicu.
__________________
Always be closing.
593 is online now  
Old 22.04.2017., 14:35   #7171
Treci dan dobro 'pod gasom'
Zivot je lijep
__________________
Ponekad samo pozelim da me neko probudi, cvrsto zagrli i kaze: Evo, ovdje je kafa i 5 milijuna eura!
Zgodni is offline  
Old 22.04.2017., 15:50   #7172
Imas problema s vjetrovima?
lemonzoo is offline  
Old 22.04.2017., 18:37   #7173
@ 593: Jep, kužim sad.

Potvrđujem preporuku za novi Fargo, jako zabavnih sat vremena prve epizode, sjajna glumačka ekipa, bit će tu svega.
Inconnu is offline  
Old 24.04.2017., 11:59   #7174
Tranzicija

https://www.youtube.com/watch?v=TBVC0D8fm3k
__________________
...i čim si čuo njeno ime, i pre nego što si je sreo, oduvek si je znao i voleo već vekovima...
RodionRomanovič is offline  
Old 26.04.2017., 19:41   #7175
da.odličan je ovaj početak s03 farga nakon lošije druge sezone..nadajmo se da će isto vrijedit i za true detective.

"Suspiria" meets "Ginger Snaps" in a muscular yet elegant campus cannibal horror from bright new talent Julia Ducournau.

preporuka za potplayer media player.bez externih kodeka defaultno bolja slika od mpc-hc i već zastarjelog vlc-a.lako uključivanje gpu akc.

kad će leaknut potencijalno najbolji film godine john wick : part II.opet le castle vania radio glazbu...u prvom je badass.
Caecus is offline  
Old 26.04.2017., 21:15   #7176
Quote:
Caecus kaže: Pogledaj post
da.odličan je ovaj početak s03 farga nakon lošije druge sezone
Ispravak: nakon bolje druge sezone
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Old 26.04.2017., 21:35   #7177
Druga sezona nije neko ludilo, ali mi je bila bolja od prve.
stumper is offline  
Old 27.04.2017., 08:59   #7178
Druga sezona osjetno slabija od prve.
MagicRat is online now  
Old 27.04.2017., 10:11   #7179
Druga sezona je imala bolju priču, bolje likove i glumce, a čini mi se da je i s tehničke strane bila dosta superiornija.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Old 27.04.2017., 10:54   #7180
Quote:
nook kaže: Pogledaj post
Druga sezona je imala bolju priču, bolje likove i glumce, a čini mi se da je i s tehničke strane bila dosta superiornija.
Slazem se.
KingCrimson is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:11.