Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2010., 01:44   #3001
Kakva je situacija sa salama/restoranima u Šibeniku? Gledam Olympiu i Panoramu zasad, ali ne znam kakva je hrana tamo... Molila bi pomoć cura koje su bile tamo na pirevima ili imale svoj pira tamo
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:52   #3002
Cure imate li iskustva sa hotelima u Biogradu na moru, Adriatic konkretno me zanima? Tj. vanjska terasa Lavander Lounga? Poslala sam im mail za upitom prije 10 dana , nitko se nije udostojio javit.
loolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 23:19   #3003
Pomozite!!!

- kako iznajmiti vilu Dalmaciju, koga zvati, jel se to moze??

- kakva je sala u Medenoj, jel ima sta od toga?? Manja, veca??

- CATERTING - one cijene koje se spominju po forumu, od 60kn do 100kn - sta to ukljucuje? Da budem precizna - mene zanima kompletan katering za vjencanje tj. svi oni slijedovi hrane koje biste dobili na vjencanju u salu, "samo" sto mi to netko treba skuhati i doslepati - jel to to?? Ili je u nas uobicajeni catering za finger food.
shtrumpfica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 09:20   #3004
Moze li mi koja pomoc, treba mi dobra sminkerica na podrucju Makarske i broj naravno. Fala
mala-zvir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 10:21   #3005
Quote:
shtrumpfica kaže: Pogledaj post
Pomozite!!!

- kako iznajmiti vilu Dalmaciju, koga zvati, jel se to moze??

- kakva je sala u Medenoj, jel ima sta od toga?? Manja, veca??

- CATERTING - one cijene koje se spominju po forumu, od 60kn do 100kn - sta to ukljucuje? Da budem precizna - mene zanima kompletan katering za vjencanje tj. svi oni slijedovi hrane koje biste dobili na vjencanju u salu, "samo" sto mi to netko treba skuhati i doslepati - jel to to?? Ili je u nas uobicajeni catering za finger food.
Vilu dalmaciju iznajmljuje grad split, moras nekoga kontaktirati iz grada nazalost nemam kontakt. prije godinu dana cijena najma za jedan dan (samo tako su iznajmljivali) je bila 21.000 kuna.

catering od 60-100 kuna sigurno ne ukljucuje sve to zvuci kao cijena samo za domjenak ili neku dobrodoslicu. inace su cijene cateringa puno vece od toga. sretno
__________________
Ne diraj lava dok spava.
nemo st is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 13:22   #3006
Nemo, hvala.

Evo sam usput saznala da je najam 20 000kn + 3 000kn za ciscenje i da vilu ne moze iznajmiti privatna osoba nego pravna, primejrice agencija za organizaciju eventova.
shtrumpfica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 14:18   #3007
Quote:
shtrumpfica kaže: Pogledaj post
Nemo, hvala.

Evo sam usput saznala da je najam 20 000kn + 3 000kn za ciscenje i da vilu ne moze iznajmiti privatna osoba nego pravna, primejrice agencija za organizaciju eventova.
jedna cura koju poznajem je tamo imala pir i mislim da je iznajmila vilu dalmaciju preko cvjecarke koja joj je radila kompletnu dekoraciju itd. e sad ne znam mozes li i ti proci tako nekako, i jeli cvjecarka bila registrirana da radi evente ili tako nesto... mozda bi mogla pitati i catering tvrtku mozes li bukirati i vilu preko njih, ima nacina za zaobici to..

znam ti jednu dobru event tvrtku u splitu pa ako hoces mogu ti poslati kontakt na pm. oni rade catering, najam sala, cvijece sve u biti...
__________________
Ne diraj lava dok spava.
nemo st is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 23:02   #3008
[QUOTE=Lorraine;29795509]Kakva je situacija sa salama/restoranima u Šibeniku? Gledam Olympiu i Panoramu zasad, ali ne znam kakva je hrana tamo... Molila bi pomoć cura koje su bile tamo na pirevima ili imale svoj pira tamo [/QUOTE

Mi smo bili kod kumova na piru, neka sala u Danilu Gornjem kod Šibenika, ne mogu joj se sjetiti imena ali znam da im je spiza odlična kao i atmosfera u sali. Kuma mi je pričala kad se interesirala za sale da su joj rekli da je u Panorami jako loša spiza i da joj je jedino u biti lokacija super.
mirandolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 23:06   #3009
Quote:
mirandolina kaže: Pogledaj post
Mi smo bili kod kumova na piru, neka sala u Danilu Gornjem kod Šibenika, ne mogu joj se sjetiti imena ali znam da im je spiza odlična kao i atmosfera u sali. Kuma mi je pričala kad se interesirala za sale da su joj rekli da je u Panorami jako loša spiza i da joj je jedino u biti lokacija super.
Torcida?

Meni je Panorama odlična, i lokacija i sala ali i ja sam čula da spiza nije baš najbolja
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 07:36   #3010
Panorama je dobra ako imate manje gostiju... meni se osobno ne svida plesni podij. ako ima vise ljudi zna biti dosta guzve.
za hranu se ne mogu sititi sad vise, ali mi se cini da je bila zlatna sredina. ni nesto extra, a opet ni toliko lose.

U vd imas jos i puntu i imperial i po meni su puno bolji od panorame. u ostalin salama nisan bila pa nemogu komentirati.
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2010., 13:18   #3011
[QUOTE=kk23;29581310]Treba mi pomoć,još samo moramo rezervirat foto+video, nemogu nać na forumu di se nalaze fotografi pa ako imate koju preporuku dobro bi mi došla jer stvarno neznam ni kako se kreću cijene ni koliko se čeka na njih neznam ništa o tome.
pomozite molim vas.
Hvala.[/QUOTE

meni su snimali siniša srdanović i goran matić.rad im je savršen,kvalitetan i potpuno su predani svom poslu.ja sam imala ponude od 9 različitih fotografa ali nikako da mi sve štima i slike i video.i konačno su mi oni kao tim se svidili i stvarno sam prezadovoljna.ja sam sve skupa platila prije godinu dana oko
1400 e,ali imam brdo lipih slika,nekoliko dvd i imali smo i naknadno snimanje,ako te zanima mogu ti dati broj
sunovrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 12:34   #3012
Thumbs up

[QUOTE=sunovrat;29889811]
Quote:
kk23 kaže: Pogledaj post
Treba mi pomoć,još samo moramo rezervirat foto+video, nemogu nać na forumu di se nalaze fotografi pa ako imate koju preporuku dobro bi mi došla jer stvarno neznam ni kako se kreću cijene ni koliko se čeka na njih neznam ništa o tome.
pomozite molim vas.
Hvala.[/QUOTE

meni su snimali siniša srdanović i goran matić.rad im je savršen,kvalitetan i potpuno su predani svom poslu.ja sam imala ponude od 9 različitih fotografa ali nikako da mi sve štima i slike i video.i konačno su mi oni kao tim se svidili i stvarno sam prezadovoljna.ja sam sve skupa platila prije godinu dana oko
1400 e,ali imam brdo lipih slika,nekoliko dvd i imali smo i naknadno snimanje,ako te zanima mogu ti dati broj
Potpisujem sve gore napisano.Isti dvojac mi je slikao,odnosno snimao vjenčanje.Prezadovoljna sam sa slikama i dvd-om.
Toplo ih preporučam svima!!!!
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 08:41   #3013
Quote:
maša_26 kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje..da li netko zna da li u Splitu ili okolici se iznajmljivaju limuzine za vjenčanja..trebalo bi mi hitno!!tražim po internetu, ali nemogu nigdi nać

evo nesto bolje od limuzine...... http://img687.imageshack.us/i/pirslika.jpg/

samo sta je domet max 2 km ....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:10   #3014
molila bih vas za pomoć...radi se o jednoj svadbi u vodicama u 3. mjesecu...naime zanima me može li se unjamiti klapa koja bi otpjevala samo jednu pjesmu u crkvi ili poslije crkve i ako znate koja...neki kontakt ili nešto

hvala
monika33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 18:15   #3015
Quote:
monika33 kaže: Pogledaj post
molila bih vas za pomoć...radi se o jednoj svadbi u vodicama u 3. mjesecu...naime zanima me može li se unjamiti klapa koja bi otpjevala samo jednu pjesmu u crkvi ili poslije crkve i ako znate koja...neki kontakt ili nešto

hvala
Može, skoro svaka klapa to radi
Nažalost nemam ti kontakt nikakav.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 22:34   #3016
to ti košta 1500 - 2000 kn....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 23:50   #3017
Po pjesmi
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 09:49   #3018
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
Po pjesmi
Monika, javi se meni, ja imam klapu za Crkvu i pratnju....al malo ste brate pretjerali s tim cijenama po pismi
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
chunky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 13:49   #3019
Ae dok se podili honorarac....a sve opet ovisi kakva je vrsta usluge i jeli se mora putovati.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 19:48   #3020
Je li netko bio (ili još bolje imao svoje vlastito vjenčanje) u Arsenalu u Zadru?

Jako mi se sviđa ambijent, ali ne znam ništa o tome jesu li dobri...
__________________
Easily distracted by shiny objects.
coffeebreak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:07.