Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2011., 11:56   #1
Nije mi jasno... (životne misterije) III

Nije mi jasno kako će nakon gej parade u Splitu biti kazneno gonjene 3 osobe. Zbog posjedovanja marihuane. Oli su je htjeli bacit' na povorku?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 13.06.2011., 12:12   #2
Mrzit nije nikad bilo ilegalno. Ha u demokratiji, ha u čemu drugome.
MelodyNine is offline  
Old 13.06.2011., 12:16   #3
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako će nakon gej parade u Splitu biti kazneno gonjene 3 osobe. Zbog posjedovanja marihuane. Oli su je htjeli bacit' na povorku?
nisam baš upućena šta je to tamo bilo, ali ćujem da je bilo burno.
a ovo, zašto, zašto?
pa zato što je droga največe zlo.
nema večeg zla od droge.
glupost, nasilnost, zlost, post i tost nisu ništa prema drozi, pogotovu mariji ani.
to je bar opčepoznato. šta nije?
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Old 13.06.2011., 12:17   #4
Baš kao što su alkoholi i droga uzrok svih zala. Nisu ljudi šupci i kreteni, nego je droga zlo. Nije mlatnuo pedera flašom čoek, neg' alkohol! Iš!
MelodyNine is offline  
Old 13.06.2011., 12:18   #5
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
nisam baš upućena šta je to tamo bilo, ali ćujem da je bilo burno.
a ovo, zašto, zašto?
pa zato što je droga največe zlo.
nema večeg zla od droge.
glupost, nasilnost, zlost, post i tost nisu ništa prema drozi, pogotovu mariji ani.
to je bar opčepoznato. šta nije?
Koje zlo trebam učiniti da me kamenuju marihuanom? Spreman sam na sve.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 13.06.2011., 12:42   #6
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Koje zlo trebam učiniti da me kamenuju marihuanom? Spreman sam na sve.
Ne kaže se uzalud da ste vi narkomani stoned.
klonka is offline  
Old 13.06.2011., 12:48   #7
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Koje zlo trebam učiniti da me kamenuju marihuanom? Spreman sam na sve.
Pa što nije očito?
Postani gej



Meni nije jasno da je ovo već 3(slovima TREĆI) topic o tome što forumašima nije jasno...govori li nam to što?
sophiella is offline  
Old 13.06.2011., 12:49   #8
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Koje zlo trebam učiniti da me kamenuju marihuanom? Spreman sam na sve.
ne postoji kamenovanje marijuanom.
kamenuje se kamenom, žaomiještoćuterazočarat.

mislim, znam ja daj to samo pjesnićka slika, ćak sam ju i vizualizirala (nekaki križanac između ejdrijena brodija i isusa kleči, munčovski otvorenih usta u kombinaciji užasa i ekstaze, no bez krika, mutna pogleda usmjerena u plavo hrvacko nebo, raskriljenih ruku, dok ga razjarena gomila zasipa svježim, tek s plantaže u dalmatinskoj zagori ubranim stabljikama konoplje, sveudilj pjevajuć: ubij, ubij, ubij grešnikaaaaaa, grešnikaaaaaa, grešnikaaa-aaa) al ta tvrda i opora riječ "kamenovanje" me odma vrati u pakistan il SA ili tako neku uljuđenu zemlju. i onda mi više nije smiješno.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Old 13.06.2011., 12:49   #9
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne kaže se uzalud da ste vi narkomani stoned.


A šta govori treći dio topika? Da nam mnogo toga nije jasno, ali i da nas se u zachatavanju teško može zaustaviti
MelodyNine is offline  
Old 13.06.2011., 13:10   #10
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
...al ta tvrda i opora riječ "kamenovanje" me odma vrati u pakistan il SA ili tako neku uljuđenu zemlju. i onda mi više nije smiješno.
Mene vraća u Hrvatsku. Onda mi je još manje smiješno.
klonka is offline  
Old 13.06.2011., 14:31   #11
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako će nakon gej parade u Splitu biti kazneno gonjene 3 osobe. Zbog posjedovanja marihuane. Oli su je htjeli bacit' na povorku?
Pa i treba kazneno gonit one koji bacaju marihuanu
Ni streljanje nije loša opcija.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Koje zlo trebam učiniti da me kamenuju marihuanom? Spreman sam na sve.
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne kaže se uzalud da ste vi narkomani stoned.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Old 13.06.2011., 14:37   #12
A gledajte... nije policija kriva što nisu uhvatili nikoga tko je bacio kamen koji je nekoga ozlijedio. Nema veze što je riječ o zločinu iz mržnje, koji postoji u Kaznenom zakonu.
Nije da nemamo zakone, ali nećemo ih valjda početi provoditi kako spada?
Nećemo valjda osigurati povorku visokog rizika jednako kao krajnje niskorizičnu posjetu vatikanskog zločinca, na kojeg da se netko bacio kamenom, dobio bi tri metka u prsa i jedan u glavu?
Budite ozbiljni, ljudi dragi. Pa to su samo pederi. A Sanader, jedan od najpoznatijih barem-bipsića u Hrvata, već je ionako u pritvoru. Svi su oni takvi, kao da ne znate.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Old 13.06.2011., 14:53   #13
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne kaže se uzalud da ste vi narkomani stoned.
Hoćeš da se međusobno gađamo kamenjem?

Quote:
sophiella kaže: Pogledaj post
Pa što nije očito?
Postani gej
To se ne postaje. To se rađa. Za mene je kasno.

Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
ne postoji kamenovanje marijuanom.
kamenuje se kamenom, žaomiještoćuterazočarat.

mislim, znam ja daj to samo pjesnićka slika, ćak sam ju i vizualizirala (nekaki križanac između ejdrijena brodija i isusa kleči, munčovski otvorenih usta u kombinaciji užasa i ekstaze, no bez krika, mutna pogleda usmjerena u plavo hrvacko nebo, raskriljenih ruku, dok ga razjarena gomila zasipa svježim, tek s plantaže u dalmatinskoj zagori ubranim stabljikama konoplje, sveudilj pjevajuć: ubij, ubij, ubij grešnikaaaaaa, grešnikaaaaaa, grešnikaaa-aaa) al ta tvrda i opora riječ "kamenovanje" me odma vrati u pakistan il SA ili tako neku uljuđenu zemlju. i onda mi više nije smiješno.
Ajme što si rigidna... mogu me gađati i ciglama hašiša, moja vjera ne poznaje preveliku žrtvu.

A glede zljuđene zemlje... nažalost, ne trebamo so Pakistana ili SA. Ne trebamo čak ni do Srbije. U kolijevci naše kulture imamo fetive četnike.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 13.06.2011., 15:01   #14
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako će nakon gej parade u Splitu biti kazneno gonjene 3 osobe. Zbog posjedovanja marihuane. Oli su je htjeli bacit' na povorku?
Pa kad ih ne mogu teretit za posjedovanje poma i kamenja
Ruralna is offline  
Old 13.06.2011., 15:03   #15
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
vatikanskog zločinca,
ti se isto koristiš govorom mržnje, a kritiziraš zločin iz mržnje. zna se što čemu prethodi.
kad negdje bude donesena pravomoćna presuda da je riječ o zločincu i papu sprovedu u lisicama, tek ćeš se onda imati pravo ovako izražavati.

otkad je posjeta pape niskorizična u ijednoj zemlji, bila ona većinski katolička ili ne-katolička? papu ivana pavla II. su upucali u vatikanu, a ne u pakistanu.
aryna is offline  
Old 13.06.2011., 15:16   #16
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
A glede zljuđene zemlje... nažalost, ne trebamo so Pakistana ili SA. Ne trebamo čak ni do Srbije. U kolijevci naše kulture imamo fetive četnike.
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Mene vraća u Hrvatsku. Onda mi je još manje smiješno
kaj nitko nije u "tako neku uljuđenu zemlju" prijepoznao rvacku?
molim ljepo, nisam ja kriva šta niste metaforićno perceptivni.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Old 13.06.2011., 15:22   #17
meni nije jasno kako ste mogle dopustiti mužjaku da otvori novi volume nejasnoća na ženskom kutku

piĆkice
__________________
Ne zanima me kakav mi novčanik ima dragi - ja nisam površna i vanjština mi nije tako bitna, važno mi je ono unutra. :o :D (© Nica)
Kad narastem, bit ću moderator! :lux:
MalaMulica is offline  
Old 13.06.2011., 15:24   #18
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
kaj nitko nije u "tako neku uljuđenu zemlju" prijepoznao rvacku?
richie sambora je prije j.b.jovijeve turneje po europi rekao u nekom interviewu da posjećuju mnoge europske zemlje i još neke "bizarne poput hrvatske i uzbekistana". onda je završio na odvikavanju zbog sličnih problema kakve ima vrrrlet, što je samo dokaz da smo za svakog kreativnog čovjeka, pogotovo ako je malo sklon drozama, bizarna vukojebina.

ipak, ako ti je itko ikad bio u pakistanu, jer sumnjam da si sama bila (ja sam skoro ) vjerujem da će ti reći da se hrvatska, ovakva jadna i zajabana kakva je, čak i s ovim krezubim spodobama iz pasivnih krajeva koji bacaju kamenje, prirodni materijal kojim su od rođenja okruženi i s kojim su se igrali umjesto s burago autićima, teško može usporedit s pakistanom - iako smo u zadnja dva dana i šire fašistička zemlja u koju se strani turisti trebaju upozoravat da ne dolaze.

ja, recimo, ovdje ne bi dolazila na ljetovanje jer mi ne daju vodu uz kavu ( ), a ne zato što se bojim da ima fašista.
aryna is offline  
Old 13.06.2011., 15:36   #19
Quote:
MalaMulica kaže: Pogledaj post
meni nije jasno kako ste mogle dopustiti mužjaku da otvori novi volume nejasnoća na ženskom kutku

piĆkice
Sve je u redu Mulice, mužjak je očigledno peder.

Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
richie sambora je prije j.b.jovijeve turneje po europi rekao u nekom interviewu da posjećuju mnoge europske zemlje i još neke "bizarne poput hrvatske i uzbekistana". onda je završio na odvikavanju zbog sličnih problema kakve ima vrrrlet, što je samo dokaz da smo za svakog kreativnog čovjeka, pogotovo ako je malo sklon drozama, bizarna vukojebina.
Kako si uspjela tog pedera i mene staviti u isti koš po bilo kojoj osnovi? Nije mi jasno.

I mi nismo vukojebina, vukojebci su gej. Mi smo vučicojebina. Molit ću lijepo.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 13.06.2011., 15:48   #20
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post

Kako si uspjela tog pedera i mene staviti u isti koš po bilo kojoj osnovi?
po vjerskoj, makar si pisao da su tebe ono izbacili iz crkvenog zbora zato što nisi imao sluha. sambora je napol talijan, napol poljak, katolik, dobar gitarist, iskreni alkoholičar i narko-tabletoman i mislim da ga se mi hrvati ne bismo trebali sramiti. i eto uz sve to, mi smo njemu bizarni, pas mater.
aryna is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:14.