Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2009., 12:54   #41
ja bih kupovala u rabljenom ali neznam gdje to mogou u dubrovačko neretvanskoj dolini? jel zna itko?
__________________
Kad ti je teško, pogledaj kroz prozor. Vidjet ćeš, i s drugih prozora gledaju.

Zadnje uređivanje mandy : 18.09.2009. at 15:50.
.točka. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 12:06   #42
Šta god imamo firmirano,nigdje ne piše natpis tako da neznam zašto pričaš da djeca hodaju kao reklame ._Uglavnom dječja robica nema natpisa imena firmi koje to proizvode,osim možda cipelica ....
Imam loša iskustva sa mtč,bolji mi je koki a to je made in kina,coconut isto loša kvaliteta (pričam ovdje za bodye).............
Uglavnom po meni markice puno bolje tj.kvalitetnije.Nije jakna od 80 kn ista kao ona za 350-400 djeca se znoje u tim jeftinjavama i to jako kao i u sintetičkim majicama.

Čekam karton!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Lara gdje kod nas od Tommya kupit dječjih stvari
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 13:51   #43
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
u stvari baš sad kada sam već spomenula opremu, ne dakle samo robicu, ima li kakav dućan iz druge ruke za to u Zg, mislim ta oprema za bebe je nekad doista precjenjena, a bar ovdje vidim da ljudi znaju prodavati skoro nove stvari, ali u pola cijene jer ipak kao više nije novo. ili ako nije 50% jeftinije, bar nekih 35%-40%.

...
babyboom ima i opremu.

al kad bi me neka sila natjerala da kupujem rabljeno, ja bih radije preko foruma naručila od neke "poznate" forumašice neg po takvim trgovinama

ja inače ne kupujem rabljeno. sve novo. i nikom ništa neću dat, ostaje za drugo dijete.
i nije mi žao para ni za kakve bespotrebne pizdarijice ni marke, kupujem sve što mi se sviđa, pa bio to baldahin od 400kn koji "samo skuplja prašinu"(prigovaranja by: moja mama), kvalitetna kolica dofurana iz Njemačke koja su "preskupa i moja je kći našla 2u1 kolica za 1000kn i baš je sretna"(prigovaranja by moja sveki ), ili Calvin Klein bodići - ČISTO SIVI S MALIM BIJELIM NATPISOM. užas i katastrofa, dijete će mi bit hodajuća reklama, Bože me sačuvaj


meni je kupovanje odjeće za maloga čista uživancija. i dok god imam i 50kn na kartici, sve ide na njega
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 13:55   #44
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
kvalitetna kolica dofurana iz Njemačke koja su "preskupa i moja je kći našla 2u1 kolica za 1000kn i baš je sretna"(prigovaranja by moja sveki ),
mi smo kupili kolica za 500 eura i kaj sad, nikaj

svako ima svoje veselje
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 13:57   #45
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
babyboom ima i opremu.

al kad bi me neka sila natjerala da kupujem rabljeno, ja bih radije preko foruma naručila od neke "poznate" forumašice neg po takvim trgovinama

ja inače ne kupujem rabljeno. sve novo. i nikom ništa neću dat, ostaje za drugo dijete.
i nije mi žao para ni za kakve bespotrebne pizdarijice ni marke, kupujem sve što mi se sviđa, pa bio to baldahin od 400kn koji "samo skuplja prašinu"(prigovaranja by: moja mama), kvalitetna kolica dofurana iz Njemačke koja su "preskupa i moja je kći našla 2u1 kolica za 1000kn i baš je sretna"(prigovaranja by moja sveki ), ili Calvin Klein bodići - ČISTO SIVI S MALIM BIJELIM NATPISOM. užas i katastrofa, dijete će mi bit hodajuća reklama, Bože me sačuvaj


meni je kupovanje odjeće za maloga čista uživancija. i dok god imam i 50kn na kartici, sve ide na njega
mnogi vole ovak ko i ti, samo eto mnogi si to ne mogu priuštiti
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:06   #46
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
mnogi vole ovak ko i ti, samo eto mnogi si to ne mogu priuštiti
znam... mi donekle imamo "sreću"
moj dragi i ja smo studenti(na mirovanju trenutno), ne plačamo stan, ne plačamo hranu, on je 3 mjeseca radio sam da bi mogli kupit sve što želimo(i sav zarađeni novac je ošo u 2 dana), a i sada nam je jedina svrha njegovog rada da idemo u šopinge

ali i da nemamo, radije bih imala malo nove robice nove, nego hrpu rabljene al ja sam odgojena tako, mene moj tata čitav život u marke oblačio snobovski odgoj
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:08   #47
Kupujem... najviše ne ebayu.. i novo i rabljeno a očuvano... obavezno gledat opis stvari jer zna pisat da ima fleka a na fotki se to ne vidi.. a kad se kupi gotovo je...

Do sad sam bila zadovoljna sa svima... uzimala sam malom i Umbro i Lacoste i Next i Gap i Nike i Timberland... kvaliteta super... i opet ću.. baš sam sad u lovu za bodićima i majicama sa dugim rukavima...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:08   #48
Quote:
BlackLotus kaže: Pogledaj post
znam... mi donekle imamo "sreću"
moj dragi i ja smo studenti(na mirovanju trenutno), ne plačamo stan, ne plačamo hranu, on je 3 mjeseca radio sam da bi mogli kupit sve što želimo(i sav zarađeni novac je ošo u 2 dana), a i sada nam je jedina svrha njegovog rada da idemo u šopinge

ali i da nemamo, radije bih imala malo nove robice nove, nego hrpu rabljene al ja sam odgojena tako, mene moj tata čitav život u marke oblačio snobovski odgoj
onda ok

imaš vremena odrasti, samo uživajte


p.s.
inače razlog moje kupovine doista skupih kolica od 500 eura što su sva kolica do jednih pretrpana štetnim tvarima (makra, ne marka, jeftina, skupa, svejedno), a ta marka ih ima u najmanjoj količini u odnosu na ostale.
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:28   #49
ima kolica i po 1000 Eur.i vidim da se itekako voze po našem asfaltu znači da roditelji vole trošit na svoje klince šta po meni nije ništa loše.
Mi isto stalno neš kupujemo ,a ja samo trpam ormar u kojem više nema mjesta.Užassssss

Kako ta kupovina ide prek ebaya znam da se pisalo,u biti šta treba za taj paypall
__________________
prodaja
marina3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:33   #50
ebay
eto mjesto gdje možete jeftino nabavit i novu robicu, a rabljenu još jeftinije

za paypal trebaš imat maestro, amex ili vizu(samo neke banke prima), registriraš se, za par dana dobiješ kod na računu koji upišeš da bi postala "verified" i da možeš trošit kolko te volja, prije toga imaš limit od 100$ i to je to
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:40   #51
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
ima kolica i po 1000 Eur.i vidim da se itekako voze po našem asfaltu znači da roditelji vole trošit na svoje klince šta po meni nije ništa loše.
hm, zbilja zanimljiv podatak. tu kod nas u švabiji su najskuplja dječja kolica od 800 eura. i naravno Silver Cross Balmoral od 1000 eurića.

ti hrvati, bogat neki narod
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 14:56   #52
Quote:
marina3 kaže: Pogledaj post
Kako ta kupovina ide prek ebaya znam da se pisalo,u biti šta treba za taj paypall
Da ne bude off, evo link https://www.forum.hr/showthread.php?t=167693

I jedan savjet kad pretražujete Ebay stavite u pretragu bundle. To su paketići robice pa se više isplati, uglavnom isto bude početna cijena 0.99 GBP (za Ebay.uk)
Možete i staviti BNWT (brand new with tags) ili suziti pretragu (prema veličini, spolu, marki..) u lijevom prozoru što je jako korisno jer inače ima previše toga za pregledavati
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 15:14   #53
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
hm, zbilja zanimljiv podatak. tu kod nas u švabiji su najskuplja dječja kolica od 800 eura. i naravno Silver Cross Balmoral od 1000 eurića.

ti hrvati, bogat neki narod
i stokke sa svom opremom, i baugaboo sa svom opremom i kožna mclaren?
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 16:33   #54
stokke je od 700-800 eura.
bugaboo imaš već po dućanima i za 600 eura. nisu više tak veliki hit nakon testiranja.

a mclaren kožno izdanje je spezial edition za 40-tu godišnjicu.
njihova kolica su, pa tako, niš posebno, jedna od lošijih. ima ih već i po 150 eura za kupiti, tak da onaj koji si kupi ovaj special edition, baca novce ( svega 1000-1200 eurića zavisi od dilera), a da čak nema ni neku kvalitetu.

ima i boljih, daleko boljih za manje novce. tko, naravno ne pati na special edition
vidiš, fakat, ima nas izgleda i takvih
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 17:05   #55
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
stokke je od 700-800 eura.
bugaboo imaš već po dućanima i za 600 eura. nisu više tak veliki hit nakon testiranja.

a mclaren kožno izdanje je spezial edition za 40-tu godišnjicu.
njihova kolica su, pa tako, niš posebno, jedna od lošijih. ima ih već i po 150 eura za kupiti, tak da onaj koji si kupi ovaj special edition, baca novce ( svega 1000-1200 eurića zavisi od dilera), a da čak nema ni neku kvalitetu.

ima i boljih, daleko boljih za manje novce. tko, naravno ne pati na special edition
vidiš, fakat, ima nas izgleda i takvih
ne patim na marke, uspoređujem cijene.
a da su mclaren jedna od lošijih, hm, ne bih se nikako složila. a i 150 eura je puno za kišobran kolica
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 17:39   #56
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
a da su mclaren jedna od lošijih, hm, ne bih se nikako složila.
u odnosu recimo na hartman, pa jesu, pogotovo kada govorimo o udjelu štetnih tvari u materijalima.

Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
a i 150 eura je puno za kišobran kolica
s obzirom na 1000 eura kolica koja se voze hrvatskim ulicama, pa izgleda da i nije baš tako
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 19:46   #57
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
u odnosu recimo na hartman, pa jesu, pogotovo kada govorimo o udjelu štetnih tvari u materijalima.


s obzirom na 1000 eura kolica koja se voze hrvatskim ulicama, pa izgleda da i nije baš tako
koja su to KIŠOBRAN kolica od soma eura
a u de se ne voze kolica tolike vrijednosti?
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 20:29   #58
ne bih znala, zbilja, probaj pitati u hrvatskoj
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 20:35   #59
Quote:
KuiperBelt kaže: Pogledaj post
ne bih znala, zbilja, probaj pitati u hrvatskoj
pa i jesam u hr. nikad nisam vidjela ili čula da netko vozi kišobran kolica od soma eura. 3u1 možda da, al kišobran ne.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 20:42   #60
niti ja isto
KuiperBelt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:08.