Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 14:44   #21
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Hmm... kako bi se osjećali da imate malu djecu a susjed u dvorištu do vašeg hoda gol s karom u punoj erekciji??? A to vaša djeca mogu vidjeti jer je dvorište ili neograđeno ili slabo ograđeno?
Toples i narajcana ćuna su baš isto.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:02   #22
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Toples i narajcana ćuna su baš isto.
zanemarimo ćunu, recimo da je stari debeli djed dlakave guzice.......
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:15   #23
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Ja to nisam ni rekao...
Specificirao si hodanje golim 's karom u punoj erekciji'.
A ne znam cemu onda spominjanje erekcije, jos i naglaseno 'pune erekcije".
Kako moralizatori izokrecu istinu. Pa jos i dodaju djecu da efekt bude jaci.

Inace, ja bih svima vama cistuncima dala da nosite grudnjak po ovim vrucinama i da ga ni u kadi ne skidate, a kamo li da osjetite blagodat strujanja odvjezavajuce vode.



Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Kao prvo, treba dozvoliti visoke zidove kao ogradu, a ne samo 1,5 koliko je danas, ako nije i manje. neka se ogradi tko god želi s 3 m zidom ako ga je volja. Pa i više.
Susjed ima zelenu ogradu, oko 2,5 m. Izvana skoro nis ne vidim al s moje terase puca pogled na dobar dio okolisa i dio bazena. I ne samo s moje terase.

Nekako mi se cini da ove gluposti.... da svak vidi sto zeli.
I da ce doticni koji je prijavio, gledat te cicke svaku noc. Fotografsko pamcenje .
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:18   #24
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
VELIKE vrućine i želja za osvježenjem stajali su 38-godišnjakinju iz Kloštara Vojakovačkog kod Križevaca prekršajne prijave. Ona se odlučila okupati u bazenu u svojem dvorištu.

Skinula se u gaćice i potražila osvježenje u bazenu. S obzirom na to da je dvorište bilo neograđeno, vidjeli su je susjedi i prolaznici, a netko od njih prijavio ju je policiji.

"Protiv gospođe je podnesen optužni prijedlog zbog narušavanja javnog reda i mira i vrijeđanja ili omalovažavanja moralnih osjećaja građana. Ona je prijavljena od strane jednog susjeda. Kupala se u svojem dvorištu, koje je neograđeno, bez grudnjaka i smetala je drugim susjedima, a jedan od njih ju je prijavio", potvrđeno je iz križevačke policije.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...vu/987914.aspx

pa dobro dokle smo mi kao društvo stigli, da se ne smiješ bez grudnjaka štetati ni u vlastitom dvorištu.
bitno je da smo puritanci u svom domu, dok istovremeno raja ko sumanuta gleda Big Brothera i čeka kad će se tamo nekome dignut kurac i to pokazat prek kamerama

Sramota.
Sramota.
Postali smo katotalibanska dvolična prčija.

Fuj.

Da je moj susjed to meni napravio, imao bi sa mnom jedan vrlo neugodan razgovor...

I onda, ko vrhunac priče, glupi policajci koji reagiraju na tu prijavu, a ne pozabave se, recimo, organiziranom krađom bicikala po gradu...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:21   #25
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
zanemarimo ćunu, recimo da je stari debeli djed dlakave guzice.......
Da, i?

Koga boli kurac kakav ja hodam po svom dvorištu?

Uostalom, šta ima tko zujiti preko ograde?
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:24   #26
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
zanemarimo ćunu, recimo da je stari debeli djed dlakave guzice.......
Sto vise vrijedja i omalovazava tvoj moralni osjecaj:
starost, pretilost il dlakavost?

Mlado, vitko i obrijano ne bi prijavio?

Sad me muci sto ljevicarke ne briju noge i kojesta
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:25   #27
imam neki poslovni prostor u centru grada, mogu organizirat orgije u izlogu, šta koga boli kurac?
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:52   #28
Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
imam neki poslovni prostor u centru grada, mogu organizirat orgije u izlogu, šta koga boli kurac?
Plivanje u bazenu i orgije u izlogu su bas nekako dobra usporedba.

Neispunjene zelje ahahaha, ajmo dalje bas me zanima jos tko o cemu masta
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:37   #29
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Toples i narajcana ćuna su baš isto.
Tehnički čisto s legalne strane da, i s pravom.

P.S. nitko na ovom svijetu ne voli vidjet gole sise više no ja... ali nije svatko poput mene, ima ih koji ne vole pa i ne moraju vidjeti.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:55   #30
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post

Mlado, vitko i obrijano ne bi prijavio?
pa ono, da....
gledam prije par dana neku klinku,18-19 godina, šeta gradom u muškoj košulji... uzela od ćaće ili dečka bijelu košulju i to joj je haljina ( a ćaća ili dečko joj nije broj 48 nego možda 40)
ništa curo, samo ti šetaj dok možeš, da si 40 godina starija ili 40 kila teža završila bi na policiji ili na vrapču

imam mladu, zgodnu, plavu susjedu, koja nažalost nema običaj sunčati se....
jednog dana dođem kući, ona na balkonu u bikiniju. pa malo toples na trbuh.... i tako jedno 3-4 dana. poslije saznam razvodi se... našla novog muža i opet ništa od sunčanja. 4-5 godina sa prvim mužem i već 2-3 godine sa 2. mužem nema sunčanja, ali u vrijeme razvoda ima..... što znači nije joj bilo do tena ili vitamina d već do raspižđavanja muža.... što opet znači da dijelimo iste moralne osjećaje da je sunčanje na tom balkonu neprimjereno, ali jebiga, viši ciljevi
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 20:22   #31
Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Lako je kad su komšinice mlade i zgodne ženske, ali što ako je susjed neki stari ishlapjeli obnaženi prdonja, ha SLANINA, pa te taj pozove?
ova ti je dobra
svako nek radi šta hoće u svom dvorištu dok ne uznemirava komšiju do sebe, bilo bukom, dranjem...
ako ti smeta obnaženi prdonja postoji živa ograda pa je postavi.
a čega sam se svega nagledao u mom begišu
vozim se centrom grada stajem na semafor kod beograđanke , a pozadi mi klinci, kada ono sa desne strane kola na torotaru 2 topla brata se ljube u zanosu, a deca mi gledaju
evo još gora priča, vraćao sam se sa kolegama iz kluba sa odbojke, kada tamo kod arhitektonskog fakulteta bila neka trafika i tu je stanica za autobus, mislim da je bilo nekih 22 sata, kada ono ugledasmo dva gejmera kako se guze na trafici
bio sam sa devojkom na klupici i tu se kao i svaki par zaljubljenih srednjoskolaca pipkali kada ona meni nešto se drma ono drvo, ja brate mili zalepio se za siku ko mladi majmun na bajate banane, samo pričam nije to ništa, kada ono posle 10 puta odem da vidim, kada ono voajer ga bacao u nesvest, i pobeže ko sprinter
SLANINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 20:47   #32
ako sam dobro vidio u tv reportaži, dvorište je u potpunosti neograđeno i vidljivo svim prolaznicima pa to ispadne kao da se na samoj cesti kupala. nekakvog reda i kulture mora biti i to je potpuno neovisno o tome što smo kao narod izrazito licemjerni (sa čime se slažem).
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 22:26   #33
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
VELIKE vrućine i želja za osvježenjem stajali su 38-godišnjakinju iz Kloštara Vojakovačkog kod Križevaca prekršajne prijave. Ona se odlučila okupati u bazenu u svojem dvorištu.

Skinula se u gaćice i potražila osvježenje u bazenu. S obzirom na to da je dvorište bilo neograđeno, vidjeli su je susjedi i prolaznici, a netko od njih prijavio ju je policiji.

"Protiv gospođe je podnesen optužni prijedlog zbog narušavanja javnog reda i mira i vrijeđanja ili omalovažavanja moralnih osjećaja građana. Ona je prijavljena od strane jednog susjeda. Kupala se u svojem dvorištu, koje je neograđeno, bez grudnjaka i smetala je drugim susjedima, a jedan od njih ju je prijavio", potvrđeno je iz križevačke policije.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...vu/987914.aspx

pa dobro dokle smo mi kao društvo stigli, da se ne smiješ bez grudnjaka štetati ni u vlastitom dvorištu.
bitno je da smo puritanci u svom domu, dok istovremeno raja ko sumanuta gleda Big Brothera i čeka kad će se tamo nekome dignut kurac i to pokazat prek kamerama

Hura, vraćamo se u srednji vijek!

Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Hmm... kako bi se osjećali da imate malu djecu a susjed u dvorištu do vašeg hoda gol s karom u punoj erekciji??? A to vaša djeca mogu vidjeti jer je dvorište ili neograđeno ili slabo ograđeno?
Ja bih muškoj deci rekel da će im kara tak dobro stajat ak budu marljivo učili.
A ženskoj bi rekel da će dobit tak finu karu ak budu marljivo učile.

Di je problem?



Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Kao prvo, treba dozvoliti visoke zidove kao ogradu, a ne samo 1,5 koliko je danas, ako nije i manje. neka se ogradi tko god želi s 3 m zidom ako ga je volja. Pa i više.
Ae, oćemo Kosovo republjik!

Quote:
dk1 kaže: Pogledaj post
imam neki poslovni prostor u centru grada, mogu organizirat orgije u izlogu, šta koga boli kurac?
Mene prvog živo zabole, tvoja stvar, ja vas sasvim sigurno neću doć gledat.

Quote:
InterMezzo kaže: Pogledaj post
Tehnički čisto s legalne strane da, i s pravom.

P.S. nitko na ovom svijetu ne voli vidjet gole sise više no ja... ali nije svatko poput mene, ima ih koji ne vole pa i ne moraju vidjeti.
Ma nemoj? Eto, ja ne volim vjerske i političke simbole, pa sam ih svejedno prisiljen gledati.

Ali zakon će tebe, ćudorednog građanina Četvrtog Rajha, zdušno braniti da te pogled na sise, pičke, guzice i kurce ne baci u depresiju, dok mene nitko neće štititi od simbola zločinačke države SAD koja zlostavlja čovječanstvo i ubija sve od djece do staraca.

Naravno, sise koje doje djecu su grozne i odvratne, a bombe koje šire slobodu i demokraciju su super i poželjne.

Fuj.

Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
ako sam dobro vidio u tv reportaži, dvorište je u potpunosti neograđeno i vidljivo svim prolaznicima pa to ispadne kao da se na samoj cesti kupala. nekakvog reda i kulture mora biti i to je potpuno neovisno o tome što smo kao narod izrazito licemjerni (sa čime se slažem).
Licemjerni ste vi koji gledate iako vas nitko ne sili.
Je li tako teško skrenuti pogled ako ti prizor ne odgovara?

Kad vidim govno na putu, zaobiđem ga, ne gledam u nj fascinirano sat vremena, zaboga...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 00:45   #34
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Licemjerni ste vi koji gledate iako vas nitko ne sili.
Je li tako teško skrenuti pogled ako ti prizor ne odgovara?
prisiljeni su kao što si ti prisiljen gledati vjerske simbole, a možeš jednostavno skrenuti pogled

u video reportaži su susjedi lijepo i jasno izjavili kako se žena kupa odmah uz cestu i skakuće po njoj (??), kao i to da ih usred noći terorizira glasnom glazbom, samo što se to naravno ne može naći u clickbait člancima na najretardiranijem portalu koji postoji.

preporuka autoru teme - ubuduće čitaj dalje od naslova i po mogućnosti ne na hebenom indexu.
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 00:50   #35
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
prisiljeni su kao što si ti prisiljen gledati vjerske simbole, a možeš jednostavno skrenuti pogled

u video reportaži su susjedi lijepo i jasno izjavili kako se žena kupa odmah uz cestu i skakuće po njoj (??), kao i to da ih usred noći terorizira glasnom glazbom, samo što se to naravno ne može naći u clickbait člancima na najretardiranijem portalu koji postoji.

preporuka autoru teme - ubuduće čitaj dalje od naslova i po mogućnosti ne na hebenom indexu.
Nisam gledala reportažu........ a za glasnu glazbu je nitko nije prijavio?
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 01:00   #36
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post
Nisam gledala reportažu........ a za glasnu glazbu je nitko nije prijavio?
jesu, ali kao što rekoh, ništa od toga se ne može izvući iz naslova s imbexa. em su je više puta iz više razloga prijavljivali tokom godina, em se radi o svim susjedima, a ne o jednoj osjetljivoj dušici, em je sama glasnogovornica policijske postaje potvrdila kako žena jasno remeti javni red time što se kupa gola u neograđenom prostoru vidljivom djeci... iz reportaže se jasno vidi da žena uopće nema dvorište, ali ponavljam - index. jao onom tko se preko njih informira
seskal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 01:23   #37
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
jesu, ali kao što rekoh, ništa od toga se ne može izvući iz naslova s imbexa. em su je više puta iz više razloga prijavljivali tokom godina, em se radi o svim susjedima, a ne o jednoj osjetljivoj dušici, em je sama glasnogovornica policijske postaje potvrdila kako žena jasno remeti javni red time što se kupa gola u neograđenom prostoru vidljivom djeci... iz reportaže se jasno vidi da žena uopće nema dvorište, ali ponavljam - index. jao onom tko se preko njih informira
Pogledala sam sad. A jadnica se polijevala vodom iz šmrka, koji bazen....
Što kažu susjedi na gole stražnjice i mokre silikonske sise s naše estrade, ništa a svakodnevno ulaze u njihove kuće putem tv ekrana, ne vrijeđa im moralne osjećaje cccc.


A gle ovo tek http://www.vijesti.rtl.hr/ljeto/1953...ede-do-ludila/
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 07:25   #38
Quote:
malčica kaže: Pogledaj post

Pogledala sam sad. A jadnica se polijevala vodom iz šmrka, koji bazen....
Što kažu susjedi na gole stražnjice i mokre silikonske sise s naše estrade, ništa a svakodnevno ulaze u njihove kuće putem tv ekrana, ne vrijeđa im moralne osjećaje
Kod TV programa imaš izbor, možeš promijeniti kanal, unaprijed možeš znati kad je što na programu pa izabiraš što hoćeš a što nećeš gledati, plus imaš izbor isključiti TV.

S druge strane, ako hodaš po cesti a netko se eksponira golotinjom, ne možeš baš zatvoriti oči a nekad ni okrenuti glavu. A opet zašto bi ti trebao/trabala zatvarati oči ili okretati glavu???

Ova glupača se mogla otići rashladiti unutra u kući, pod tušem, kad joj je već vruće. Ili otići na more (rijeku, jezero... gdje je već dozvoljeno biti gol), na nudističku plažu. Ali ne, ona se odlučila gola polijevati uz glasnu mjuzu a u vidokrugu javnosti. Ovo je čisti egzibicionizam i postupljeno je ispravno.
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:44   #39
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
Prijava je, po svemu sudeći, podnesena po Članku 14. Zakona o prekršajima protiv javnog reda i mira, u kojem stoji: "Tko na javnom mjestu vrijeđa ili omalovažava moralne osjećanje građana, kaznit će se za prekršaj novčanom kaznom u protuvrijednosti domaće valute od 50 do 200 DEM ili kaznom zatvora do 30 dana".

No, postavlja se pitanja u kojem je trenutku vlastito dvorište, odnosno privatni posjed postao "javni prostor"?
Mene zanima zašto gole grudi vrijeđanju (pazi sad, vrijeđaju) moralne osjećaje hrvatskih građana a idiotizam u javnim nastupima političara ih ne vrijeđa nimalo?

Kakav je to moral kojeg vrijeđa ljudsko tijelo a ne vrijeđaju ljudske laži, krađe, lopovluk, bezobzirnost ...... ?

Ili je to tako upravo zato? Ne vrijeđaju nas gole laži, pa, budući da nas nešto mora vrijeđati (jer kakav je to moral ako se na nešto ne vrijeđa) onda ajmo neka to bude golo tijelo.
mravac8 is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 11:50   #40
Quote:
seskal kaže: Pogledaj post
ako sam dobro vidio u tv reportaži, dvorište je u potpunosti neograđeno i vidljivo svim prolaznicima pa to ispadne kao da se na samoj cesti kupala. nekakvog reda i kulture mora biti i to je potpuno neovisno o tome što smo kao narod izrazito licemjerni (sa čime se slažem).
To se može jednostavno riješiti. Samo treba pogledati u - susjedno dvorište.

Odnosno u susjede države, preciznije muslimanske države. Oni su problem riješili tako da im je dvorište u sredini kuće, naime kuća je oko dvorišta.

Tako je njihova gradnja u skladu sa njihovim moralom, žene im sa ulice ne može vidjeti nitko.

Hrvati su, što se toga tiče, izgubljeni, moral šumom, arhitektura drumom.
mravac8 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.