Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2014., 10:24   #261
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
a ja da je o Nini Paviću

A ja da je o Todoriću.

Daleko od toga da nije kriminalac, ali da je najgori...

I uz sve napisano to vas ne abolira od sranja koja radite tamo gdje im nije mjesto i vrijeme, sramotite sebe (zaboli me k**** zbog toga) ali i mene što ne želim prihvatiti.
Ne želim da me zbog vas u Europi smatraju ciganom s Balkana.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 11:51   #262
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Ne želim da me zbog vas u Europi smatraju ciganom s Balkana.


A što misliš kakvim nas smatraju u Bruxellesu kada EK otvori istragu protiv persone osobina Čike Kure iz Rana jer država sama to nije mogla spriječiti?

A evo još malo ciganskog posla:

1992. – Josip Šoić, predsjednik HAŠK Građanskog, u bijegu preko ograde maksimirskog stadiona pronašao je spas od batina koje mu je Mamić obećao.
1994. – Mamić je napao delegata utakmice nakon europskog sraza Dinama i Auxerreoma.
1995. – Napao policajca koji mu je pozvao "pauk" u središtu Zagreba.
2002. – Novinaru Dubravku Sušecu obećao je da će ga "pojesti mrak".
2002. – Mamić je fizički i verbalno napao novinara Kristijana Toplaka: "Klošaru! Zgazit ću te, ubit! Neće te mrtva majka spasiti da pratiš Dinamo!"
2002. – Novinarima koji su pratili sudski proces protiv njega psovao je majku i zaprijetio da će ih zaklati ako još nešto napišu.
2003. – Fizički se obračunao s arhitektom Miljenkom Mesićem, pročelnikom gradskog Zavoda za planiranje, u kojem je Mamić završio zakrvavljene glave.
2006. – U maksimirskoj loži napao je šefa riječke POA-e Nikolu Mandekića.
2007. – Verbalno je napao dvojicu navijača u zagrebačkoj zračnoj luci optuživši ih da "zavedeni Srbin i Musliman ruše Hrvatsku", a sve je popraćeno poznatim trganjem odjeće i skidanjem na Plesu.
2008. – Verbalno je napao novinarku Romanu Eibl.
2008. – Zdravko Mamić verbalno je napao novinara Ivicu Blažička nakon derbija u Splitu s Hajdukom, ali se s njim naknadno nagodio na sudu.
2010. – Prijetio je novinaru Borutu Šipsu. "Nabijem te na kur..! Kretenu! Kad ne budem više u Dinamu, razbit ću te ko mačku! Đubre jedno pokvareno... Razbit ću ti stolicu na glavi!"
2010. – Verbalno je napao prof. dr. sc. Ivana Šibera.
2010. – Verbalno je napao ministra Branka Vukelića.
2010. – Zdravko Mamić prijavljen je zbog vrijeđanja i fizičke prijetnje novinaru Borutu Šipsu: "Kad ne budem u Dinamu, prebit ću te k’o mačku!" Slučaj je završio na sudu.
2011. – Zdravko Mamić izbačen je iz sudnice, reagirali su pravosudni policajci.
2011. – Zdravko je proveo noć u zatvoru zbog kaznenog djela sprečavanja službene osobe u obavljanju dužnosti na utakmici Dinamo – Malmö. Na kraju je kažnjen samo zbog remećenja javnog reda i mira.
2011. – Verbalno je napao i potjerao trenera Vahida Halilhodžića uz psovanje "muslimanske majke".
2012. – Nekoliko je puta javno vrijeđao ministra Željka Jovanovića, a kulminacija je bila danas.
Johnny Quid is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 14:54   #263
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
činjenica je da je hdz pod vodstvom ive sanadera postao najuspješnija hrvatska stranka, da je dvaput pobijedio na izborima, ostvario visoke stope rasta, rekordno nisku nezaposlenost i da je podigao ugled hrvatske u svijetu. osim toga, doktor ivo sanader je i uspješan poslovni čovjek. to možemo vidjeti i po njegovoj impresivnoj zbirci satova i umjetnina.
zamjerio se mamicu...
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:44   #264
Meni je Manolić prvi pao na pamet, ali on nije tako mainstream...
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2014., 19:56   #265
Zdravko Mamić je jedan veliki kriminala, koji drži na svom platnom spisku dio novinara i dio PU Zagrebačke, vjerovatno i dio sudaca. To je vrlo lako dokučiti po njegovim posljednjim sudskim postupcima. Da se vidi kako drži PU Zagrebačku dosta je jedan put doci na utakmicu u Maximir. A za novinare to se lako može vidjeti po pisanju njihovih članaka u kojem ga velicaju ili vrlo rijetko pisu nešto negativno o njemu.
Jadan je ova država u kojoj je sudstvo, policija i novinarstvo korumpirano.
ulicaST is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2014., 07:12   #266
Quote:
Johnny Quid kaže: Pogledaj post
2012. – Nekoliko je puta javno vrijeđao ministra Željka Jovanovića, a kulminacija je bila danas.
Ajoj...
http://www.jutarnji.hr/zeljko-jovano...vide-/1018812/
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 17:22   #267
Zdravko Mamić bio na braniteljskom skupu i umjesto da ga ovi stjeraju u neku stvar, oni mu još plješću i stoje uz njega. Gdje je braniteljima nestalo dostojanstvo ljudi božji? Ovo je pretragično.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 18:12   #268
radi se o poreznoj neliberalizaciji čijoj liberalizaciji se odupiremo.
zato Mamić ima svoje mjesto pod suncem, a da nije on bio bi netko drugi.
značajan udio financiranja grada ima udio od plaće, puno ljudi radi u ZG koji nisu iz ZG i nebi se hteli mešati.

zamislite da dođe do liberalizacije poreznog sustava pa da Dinamo se financira iz poreza na nekretnine a ne iz plaća.
jel bi onda društvo bilo toliko tolerantno kad bi oporezivanje viška njihovih nekretnina odlazilo poslovnom čovjeku koji je toliko sposoban da nabije YouTube na ku***.
kad bi njihova životna ušteđevina odlazila u đep nekom Costi koji nezna gdje je ZG na karti.

nisam valjda dovoljno socijalno sposoban prikazati to ljudima na neki kvalitetni način i pretpostavljam da niste shvatili što sam htio reći.

i zato ga se tolelerira jer on je uspješan kanalizator oporezivanja tuđeg rada prema društveno prihvatljivim pojedincima i njihovim interesima.

a da taj sustav oporezivanja je usmjerem prema ZG situiranijim slojevima a ne prema radnicima mislim da bi se brzo podigla svijest o posrednom i neposrednom davanju moći, te novca.
koliiko is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2014., 09:09   #269
http://www.novilist.hr/Komentari/Blo...ojstvo-Mamicem
Samoubojstvo Mamićem
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2014., 18:01   #270
U EMISIJI Aleksandra Stankovića Nedjeljom u 2 nastupit će Zdravko Mamić. Gazda Dinama u gledani HTV-ov termin dolazi 7. prosinca.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 19:07   #271
Izvršni predsjednik Dinama Zdravko Mamić gost je emisije Nedjeljom u dva. Jesu li posljednji događaji uzdrmali neformalnog kralja hrvatskog nogometa? Hoće li Zdravko Mamić odstupiti s jedne od čelnih funkcija u HNS-u te dokle će Dinamo biti u svađi s navijačima, neka su od pitanja emisije.
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 09:46   #272
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Kriminalac?
Zdravko Mamić je poslovni čovjek, i to iznimno uspješan.
Možda bolje "kontroverzni poduzetnik" ... a uskoro bi mogao biti i "dužnosnik"!
Ja sam Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 09:58   #273
Quote:
Ja sam Ante kaže: Pogledaj post
Možda bolje "kontroverzni poduzetnik" ... a uskoro bi mogao biti i "dužnosnik"!
Dužnosnik?
Radije djelatnik.
Sportski djelatnik.


I to jedan od najuspješnijih hrvatskih sportskih djelatnika, predvodnik najuspješnijeg hrvatskog nogometnog kluba.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 14:22   #274
Upravo ga gledam u "Nedjeljom u 2".

Ako je ovaj dobar čovjek i uspješan sportski djelatnik najveći problem ove države (kao što to ukazuje rezultat ankete).... onda je nama jaaaaaako dobro.

Dao Bog da je Zdravko Mamić najveći kriminalac u Hrvatskoj..... ali nažalost - nije.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:02   #275
Stankovic vec standardno plitak i tupav.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:12   #276
Maminjo razbio Acu ko beba zvečku! hehehe........odlično mu kontrirao da je Dinamo najuspješniji sportski kolektiv u HR koji zarađuje novce, osvaja prva mjesta - a oni bi ga smjenjivali.......i napiknuo ga za onog Rašetu - jel to možda Andrijin sin? hehe
__________________
Poruka ljevičarima: Milost ne tražim, nit bih vam je dao!!!!
pikzibner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:15   #277
Mamić je smrad, a Aco je novinarski Mamič. Gledao sam onaj prilog sa Rašetom i još uvijek mi nije jasno koji k sam odgledao.
mika hrakinen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:16   #278
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Stankovic vec standardno plitak i tupav.
Stanković je po starom običaju pristran i tendenciozan.
Corvus27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:18   #279
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Stankovic vec standardno plitak i tupav.
A kaj očekivati od kvazi-novinara koji emisiju temelji na kratkim YT isječcima?




Nego, jel to gospodin Mamić dobio 5,78?

Usprkos opštoj mobilizaciji preko društvenih mreža, portala, foruma (uključujući i ovaj forum) da se na broj 611 660 šalje 1.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 15:26   #280
Kad mu je pokusao onako spustiti za bakice onda mu je Mamic trebao uzvratiti jel je tebi Aco moralno, normalno i posteno da za jedan sat rada tjedno dobijes mjesecno preko 10.000 kuna. I dal je tebi normalno da se ta tvoja neradnicka placa financira haracem koji placaju porezni obveznici kako bi Radman i Josipovic imali svoju privatnu tv prciju.

Stvarno je doslo krajnje vrijeme da se pociste ove podobne nakaze sa HRT i uvede profesionalizam.
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.
vunduker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:03.