Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2006., 16:42   #1
Kad vam kažu da ste dobili nagradno putovanje na Tennerife...

kad vas neka agencija za marketing nazove i kažu vam da ste dobili nagradno putovanje na tennerife a od vas se traži samo da poslušate neku prezentaciju ,o čemu se tu radi?
milbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 17:11   #2
Pošalji ih u 3 PM
__________________
Čovjek mora biti svjestan svojih ograničenja.
Dorky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2006., 18:24   #3
Quote:
milbo kaže:
kad vas neka agencija za marketing nazove i kažu vam da ste dobili nagradno putovanje na tennerife a od vas se traži samo da poslušate neku prezentaciju ,o čemu se tu radi?
samo nemoj nasjedati na tako nešto...... ili na sisteme koji funkcioniraju 46 godina u 98 zemalja, piramide i slično
obiwan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 16:58   #4
Quote:
milbo kaže:
kad vas neka agencija za marketing nazove i kažu vam da ste dobili nagradno putovanje na tennerife a od vas se traži samo da poslušate neku prezentaciju ,o čemu se tu radi?
Afair, "agencija za luksuzna putovanja" tj. obrt Designer iz Pule?

I mene su zvali da sam dobio tjedan dana u hotelu, sam placam put. Ima od toga par tjedana, rekao sam im da cu se javiti, jos nisam, ali s jedne strane razmisljam da sam mozda odbacio dobiveno putovanje.
cartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 17:05   #5
Quote:
cartmann kaže:
Afair, "agencija za luksuzna putovanja" tj. obrt Designer iz Pule?

I mene su zvali da sam dobio tjedan dana u hotelu, sam placam put. Ima od toga par tjedana, rekao sam im da cu se javiti, jos nisam, ali s jedne strane razmisljam da sam mozda odbacio dobiveno putovanje.
Pa to ti je fora da ti oni daju kao fol besplatni smještaj,s tim da ostale usluge(kao prijevoz,jelo...) moraš koristiti prek njih,na čemu nadoknade taj "besplatan" smještaj.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 22:09   #6
Joj, sad ste me sjetili kad je prije godinu i pol moj naivan frend ostao bez par tisuća eura jer je povjerovao nekim lopinama kad su mu mailom poslali obavijest da je osvojio milijune u Microsoftovoj nagradnoj igri, ali da bi dobio lovu mora nešto uplatiti, i on uplatio
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 22:16   #7
Quote:
cartmann kaže:
Afair, "agencija za luksuzna putovanja" tj. obrt Designer iz Pule?

I mene su zvali da sam dobio tjedan dana u hotelu, sam placam put. Ima od toga par tjedana, rekao sam im da cu se javiti, jos nisam, ali s jedne strane razmisljam da sam mozda odbacio dobiveno putovanje.

__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 03:14   #8
Quote:
icegirl78 kaže:
Joj, sad ste me sjetili kad je prije godinu i pol moj naivan frend ostao bez par tisuća eura jer je povjerovao nekim lopinama kad su mu mailom poslali obavijest da je osvojio milijune u Microsoftovoj nagradnoj igri, ali da bi dobio lovu mora nešto uplatiti, i on uplatio
Ovi ne traze nikakvu uplatu, a prilikom ankete (koju sam ispunio prije cca. 2 tjedna) mi je receno kako spoznor (?) ankete nudi jednom od anketiranih besplatno putovanje. Ipak, spomenuta agencija mi je nepoznata (nemaju ni web), a u Puli su (navodno imaju poslovnicu u Kaštel Štafiliću), pa ću nagradu (ako ista postoji) proslijediti sljedecem "dobitniku".
cartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 08:16   #9
Takvu anketu je ispunila i moja baka na prezentaciji za neke anatomske jastuke i posteljinu. Za mjesec dana su ju nazvali da je dobila nagradno jednodnevno putovanje za dvije osobe na Bled i Bohinj.
Otišle smo frendica i ja i kada smo ušle u autobus tražili su nas 100,00 kn za nekakve troškove. Putovanje je bilo o.k. i nije nam žao, ali ipak nije bilo besplatno kako su oni rekli
__________________
Hello, is it me you're looking for?
icegirl78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 10:43   #10
Pa prihvatite putovanje ako je besplatno. Na prezentaciji zažmirite, nemojte da vas nagovore na kupnju, a što se putovanja tiče ako budu tražili da se nešto uplati, uvijek možete odbiti.
LionKing is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:37   #11
Quote:
press kaže:
Pozdrav svima,
imam isti problem s Tenerifima i marketing agencijom Designer.
Dobila sam isto nagradno putovanje, pa me zanima je li netko bio i u čemu je fora.
I ja sam to dobio, ali sam odbio zato sto sam cuo da kad dodjes u hotel traze novac, pravno ne za nocenje vec razne "naknade", "turisticka naknada", "boravisna taksa", a sam placas hranu i koristenje hotelskih kapaciteta. Btw., koliko znam radi se o besplatnom nocenju, dok je put u tvom aranzmanu, bar je tako bilo u svim dosad poznatim slucajevima. Nakon sto sam ih odbio zvali su me jos 50tak puta, cak ni vikanje da te ostave na miru ne pomaze.
cartmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 13:34   #12
Isto kad ti kažu da si dobio u nagradnoj igri apartman negdje u španjolskoj (isto na nekoj prezentaciji popluna), s time da ga možeš koristiti kad ti oni vele, da si sam plačaš put i hranu, a i štošta drugo.
oko_zeleno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 14:12   #13
joj meni su ti najbolji. Ja često dobivam večere i onda idem na večeru sve pojedem Iako su te večer slabašne i otiđem bez da išta kupim...

Tako sam dobio i još hrpu putovanja ali na ni jedno me nisu pozvali da zaista krenem...
demosten is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2006., 23:44   #14
Najjaca prica,
roditelje mi od frenda takodjer prije par godina mozda cak 5, takodjer pozvali u hotel Kolovare u Zadru, oni otisli a frajeri im upali u stan i kompletno ih opljackali. 2 godine su oni istrazivali tko im je smjestio i na kraju nista nisu uspjeli napraviti, eto toliko o Tenerifima

ZAKLJUCAK: Plati da opljackas
erorodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 02:13   #15
Znam jednu šta je dobila putovanje u Mađarsku nakon takve prezentacije, nije bilo problema. Samo se potrudi da ništa ne kupiš ako ti ne treba i dobro se raspitaj o tome šta je plačeno.
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2006., 09:33   #16
Quote:
cartmann kaže:
Ovi ne traze nikakvu uplatu, a prilikom ankete (koju sam ispunio prije cca. 2 tjedna) mi je receno kako spoznor (?) ankete nudi jednom od anketiranih besplatno putovanje. Ipak, spomenuta agencija mi je nepoznata (nemaju ni web), a u Puli su (navodno imaju poslovnicu u Kaštel Štafiliću), pa ću nagradu (ako ista postoji) proslijediti sljedecem "dobitniku".
Isti scenarij i kod mene, samo ovi koji su mene zvali su se predstavili kao marketinška agencija iz Čakovca, a po broju telefona s kojeg su me zvali našla sam da je to neka putnička agencija iz Varaždina. Po podacima iz telefonskog imenika (ime vlasnice) našla sam ovaj web http://www.mare.com.hr/

Zahvalila sam im na nagradi i rekla da nemam vremena za prezentacije, neka me više ne zovu. I nisu me više zvali.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2006., 22:00   #17
iz Pule GlobalTours je to imao za Prag, zvali me.odeš na prezentaciju, nisi obavezan niš kupiti. Plaćeno ti je noćenje u hotelu 30 km od Praga za 1 osobu,ali da bi vidio Prag moraš platiti 80 Eura za kakti ulaznice, ručak itd. Išao je muž sa mnom pa je za njega bilo isto 80+120 put(ovo koje ti dobiješ besplatno).Nije mi žao, bilo nam je super, tko zna kad bi vidjela prekrasni Prag da nije bilo toga.
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 16:06   #18
Kad vam kažu da ste dobili nagradno putovanje na Tennerife...

pokusavaju ti uvaliti nesto, samo da se pojavis na prezentaciji.
Telemarketing.
Pusiona.
Nisi nista dobio.
__________________
Znam, hocu, mogu, ali nemam s kim...
facasplaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2006., 19:39   #19
Quote:
facasplaca kaže:
Nisi nista dobio.
Nadam se da nisi zvao neke 060 brojeve.... da bi saznao "više" informacija
obiwan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2006., 17:01   #20
He ljudi i ja iman isto sranje zvali me radi Tenerifa i nezna šta sad? imate li ideju ili savjet......
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:54.