Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2008., 03:41   #4541
to je kad su danas svi pjevaci i pjevacice...a sve teska nulaaaaaaaaaaaaaaaaa...sad si mislim,a sto nisam ja neki cd snimila...cisto preko veze.
uglavnom,slusajuci sve i svasta..svatila sam da su turbo cajke majka za sve ove cicalice...ak nista drugo bar imaju glasine.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 14:39   #4542
Pitanjce jedno, tu me seka gnjavi da ce ovih dana izaci neki novi album s Tosinim pjesmama, dal neko zna kaj o tome???
Sorry ako sam fulal grupu
gljiva365 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 14:45   #4543
evo danas u Provjerenom...
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/e...-proeskog.html
Amalie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:40   #4544
Pitanje

Ej pozzzz svimaaa....posto sam iz sarajeva, zanima me u koliko sati ce biti okupljanje ispred Doma mladih u sarajevu povodom godisnjice Tose Proeskog....hvala unaprijed svimaaa
Ticha is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 16:09   #4545
Pratim vas cijelo vrijeme, ali nisam se mogla ukljuciti prije iz objektivnih razloga...jedna vrlo, vrlo zivahna mala beba...
Sad kad sam konacno uspjela naci vremena, vise vas skoro i nema... No, nema veze, lakse je covjeku kad zna da nije usamljen u svojim osjecajima. Pa i ako nema nikoga mogu izbaciti tugu iz sebe, kad me preplavi previse, pa se bojim da cu se utopiti... Danas je takav dan. U mom zivotu su se datumski skoro poklopile dvije ruzne obljetnice; danas je godisnjica smrti moje sestre, a za dva dana Tosina godisnjica... Nije mozda logicno, ali oboje mi pada jako, jako tesko. Samo sto je moja sestra umrla nekoliko godina ranije... Pa se sad nekako tjesim; kako je Tose volio djecu, nadam se da su zajedno negdje gore, jasu i igraju se na nekom oblacku...
Sorry ako sam nesto krivo napravila prilikom ovog posta, nisam bas vicna forumima...
Mihi33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 16:44   #4546
moj je zivot igra bez granica
umorna prica,trganje stranica
na kojim nista nepise
maybelline is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 05:25   #4547
ja sam danas pojela cokoladicu sa tosinog groba...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 22:42   #4548
Još malo će rođendan...
A s njim i promocija engleskog albuma...
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 01:49   #4549
Ovdje već mjesecima nitko ništa ne piše...
This is the hardest thing...
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:54.