Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2010., 13:47   #21
Kako se zove prijelaz sa slovenske strane tamo kod kumrovca? Znam da je nas Razvor,a njihov?
I jeli to jedini kod kumrovca ili ima jos koji?
Hvala
__________________
16.05.2010 stigao mamin mali junak!!
dijana128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 11:10   #22
može upute kako doći do brežica iz zg bez autoceste (vinjete)?
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 13:54   #23
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
može upute kako doći do brežica iz zg bez autoceste (vinjete)?
http://www.viamichelin.com

Izabereš si economic i izbacit će ti lokalne ceste.Tamo pod total price bi ti trebalo pisati oko 4eur samo za benzin.Adresa od centra ti je Prečna pot 1, Brežice.
Pa si to isprintaš i put pod noge
arvveen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 14:22   #24
Quote:
majaa kaže: Pogledaj post
može upute kako doći do brežica iz zg bez autoceste (vinjete)?
Ja obozavam google maps, on sve lijepo pokaze. Ides u zapresic, pa skrenes za brdovec i samo ravno do granice, onda ravno do rotora, na rotoru odmah desno za brezice, pa skroz ravno kroz jos jedan rotor i na drugom rotoru vidis neke shoping centre okolo, ides na drugi desni izlaz i onda odmah desno u robnu kucu neku, zaboravila sam kako se zove.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 14:35   #25
ja u brežicama robicu kupujem u jednom drugom centru gdje nije baby centar, ima neki dućan, ne mogu se sjetit kak se zove,klik il tako nešto, uglavnom na katu je. ima svega, izgleda bezveze, al za bebe robica je preslatka i prejeftina! ja maloj uvijek tamo kupujem i robica je super, prala sam ju milijun puta i izgleda ko nova u baby centar odem po opremu, al meni se robica tamo ne čini baš jeftina...
__________________
G. moja sreća :)
Velandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 15:00   #26
je, robica u baby centeru je skupa, nisam tamo nikad robicu kupila. imaju neku marku Kanz koja ima paprene cijene al je dizajn bezvezan
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 15:45   #27
hvala Arvveen i SummerNight na uputama, i Velandra za tu robicu, baš su svratit i tamo
majaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 16:06   #28
Quote:
Velandra kaže: Pogledaj post
ja u brežicama robicu kupujem u jednom drugom centru gdje nije baby centar, ima neki dućan, ne mogu se sjetit kak se zove,klik il tako nešto, uglavnom na katu je. ima svega, izgleda bezveze, al za bebe robica je preslatka i prejeftina! ja maloj uvijek tamo kupujem i robica je super, prala sam ju milijun puta i izgleda ko nova u baby centar odem po opremu, al meni se robica tamo ne čini baš jeftina...
daj ako se sjetiš napiši koji je to dućan, ili je li bar blizu baby centru u brežicama? Meni su brežice blizu pa mi nije problem skočiti, a u bc-u robu kupim samo ako je baš na 50% kao npr neki dan, ali iskreno nije baš neki izbor i cijene su visoke.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 16:20   #29
To je Kik, KIK TEXTILIEN UND NON-FOOD D.O.O. POSLOVALNICA BREŽICE

Tovarniška cesta 10 A,
8250 Brežice

evo link:http://www.kik-textilien.com/de/produkte/kinder/
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 16:28   #30
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
daj ako se sjetiš napiši koji je to dućan, ili je li bar blizu baby centru u brežicama?
to ti je odmah blizu baby centra, preko puta rotora. moras doci do onog rotora samo je nasuprotni izlaz na rotoru. uglavnom kad dodjes na rotor trazi reklamu za Kik i skreni na tom izlazu. a mislim i da se vidi sa parkinga od baby centra
nisam nikad bila u tom ducanu pa ne mogu preporucit
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 16:53   #31
Quote:
undercover kaže: Pogledaj post
To je Kik, KIK TEXTILIEN UND NON-FOOD D.O.O. POSLOVALNICA BREŽICE

Tovarniška cesta 10 A,
8250 Brežice

evo link:http://www.kik-textilien.com/de/produkte/kinder/
da, to je taj

onak kad uđeš izgleda šugav dućan, al zapravo se nađe super robice i prejeftine. ja kopletiće plaćam po 4 eura, štamplice euro i tako... uglavnom kad uđeš u taj centar, ulaz ti je na katu kad se popneš pokretnim stepenicama i kad uđeš, skroz lijevo su ti dječje stvari. nemoj da te zavara izgled dućana, prošvrljaj malo po njemu eto meni se ta robica pokazala kvalitetnije nego npr iz zare, baby centra i sl.
__________________
G. moja sreća :)
Velandra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2010., 18:46   #32
Super, puno hvala, idem idući tjedan po nešto u baby centar pa ću pogledat i Kik!
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:31   #33
može pitanje u vezi bebi centra brežice, znam da se tu par puta nešto pisalo o njima... pa ako netko zna

našla sam jednu as kod njih ali nemaju boju koja me zanima, koliko sam po nekim postovima skužila oni bi mogli to naručiti bez obveze na kupovinu ili? jel bi oni to onda naplatili po onoj cijeni koja je stavljena i za ostale modele samo druge boje ili bi dodali veću cijenu? i kako to ide s njihovim klubom? ta as bi me došla puno manje ako sam član kluba, ali ne kužim jel se to odnosi samo na kupovinu preko net-a ili može i ovako kad se dođe u trgovinu? koliko dugo treba biti član kluba da bi se koristile te pogodnosti? malo su glupa pitanja, ali nije mi malo love u pitanju i treba onda još potegnuti do tamo...

hvala
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:38   #34
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
može pitanje u vezi bebi centra brežice, znam da se tu par puta nešto pisalo o njima... pa ako netko zna

našla sam jednu as kod njih ali nemaju boju koja me zanima, koliko sam po nekim postovima skužila oni bi mogli to naručiti bez obveze na kupovinu ili? jel bi oni to onda naplatili po onoj cijeni koja je stavljena i za ostale modele samo druge boje ili bi dodali veću cijenu? i kako to ide s njihovim klubom? ta as bi me došla puno manje ako sam član kluba, ali ne kužim jel se to odnosi samo na kupovinu preko net-a ili može i ovako kad se dođe u trgovinu? koliko dugo treba biti član kluba da bi se koristile te pogodnosti? malo su glupa pitanja, ali nije mi malo love u pitanju i treba onda još potegnuti do tamo...

hvala
Ne znam ti ovo prvo odgovoriti.
Evo par stvari o drugom dijelu
Mi smo iz RI, pa idemo u baby centar u Ilirsku Bistricu (to ti je isto). Učlanili smo se u klub preko neta, a pogodnosti koristimo tamo u trgovini. Dobiješ članski broj i karticu, samo prije plaćanja daš karticu (ili ime i prezime, ako ju, kao mi, zaboraviš ). I to je to.
Pogodnosti ti počinju čim se učlaniš, bar je nama tako bilo.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:58   #35
gledam sad Kiddy discovery pro sjedalicu. u baby centru 150 € a u Kiki 970kn.
ne isplati mi se uopće ići...
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 17:54   #36
Quote:
Calliope kaže: Pogledaj post
Ne znam ti ovo prvo odgovoriti.
Evo par stvari o drugom dijelu
Mi smo iz RI, pa idemo u baby centar u Ilirsku Bistricu (to ti je isto). Učlanili smo se u klub preko neta, a pogodnosti koristimo tamo u trgovini. Dobiješ članski broj i karticu, samo prije plaćanja daš karticu (ili ime i prezime, ako ju, kao mi, zaboraviš ). I to je to.
Pogodnosti ti počinju čim se učlaniš, bar je nama tako bilo.
hvala ti na odgovoru
uspjeli smo rješiti to što nas je zanimalo, nemaju boju koju bi voljeli ali smo našli još jednu koja dolazi u obzir pa ćemo vjerojatno to slijedeći tjedan uzimat... samo me zanima jel ti kartica onda došla doma ili?
__________________
Sara i Luka <3
Lalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:11   #37
Ja imam jako dobra iskustva s BC u Brežicama, kad sam kupovala hranilicu na akciji, nisu imali nego su naručivali za mene, ali kako je akcija isticala, platila sam unaprijed i onda sam došla pokupiti kad je hranilica stigla. Svaki puta me nazovu kad nešto naručim, ako nemaju, potrude se nabaviti, stvarno su super uslužni.
Kartica za klub stiže naknadno, poštom, a dok ne stigne imaš neki privremeni papir.

Još napomena za onaj KIK koji je nasuprot BC-a, ne primaju kartice (osim mastercarda i maestra).
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 22:24   #38
Quote:
Lalea kaže: Pogledaj post
može pitanje u vezi bebi centra brežice, znam da se tu par puta nešto pisalo o njima... pa ako netko zna

našla sam jednu as kod njih ali nemaju boju koja me zanima, koliko sam po nekim postovima skužila oni bi mogli to naručiti bez obveze na kupovinu ili? jel bi oni to onda naplatili po onoj cijeni koja je stavljena i za ostale modele samo druge boje ili bi dodali veću cijenu? i kako to ide s njihovim klubom? ta as bi me došla puno manje ako sam član kluba, ali ne kužim jel se to odnosi samo na kupovinu preko net-a ili može i ovako kad se dođe u trgovinu? koliko dugo treba biti član kluba da bi se koristile te pogodnosti? malo su glupa pitanja, ali nije mi malo love u pitanju i treba onda još potegnuti do tamo...

hvala
kad dođeš tamo možeš se učlaniti u klub i odmah koristiti popust, a plastična kartica će kasnije doći poštom doma.

samo ih nazovi i reci da bi ti neku drugu boju i oni će ti bez problema naručiti i čekat će te, a ako ti se ne sviđa kad vidiš, nikom ništa, kupit će netko drugi. tako su meni naručili as makar sam odmah rekla da ju neću kupiti da bi ju samo htjela vidjeti.

cijena bi trebala biti ista kao i druge boje, neće ti naplatit to kaj su naručivali, to je i njima u interesu. jedino ak je drugačiji materijal, znam da romerice imaju različite materijale pa znaju biti 10ak e razlike u cijeni zbog toga.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 10:06   #39
Quote:
SubiBubi kaže: Pogledaj post
Ja imam jako dobra iskustva s BC u Brežicama, kad sam kupovala hranilicu na akciji, nisu imali nego su naručivali za mene, ali kako je akcija isticala, platila sam unaprijed i onda sam došla pokupiti kad je hranilica stigla. Svaki puta me nazovu kad nešto naručim, ako nemaju, potrude se nabaviti, stvarno su super uslužni.
ne bi bilo loše da se i u našim dućanima ovako tretira kupca
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2010., 11:23   #40
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ne bi bilo loše da se i u našim dućanima ovako tretira kupca
apsolutno se slažem, oduševljena sam s njima od prvog puta kad sam tamo kupovala. Za naše trgovce, pogotovo turbo limach veliki minus Meni je stvarno bliže u brežice nego u zagreb, jučer sam prvi put išla s bebačicom samo po kadicu, više mi se isplatilo nego da sam izgubila pol dana po zgb dućanima.
Inače, dućan im je trenutno krcat, izgleda da su dobili novu robu, ima puno igračaka za van (tipa pješčanika, tobogana i sl.) ali nisam puno proučavala jer mi je bilo nespretno s bebom na rukama.
__________________
04.09.09. Smjehuljica
SubiBubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:36.