Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2009., 11:37   #1901
Quote:
nipli kaže: Pogledaj post
Mlada2010,
Bas sam jucer gledala fotografe, pa sam naletila na spot s brodicom od studio in. www.weddingstudioin.com. Udes na video i drugi spot po redu. Pa posalji njima mail i pitaj ih...jer svi oni suraduju s nekim, a i snimali su takav spot, pa valjda znaju nesto, nekog... A i vidila sam da na brodici pise Taxi boat.
joj...svi pametniji od mene super thanks! neznam koliko puta sam ih sve pregledala i nikad nisam na to obracala paznju. informirat cu se svakako!
odusevljena sam s spotom od ane i drazena, wow je! nisu na brodu ali LEGENDA!!! evo pa procirite...
http://www.youtube.com/watch?v=gCrLiQVjBA8

http://www.google.com/search?q=ana+i...rlz=1I7SNYK_de
mlada2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 11:39   #1902
Studio in je zakon!!! joj, toliko sam odusevljena...
mlada2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 13:03   #1903
Quote:
nipli kaže: Pogledaj post
Hvala vam
Jos uvijek nemam rijeci za takvo ponasanje. I onda se cude sta im narod ne ide u Crkvu, pa kako ce pored takvih "pastira"... Bas me sinoc momak sitija sta sam vjerojatno u onom soku zaboravila, doticni svecenik je reka da se njemu svida crkva u parizu Notre Dame, da sta ne idemo tamo... Ma ja razumim da i njima nije lako, da ima svakakvih ljudi, ali kako ti kao svecenik mozes ne imat niti malo ljudskosti u sebi i tako isprasit dvoje mladih ljudi...odakle mu srca...ma nije mi da do rici, samo je osudiva, ma on nije covik...kad smo izasli plakala sam dva sata...da se neko tako ponasa...
Toliko mi se zgadija da ne zelim uopce ga vidit vise... Hvala vam, mislim da cu napravit tako kako ste mi rekli. Ili zamolit naseg svecenika da nam to rijesi, jer covik je dusa, i obozava mi momka,a kad je mene upozna...ne mogu vam opisat odusevljenja. Ili cu otic do onoga, ali ovaj put cu ja pricat, dosla sam rezervirat termin, molim vas upisite datum, sat, i dovest cu svog svecenika, hvala i dovidenja.
Ma pusti budalu... reka san ti ne uzrujavaj se... imas svecenika i nema brige...
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 17:44   #1904
Quote:
mlada2010 kaže: Pogledaj post
Studio in je zakon!!! joj, toliko sam odusevljena...
ma i ja ih u pon posječujem.. da ne bi muku mučila i sa foto..
lucija0505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2009., 20:15   #1905
Quote:
maza9.9. kaže: Pogledaj post
Meni na piru nije ni c od cajki bilo....
A to da oni kao bennd žele bit u centru pažnje prvi glas....al već ako si u tolikoj dilemi,najbolje ih je ić poslušat kada sviraju na nekom piru,tako ćeš bit najsigurnija....

Ja sam sa njima bila prezadovoljna,sa svime,minimalne pauze,podij konstantno pun.....
Ma cula sam da vise ona kao pjevacica voli bit u centru paznje, neznam...
A koliko Je njih uopce bilo, 3 ili vise?
Mislim da cu ih ipk ic poslusat, samo neznam koliko mogu obro procijenit u po ure slusanja... ajme nije ovo uopce lako :-)
nika_09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 08:15   #1906
Quote:
Rain_3 kaže: Pogledaj post
Ima li tko možda sliku s vjenčanja u Hotelu Pinija ili sliku sale? Je li tko možda bio na piru tamo pa da kaže svoje dojmove...
ja sam bila na jednom vjenčanju prije 2-3 godine, i nije me se baš dojmilo
hrana je ok, sala je ok,ali zavisi o rasporedu stolova, ali malo premračno za moj ukus - plus što je nakon svakog jela iz kuhinje izlazio lik koji je brojio goste
__________________
"If you know exactly what are you going to do, what is the point of doing it?"
alsinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 18:41   #1907
Dobra vecer! Nova sam ovdje,čitam vas par dana pa bi vas htjela i pitat par pitanja u vezi restorana...Jesu li se cijene za 2010. godinu sta digle, Zna li tko kolika je cijena menia za 2010. godinu u restoranu Dolis, Sveti Križ, Nirs,Gusar,Fabula...Dosta ljudi govori razlicito tako da ni sama neznam kolko je zapravo...
ana split is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 18:55   #1908
Quote:
ana split kaže: Pogledaj post
Dobra vecer! Nova sam ovdje,čitam vas par dana pa bi vas htjela i pitat par pitanja u vezi restorana...Jesu li se cijene za 2010. godinu sta digle, Zna li tko kolika je cijena menia za 2010. godinu u restoranu Dolis, Sveti Križ, Nirs,Gusar,Fabula...Dosta ljudi govori razlicito tako da ni sama neznam kolko je zapravo...
Zato ti je najbolje da nazoveš i pitaš
__________________
Meni već dugo smeta to što vrijeme prolazi. I mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gdje. Jesen je, znači...Ponovo...
merder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 20:15   #1909
Za anu split
Cijene ti se ja mislim krecu od 32-40, ali to ti sve ovisi i o meniju, pa oces omlet iznenadenja... Moras nazvat i pitat...ali cijene su ti tog raspona. Npr.meni je 38E a bez omleta 36, pa sad neki ti i nude da doneses svoje vino, ili svoje pecenje pa ti mogu spustit cijenu...stvar dogovora
nipli is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2009., 23:18   #1910
Gusar 42 EUR sa pićen menu je mix riba i meso...
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 11:35   #1911
Pozdrav svima!Nova sam ovdje, iako samo pročitala većinu postova na većini tema, malo sam se izgubila pa molim za pomoć.
Da li netko zna da li je grupa Trofej (područje Zd)još uvijek postoji i je li još uvijek u istom sastavu u kojem je bila prije par godina?Oni su nam bili super super kada smo ih slušali na jednom vjenčanju, pa bi ih mi i za svoje uzeli.
Zahvaljujem se unaprijed na svim informacijama.
mandarinica blu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 14:12   #1912
aha..ma ja bih obicni standarni meni,..ono prsut,sir,francuska,rizoti,pasticada i janjetina...zna li tko koliko je u dolisa??? Velika hvala
ana split is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 14:31   #1913
Quote:
ana split kaže: Pogledaj post
aha..ma ja bih obicni standarni meni,..ono prsut,sir,francuska,rizoti,pasticada i janjetina...zna li tko koliko je u dolisa??? Velika hvala
Hola Ana! Mislim da je 38 Eura, nisam sigurna. Znam da sam ih i ja jednom zvala, cisto informativno ali mi se Bolero vise svidio tako da sam od svega odustala. I ja mislim da bi ti bilo najpametnije da ih nazoves, pa to nebi trebao biti problem, ili?!
Evo ti link pa ih mozes slobodno kontaktirat!
http://www.dolis-ugostiteljstvo.biz.hr/
Pozdrav...
mlada2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 15:29   #1914
hej ljudi..
Nakon što sam pročitala skoro sve stranice svih tema ( ) odlučila sam vam se obratiti.. Vjenčanje bi mi trebalo biti u Zadru sljedeće godine, ali veliki problem je što mi tamo ne živimo, pa bi mi dobro došla bilo kakva sugestija ili prijedlog. Čini mi se da se ima jako malo Zadranki na ovoj temi, pa nema puno ni o vjenčanjima u Zadru, zato - bilo kakva pomoć bila bi dobrodošla.. bend, restoran, foto... Tražim po netu i čini mi se skoro ni jedan zadarski foto studio nema svoju stranicu na netu.. pomagajte hvala puno svima!
*mariposa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 15:48   #1915
Quote:
*mariposa* kaže: Pogledaj post
hej ljudi..
Nakon što sam pročitala skoro sve stranice svih tema ( ) odlučila sam vam se obratiti.. Vjenčanje bi mi trebalo biti u Zadru sljedeće godine, ali veliki problem je što mi tamo ne živimo, pa bi mi dobro došla bilo kakva sugestija ili prijedlog. Čini mi se da se ima jako malo Zadranki na ovoj temi, pa nema puno ni o vjenčanjima u Zadru, zato - bilo kakva pomoć bila bi dobrodošla.. bend, restoran, foto... Tražim po netu i čini mi se skoro ni jedan zadarski foto studio nema svoju stranicu na netu.. pomagajte hvala puno svima!
pa i nemaju baš Zadrani previše reklama na netu, ali evo ti ova

od fotografa preporuka za studio G -više kad mi naprave slike, Klik, Suzi - ona ima galeriju na netu.
aj ti lipo napiši za koliko ljudi, koje preference i tako, a par stranica prije smo dale i preporuku za restorane
ako ti n ije puno čekat na odgovor do ponedjeljka, šibaj pitanja
__________________
"If you know exactly what are you going to do, what is the point of doing it?"
alsinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 15:50   #1916
Quote:
mandarinica blu kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!Nova sam ovdje, iako samo pročitala većinu postova na većini tema, malo sam se izgubila pa molim za pomoć.
Da li netko zna da li je grupa Trofej (područje Zd)još uvijek postoji i je li još uvijek u istom sastavu u kojem je bila prije par godina?Oni su nam bili super super kada smo ih slušali na jednom vjenčanju, pa bi ih mi i za svoje uzeli.
Zahvaljujem se unaprijed na svim informacijama.
prvi put čujem za tu grupu,ali evo kontakt
__________________
"If you know exactly what are you going to do, what is the point of doing it?"
alsinija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 16:18   #1917
ajme hvala hvala.. bilo bi oko 200 ljudi.. znači treba mi neka sala u tom rangu.. vidila sam onaj post u kojem je o skoro svim sala nešto napisano, to je bilo super... samo ne znam na koje se sale bazirati da primaju oko 200 ljudi, ono, da nisu ni prevelike.. veliki mi je problem jer neću moći stalno do zadra i nazad, pa ne mogu ni sve sale pogledati sama.. bilo bi super i kad bi sala bila u blizini kakvog hotela ili apartmana, jer će najvjerojatnije dio gostiju se morati tamo smjestiti. ali i da nije daleko od zadra.. onako, može biti daleko kao komin i čak malkice dalje.. ali ništa više
isto, ako itko zna di se mogu unajmiti busevi, i to bi pomoglo .)
a što se benda tiče, trebaju mi neki koji ne vuku na narodnjake, ali niti na thompson i mate bulić đir.. neki malo urbaniji, al isto da im stari magazin i slična muzika nisu strani..
koji foto studio u zadru nudi i fotografiranje i snimanje? vidila sam stranicu od suzy, djeluje mi skroz u redu.. koliko se cijene otprilike kreću?
ok, mislim da su to za sad sva pitanja nadam se da te nisam upilala
*mariposa* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 16:35   #1918
Quote:
mlada2010 kaže: Pogledaj post
Hola Ana! Mislim da je 38 Eura, nisam sigurna. Znam da sam ih i ja jednom zvala, cisto informativno ali mi se Bolero vise svidio tako da sam od svega odustala. I ja mislim da bi ti bilo najpametnije da ih nazoves, pa to nebi trebao biti problem, ili?!
Evo ti link pa ih mozes slobodno kontaktirat!
http://www.dolis-ugostiteljstvo.biz.hr/
Pozdrav...
ovisi za koliko svita trazis salu... ako je dolis 38 eur ja mislin da je to za salu u dugopolju skupo... ne bi ti tija lagat ali ja mislin da san cuja iz prve ruke da je oko 30 eur cijena... ali ako je cijena 38 mislin da je to skupo pogotovo jos sta tu ide veliki pir...
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga isa u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
PONISTRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 17:41   #1919
Eto, mozda ce nas Ana informirat a ako nebude nazvala ja mogu nazvat i meni je to bilo predaleko, bogu iza nogu...ali cula san je usluga odlicna. pa sad...
mlada2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2009., 17:49   #1920
Quote:
*mariposa* kaže: Pogledaj post
ajme hvala hvala.. bilo bi oko 200 ljudi.. znači treba mi neka sala u tom rangu.. vidila sam onaj post u kojem je o skoro svim sala nešto napisano, to je bilo super... samo ne znam na koje se sale bazirati da primaju oko 200 ljudi, ono, da nisu ni prevelike.. veliki mi je problem jer neću moći stalno do zadra i nazad, pa ne mogu ni sve sale pogledati sama.. bilo bi super i kad bi sala bila u blizini kakvog hotela ili apartmana, jer će najvjerojatnije dio gostiju se morati tamo smjestiti. ali i da nije daleko od zadra.. onako, može biti daleko kao komin i čak malkice dalje.. ali ništa više
isto, ako itko zna di se mogu unajmiti busevi, i to bi pomoglo .)
a što se benda tiče, trebaju mi neki koji ne vuku na narodnjake, ali niti na thompson i mate bulić đir.. neki malo urbaniji, al isto da im stari magazin i slična muzika nisu strani..
koji foto studio u zadru nudi i fotografiranje i snimanje? vidila sam stranicu od suzy, djeluje mi skroz u redu.. koliko se cijene otprilike kreću?
ok, mislim da su to za sad sva pitanja nadam se da te nisam upilala
hotel kolovare. odmah ti je blizu kolodvora. Puntamika line ti iznajmljuje autobuse. foto studio nadio ti je isto skroz ok.. foto+video http://www.foto-nadio.hr/
suzy je valjda preskupa. nemam pojma točno koliko.. al ima cjenik samo za crkvu, samo do torte i sl..
lucija0505 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.