Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2017., 22:19   #9421
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Jedini pokazatelj da dobro napreduje je gro popišanih i pokakanih pelena kroz 24h.
Nemam uvid u kilazu osim zadnjeg vaganja kad je bila patronazna. Idemo tek na prvi pregled kod pedijatra za 5 dana pa cu biti pametnija.

Voljela bi dati zadnji obrok u 1:00 i ne buditi do jutra cca 6, pol 7 al me uvijek frka da nije gladna.
Mislim nemam pojma, mozda se ona i sama od sebe zbudi da je gladna, nemam iskustva s tim, osim tog da ju ja cimam svaku noc.

A zasto mislis da se ne bi probudila kada je gladna? Sto drugo?
Ako imas vagu, prvo sebe izvazi a onda ti s njom stani.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 14:31   #9422
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
A zasto mislis da se ne bi probudila kada je gladna? Sto drugo?
Ako imas vagu, prvo sebe izvazi a onda ti s njom stani.
Pisali smo već x puta o tome.

Jako male bebe tj. novorođenčad, prvih cca mjeseca dana se mora buditi svaka 3-4h jer je moguće da joj padne šećer u krvi, pa padne u stanje hipoglikemije zbog čega se dodatno uspava i nema snage da plače i javi se da je gladno.

Ali to ovisi o tome koliko ej stara beba, da li dobiva na težini bla bla...

Evo moja je s mjesec dana nakon kontrole kod pedijatrice, počela spavata noć u komadu tj. od ponoci do 6 ujutro...
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 15:08   #9423
Noćas nisam navijala sat i budila se u 4:00 i jutros u 7:00..
Vidjet cemo sta noci ova noc..
Old 03.12.2017., 15:18   #9424
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Pisali smo već x puta o tome.

Jako male bebe tj. novorođenčad, prvih cca mjeseca dana se mora buditi svaka 3-4h jer je moguće da joj padne šećer u krvi, pa padne u stanje hipoglikemije zbog čega se dodatno uspava i nema snage da plače i javi se da je gladno.

Ali to ovisi o tome koliko ej stara beba, da li dobiva na težini bla bla...
Zato i pitam bacardi zasto misli da ju treba buditi i postoje li kakve indicije. Po onome sto je pisala ne postoje, vec je samo (pre) oprezna po cijenu remecenja pravog bebinog ritma.

Koliko se meni cini ona ju npr. probudi za 3h, a mala bi se probudila za 3,5h. Taman dovoljna razlika da joj se sve poremeti.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:45.