Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2015., 22:27   #341
Quote:
Cijankalij kaže: Pogledaj post
Ljudi moji meni je preteško. Toliko smo se svađali toliko ga je sve smetalo. Stalno je nešto prigovarao. To je postalo nemoguće. Toliko je tražio svadje i onda kad sam pukla i rekla da ne mogu vise, otišao je iz stana i htio se vratiti ali rekla sam mu da me pusti na miru i nek se vrati sutra jer idem kod svojih. On je to odmah shvatio da ga ostavljam i rekao mi je da pokupim stvari i preselim. Napravila sam to i sad sam kod svojih tjedan dana već. A sad mi se javlja sad mu je prezao i preboli me. I sad bi napravio sve da me osvoji. A ja umirem u sebi. Pitala sam ga sto je toliko katastrofalno bilo sa mnom, sve smo imali, radimo zivimo zajedno, ma idila, nema razloga da budemo nesretni. A on kaže da nista nije bilo katastrofalno da je on za sve kriv. Kako neka osoba može nekoga voljeti a ostavljati ga toliko puta i toliko vrijeđati i onda mu biti zao. Kako može neko nekog ostaviti pa zaliti. Kako se neko uopće usudibtobraditi osobi koju voli?
Možda je bipolarac pa manipulira na toplo-hladno, možda je to sastavni dio njegovog karaktera, odbacuje te i manipulacijom pokušava privući tvoju pažnju a kasnije kad zasere padne u očaj svjestan da je zasrao... U svakom slučaju nije bitno što on jest i kakve brige njega more, ti nisi psihijatar.. bitno je kako to utječe na tebe? Ukoliko osjećaš da djeluje štetno i u tebi izaziva loše emocije, a vidiš i sama da je tako, bitno je postaviti se prema tome... najprije izraziti što ti smeta, raditi na tome da se to otkloni a ako ne ide tada ideš dalje i tu vezu ostavljaš iza sebe. Zašto? Pa zato što je život prekratak da bi ga živjeli prožetog lošim emocijama koje nas degradiraju i psihički i fizički, ako cijeniš sebe a trebala bi to nikom nećeš dopustiti...
Predlažem da si daš nekoliko tjedana vremena da iskristaliziraš što osjećaš i da se oboje smiriti i stanete na loptu, kasnije ako želite možete krenuti postavljajući nova pravila u vezi...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 02:23   #342
Quote:
Cijankalij kaže: Pogledaj post
Kako neka osoba može nekoga voljeti a ostavljati ga toliko puta i toliko vrijeđati i onda mu biti zao. Kako može neko nekog ostaviti pa zaliti. Kako se neko uopće usudibtobraditi osobi koju voli?
Pa moze ako ga isprovociras i navedes na zlo. Tad je covjek u stanju svasta rec i prekinut pa pocet zalit , tako je to s ljudima koji su zivac.
Bila sam u vezi gdje sam ga ostavljala i zvala ga nazad da se vrati ,pocmem zaliti ali ja sam njega stvarno volila sve dok nisam jednog dana pukla i ostavila ga zauvjek ,koju mi je priredbu napravio zadnji put ,rekla sam ne zovi nit mi vise dolazi .Vise se nismo nikad vise vidjeli od prekida .Nikad mi nije vise naum palo da ga nazovem ,tako ni on mene .
I jako sam lako podnijela taj prekid , on je rekao da ce se ubiti ako ga ostavim da mu zivot vise nista ne znaci itd...hoce klinac eno ga jos je ziv .

Ja mislim da cete se vi opet momirit ,da ces ti popustit.
Ali ako si vec otisla , nemoj se vracat jer tu kruha nema , opet cete prekinut i ponovo te povrijedit.
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 02:39   #343
Quote:
Anja kaže: Pogledaj post
hoce klinac eno ga jos je ziv.
Lažljivac.
Najobičniji lažljivac.



Sent using Tapatalk.
__________________
Je.
CodeName is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 02:49   #344
Quote:
CodeName kaže: Pogledaj post
Lažljivac.
Najobičniji lažljivac.



Sent using Tapatalk.
ma znam to je bio malo zezci petljanac

Nisam spomenula da mi je sve branio ,od njega nisam smjela nikom se ni javit .

A volim sto sam ga upoznala i bila snjim , da nisam uvijek bi mislila kako je on dobar momak .
Anja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 09:01   #345
Dragi moji, nakon par dana javljanja da ne može bez mene i da me prevoli i ja se tu mučim sama sa sobom, danas dobijem mail od njega zašto je naša veza propala. Opisao je u detalje kako sam za sve ja kriva od početka veze!!!! Od prvih mjeseci i do dana današnjeg, kako je on mislio mene iduće godine ženit, a ja ovaka. Rekao mi je u jednom trenutku da ima visok koeficijent inteligencije ali mi nikad nije htio reći da se ne osjećam loše. Pa jel možete vjerovati koji je to način komunikacije! I u mailu mi napiše da je bio u pravu da stvarno on je inteligentniji od mene. Da sam za apsolutno sve kriva, a on je htio meni najbolje i htio mi je pomoći da svašta postignem u životu!! Majko moja, pa osjećam se kao budala što sam uopće pomislila da je njemu žao. Pa ne mogu vjerovati, jedan dan me doslovno izbaci iz stana, drugi dan mu žao, a treći dan sam za sve ja kriva. Pa ne mogu vjerovati, pa ne mogu vjerovati u kakvu se on osobu pretvorio. Ljudi moji pazite dobro, očito svi tek kasnije u vezama pokažu svoj pravi karakter pa se šokirate. Ovo je noćna mora od koje ja moram izaći. Sad mu valjam, pa mu ne valjam. Ma užasssssss
Cijankalij is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 09:43   #346
Quote:
Cijankalij kaže: Pogledaj post
Dragi moji, nakon par dana javljanja da ne može bez mene i da me prevoli i ja se tu mučim sama sa sobom, danas dobijem mail od njega zašto je naša veza propala. Opisao je u detalje kako sam za sve ja kriva od početka veze!!!! Od prvih mjeseci i do dana današnjeg, kako je on mislio mene iduće godine ženit, a ja ovaka. Rekao mi je u jednom trenutku da ima visok koeficijent inteligencije ali mi nikad nije htio reći da se ne osjećam loše. Pa jel možete vjerovati koji je to način komunikacije! I u mailu mi napiše da je bio u pravu da stvarno on je inteligentniji od mene. Da sam za apsolutno sve kriva, a on je htio meni najbolje i htio mi je pomoći da svašta postignem u životu!! Majko moja, pa osjećam se kao budala što sam uopće pomislila da je njemu žao. Pa ne mogu vjerovati, jedan dan me doslovno izbaci iz stana, drugi dan mu žao, a treći dan sam za sve ja kriva. Pa ne mogu vjerovati, pa ne mogu vjerovati u kakvu se on osobu pretvorio. Ljudi moji pazite dobro, očito svi tek kasnije u vezama pokažu svoj pravi karakter pa se šokirate. Ovo je noćna mora od koje ja moram izaći. Sad mu valjam, pa mu ne valjam. Ma užasssssss
Znam da ti je teško, ali pokušaj to gledati s pozitivne strane. Ovim mailom ti je pokazao da zaslužuješ boljega nego što je on i omogućio da se više ne preispituješ jesi li pogriješila što si ga ostavila. Sad se polako počni hladiti i oporavljati od njega i od takve loše veze kako bi što prije bila spremna za novu i nadam se, puno bolju.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2015., 13:12   #347
Quote:
Cijankalij kaže: Pogledaj post
nakon par dana javljanja da ne može bez mene i da me prevoli i ja se tu mučim sama sa sobom, danas dobijem mail od njega zašto je naša veza propala. Opisao je u detalje kako sam za sve ja kriva od početka veze!!!! Od prvih mjeseci i do dana današnjeg, kako je on mislio mene iduće godine ženit, a ja ovaka. Rekao mi je u jednom trenutku da ima visok koeficijent inteligencije ali mi nikad nije htio reći da se ne osjećam loše.
Mislim da naziv teme treba promijeniti u "psihički bolesnog partnera", majka je tu postala manje bitna kao problem.
Draga, s njim nešto za ozbiljno nije u redu, nisam čitala cijelu temu i možda je netko to i napisao, ali ovo sam par puta čula tijekom života od osoba koje su išle na neka liječenja, glorifikaciju svog IQ-a, u totalno nepovezanim temama.
Srećom si se maknula od njega jer prije ili kasnije bi se i ti razboljela, a i od ovog ćeš imati vjerojatno neke traume jer je sve bilo presnažno i predugo je trajalo, pa što prije počneš ignorirati ove bolesne izjave i doživljavati ih kao "sveto pismo", tim prije ćeš se psihički oporaviti.
-honey- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2015., 09:33   #348
Quote:
Cijankalij kaže: Pogledaj post
Dragi moji, nakon par dana javljanja da ne može bez mene i da me prevoli i ja se tu mučim sama sa sobom, danas dobijem mail od njega zašto je naša veza propala. Opisao je u detalje kako sam za sve ja kriva od početka veze!!!! Od prvih mjeseci i do dana današnjeg, kako je on mislio mene iduće godine ženit, a ja ovaka. Rekao mi je u jednom trenutku da ima visok koeficijent inteligencije ali mi nikad nije htio reći da se ne osjećam loše. Pa jel možete vjerovati koji je to način komunikacije! I u mailu mi napiše da je bio u pravu da stvarno on je inteligentniji od mene. Da sam za apsolutno sve kriva, a on je htio meni najbolje i htio mi je pomoći da svašta postignem u životu!! Majko moja, pa osjećam se kao budala što sam uopće pomislila da je njemu žao. Pa ne mogu vjerovati, jedan dan me doslovno izbaci iz stana, drugi dan mu žao, a treći dan sam za sve ja kriva. Pa ne mogu vjerovati, pa ne mogu vjerovati u kakvu se on osobu pretvorio. Ljudi moji pazite dobro, očito svi tek kasnije u vezama pokažu svoj pravi karakter pa se šokirate. Ovo je noćna mora od koje ja moram izaći. Sad mu valjam, pa mu ne valjam. Ma užasssssss
Učinio ti je uslugu, smatraj se jaaaako sretnom jer si izbjegla metak ovaj put. U sljedećoj vezi budi pametnija.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.