Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.10.2014., 17:40   #141
Quote:
zgubydan kaže: Pogledaj post
Svrha profesionalnog sporta je zaraditi novac, a ne zabaviti publiku, napuniti vitrinu plehom i sl.
Dinamo je u tome uspješan i bez publike, pa čemu muka.
Ako navijači ne nalaze sebe tute nek osnuju svoj klub.



Pa zašto Dinamo onda godinama priziva navijače i kuka zbog slabe posjete?I baš kad su navijači osnovali svoj klub dogodi se pokušaj ubojstva.Zanimljivo,zar ne?
Heroj Mirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 19:58   #142
Quote:
vitez teutonac kaže: Pogledaj post
Obzirom da se priopćenje nalazi na stranicama udruge navijača mislim da je ipak primarno namijenjeno članovima. Neulazim dali je kleveta obzirom da nisam pravnik.
stranice su ujedno i sredstvo javnog priopćavanja.

Quote:
Nisam baš temeljito proučavao zakon o udrugama ali sadašnji način upravljanja dinamom svakako nije po zakonu. Kada bi se postupalo po tom zakonu bilo bi puno više mjesta za razgovore dali je dobar, loš, nedorečen ili nejasan.
baš me briga. da bar nema ništa za upravljanje što se zove dinamo.

Quote:
Pruža svu logistiku jednoj prilično mutnoj grupi ljudi koju nemože potpuno kontrolirati.
Sad ti odvaži kolika je tu njegova odgovornost.
znači, pokupovao im pištolje?

Quote:
Upravo tako... to je suludo.
Fifa i uefa su dvije organizacije koje raspolažu ogromnom količinom novaca i neodgovaraju nikome.
pardon, to bi bilo suludo. to je nemoguće.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:35   #143
Quote:
zgubydan kaže: Pogledaj post
Svrha profesionalnog sporta je zaraditi novac
Dinamo je u tome uspješan i bez publike
.
dokaži da je Dinamo uspješan. Daj mi dokaz neki, papir na kojem se vidi da je Dinamo financijski uspješan. Koliko ja znam, a moglo se pročitati i na našim portalima, Dinamo je trenutačno u većim dugovima čak i od Hajduka, spominju se iznosi i do 20 milijuna eura kredita koji je Dinamo uzeo kako bi pokrio minus stvoren preplaćivanjem inozemnih transfer promašaja i apsurdnim plaćama nekih domaćih poluigrača.

a za one koji se čude zašto bi Mamić učinio tako nešto, nemojte zaboravit da je njegov pravi uspon počeo taman u vrijeme likvidacije Dine Pokrovca, i da se to ubojstvo povezivalo s kontroverzama oko Mamićeve prodaje Ivice Olića u moskovski CSKA. Također, valja napomenuti kako u zadnje vrijeme Mamić blisko surađuje i sa Sinišom Šošom, nogometnim menađerom (Rukavina, Čop, Trebotić), i osuđivanim ubojicom.

Isto tako, ne treba zaboravit da je nedavno uhićen velebni zagrebački gradonačelnik, Mamićev kum koji ga je dobrim dijelom stvorio upumpavši mu prema nekim procjenama preko 300 milijuna kuna gradskog novca u klub u posljednjih 9 godina, i da je vjerojatno upravo Mamić sljedeći na "listi za odstrel", baš zbog te povezanosti s Bandićem, kao i mnogih malverzacija kojih oko Dinama ima valjda mali milijun. Skretanje javnosti na jedno navijačko ubojstvo dalo bi mu barem malo mira, kad standardne metode izazivanja navijačkih "nereda" više ne prolaze.
__________________
There's so many different worlds, so many different suns
and we have just one world, but we live in different ones..
Tijs is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 20:48   #144
Mene zanima kako Mamić može nekom zabraniti ulazak na gradski stadion. Imamo ljude koji nikad nisu bili osuđivani i oni nesmiju na stadion jer su na nekim crnim listama. Dok u istom trenutku imamo ljude koji su prešli u Mamićev tabor i smiju na stadion a imaju debeli dosje. Mamić je oko sebe okupio sam ološ i činjenica je da netko od njih pucao u Dubravi. On ih plača i njegova je ovo odgovornost.
ulicama grada is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:06   #145
Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
baš me briga. da bar nema ništa za upravljanje što se zove dinamo.
To je ok ali onda se diskvalificiraš kao sugovornik na ovoj temi.
Sukob bbb - mamić (a to je naziv teme) se primarno vodi oko načina upravljanja dinamom.



Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
znači, pokupovao im pištolje?
Dao im je pare da si kupe sami.



Quote:
casqc kaže: Pogledaj post
pardon, to bi bilo suludo. to je nemoguće.
To je suludo ali nažalost nije nemoguće. Uefa tu nema neki interes osim podržati one koji vode savez jer će ti isti koji vode savez kasnije podržati ovo vodstvo uefe/fife i tako u krug. Treba uzeti u obzir i shizofrenu situaciju u kojoj jedna udruga građana već godinama posluje bez da išta pita svoje članove. Uzurpator te udruge građana ima pod kontrolom nogometni savez i samim tim osigurana leđa sa uefom i fifom.

Ako nevidiš brdo neregularnosti u odnosima u hrvatskom nogometu onda si slijepac. To zbilja nije stvar stava već vida.
__________________
Boreći se za te i za dom ko lavić
Kao prethodnik mu slavni Berislavić
vitez teutonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 00:44   #146
Quote:
vitez teutonac kaže: Pogledaj post
To je ok ali onda se diskvalificiraš kao sugovornik na ovoj temi.
Sukob bbb - mamić (a to je naziv teme) se primarno vodi oko načina upravljanja dinamom.
o tom, potom.

tema je dignuta nakon pucanja. ta o kojoj ti pričaš vodi se već godinama na jednom drugom dijelu foruma.


Quote:
Dao im je pare da si kupe sami.
nije.

Quote:
To je suludo ali nažalost nije nemoguće.
ne, nemoguće je.
casqc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 01:50   #147
Quote:
ulicama grada kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako Mamić može nekom zabraniti ulazak na gradski stadion. Imamo ljude koji nikad nisu bili osuđivani i oni nesmiju na stadion jer su na nekim crnim listama. Dok u istom trenutku imamo ljude koji su prešli u Mamićev tabor i smiju na stadion a imaju debeli dosje. Mamić je oko sebe okupio sam ološ i činjenica je da netko od njih pucao u Dubravi. On ih plača i njegova je ovo odgovornost.
Kako je ovo njegova odgovornost? To jednostavno ne funkcionira na taj nacin u pravnom sustavu. On moze placati koga god zeli no ako taj koji prima novac od njega ubije nekoga to ne moze biti njegova odgovornost.

Ja mogu dati tebi odredjenu kolicinu novca i ti napravis pizdariju, to je onda moja odgovornost? Ako se vodis tom logikom onda je svaki incident, svako ubojstvo, svaka prometna nesreca - nasa odgovornost.

U teoriji je onda taj napad i nasa odgovornost, placamo porez, Dinamo se financira novcem poreznih obveznika, dakle Mamic svoju placu na taj nacin uzima, pa jel to onda nasa odgovornost?

Ti mozes dati novac kome god zelis, tvoja stvar, i nije tvoja briga kaj bude netko ucinio. Netko si bude kupio maricu, netko pistolj, netko ce otici u kladionicu... Svatko je odgovoran za svoje postupke.

Necija odgovornost moze biti iskljucivo ako je narucio ubojstvo osobe. Za tako nesto nitko od nas nema nikakvih dokaza pa ga se za to ne moze optuzivati, sto se nas tice mogao je a i nije morao.

U teoriji, da je i narucio necije ubojstvo to bi mu bila ogromna glupost, prvo - da je covjek koji je ranjen umro to bi bio kraj za Mamica, tu ne postoje onda vise nikakva veze, nikakvo prijateljstvo koje te moze izvuci. To vise nije krsenje zakona i tumacenje clanka kako ti odgovara vec nesto 100 x ozbiljnije. Mediji bi napravili takav pritisak da bi ga jednostavno kolektivno samljeli. Jednostavno receno - on danas vise ne bi bio predsjednik Dinama, ili koju god da funkciju obnasa.

Drugo - ako vec ides naruciti necije ubojstvo onda to sigurno ne radis na nacin da taj zadatak povjeris debilu za kojeg znas da ce se zbog vlastite koristi okrenuti u pravcu koji je za njega u tom trenutku najpovoljniji vec vjerojatno unajmis profesionalca. Zamisli ti to, zeli ubiti nekoga i onda taj posao povjeri alkosu za kojeg zna da je potkupljiv do te mjere da ga se okrene bez problema zbog par tisuca kuna. Ako se okrene za taj sitnis zamisli koliko bi mu trebalo za neku nagodbu, 5-10 minuta.
Rory Delap is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 22:08   #148
Odličan članak na aktualnu temu.

Izdvajam (po meni) najbitnije:
Quote:
A tko su ti đavoli s kojima oni već nekoliko godina „tikve sade“? Klasični huligani s debelim policijskim dosjeima, s desetinama kaznenih i krivičnih prijava, nasilnici, reketari, počesto i dileri drogom… U Zagrebu ih je oko 200, isto toliko ih je u Splitu,po pedesetak u Rijeci i Osijeku. Znači, maksimalno 500 dokazanih kriminalaca sramote Hrvatsku gdje god se pojave.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:26   #149
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Odličan članak na aktualnu temu.

Izdvajam (po meni) najbitnije:
Odličan komentar na temu kolege muktea:

Quote:
Šef partije u Novom Sadu, dakle provjereni komunistički kadar danas je odjednom primjer hrvatskog domoljuba kojem bujica patriotizma naprosto navire iz tijela. Gospodin koji je u naš Zagreb došao po sinekure, novac i da bi nam objasnio što je to Dinamo. Upravo on i njegov Gazda Zdravko uništili su Dinamo do neprepoznatljivosti. Do razine na kojoj na utakmicama Dinama ima manje ljudi nego na trećeligaškima. Svaki put kada je Mamić novinarkama urlao da su kurvetine, novinarima da im jebe mater i proklinje ih na Božić, svaki put kada je prijetio, tukao se u loži, kleo se u djecu i lagao... Dinamo je izgubio stotine i stotine navijača. Pričate o zapadu? Nađite mi jednog čelnika kluba koji se ponaša kao Mamić. A ja ću vam naći na tisuće navijačkih skupina kao BBB. Pa nije ovo doba kad ste drmali partijom i ljude slali u kazamate. Postoji internet i postoji sloboda govora. Sve je lako provjerljivo. Naravno, kao i fanovi vašeg drugog pokrovitelja, Milana Bandića, svoj kriminal skrivate iza domoljublja i nekakvih antikomunističkih parola, iako klubom drmaju bivši komunisti, udbaši, doušnici, a šef je Zdravko "Jugoslavija je bila najljepša zemlja na svijetu" Mamić. Da, zapadne zemlje riješile su dio problema s huliganstvom, ali u zapadnim zemljama likovi poput vašeg gazde Mamića u klubove ne mogu niti uć, a kamoli ih vodit uz obilate javne dotacije više stotina milijuna kuna. SDP vam smeta? Pa niste li upravo vi proglasili Milana Bandića - šefa gradskog SDP-a počasnim predsjednikom kluba i davali mu izbornu podršku? Josipović je Jugoslaven, Milanović je nesposobni idiot, ali zašto je to vama problem, pa vi ste okruženi idiotima i Jugoslavenima?
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!

Zadnje uređivanje tastatura zg : 27.10.2014. at 23:32.
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 01:41   #150
ovdje se priča o natezanjima oko jednog nogometnog kluba. dakle, ništa realno važno.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 04:08   #151
Vidim da neki spominju frakcije,samo da objasnim da nikakvih frakcija nema.Postoje s jedne strane tisuće ljudi,navijača Dinama,bbb-a koji vole i prate klub bez ikakvog interesa i postoji s druge strane 15-20 ljudi max.koji brane Mamića i njih vode sumnjivi interesi.

Ove prve (boyse) trenutno možete vidjeti na utakmicama futsal Dinama kako stvaraju odličnu atmosferu,a ove druge možete vidjeti kad igra GNK Dinamo kako njih 15-20 stoji na sjeveru.Jedni vole plavo,drugi zeleno($$).
chago1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:03   #152
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Odličan članak na aktualnu temu.

Izdvajam (po meni) najbitnije:
odličan članak

sa ovim si se apsolutno isključio kao ozbiljan sugovornik za raspravu na ovu temu.

već dugo nisam vidio članak sa toliko laži. ti bolesni umovi kao marčinko, jedino igraju na kartu koji priglupi ili neupućeni ljudi mogu popušiti, a to je da iza bbb stoji politika i to sdp

i to pazi, ekipu koja ima zabrane zbog vikanja za dom spremni na stadionu, ekipu koja se jedina prisjeća svih obljetnica i heroja iz rata, koji će ići na sve ratne obljetnice, vukovar, knin, prosvjede... optužuje kao nekakve crvene degutantno.
bbb se protiv mamića aktivno bore već 8 godina, ako netko kome jedini izvor informacija nije večernji list već odabrao pravu stranu, onda mu jednostavno nema pomoći.
kartel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:05   #153
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
ovdje se priča o natezanjima oko jednog nogometnog kluba. dakle, ništa realno važno.
preko toga nogometnog kluba se opralo više novaca nego kaj su sanader, nadan i bandić zajedno ukrali.
kartel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:10   #154
to je vjerojatno istina, ali nažalost ne govori se o tome nego o glupostima iz te cijele priče.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:00   #155
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Odličan komentar na temu kolege muktea:

Quote:
Naravno, kao i fanovi vašeg drugog pokrovitelja, Milana Bandića, svoj kriminal skrivate iza domoljublja i nekakvih antikomunističkih parola, iako klubom drmaju bivši komunisti, udbaši, doušnici, a šef je Zdravko "Jugoslavija je bila najljepša zemlja na svijetu" Mamić.
Kolegu muktea ne dira previše presumpcija nevinosti i neki članci Ustava i Kaznenog zakona RH, on je u svojoj glavi već odavno donio presudu.



Quote:
chago1 kaže: Pogledaj post
Vidim da neki spominju frakcije,samo da objasnim da nikakvih frakcija nema.
Jesi Dinamov navijač?
BBB?
Ideš na tekme, krećeš među navijačima?

Ako je odgovor DA, i ako i tvrdiš da nema frakcija, onda ili lažeš ili nisi upoznat s tenzijama/previranjima među Dinamovim navijačima.

I tu uopće ne računam BBB Fan club, priča je dosta starija.


Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
ovdje se priča o natezanjima oko jednog nogometnog kluba. dakle, ništa realno važno.
Problem je što si ekipa u svojim glavama slaže scenarij po kojem je Mamić najveći zlikovac u galaksiji, najveći problem ove države, i čiji će odlazak od Dinama napraviti megauspješan klub stile Madrid, a odjednom će maksimirske tribine biti uzor lijepog ponašanja, i mjesto gdje će dolaziti cijele obitelji.

Neće.


Realno - Dinamo je nebitan.
Mamić je nebitan.

Sva ta priča je posve nebitna, jedino što zabavlja raju.
Ništa više.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:11   #156
Ima frakcija jedino ako se ona šačica ''mamićevaca'' može nazvat frakcijom.Tu su još i ovi drugi bbb-i kojih više nema na Maksimiru nego prate futsal Dinamo i tamo se okupljaju u velikom broju i prave dobru atmosferu.

Pilatus,ako ti znaš za još koju frakciju za koju mi ostali ne znamo-samo reci.Reci di se ti ljudi kreću,na čije utakmice idu,ko im je vođa itd...jer ja ne viđam tu treću stranu.Ne vidim da postoje ''neki treći bbb-i'' osim mamićevaca sa sjevera i bbb-a sa futsala kojih ima otprilike 100-150 puta više od ovih prvih.
chago1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:27   #157
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Kolegu muktea ne dira previše presumpcija nevinosti i neki članci Ustava i Kaznenog zakona RH, on je u svojoj glavi već odavno donio presudu.
Usredotocis se na jednu recenicu, a ostatak zanemaris jer je istina koja ti ne pase.

Quote:
Jesi Dinamov navijač?
BBB?
Ideš na tekme, krećeš među navijačima?

Ako je odgovor DA, i ako i tvrdiš da nema frakcija, onda ili lažeš ili nisi upoznat s tenzijama/previranjima među Dinamovim navijačima.

I tu uopće ne računam BBB Fan club, priča je dosta starija.
S ovom slikom prestaje sva rasprava o "frakcijama"

Quote:
Problem je što si ekipa u svojim glavama slaže scenarij po kojem je Mamić najveći zlikovac u galaksiji, najveći problem ove države, i čiji će odlazak od Dinama napraviti megauspješan klub stile Madrid, a odjednom će maksimirske tribine biti uzor lijepog ponašanja, i mjesto gdje će dolaziti cijele obitelji.

Neće.

Realno - Dinamo je nebitan.
Mamić je nebitan.

Sva ta priča je posve nebitna, jedino što zabavlja raju.
Ništa više.
Problem je kaj se nađe internet ratnik pljuvati po ljudima koji se bore za nešto kaj je njima bitno i određivati kaj će nekome biti bitno u životu.
Ko da se ja sad ukljucim u raspravu o pticama pjevicama i govorim im da su nebitni.
Ako je tebi nebitno zašto trošiš tipkovnicu na to?
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:49   #158
Quote:
chago1 kaže: Pogledaj post
Ima frakcija jedino ako se ona šačica ''mamićevaca'' može nazvat frakcijom.Tu su još i ovi drugi bbb-i kojih više nema na Maksimiru nego prate futsal Dinamo i tamo se okupljaju u velikom broju i prave dobru atmosferu.

Pilatus,ako ti znaš za još koju frakciju za koju mi ostali ne znamo-samo reci.Reci di se ti ljudi kreću,na čije utakmice idu,ko im je vođa itd...jer ja ne viđam tu treću stranu.Ne vidim da postoje ''neki treći bbb-i'' osim mamićevaca sa sjevera i bbb-a sa futsala kojih ima otprilike 100-150 puta više od ovih prvih.
Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
S ovom slikom prestaje sva rasprava o "frakcijama"
Što je bilo prije četiri godine u Sesvetama?


S tim da je sličnih "Sesveta" bilo i prije Sesveta.






Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Usredotocis se na jednu recenicu, a ostatak zanemaris jer je istina koja ti ne pase.
Ostatak je tipično navijačko "Mamić četnik" bulažnjenje.

Partija, komunisti, udbaši, doušnici....

Ostatak je vrhunski, nema što.



Quote:
tastatura zg kaže: Pogledaj post
Problem je kaj se nađe internet ratnik pljuvati po ljudima koji se bore za nešto kaj je njima bitno i određivati kaj će nekome biti bitno u životu.
Voliš Dinamo?
Ja također.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 00:13   #159
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Što je bilo prije četiri godine u Sesvetama?


S tim da je sličnih "Sesveta" bilo i prije Sesveta.
Isto kaj i sad, šačica kriminalaca sponzorirana od strane zdravka.


Quote:
Ostatak je tipično navijačko "Mamić četnik" bulažnjenje.

Partija, komunisti, udbaši, doušnici....

Ostatak je vrhunski, nema što.
mamić je četnik jer plaća ljude koji su pokušali ubiti 6 ljudi.
A ovaj smrad marcinko sad place jer ljudi skandiraju protiv velikog vođe i nose majce sa prekrizenom mamicevom glavom?
Daj me nemoj jebat, znaci pjesma i majca su no-no, al podrzavat kriminalce je bas super.

Quote:
Voliš Dinamo?
Ja također.
Ne volis ti Dinamo, ti volis pogledat nogac, a to kaj ljude koji vole Diname se maltretira svaku jebenu utakmice unazad nekoliko godina te bas boli briga jer mozes pogledat ligu prvaka na maksimiru i to je jedino vazno.
Jel tebi jasno da ako imas 0.5 promila u krvi da je bolje da te murija uhvati da vozis auto nego da ides na utakmicu?
Jel tebi jasno da ljudima bez ikakve sudske zabrane se zabranjuje ulazak na utakmicu?

A zašto? zato jer su protiv zdravkeca, neznam kako se iko usudi biti protiv dragog vođe
__________________
To je više od ljubavi, tu se radi o vjeri!
tastatura zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 07:50   #160
Mene zanima kako je Mamic kod navijaca postao cetnik?!

Mamic je tipicna primitivna hdzenjara. Ne samo po svojim ispadima o Jovanovicevim srpskim ocnjacima iz kojih izlazi krv jer mrzi sve sto je hrvatsko, vec o tome da su braca Mamic nemali broj puta posjecivali skupove HDZa, a i cijela ta HNS svita koja stoji iza Mamica, pocevsi od brace Kovac pa sve do Sukera, nekada Markovica su HDZovi uhljebi koji nebi bili to sto jesu danas, da nije bilo te politike koja ih je takvima i stvorila.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:15.