Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci

Kućni ljubimci Za vlasnike pasa, mačaka i ostalih životinjica dragih
Podforumi: Zdravlje kućnih ljubimaca, Psi, Mačke, Udomljavanje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2013., 22:37   #41
pozdrav
ovako, htio bi nabaviti kanadsku vjevericu.. malo sam čitao i informirao se, pa sam zaključio da bi možda bolje bilo da ju nabavim iz uzgoja.. pa ako netko od vas ovdje uzgaja, rado bi uzeo od vas (zagreb).. ako ništa drugo, uzet ću iz pet shopa (može i neke preporuke, savjete oko istih).. kolko sam skužio, 3 do 4 mjeseca stara vjeverica bi se trebala naviknut na čovjeka dovoljno da ne bude agresivna..
sljedeća stvar bi bio kavez - je li dovoljno metar visine? gledao sam na netu u pet centru heinzelova i malo mi je puno izdvojiti 1.300 kn za metar i pol kaveza.. ako ništa drugo, budem doma sklepao nešto na prethodno navedeni metreni kavez, to ću ja sa starim složit i pošvasat..

i još bi cijenio svaki savjet i neke početničke tipseve s obzirom da bi mi ovo bio prvi susret sa vjevericom
hvala
unknown_UFO is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 22:35   #42
Kako se razlikuje kanadska od sibirske vjeverice?
Ja sam danas kupila jednu,prodali mi je pod kanadska..a mozda i nije
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2013., 10:57   #43
Ima netko da je vidio Padovan Scoiattoli Grandmix po pet shopovima u zadnjih, recimo, mjesec dana?

Prije je držao Zoocity, al negdje prije ljeta su izbacili iz ponude, iz meni neznanih razloga
Jedna od rijetkih mješavina hrane koju moje vjeverče pojede bez velikog pribiranja...


Ako netko ima bilokakvu informaciju, bio bih zahvalan.
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 10:54   #44
Vjeverice

Hellou !!
Zanima me gdje kupit vjevericu ? Koja je cijena ?
Samo nebi htio degu ili kanadske nekak mi lice na stakore
Ako znate da netko uzgaja ove naše šumske vjeverice ili one naranđaste neznam koje su ;P
svaboold is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 12:06   #45
Radije nemoj. Pusti ih na miru.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 19:03   #46
Imam jedno pitanje,dobio sam sibirsku vjevericu(kanadsku),dobio sam je prekjucer i nije htjela izaci iz kucice,vec je stajala u njoj,zna li netko zasto nezeli izaci?nije ni jela? hvala unaprijed....
vjeverica333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 18:59   #47
Ne znam što se dešava s ovom temom. Zar nitko nema vjevericu kao kućnog ljubimca?
Meni su interesantne ove naše domaće, nikakve kanadske, sibirske i sl.
Čuo sam da ima registrirani uzgajivač negdje kod Zagreba. Zna li ga netko i ima li kakav kontakt broj?
Tenči-Renči is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2015., 08:26   #48
?????
Tenči-Renči is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:51   #49
divlja vjeverica

Pomoc, donio mi je muz pred pola sata vjevericu. Nasao ju je na igralistu. I kaj da sad radim s njom? Nije presitna, nije ni odrasla, ima prednje zubice.... dala sam joj adaptirano mlijeko za bebe. Najela se ko puh i sad spava. Sto sad s njom? Ima li netko iskustva? Da ju ostavim, vratim nazad? Kaj?
mm2606 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:54   #50
Quote:
mm2606 kaže: Pogledaj post
Pomoc, donio mi je muz pred pola sata vjevericu. Nasao ju je na igralistu. I kaj da sad radim s njom? Nije presitna, nije ni odrasla, ima prednje zubice.... dala sam joj adaptirano mlijeko za bebe. Najela se ko puh i sad spava. Sto sad s njom? Ima li netko iskustva? Da ju ostavim, vratim nazad? Kaj?
Nasa vjeverica? Degu? Kanadska? Kako ju je nasao? Mislim ne znam kako ju je uspio uhvatit osim ako je ozljedena ili pripitomljena, cime bi znacilo da je neciji ljubimac
astralwolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 21:14   #51
http://www.awap.hr/awap/component/op...tact/Itemid,3/

nazovi i pitaj.
očito je bolesna ili dehidrirana.
ja sam jednom imala susret s malom vjevericom. kako sam je primila u ruku, u milisekundi se okrenula, ugrizla me i pobjegla. i malene imaju instinkt za bježanjem od nesrodnih životinja.
samo je pustiti ovako neagresivnu značilo bi da je psi ili mačke mogu ubiti.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2016., 09:29   #52
Nabavio sam Europske crvene vjeverice (Sciurus vulgaris) iz Njemačke. Upravo sam tražio uzgojnu dozvolu, pa ćemo vidjeti.
Tenči-Renči is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 23:28   #53

Tenči-Renči is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2022., 22:55   #54
Pozdrav, zna li tko nekoga da prodaje sibirske vjeverice na području Zagreba i okolice?
KumAmto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:03.