Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 12:17   #141
Ja nisam nikada to isključivao. Što ću, volim vidjeti Tottia kada se vrati i ostatak ekipe. Meni je to gušt, ono vidim kasnije dolazi mladi Robben, vidim Iniestu kao klinca. Ahh, osjećaji
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 20:53   #142
Kažem, kao što volunteer kaže mislim da to ne možeš isključiti u ovome pesu. Da se ponovno pojave ti igrači koji su trenutno aktivni. Totti, robben i iniesta su još aktivni. Jedino što možeš isključiti su legende iz prošlosti

Da se može ja bi to isključio odmah, jer mi ubija realnost
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2017., 18:16   #143
Došao mi gušt za PES-om pa instalirao ovaj zadnji, na njega nadogradio Balkan liga 2017 patch i sada imam jedan problem, kako namjestiti tipke na tipkovnici?

Original igre ima externi settings kojeg je lako konfigurirati no ja bih igrao s Rijekom a tipkovnica mi je jedini izbor jos od FIFA '98.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 08:00   #144
Quote:
~~~RI~~~ kaže: Pogledaj post
Došao mi gušt za PES-om pa instalirao ovaj zadnji, na njega nadogradio Balkan liga 2017 patch i sada imam jedan problem, kako namjestiti tipke na tipkovnici?

Original igre ima externi settings kojeg je lako konfigurirati no ja bih igrao s Rijekom a tipkovnica mi je jedini izbor jos od FIFA '98.
Tipkovnica je bila dobar izbor za nogometne igre prije 10-20 godina koje su imale osnovne kontrole plus još 2-3 trika, sad ćeš izgubiti ili će ti biti teško dostupna hrpa opcija. Igrao sam PES 5 i 6 na tipkovnici i to se još moglo, ali ovo sad se stvarno (ja mislim) ne može, ako želiš uživati u igri.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:08   #145
Quote:
Volunteer kaže: Pogledaj post
Tipkovnica je bila dobar izbor za nogometne igre prije 10-20 godina koje su imale osnovne kontrole plus još 2-3 trika, sad ćeš izgubiti ili će ti biti teško dostupna hrpa opcija. Igrao sam PES 5 i 6 na tipkovnici i to se još moglo, ali ovo sad se stvarno (ja mislim) ne može, ako želiš uživati u igri.
Načelno se slažem no igram rekreativno i ne mijenja mi se 20 godina stari način igre bez obzira što time gubim neke mogućnosti pa ako netko ipak ima riješenje za ovaj problem bio bih zahvalan.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 11:31   #146
Znači, kaže se: go into settings -> keyboard tab, bind your keys. It's litteraly that simple.


https://www.youtube.com/watch?v=OwXHZ_VXDrE

X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:02   #147
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Znači, kaže se: go into settings -> keyboard tab, bind your keys. It's litteraly that simple.


https://www.youtube.com/watch?v=OwXHZ_VXDrE

Ovo vrijedi za original igru i to se lako konfigurira. Mene zanima da li je moguće isto napraviti za balkan liga patch
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:11   #148
Što nije settings isti?
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:00   #149
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Što nije settings isti?
Kod mene to nije slučaj.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:15   #150
Si bacio oko baš na direktorij od PES-a? Stvarno mi je to čudno, jer koliko znam manje više svi patchevi imaju isti settings.exe ..
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 13:24   #151
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
Si bacio oko baš na direktorij od PES-a? Stvarno mi je to čudno, jer koliko znam manje više svi patchevi imaju isti settings.exe ..
Jesam. Vjerovatno je problem samo kod mene no zasada nemam riješenja.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 11:05   #152
Probaj staviti PES folder u iznimke antivirusnog programa i(li) ugasi antivirus prije nego pokrećeš settings. Ako se dobro sjećam, imao sam isti problem nekad davno i imao je veze s antivirusom, koji je blokirao pokretanje.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:25   #153
Evo par novih offline golova. Igram ML sa Dortmundom, u šestoj sezoni sam:

https://youtu.be/wlXeYGayTXM
https://youtu.be/MkMjrtCCd4g
https://youtu.be/0yxmhGX8dS0
https://youtu.be/AlLTzdKQ0kE
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 10:09   #154
ono sto mi nekako bas smeta na tim replayevima od pesa je sto svi nekako izgledaju robotski,valjda zbog tog sto kamera striktno prati svaki pokret lopte..tj kako se lopta pomakne,tako i kamera..
pa mi nekako ubija dozu realnosti
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 15:19   #155
Quote:
Mortiis kaže: Pogledaj post
ono sto mi nekako bas smeta na tim replayevima od pesa je sto svi nekako izgledaju robotski,valjda zbog tog sto kamera striktno prati svaki pokret lopte..tj kako se lopta pomakne,tako i kamera..
pa mi nekako ubija dozu realnosti
Da, može se tome doskočiti, samo sam ja lijen.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 15:29   #156
Trebam jedan taktički savjet glede prijelaznog roka u master ligi. Naime 31.8. mi ističe ugovor čak 11 od 28 igrača, a taj dan je zadnji dan prijelaznog roka, koji ima limitiran broj poteza. Potrebno je naglasiti da se prema ugovoru samo taj zadnji dan može s njima pregovarati

Da stvar bude gora skoro svi među njima će vjerojatno tražiti povećanje plaće, a za to nemam budžet (prodat sam mislio samo jednog, no mislim da 1.3m neće biti dosta za povećanje plaća), niti vremenskog roka da im smanjivam traženja, tako da ako ih želim što više spasit zadnji dan morat ću prihvaćat njihovu prvu ponudu. Uglavnom moje pitanje glasi dali ću ih onda izgubiti mnogo, tj. dali bi zbog limitiranosti poteza mogao od njih 11 uzeti barem 5-6? 2-3 sigurno mogu, za više nisam siguran.

U protivnom mi ih preostaje prodati min 5-6 dok traje prijelazni rok tako da mogu dobiti odštetu. Jesam li dobro shvatio situaciju? Nebih sejvao pa loadao to mi je glupo, no možda ću jednom napraviti par dana prije 31.8. cisto da vidim koliko ih mogu spasit
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:41   #157
Ne razumijem, kak misliš da se samo zadnji dan može s njima pregovarati? Takvu situaciju još nisam imao, uvijek svakom ponudim ugovor mjesecima prije.
Ako je stvarno tako, mislim da taj zadnji dan imaš više od 10 poteza. Ako se dobro sjećam odbrojava 14 sati? Mislim da imaš i više nego dovoljno vremena i za pregovaranje.
Ali ne kužim još uvijek u čemu je fora, zašto samo zadnji dan možeš nuditi nove ugovore?

Usput, danas sam nakon dugog vremena ulovio malo cajta i napravio malu kompilaciju R2 udaraca. Možda se nekom svidi
https://youtu.be/h12YtDF1Ke4
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:41   #158
Da, izgleda da sam nešto krivo shvatio. Do tog datuma (31.8.2019) nisam s njima mogao pregovati, no kad je došao taj dan - wtf opet ne mogu opet pregovarati... Kad je taj dan prošao, oni ostali u klubu, te im je tek onda pisalo do kada imaju ugovor (2021, 2020 i sl.).

Uglavnom od njih 11 sam 5-6 prodao prije zadnjeg dana prijelaznog roka, natukao opasnu lovu pa kupio 2 mega igrača
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 07:47   #159
Ovo moram podijelit s vama, najbolji slobodnjak koji sam ikad zabio Knuckle shot, pogledajte kako lopta leluja na usporenoj snimci.
https://youtu.be/c2rIbI4N2A8
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 16:51   #160
Svaka čast.

Mada treba reći da je golman ispao retard ili da se zbugirao

Nego da ja ispričam još jednu transfer anegdotu .

Platio jednog napadača masnu lovu (embolo OPR 87) mislim nekih 50+ milijuna eura. Ugovor bio na 1 godinu, a postoji ono pravilo u nogometu da zadnjih 6 mj. ugovora možeš pregovarati sa drugim klubovima. Kad smo pregovarali oko obnavljanja tražio mi je nešto previosku plaću, pa sam ja to rušio i pregovori su stalno failali. Mislio sam da ima vremena i da ćemo se dogovorit. Kad ono frajer samo objavi da se odlučio za neki drugi klub kad istekne sezona. Znači 50+ milja u vjetar ošlo za 1 sezonu

To mi je iste sezone napravio još jedan igrač (cca 15-16 mil. €) kojeg sam imao par sezona
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 19.05.2017. at 17:43.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.