Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2011., 22:38   #21
Quote:
vražičak kaže: Pogledaj post
a evo... bebica je isto...u pon idem na kiretažu...ciste se nisu smanjile već su se samo povećale...
bila sam na 3 dodatna pregleda ali svi su isto govorili,čak su još našli neki defekt i na nosiću.. meni je jako žao,plakala sam po cijele dane,ali sad sam prihvatila to kako je...šta sad... tako je valjda moralo biti...
nadam se samo da ćemo ja i moj dragi u budućnosti imati više sreće...
veliki pozdrav i hvala svima na podrškama... velika pusa!
Joj tako mi je žao.... znam da ti je teško ali gledaj to s druge strane, bolje da je sada tako dok si samo par tjedana trudna... ja sam imala pobačaj s 14 tjedana i to je grozno.... a ima tu cura i koje su morale rađati mrtvu bebicu.... nažalost...

i na kiretaži traži opću anesteziju...

nadam se da ćeš uskoro opet biti sretna trudnica a onda i mama.... držim fige... sretno
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 23:53   #22
Quote:
vražičak kaže: Pogledaj post
a evo... bebica je isto...u pon idem na kiretažu...ciste se nisu smanjile već su se samo povećale...
bila sam na 3 dodatna pregleda ali svi su isto govorili,čak su još našli neki defekt i na nosiću.. meni je jako žao,plakala sam po cijele dane,ali sad sam prihvatila to kako je...šta sad... tako je valjda moralo biti...
nadam se samo da ćemo ja i moj dragi u budućnosti imati više sreće...
veliki pozdrav i hvala svima na podrškama... velika pusa!
jao...strašno mi je žao...
nadam se da ćeš se brzo oporaviti i ubrzo biti mama
__________________
Row Your Boat :)
Beata Kahlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 16:01   #23
Smile evo me opet... :D

dobar dan ljudi...kako ste mi?evo,prošlo je već 6 mjeseci od mojeg zadnjeg javljanja...moj dragi i ja smo se pomirili sa svime što se dogodilo...ali mogu vam reći da NE ODUSTAJEMOO!!

jednostavno,želimo bebu pod svaku cijenu...

nadam se da ćemo jednog dana i uspjeti kad se odlučimo na taj korak...zasad uzimati folnu kiselinu pa tek onda planiranje...evo,za sad vas pozdravljam...pa se čujemo... velika pusa svima
volim as
vražičak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.