Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2007., 09:20   #61
bravo SaveAss odličan post
anna65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 09:38   #62
Super post SaveAss, bravo
Satya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 19:34   #63
Quote:
izabelala kaže: Pogledaj post
a jel... ako ja pazim i volim da kupujem samo skupu i luksuznu robu od finih materijala onda isto treba da bacim kao i ti svoju krpu koja vise ni na sta ne lici...
ja imam stare kasmirske dzempere koji izgledaju kao da sam ih juce kupila i njih bih trebala baciti?

nemoj sobom meriti druge... ne oblace se svi na pijaci kao ti
stvarno imas potpuno krivu sliku o trosenju novaca, meni lijepo ne znaci da mora biti nesto skupo, ne sjecam se kada sam kupila neku majicu ili hlace od 100 eura jer ne zelim novce trositi na takvo nesto, a mogu, ne osjecam se bolje u tom materijalu, niti mi je toplije niti hladnije jer to je samo majica koja je na meni i samo toj svrsi sluzi a ne da se mogu poohvaliti kako je sve na meni skupo!! a sto se tice uljepsvanja ja sam za, jer dok sam bila trudna ja sam se uredivala kao i prije trudnoce i sada mama tek malog bebaca starog mj dana stignem se srediti i brinuti o kuci i ponajprije o malom bebacu ... i naravno, da se necu ujutro odmah srediti ako mi mali zahtijeva paznju. ja se i sada svaki dan obavezno otusiram, operem kosu, sredim frizuru i malo nasminkam i mnogo se bolje osjecam!!
ivonne21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:45.