Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.09.2013., 15:09   #81
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
uf, dobro je, već sam mislila da ću morat oprat pičku
Samo ako bude nedjelja.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.09.2013., 15:10   #82
Quote:
votka s limunom kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kako ljudi traže drugi posao dok se još nisu riješili sadašnjeg?
Pa neće valjda prvo dat otkaz pa onda ić tražit novi posao, koji ti je?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 24.09.2013., 15:13   #83
Ne uzimam ništa na rate, na karticu sam im zabranila bilo kakvu mogućnost ulaska u minus.Il imam il nemam.
Jednom sam kupila nekoliko pari čizama na rate (za nas ukućane, jelde moraju i djeca u nečemu hodati), mi ih iznosali, došlo ljeto, meni se još uvijek od plate odbija..a ja i zaboravila zbog čega.
Tako i kad radim neki posao-plati mi kad završim, u suprotnom spiskaću pare i biće mi mrsko raditi "za džaba"
Lady Gala is offline  
Old 24.09.2013., 15:20   #84
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Pa neće valjda prvo dat otkaz pa onda ić tražit novi posao, koji ti je?
Pa tu ne ubrajam vrhunske stručnjake za koje se firme trgaju. Nego početnike, amatere, sa zanemarivim radnim iskustvom, ništa veliko ili odgovorno. Prvo što bih čula za sobom da se odlučim na produženu pauzu ili dan godišnjeg je: "A kam sad ideš?!". A ti svako malo na godišnji pa na bolovanje pa malo na kakav sprovod... Ne bi to nitko popušio
votka s limunom is offline  
Old 24.09.2013., 15:23   #85
Quote:
votka s limunom kaže: Pogledaj post
Pa tu ne ubrajam vrhunske stručnjake za koje se firme trgaju. Nego početnike, amatere, sa zanemarivim radnim iskustvom, ništa veliko ili odgovorno. Prvo što bih čula za sobom da se odlučim na produženu pauzu ili dan godišnjeg je: "A kam sad ideš?!". A ti svako malo na godišnji pa na bolovanje pa malo na kakav sprovod... Ne bi to nitko popušio
na idući posao se s ide s posla, ne nezaposlen.
škicaš po tržištu, ili se tebi neka firma javi..i ideš dalje kroz život.
uvijek možeš reći da ideš popraviti auto/doktoru/bolesnoj baki
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.09.2013., 15:27   #86
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
na idući posao se s ide s posla, ne nezaposlen.
škicaš po tržištu, ili se tebi neka firma javi..i ideš dalje kroz život.
uvijek možeš reći da ideš popraviti auto/doktoru/bolesnoj baki
Samo sljedeći dan je za takve uvijek sto podpitanja, od godine proizvodnje auta preko prijeđenih kilometara do kvara zbog kojeg si ga išao popraviti... I onda hop! A zar taj servis ne radi do 2? A ti se išuljao u pola 4 Sve vide i sve znaju!

Ništa, morat ću naučiti dobro muljati!
votka s limunom is offline  
Old 24.09.2013., 15:28   #87
prije 10 godina sam u H&M u u becu kupila zimsku jaknu za 35 eura u ivory boji
duza je ima i kapuljacu...
LAGANA a TOPLA
ima i kapuljacu i fino onak..rukave iznutra da te stisnu da ti ne puse...
a da ne spominjem da nije ofucana...
fkt. cudo su te stvari za europsko trziste...

mogu ju i poslikati
mari_2011 is offline  
Old 24.09.2013., 15:30   #88
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
prije 10 godina sam u H&M u u becu kupila zimsku jaknu za 35 eura u ivory boji
duza je ima i kapuljacu...
LAGANA a TOPLA
ima i kapuljacu i fino onak..rukave iznutra da te stisnu da ti ne puse...
a da ne spominjem da nije ofucana...
fkt. cudo su te stvari za europsko trziste...

mogu ju i poslikati
ja sam prije nekih 10 godina kupila onaj poplun, ispod guzice, s kapuljačom.
otišao mi je ciferšlus, ali razmišljam zamijenti ga i upogoniti jaknu, jer kasnije nisam ništa tako toplo našla.
koštala je tristo kuna, isplatila se svaka lipa
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.09.2013., 15:31   #89
koji pooopluuun?
mari_2011 is offline  
Old 24.09.2013., 15:35   #90
Ljudi pješke idu iz susjednih gradova u Zagreb
Da si nekad probala prepješačiti prosječno rastojanje između dva grada, ne bi ti palo napamet da ovo napišeš.
U ratu sam šest sati išla pješke do susjednog grada. Nakon toga ti svakako treba prenoćište, jer ne možeš hodati naredna dva dana.


Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Ja sam već puno puta naručivao izvana i nikad mi ništa nije "nestalo" na putu.
Meni dva puta.
Manch is offline  
Old 24.09.2013., 15:37   #91
zadnje sam na rate od odjeće uzela timbice
totalno bacanje novaca u vjetar, ne vrijede niti u pola koliko se cijene
inače odjeću osim te rijetke iznimke, ne kupujem na rate
najbolje što mi se ikada od banke desilo je da su mi ukinuli minus, ja presretna, nedavno sam dobila upit da li ga želim natrag, reko- ne fala
trošim ono što imam i odlično mi je tako
na rate uzimam neke druge stvari, ali odjeću ne, to kupujem stvarno jeftino, ove timbice su izuzetak i ne bi to ponovila
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 24.09.2013., 15:38   #92
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
koji pooopluuun?
ma znaš one duže zimske jakne, proštepane ko poplun

inače, ja upravo u procesu dobivanja minusa, nikad ga dosad nisam tražila.

što se tiče pješačenja, ja sam u srednju školu išla pješice. 50 minuta u jednom smjeru. mislim da je škola bila neka 4 ili 5 kilometara daleko.
kako točno se pješači na posao u drugi grad, osim ako nije neka udaljenost tipa Lički Osik- Gospić, ne znam
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.09.2013., 15:38   #93
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
koji pooopluuun?

bože tebe, pa tuhicu
Orak is offline  
Old 24.09.2013., 15:41   #94
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ma znaš one duže zimske jakne, proštepane ko poplun

inače, ja upravo u procesu dobivanja minusa, nikad ga dosad nisam tražila.

što se tiče pješačenja, ja sam u srednju školu išla pješice. 50 minuta u jednom smjeru. mislim da je škola bila neka 4 ili 5 kilometara daleko.
kako točno se pješači na posao u drugi grad, osim ako nije neka udaljenost tipa Lički Osik- Gospić, ne znam


e takvu ''poplun'' i ja imam to je ta ivory boja..
al nema perje unutra,nek neki vrag..ko izolaciju
poluprozirno je
mari_2011 is offline  
Old 24.09.2013., 15:44   #95
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja sam prije nekih 10 godina kupila onaj poplun, ispod guzice, s kapuljačom.
otišao mi je ciferšlus, ali razmišljam zamijenti ga i upogoniti jaknu, jer kasnije nisam ništa tako toplo našla.
koštala je tristo kuna, isplatila se svaka lipa
Eh, ja se nemrem riješiti svoje crne montice već ohoho ( ma, nemam pojima koliko) godina. Jakna se jednostavno ne da, ma ni ono za što potežeš ciferšlus (a inače otpada pod redovno) da bi puklo! Šta Slovenac napravi...
I onda sam na kraju prošle sezone detektirala rupicu od milimetra na rukavu, mačkinoj kandžici hvala i jedno flafasto perce . Mislim se je li to dovoljan razlog da je upokojim? Lele, pretvaram se u vlastitu mater!

Quote:
Manch kaže: Pogledaj post
Ljudi pješke idu iz susjednih gradova u Zagreb
Pa taman da je Podsused taj "susjedni grad", brijem da bih lipsala već kod Kustošije.
__________________
"(...) Religions vary in their degree of idiocy, but I reject them all.
For most people, religion is nothing more than a substitute for a malfunctioning brain." (Gene Roddenberry)
BlackQ is offline  
Old 24.09.2013., 15:45   #96
nije pernata ni moja


Bleki svaki razlog je dobar!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 24.09.2013., 16:00   #97
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
na idući posao se s ide s posla, ne nezaposlen.
škicaš po tržištu, ili se tebi neka firma javi..i ideš dalje kroz život.
uvijek možeš reći da ideš popraviti auto/doktoru/bolesnoj baki
ae
kad je osnovna pozicija ostvarena, puno je lakše i možeš si dozvoliti kriterije i profesionalno usmjeravanje.
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 24.09.2013., 16:11   #98
Quote:
votka s limunom kaže: Pogledaj post
Pa tu ne ubrajam vrhunske stručnjake za koje se firme trgaju. Nego početnike, amatere, sa zanemarivim radnim iskustvom, ništa veliko ili odgovorno. Prvo što bih čula za sobom da se odlučim na produženu pauzu ili dan godišnjeg je: "A kam sad ideš?!". A ti svako malo na godišnji pa na bolovanje pa malo na kakav sprovod... Ne bi to nitko popušio
Pogresno rezoniranje. Lakse je naci posao jos zaposlen, potencijalni buduci poslodavac te potpuno drugacije percipira nego ako si samo dva dana nezaposlen i on to zna i iz te pozicije saljes molbe. Nebo i zemlja.
Nema tebe poslodavac sta pitati gdje ides, a ruku na srce pa neides na 17 razgovora za novi posao. Odes na 2-3.
Da ides doktoru.
U banku.
Na Mars.
Nisam bila u prilici da me se bas tako poziva na red, ali smislis nesto - ides odvjetniku, u posjet u bolnicu itd. Ili na koncu uzmes zaista dan godisnjeg.

Odjecu na rate nisam kupovala niti cu osim ako alternativa tome nije hodati doslovce gola.
ombia is offline  
Old 24.09.2013., 16:25   #99
a u čem je točno problem s kupovanjem odjeće na rate? il biloćeg? ozvirom da se uglavnom radi o bezkamatnom?
ak je nekaj na sniženju, a nisi uračunao u budžet, al ti stane ako podijeliš na tri mjeseca. glupo je ne kupiti.
a o averziji uzimanja na rate da ne govorim. to nema veze s odgovornošću prema novcu, nego je pitanje što više odgovara.
minus i rate nisu isto
__________________
U Hrvatskoj komunistička partija još uvijek djeluje, samo pod drugim imenom - socijaldemokratska partija.
j.a. is offline  
Old 24.09.2013., 16:53   #100
Quote:
j.a. kaže: Pogledaj post
a u čem je točno problem s kupovanjem odjeće na rate? il biloćeg? ozvirom da se uglavnom radi o bezkamatnom?
ak je nekaj na sniženju, a nisi uračunao u budžet, al ti stane ako podijeliš na tri mjeseca. glupo je ne kupiti.
a o averziji uzimanja na rate da ne govorim. to nema veze s odgovornošću prema novcu, nego je pitanje što više odgovara.
minus i rate nisu isto
ni ja ne vidim šta je toliko loše u tome osim što se odjeća stvarno da naći i jeftinija pa je besmisleno uzimati primjerice jaknu od 400 kuna na rate
barem meni, ili imam tih 400 kuna ili ih nemam

odjeću stvarno nikada ne kupujem na rate, druge stvari da- opremu za fotić, avionske karte, ispite koji koštaju ko svetog petra pa mi je lakše rastegnut to na par mjeseci nego odmah iskeširati
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.