Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service > Security

Security Antivirusi, firewalli, patchevi, service packovi, updatei, ... Sve o sigurnosti vašeg računala.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 15:39   #1
kradljivac pretraživača

Znam, malo smiješan naziv, ali ne znam kak drukčije bi rekla. Imam Windows 10 i Microsoft edge. Zadnji put sam si nešto downloadala i izgleda sa virusom. Kad otvorim edge, umjesto googla se mi otvara nova stranica sa nekim network plus i sama od sebe se mi otvaraju stranice sa nekim reklamnim sadržajima Koji put, čak piše da je stranica zabranjena zbok neprikladnog sadržaja. Išla sam na kontrolnu ploču i tražila da obrišem browser, ali u stvari na kontolnoj odstranjvanje programa, nema ništa, dakle virus je prilijepljen na bing koji se ne otvara, već taj network glupi. Kako da se riješim toga. Probala sam i neke anti malware i niš.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 15:55   #2
Pozdrav!
Probaj sa Malwarebytes Anti-Malware programom.
Anonimni Karlo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 16:15   #3
Imam sličan problem. Probala sam s malwarebytesom, adwcleanerom, junkware removal toolom, ccleanerom, samo je taj problem s chromom ostao, jer se chrome stalno pali i otvara reklame. Probala sam resetati chrome i obrisati sve ikad na chromu i nije pomoglo.
Lyanna Stark is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2017., 17:52   #4
Probaj u address bar upisati chrome://version/ i obrisati folder koji ti piše pod "Profile Path" (prije ga backupiraj).
Mephisto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 12:59   #5
Quote:
Anonimni Karlo kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Probaj sa Malwarebytes Anti-Malware programom.
Ne radi ovo, sve isto
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:10   #6
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
Probaj u address bar upisati chrome://version/ i obrisati folder koji ti piše pod "Profile Path" (prije ga backupiraj).
Nema
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 13:52   #7
Na spletu sam našla neke savjete, na primjer da odstranim Messenger plus for skype, ja toga uopće nemam, imam doduše skype, koji je u windows10 već prednaložen i ne mogu ga izbrisati, najrađe bi izbrisala edge i internet Explorer, ali ne znam, pokušat ću si namjestiti operu i izbrisati edge, nisam više pametna. Smeta mi otvaranje glupih reklama

https://www.pcrisk.com/removal-guide...munity-toolbar
Da, nema veze jel opera, edge ili šta drugo

Zadnje uređivanje margarer : 11.08.2017. at 14:13.
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 17:30   #8
Quote:
Lyanna Stark kaže: Pogledaj post
Imam sličan problem. Probala sam s malwarebytesom, adwcleanerom, junkware removal toolom, ccleanerom, samo je taj problem s chromom ostao, jer se chrome stalno pali i otvara reklame. Probala sam resetati chrome i obrisati sve ikad na chromu i nije pomoglo.
Evo ja sam se sjetila šta je bilo, kad sam neki dan bila na internetu se mi je sam od sebe pojavio prozor da moram nadgraditi flash player, e onda je počelo, jer sam ja normalno odgovorila da za nadgradnju, a to je izgleda bio taj virus.
Zato sam htjela adobe flash obrisati ali nisam mogla, uspjelo mi je samo obrisati nadgradnju, ali mi se čini da je sad dobro. Ne otvara mi se više niti onaj plus niti reklamni prozori. I u internetne opcije sam obrisala sve prijašnje potražnje i ponastavila na praznu stranicu za potragu i zatvorila Google. Za sada izgleda sve ok
margarer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.