Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2006., 20:44   #1
Question Vorteks-antene i čaše iz Slovenije...

Bilo je u emisiji Na rubu znanosti-Voda...spominjali su vorteks antene i
čaše iz Slovenije iz Celja; pa dali znate tko prodaje i gdje se može nešto
od toga nabavit...?

Da odem na Oglasnik dobivao bi više pitanja nego odgovora...

pozz
 
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 20:49   #2
u jednoj epizodi simpsona lisa kaže homeru "ovaj kamen tjera lavove"..kaže homer "je baš" a lisa "pa jeli vidiš i gdje lavova" homer nakon šta se malo zamisli "Lisa I want to buy that rock"

e te češe i antene su ti taj kamen...
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2006., 23:17   #3
...pa predpostavljam da ih ti imaš kada si ih tako vjerno opisao...bili mi ih prodao za neku jeftu...možda neka zamjena za Simpsone... imam dosta sezona

...ako ih nisu probao nemoj komentirat jer sam čuo samo pozitivna iskustva i to ne od preprodavača ili dilera...
 
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 01:01   #4
Mulder, 2 prijatelja su mi kupili to i djeluje, onaj tko se razumi u funkcioniranje energije kroz simbole i oblike će znati zašto to funkcionira.
Raspitat ću se gdje su oni to nabavili.
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 01:19   #5
http://positiva.hr/Vorteksantene.html
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 11:26   #6
Informiranu čašu sam kupila u Importane centru,trgovina ti se zove "Orhideja"(tel.01/4577422)
Al moja "pametna"majka mi ju je oprala u vrućoj vodi i octu i malo deterdženta jer je ipak bilo malo (mikroskopskih valjda)tragova kamenca.A ja sam joj izričito zabranila da ju pere bilo čime osim običnom hladnom vodom.Gluha je kad joj paše.
Pa se bojim da ju je uništila.Zna netko više o tome?
sretnodijete is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2006., 19:36   #7
Quote:
Mulder kaže:
jer sam čuo samo pozitivna iskustva i to ne od preprodavača ili dilera...

nemoj se ljutit ja u ovo stvarno ne virujen ali pročitaj

"OD PRODAVAČA I DILERA!!!"
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 11:32   #8
Kupila sam plavu i zelenu čašu u Importanneu. Morala sam ih i oprati nakon nekog vremena (ipak se nakuplja kamenac). Osim što promijeni okus vodi, nisam primjetila neki drugi učinak.
anea is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 23:07   #9
Sto se tice vortex antena, http://www.dragoplecko.hr/voda.htm
Cijena antene je 200 kn, salju ih pouzecem, pa ko voli nek izvoli... Neznam tocno na kojem principu ta antena radi, al radi se o okrugloj tiskanoj (bakrenoj) plocici (kakve se koriste za el. sklopove), s nekim simbolom otisnutim na njoj. Pozdrav!

Ivan
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 11:49   #10
Quote:
DecapitatedOne kaže:
Neznam tocno na kojem principu ta antena radi, al radi se o okrugloj tiskanoj (bakrenoj) plocici (kakve se koriste za el. sklopove)s nekim simbolom otisnutim na njoj. Pozdrav!

Ivan
Kao i sve takve, na naivnosti kupaca.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 12:02   #11
gledao sam na televiziji kad su sa vortex antenom radili pokus na Mirku Filipoviću tj mjerili su neki protok energije bez i sa vor. antenom i fakat ima neke razlike,a kažu da se poboljšeni protok te nekakve pozitivne enrgije može postiči tako da se osobi uzme samo kap krvi i u posudi se postavi na vortex antenu ,a osoba koja je u drugoj prostoriji osjeća pozitivan učinak i oni aparati sa kojima su oni vršili ispitivanje to mogu zabilježiti
retrovirus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:38.