Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 11:23   #4281
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Ajuto, nemoj, molim te
Ajuto, nemoj, molim te
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Old 20.07.2017., 11:54   #4282
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
jedino smo mi barca (i liverpool) ostali posljednji mohikanci, jedini štitonoše svetog ždrala nogometne igre
Potpis
Sudden Sid is online now  
Old 20.07.2017., 16:03   #4283
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
ovo je početak chelseovog pada, kupiti drugu opciju real madrida i za nju istovariti brdo zlatnika je fail malo žešće vrste. i tu dolazimo do onoga o čemu ja stalno pričam, svi ovi "veliki" klubovi (chelsea, bayern, psg, manča, pa sad i juve) koji koketiraju s realom i prave dealove su najobičnije pičkerde,
jedino smo mi barca (i liverpool) ostali posljednji mohikanci, jedini štitonoše svetog ždrala nogometne igre

sve vas je real kupio, i sve vas kontrolira i vrši utjecaj nad vama, sram vas bilo
hahahahhahaha
da, je druga opcija reala kad je prvi benzema koji je puno vise dokazaniji igrac o cem ti uopce pises
drugo sami ste si krivi sto imate momcad kakvu imate sad, koliko ste samo love spizdili na rarzno razne panjeve to je bogu plakati.
uopce necu ni pokusati usporediti momcad liverpooola i cfc jer to nema smisla.
dodaj na ovo zadnje da je real vjerovatno i abramovica isto kupija, nije da neka covik hahaah
oblak prasine is offline  
Old 21.07.2017., 00:23   #4284
IZgleda da je ciganski klub iz Katalonije opet zagrizao za Coutihna jer im odlazi Neymar u PSG... jebenica...doci ce tamo neki Keita levat iz nekog lijevog Leipziga...

nikako na zelenu granu kod Livcija
silvan is offline  
Old 21.07.2017., 04:45   #4285
Kakva dominacija, trpaj to
f.gibbs is offline  
Old 21.07.2017., 06:26   #4286
Jel vec netko postao Moratine fotke gdje je tip ofarbao glavu u crveno pa se osisao nakon kaj je transfer propao?
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 21.07.2017., 07:21   #4287
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
IZgleda da je ciganski klub iz Katalonije opet zagrizao za Coutihna jer im odlazi Neymar u PSG... jebenica...doci ce tamo neki Keita levat iz nekog lijevog Leipziga...

nikako na zelenu granu kod Livcija
Ajde ne pisi gluposti. Niti ce Cou u Barcu, niti ce Keita k nama (a sigurno nije levat).
MagicRat is online now  
Old 21.07.2017., 12:39   #4288
Harry Kane has scored more league goals since February 2016 (42), than Alvaro Morata has scored in his career (40)


Sent from my iPhone using Tapatalk
croatiacroatia is offline  
Old 21.07.2017., 13:15   #4289
Quote:
croatiadevil kaže: Pogledaj post
Harry Kane has scored more league goals since February 2016 (42), than Alvaro Morata has scored in his career (40)


Sent from my iPhone using Tapatalk
reko sam ja, cat in the bag

al neka, bar će ga sad malo namlatiti engleske lopate u obrani
Ajutokintumi is offline  
Old 21.07.2017., 13:41   #4290
u prijateljskoj dobili city 2:0, fino
Lukaku Rashford izgledaju kao dobar tandem
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Old 21.07.2017., 14:32   #4291
Znaci Hart, Arnautovic i Cicharito. De Bilicu nema izlika ove sezone.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Old 21.07.2017., 14:43   #4292
Navodno ce i Wilshere put West Hama za 20 milja jer se pise da ne racunaju na njega kod nas. Ako izbjegne ozljede bio bi solidan igrac tamo.
Henryj is offline  
Old 21.07.2017., 14:55   #4293
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Navodno ce i Wilshere put West Hama za 20 milja jer se pise da ne racunaju na njega kod nas. Ako izbjegne ozljede bio bi solidan igrac tamo.
Trebao je u Sampdoriu za 10 milja, a ostat će u Londonu za duplo više. I Bilić će dobiti titulu "sir" za udomljavanje neželjenih Engleza
Sudden Sid is online now  
Old 21.07.2017., 17:43   #4294
Upravo sam odgledao snimku, dobro smo odigrali jučer. Zasad najbolji nastup na pripremama. Pogba, Herrera, Miki i Lukaku izgledali odlično. Miki sjebao nekoliko relativno laganih passova, ali svejedno na kraju upisao assist. Rashford također dobro odigrao, lijep gol. Nadam se da će tu realizaciju prenijet i u novu sezonu jer zasad na pripremama to odlično izgleda osim onog jednog zicera koji je promašio. Puno je prirodniji kada nema previše vremena za razmišljati o završnici.

Obrana je izgledala prilično sigurno, City nije previše napravio. Ozbiljno su nas otvorili u dva navrata. Jednom je Smalling malo povlačio za ruku i nekako se uspio izvuć bacanjem pod udarac, a drugi put je Jesus pobjegao Jonesu, ali loše zahvatio loptu. Uglavnom, većinu utakmice nisam imao filing kao da će City zabiti i to je veliki plus. S tim da treba napomenut da je Cityu ovo prva pripremna utakmica dok je nama s druge strane treća te da smo mi izveli malo snažniji sastav u prvom dijelu.

Sredina terena je napokon bila dosta dinamična, a do početka sezone bi to trebalo biti još uigranije. Mislim da bismo sa tom sredinom trebali ući u novu sezonu. Doduše, očekujem da ćemo potpisat nekog CDM-a, vjerojatno Matić, tako da ne znam kako će to onda izgledat. Idealno bi bilo u toj situaciji stavit Mikija desno, a Herreru i Pogbu ispred Matića. Bitno je da sačuvamo trokut Herrera-Pogba-Miki sa Mikijevim ulaženjem prema sredini dok Valencia kao desni bek napada po svojoj strani.

Jedino mislim da bi nam od pozicija koje se uopće nisu spominjale u ovom transfer roku neki napadački lijevi bek dobro došao. Sve u svemu sam jako zadovoljan i Lukaku mi prirasta srcu makar sam htio Moratu. Volim one arogantne proslave golova, podsjeća na RvP-a.
Alyosha is offline  
Old 21.07.2017., 18:10   #4295
jena pogledana utakmica i vec prirastao srcu a do jucera kenjao po njemu
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Old 21.07.2017., 18:14   #4296
Pa tak Unitedovci funkcioniraju. Lukaku prvo ne valja first touch, nije adekvatan za naslov i LP a onda slijede rutinske rotacije i bit ce top1 napadac univerzuma do kraja godine
Henryj is offline  
Old 21.07.2017., 18:14   #4297
i sa Van Gaalom su derali sve na pripremama,pa znamo šta je bilo
nar.kO is offline  
Old 21.07.2017., 18:20   #4298
Quote:
Vasily kaže: Pogledaj post
jena pogledana utakmica i vec prirastao srcu a do jucera kenjao po njemu
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Pa tak Unitedovci funkcioniraju. Lukaku prvo ne valja first touch, nije adekvatan za naslov i LP a onda slijede rutinske rotacije i bit ce top1 napadac univerzuma do kraja godine
Pa bio je dobar u zadnje dvije tekme. Šta, bi li trebo srat po njemu nakon što dobro odigra? I nije niti da sam prije srao po njemu, rekao sam da je odličan napadač, ali da se meni više sviđa Morata. Još uvijek mislim da je Morata overall bolji igrač. Vidjet ćemo kako će to izgledat ove sezone kada ih direktno usporedimo. Očekujem 23+ golova od Lukakua i 18-22 od Morate.
Alyosha is offline  
Old 21.07.2017., 18:23   #4299
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Pa tak Unitedovci funkcioniraju. Lukaku prvo ne valja first touch, nije adekvatan za naslov i LP a onda slijede rutinske rotacije i bit ce top1 napadac univerzuma do kraja godine
molim lipo ne svi.
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
i sa Van Gaalom su derali sve na pripremama,pa znamo šta je bilo
ma jebo te pripremne. ovo protiv sitija nista ne znaci, kad dode ozbiljna utakmica unda cemo vidit ko je pukovnik a ko pokojnik.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Old 21.07.2017., 19:25   #4300
Liverpool have signed Hull's Andrew Robertson in an initial £8m deal, with Kevin Stewart going the other way for what is thought to be a similar fee.

http://www.bbc.com/sport/football/40666486

Klopp je zadovoljan sa pojačanjem.
Gill01 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.